0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Презервативи Durex (Дюрекс) Real Feel з синтетичного латексу, 12 шт.

Код товару:Код:  2002042
Д
Денис
Самые лучшие презервативы из линейки дюрекс)
Чи є відгук корисним
К
Колесниченко Олег
Всё понравилось. Быстро, удобно и дёшево
Чи є відгук корисним
С
Святослав
Всім раджу хоча б один раз спробувати Durex Real Feel. Це еталон якості та комфорту серед презервативів у цій ціновій категорії.
Чи є відгук корисним
Г
Гость
Как-то давно с друзьями говорили про презервативы, какие кто выбирает, так из 10 моих друзяк включая меня, 8 выбирают именно эти презервативы. Я тоже беру всегда только их, девушке очень нравятся, там много смазки, мне нравится тонкость.
Чи є відгук корисним
К
Коля
Стали брать уже большую пачку, так как поняли, что это «наш» товар. С женой берем на постоянной основе, довольны тем, что очень тонкие, плюс ко всему с ними очень комфортно.
Чи є відгук корисним
Я
Янина
Купили на этот раз большую упаковку, так как первые три презерватива Durex Real Feel произвели очень хорошее впечатление. Можно смело брать, если вам нравятся тонкие презервативы, которые не мешают сексу. А если у вас еще и аллергия на натуральный латекст, то лучше Durex Real Feel по этой цене вряд ли что-то найдете.
Чи є відгук корисним
О
Орест
Тонших презервативів, ніж Durex Real Feel, ще зустрічав. Замовляю вже не вперше, цілком задоволений їх якістю, проблем з ними не було жодних.
Чи є відгук корисним
В
Вика
Давно пользуюсь Durex, перепробовала практически всю линейку. Durex Real Feel стали для меня очень приятным открытием: тонкие, прочные. То, что латекс синтетический, я лично никак не ощутила.
Чи є відгук корисним
О
Олег
Мы берем эти презервативы, потому что с ними мы ощущаем максимальный комфорт, девушка и я даже не ощущаем, что я в презервативе.
Чи є відгук корисним
О
Оля
Фантастична якість! Durex Real Feel - мої улюблені! Хоча я добре сприймаю будь-який латекс, цей варіант мене підкорив: найтонші та найзручніші презервативи з усіх.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Презервативи Durex (Дюрекс) Real Feel з синтетичного латексу, 12 шт.
Презервативи Durex (Дюрекс) Real Feel з синтетичного латексу, 12 шт.
293грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 293
Продавець: Аптека24
ціна: 333.4