www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Релиф Адванс №12 свечи

Loading...
  Купить Релиф Адванс №12 свечи в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Релиф Адванс №12 свечи в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Релиф Адванс №12 свечи в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
202.6 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Релиф Адванс №12 свечи

Релиф Адванс №12 производятся в виде свечей, которые применяются при геморрое. 

Препарат включает в состав множество компонентов, активное вещество – бензокаин и вспомогательные:

 • масло какао-бобов;
 • твердый жир;
 • крахмал кукурузный и прочее.


Средство имеет следующее воздействие:

 1. положительно влияет на стенки толстого кишечника;
 2. уменьшает болевой синдром;
 3. способствует восстановлению мышечной ткани.Свечи используют несколько раз за сутки – утром, вечером и после каждого посещения туалета при опорожнении кишечника. Взрослым и детям от 12 лет назначают суппозитории до 4 раз в день. Детям до 12 лет использование можно только после рекомендации медспециалиста. Вводить свечи необходимо после тщательно проведенной гигиенической процедуры по очищению анального отверстия. При введении суппозитория возможны побочные действия, передозировка, также у свечей имеются некоторые противопоказания.

Не рекомендуется использовать людям, которые страдают аллергическими реакциями, тромбоэмболией, гранулоцитопенией.


Побочными реакциями могут быть:

 • аллергия;
 • зуд;
 • жжение;
 • покраснение лица.Цена Релиф Адванс №12 свечи актуальна при заказе на сайте. Купить Релиф Адванс №12 свечи в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Релиф Адванс №12 свечи Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

Реліф® Адванс

 

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 супозиторій містить бензокаїну 206 мг;

допоміжні речовини: масло печінки акули, масло какао, крохмаль кукурудзяний, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216).

 

Лікарська форма. Супозиторії ректальні.

Від блідо-білого до світло-жовтого кольору непрозорі супозиторії торпедоподібної форми.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

Істітуто Де Анжелі С.р.л., Італія

50066 Реггелло (Флоренція), Лок. Пруллі, 103/с, Італія/

Istituto De Angeli S.r.l., Italy

50066 Reggello (Fl), Loc. Prulli, 103/c, Italy.

 

Назва та місцезнаходження заявника.

Байєр Консьюмер Кер АГ, Швейцарія

Петер Меріан-Штрассе 84, 4052 Базель, Швейцарія/

Bayer Consumer Care AG, Switzerland

Peter Merian-Strasse 84, 4052 Basel, Switzerland.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування геморою та анальних тріщин для місцевого застосування. Місцевоанестезуючі засоби. Код АТС C05A D03.

 

Бензокаїн зворотно стабілізує мембрану нейрону, що знижує її проникність для іонів натрію. Деполяризація мембрани нейрону пригнічується, і у такий спосіб блокується виникнення та проведення нервових імпульсів. Таким чином бензокаїн виявляє виражену місцеву знеболювальну дію.

Препарат для місцевого застосування. Бензокаїн, що входить до його складу, виділяється у складі слизу або, у вкрай незначних кількостях, нирками.

 

Клінічні характеристики

Показання для застосування.

Зовнішній та внутрішній геморой, тріщини, ерозія та мікротравми у ділянці ануса, періанальний свербіж з вираженим больовим синдромом. Як анестетик після проктологічних хірургічних втручань.

 

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату та інших амідних місцевоанестезуючих засобів, тромбоемболічна хвороба, гранулоцитопенія.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

У разі рясних кров’янистих виділень із заднього проходу або при наявності симптомів захворювання протягом 7 днів лікування необхідно додатково проконсультуватися з проктологом.

Слід проконсультуватися з лікарем до початку застосування цього препарату у наступних випадках: виражена артеріальна гіпертензія, тяжкі порушення серцевого ритму, клінічно виражений тиреотоксикоз, порушення сечовипускання.

Необхідно застосовувати найменшу необхідну кількість лікарського засобу. Існують повідомлення, що призначення продуктів, які містять бензокаїн, може спричиняти метгемоглобінемію. Такі симптоми як ціаноз  шкіри, губ та нігтьових ложе, головний біль, запаморочення, задишка (утруднене дихання), слабкість, тахікардія, що можуть спостерігатися під час лікування, можуть вказувати на метгемоглобінемію, що потенційно загрожує життю та потребує невідкладного медичного втручання.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності або годування груддю препарат застосовують після виваженої оцінки лікарем співвідношення користь для матері/ризик для плода чи дитини лише у разі крайньої необхідності.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Невідома.

Діти. Дітям до 12 років лікарський засіб призначається лікарем лише у разі крайньої необхідності.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат слід застосовувати після проведення гігієнічних процедур. Вводити по 1 супозиторію у задній прохід зранку, після кожного випорожнення кишечнику та перед сном. Добова доза – не більше 4 разів на добу. Регулярне застосування препарату дозволяє забезпечити стійкий терапевтичний ефект, полегшує симптоми геморою. Тривалість лікування зазвичай становить 1 тиждень. У разі необхідності може бути продовжена до 3-х тижнів або більше (після консультації з лікарем).

 

Передозування.

Симптоми передозування можуть бути пов'язані з фармакологічними ефектами бензокаїну. Його системна абсорбція при передозуванні може проявлятися сонливістю, занепокоєнням, збудженням, у тяжких випадках –  судомами. Існують повідомлення, що призначення продуктів, які містять бензокаїн, може спричиняти метгемоглобінемію. Такі симптоми, як ціаноз шкіри, губ та нігтьових ложе, головний біль, запаморочення, задишка (утруднене дихання), слабкість, тахікардія, що можуть спостерігатися під час лікування, можуть вказувати на метгемоглобінемію, що потенційно загрожує життю та потребує невідкладного медичного втручання.

У випадках суттєвого перевищення рекомендованих разових і добових доз масла печінки акули може спостерігатися схильність до прискореного згортання крові.

Невідкладна допомога при передозуванні та розвитку метгемоглобінемії полягає у внутрішньовенному введенні метиленового синього. Решта симптомів передозування потребує припинення застосування препарату та симптоматичного лікування.

 

Побічні ефекти.

Рідко можуть виникати контактний дерматит, алергічні реакції, включаючи гіперемію, шкірні висипання, свербіж; зміни в місці введення. При застосуванні препарату можлива метгемоглобінемія (ціаноз шкіри, губ та нігтьових ложе, головний біль, запаморочення, задишка, слабкість, тахікардія).

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не рекомендується без суворих медичних показань і лікарського контролю застосовувати препарат на тлі регулярного прийому інгібіторів моноамінооксидази (МАО), антидепресантів і гіпотензивних засобів через теоретичну можливість зменшення ефекту інгібіторів МАО або посилення ефекту гіпотензивних засобів унаслідок взаємодії з бензокаїном у випадках суттєвого перевищення рекомендованих доз і тривалості прийому.

 

Термін придатності. 2 роки.

Не застосовувати  препарат,  якщо  відсутня або ушкоджена захисна пластикова оболонка.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

2 блістери по 6 супозиторіїв у картонній упаковці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

Релиф Адванс №12 свечи Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Женя 27.12.2018 Давно лежит в аптечке данный крем. Он просто на все случаи жизни. И от гемороя и от запоров. Рекомендую
 • Margo 20.12.2018 Давно лежит в аптечке данный крем. Он просто на все случаи жизни. И от гемороя и от запоров. Рекомендую
 • Liza 28.07.2016 После рождения второго ребенка столкнулась с такой деликатной проблемой как геморрой. К врачу идти некогда да и не везде есть проктологи, в нашей поликлинике точно нет. Вот и пришлось заняться самолечением. Купила в аптеке релиф адванс, фармацевт сказала, что адванс более эффективные.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Релиф Адванс №12 свечи Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Релиф Адванс №12 свечи Характеристики

Лікарська форма Супозиторії ректальні по 206 мг № 12 (6х2) у стрипах
Виробник Істітуто де Анжелі С.р.л., Італія
Вік 12 років
Міжнародне найменування Benzocaine
Показання Зовнішній та внутрішній геморой, тріщини, ерозія та мікротравми у ділянці ануса, періанальний свербіж з вираженим больовим синдромом. Як анестетик після проктологічних хірургічних втручань
Протипоказання Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату та інших амідних місцевоанестезуючих засобів, тромбоемболічна хвороба, гранулоцитопенія
Склад 1 супозиторій містить бензокаїну 206 мг
Термін придатності 2 роки
Українська назва РЕЛІФ® АДВАНС
Упаковка стрипах
Фармакотерапевтична група Засоби для лікування геморою та анальних тріщин для місцевого застосування. Місцевоанестезуючі засоби

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги