www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Предуктал MR 35 мг N60 таблетки

Loading...
  Купить Предуктал MR 35 мг N60 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Предуктал MR 35 мг N60 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Предуктал MR 35 мг N60 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
188.5 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Предуктал MR 35 мг N60 таблетки

Показания

Взрослым триметазидин показан для симптоматического лечения стабильной стенокардии при недостаточной эффективности или непереносимости антиангинальных препаратов первой линии.

Противопоказания

 • Гиперчувствительность к действующему веществу или к любому вспомогательному веществу.
 • Болезнь Паркинсона, симптомы паркинсонизма, тремор, синдром «беспокойных ног» и другие двигательные расстройства, имеющие отношение к вышеупомянутому.
 • Тяжелая почечная недостаточность (клиренс креатинина <30 мл / мин).
***********

Показання

Дорослим триметазидин показаний для симптоматичного лікування стабільної стенокардії за умови недостатньої ефективності або непереносимості антиангінальних препаратів першої лінії.

Протипоказання

 • Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини.
 • Хвороба Паркінсона, симптоми паркінсонізму, тремор, синдром «неспокійних ніг» та інші рухові розлади, що мають відношення до вищезазначеного.
 • Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 30 мл/хв).


Цена Предуктал MR 35 мг N60 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Предуктал MR 35 мг N60 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Предуктал MR 35 мг N60 таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ПРЕДУКТАЛ® MR

(PREDUCTAL® MR)

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить триметазидину дигiдрохлориду 35 мг;

допоміжні речовини:

таблетка: кальцію гiдрофосфату дигiдрат, гiпромелоза 4000, магнію стеарат, повiдон, кремнію діоксид колоїдний безводний;

оболонка: гліцерин, макрогол 6000, магнію стеарат, гiпромелоза, заліза оксид червоний (E 172), титану діоксид (E 171).

Лікарcька форма. Таблетки, вкритi плівковою оболонкою, з модифікованим вивільненням.

Фармакотерапевтична група. Кардіологічні засоби. Триметазидин. Код АТС С01Е В15.

Клінічні характеристики.

Показання.

Дорослим триметазидин показаний для симптоматичного лікування стабільної стенокардії за умови недостатньої ефективності чи непереносимості антиангінальних препаратів першої лінії.

Протипоказання.

-          Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини.

-          Хвороба Паркінсона, симптоми паркінсонізму, тремор, синдром «неспокійних ніг» та інші рухові розлади, що мають відношення до вищезазначеного.

-          Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 30 мл/хв).

Спосіб застосування та дози.

Одна таблетка 35 мг триметазидину два рази на добу під час їди.

Препарат застосовують перорально вранці та ввечері.

Після 3 місяців лікування необхідно оцінити результати лікування та у разі відсутності ефекту триметазидин необхідно відмінити.

Особливі групи пацієнтів.

Пацієнти з нирковою недостатністю

Пацієнтам із помірною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну - 30-60 мл/хв) рекомендована доза становить 1 таблетку на добу вранці під час сніданку (див. розділ «Особливості застосування» та «Фармакокінетика»).

Пацієнти літнього віку.

У пацієнтів літнього віку концентрація триметазидину в крові може бути підвищеною через вікове зниження функції нирок (див. розділ «Фармакокінетика»). Пацієнтам із помірною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну - 30-60 мл/хв) рекомендована доза становить 1 таблетку 35 мг вранці під час сніданку.

Для пацієнтів літнього віку необхідно уважно титрувати дозу (див. розділ «Особливості застосування»).

Передозування.

Кількість даних щодо передозування триметазидином обмежена. Лікування симптоматичне.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

Дані щодо застосування триметазидину вагітним жінкам відсутні. Дослідження на тваринах не виявляють прямого або непрямого небезпечного токсичного впливу на репродуктивну систему. Для запобігання будь-якому ризику застосування триметазидину у період вагітності не рекомендоване.

Годування груддю.

Невідомо, чи проникає триметазидин або його метаболіти у грудне молоко. Для запобігання будь-якому ризику для новонароджених/немовлят застосування лікарського засобу Предуктал® MR не рекомендоване у період годування груддю.

Діти.

Безпека та ефективність триметазидину для дітей (віком до 18 років) не встановлені. Дані відсутні.

Особливості застосування.

Цей лікарській засіб не слід застосовувати для купірування нападів стенокардії. Його не слід призначати при нестабільній стенокардії або інфаркті міокарда як первинну терапію на догоспітальному етапі або у перші дні госпіталізації.

У випадку виникнення нападу нестабільної стенокардії на тлі поточної терапії необхідно переглянути стан хвороби пацієнта та відкоригувати лікування (медикаментозну терапію та можливість реваскуляризації).

Триметазидин може спричиняти або погіршувати симптоми паркінсонізму (тремор, акінезія, гіпертонус м’язів ), які слід регулярно досліджувати, особливо у пацієнтів літнього віку. У сумнівних випадках пацієнтів потрібно направляти до невропатолога для відповідних обстежень.

            При появі рухових розладів, таких як симптоми паркінсонізму, синдрому «неспокійних ніг», тремору, нестійкості ходи, необхідно відмінити триметазидин.

            Ці випадки мають низьку частоту і зазвичай зникають після припинення лікування;  у більшості пацієнтів ‒ протягом 4 місяців після припинення прийому триметазидину. Якщо симптоми паркінсонізму зберігаються понад 4 місяці після відміни препарату, необхідно звернутися до невропатолога.

            Можуть бути падіння, пов'язані з нестійкістю ходи або артеріальною гіпотензією, особливо у пацієнтів, які приймають антигіпертензивне лікування (див. розділ «Побічні реакції»).

            Необхідно з обережністю призначати триметазидин:

- пацієнтам з помірною нирковою недостатністю (див. розділ «Спосіб застосування та дози» та «Фармакокінетика»);

-  пацієнтам, віком понад 75 років (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

За даними клінічних досліджень триметазидин не впливає на гемодинаміку, проте в постмаркетинговий період були зафіксовані випадки запаморочення і сонливості (див. розділ «Побічні реакції»), які можуть вплинути на здатність керувати автомобілем і працювати з механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Взаємодії з іншими лікарськими засобами виявлено не було. Зокрема, триметазидин можна призначати у комбінації з гепарином, кальципарином, антагоністами вітаміну К, пероральними ліпідознижувальними препаратами, аспірином, β-блокаторами, антагоністами кальцію, препаратами дигіталісу (триметазидин не впливає на рівень дигоксину у плазмі крові).

Фармакологiчнi властивості.

Фармакодинаміка

Механізм дії.

Завдяки збереженню енергетичного метаболізму у клітинах, які потерпають від гіпоксії або ішемії, триметазидин запобігає зменшенню рівня внутрішньоклітинного АТФ, забезпечуючи тим самим належне функціонування іонних насосів i трансмембранного натрiєво-калiєвого потоку при збереженні клітинного гомеостазу.

Триметазидин гальмує β-окиснення жирних кислот, блокуючи довголанцюгову

3-кетоацил-КоА тiолазу (3-КАТ), що підвищує окиснення глюкози. У клітинах в умовах ішемії процес отримання енергії шляхом окиснення глюкози потребує менше кисню порівняно з процесом отримання енергії шляхом β-окиснення жирних кислот. Посилення процесу окиснення глюкози оптимізує енергетичні процеси у клітинах та відповідно підтримує достатній метаболізм енергії в умовах ішемії.

Фармакодинамічні ефекти.

У пацієнтів з ішемічною хворобою серця триметазидин діє як метаболічний агент, зберігаючи внутрішньоклітинні рівні високоенергійних фосфатів у міокарді. Ефекти досягаються без супутніх гемодинамічних ефектів

Клінічна ефективність та безпека.

Клінічні дослідження продемонстрували ефективність та безпеку застосування триметазидину для лікування пацієнтів зі стабільною стенокардією як монотерапії або у разі додавання до інших лікарських засобів при їх недостатній ефективності.

Дослідження TRIMPOL-II. Рандомізоване подвійне сліпе плацебо-контрольоване дослідження за участю 426 пацієнтів продемонструвало, що додавання триметазидину 60 мг на день до метопрололу 100 мг (50 мг двічі на день) протягом 12 тижнів призвело до достовірного покращення показників тестів із навантаженням та покращення клінічних симптомів порівняно з такими при застосуванні  плацебо: загальна тривалість навантаження - +20,1 с, p=0,023; загальна виконана робота - +0,54 MET с, p=0,001; час до появи зниження ST-сегмента на 1 мм - +33,4 с, p=0,003; час до виникнення нападу стенокардії - +33,9 с, p<0,001; кількість нападів стенокардії/тиждень - -0,73, p=0,014; застосування нітратів короткої дії/тиждень - -0,63, p=0,032, без зміни показників гемодинаміки.

Дослідження SELLIER. Рандомізоване подвійне сліпе плацебо-контрольоване дослідження за участю 223 пацієнтів продемонструвало, що у підгрупі пацієнтів (n=173), яким додавали триметазидин, таблетки модифікованого вивільнення, по 35 мг (два рази на день) до 50 мг атенололу (один раз на день) протягом 8 тижнів, відзначалося достовірне збільшення (+34,4 с, p=0,03) часу до появи зниження ST-сегмента на 1 мм у тестах із навантаженням порівняно з таким при застосуванні плацебо через 12 годин після прийому препарату. Також підтверджено достовірну різницю між триметазидином та плацебо часом до виникнення нападу стенокардії (p=0,049). За іншими показниками вторинних кінцевих точок між двома групами пацієнтів достовірної різниці виявлено не було (загальна тривалість навантаження, загальна виконана робота та клінічні кінцеві точки).

Дослідження VASCO. У ході рандомізованого подвійного сліпого дослідження за участю 1962 пацієнтів, яке тривало 3 місяці, до терапії атенололом у дозі 50 мг на день додавали триметазидин у дозі 70 мг на день або 140 мг, або плацебо. У загальній популяції, що включала пацієнтів із симптомами та без них, триметазидин не продемонстрував переваг як за ергометричними показниками (загальний час фізичного навантаження, час до появи зниження ST-сегмента на 1 мм та час до виникнення нападу стенокардії), так і за кінцевими точками. Але пост-xoк аналіз підгрупи пацієнтів із симптомами (n=1574) показав, що при застосуванні триметазидину у дозі 140 мг на день відмічалось достовірне покращення загального часу фізичного навантаження (+23,8 с проти +13,1 с плацебо; p=0,001) та часу до виникнення нападу стенокардії (+46,3 с проти +32,5 с плацебо; p=0,005).

Фармакокінетика.

Максимальна концентрація триметазидину в крові спостерігається в середньому через 5 годин після прийому таблетки. Упродовж доби концентрація в плазмі стабільна: протягом 11 годин після прийому таблетки концентрація триметазидину в плазмі не менше 75 % максимальної концентрації. Стан стабільної концентрації встановлюється найпізніше на 60-ту годину. Прийом їжі не впливає на фармакокiнетичнi характеристики триметазидину. Об’єм розподілу становить 4,8 л/кг; зв'язування з білками низьке: за даними вимірювань in vitro – 16 %.

Триметазидин виводиться в основному iз сечею, переважно у незміненій формі. Період напiввиведення становить в середньому 7 годин для здорових молодих добровольців та 12 годин для осіб понад 65 років. Повне виведення триметазидину є результатом ниркового кліренсу, який безпосередньо корелюється з кліренсом креатиніну, та, меншою мірою, є результатом печінкового кліренсу, який з віком зменшується.

Особливі групи пацієнтів.

Пацієнти літнього віку. У пацієнтів літнього віку можливе підвищення концентрації триметазидину через вікове зниження функції нирок.

Порушення функції нирок. Концентрація триметазидину в крові збільшується у пацієнтів із помірною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну - 30‑60 мл/хв) та у пацієнтів із тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну < 30 мл/хв).  

Фармацевтичні характеристики.

Основнi фiзико-хiмiчнi властивостi: рожевого кольору, двоопуклої форми таблетки, вкриті плівковою оболонкою, з тисненням з одного боку або без тиснення.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Не потребує особливих умов зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 30 таблеток у блістері (ПВХ/алюміній); по 2 блістери у коробці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Лабораторії Серв'є Індастрі, Франція/

Les Laboratoires Servier Industrie, France.

Місцезнаходження:

905 рут де Саран 45520 Жіді, Франція/

905 route de Saran 45520 Gidy, France.

Виробник.

АНФАРМ Підприємство Фармацевтичне АТ, Польща/

ANPHARM Przedsiebiorstwo Farmaceutyczne SA, Poland.

Місцезнаходження:

вул. Аннопол 6Б-03-236 Варшава, Польща/

ul. Annopol 6B-03-236 Warsaw, Poland.

Виробник.

ТОВ «Сердікс», Російська Федерація/

OOO «Сердикс», Российская Федерация.

Місцезнаходження:

м. Москва, с. Соф’їно, буд. 1/1, 42150, Російська Федерація

г. Москва, д. Софьино, стр. 1/1, 142150, Российская Федерация

Предуктал MR 35 мг N60 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Виктория 28.11.2018 Я занимаюсь спортом. Но видимо возраст дает о себе знать, и иногда после тренировке появляются боли в сердце, стал принимать таблетки. Пока помогабт
 • Макаренко А. А. 12.09.2018 Ребёнок болел ангиной, врач очень советовал Предуктал. Но в ближайших аптеках не нашла его, как не странно. Заказала на этом сайте. Ребёнок вылечился, и цена приятная, советую
 • Диана 30.06.2018 Хорошие таблетки , меня подняли на ноги
 • Карина 21.09.2016 Предуктал принимала очень давно ,мне его выписывал врач. Купила аптеки 24 так подошла цена и возможность самой заказать на сайте.
 • Julia Usova 29.07.2016 Недавно меня очень стали беспокоить боли в сердце во время физических нагрузок. Ходила к врачу, сказали все в норме. Потом сердце стало побаливать каждый вечер и появились небольшие проблемы с дыханием. Может быть из-за погоды или стрессов. Опять ходила к врачу и рекомендовали пропить таблетки Предуктал.
 • vas9522 22.03.2015 Этот препарат мне выписали года три назад, но я отнеслась к нему не совсем серьезно. Но в этом году стала мучить аритмия, слабость, сердце часто стало колоть. И я вспомнила про препарат, который когда-то выписал мне кардиолог. После приема таблеток, уже на третий день я почувствовала значительное улучшение, прошла слабость. Кардиограмма у меня стала хорошая(так сказала мой доктор) Чтоб не забывать принять таблетки, на упаковке есть подсказка, где можно стирать кружочки, удобно!
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Предуктал MR 35 мг N60 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Предуктал MR 35 мг N60 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, з модифікованим вивільненням по 35 мг № 60 (30х2)
Виробник Лабораторії Серв'є Індастрі, Франція АНФАРМ Підприємство Фармацевтичне АТ, Польща ТОВ "Сердікс", Російська Федерація
Вік від 18 років
Міжнародне найменування Trimetazidine
Показання Дорослим триметазидин показаний для симптоматичного лікування стабільної стенокардії за умови недостатньої ефективності чи непереносимості антиангінальних препаратів першої лінії.
Протипоказання - Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини. - Хвороба Паркінсона, симптоми паркінсонізму, тремор, синдром «неспокійних ніг» та інші рухові розлади, що мають відношення до вищезазначеного. - Тяжка ниркова недостатність (
Склад діюча речовина: 1 таблетка містить триметазидину дигiдрохлориду 35 мг; допоміжні речовини: таблетка: кальцію гiдрофосфату дигiдрат, гiпромелоза 4000, магнію стеарат, повiдон, кремнію діоксид колоїдний безводний; оболонка: гліцерин, макрогол 6000, магнію стеарат, гiпромелоза, заліза оксид червоний (E 172), титану діоксид (E 171). Лікарcька форма. Таблетки, вкритi плівковою оболонкою, з модифікованим вивільненням
Термін придатності 3 роки
Українська назва ПРЕДУКТАЛ® MR
Упаковка у блістерах
Фармакотерапевтична група Кардіологічні засоби. Триметазидин

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги