Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Прамистар N20 таблетки

  Loading...
   Купить Прамистар N20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Прамистар N20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Прамистар N20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  352,90 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Прамистар N20 таблетки

  Применение

  Таблетки Прамистар 600 мг №20 используются для терапии у людей, страдающих от сниженной концентрации внимания и расстройств памяти. Чаще всего данный препарат назначают пожилым пациентам, хотя применение Прамистара эффективно при расстройствах не только дегенеративного, но и сосудистого генеза. Описание механизма действия таблеток содержит информацию об основном действующем веществе препарата – прамирацетаме. На сегодняшний день его действие на организм человека изучено еще не досконально, однако то, что он оказывает ноотропный эффект не подлежит сомнению.  Показания к применению

  • Снижение способности к концентрации внимания и расстройства памяти дегенеративного или сосудистого характера, особенно у лиц пожилого возраста.

  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к действующему веществу или к любому вспомогательному веществу. 

  • Кровоизлияние в мозг. 

  • Тяжелая почечная недостаточность. 

  • Печеночная недостаточность.  Цена Прамистар N20 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Прамистар N20 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Прамистар N20 таблетки Инструкция

           

    ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
    ПРАМІСТАР
  (PRAMISTAR)

  Склад:

  діюча речовина: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить прамірацетаму сульфату 818,4 мг, що відповідає прамірацетаму 600 мг;

  допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, кросповідон, кальцію стеарат, гідроксипропілцелюлоза, титану діоксид (Е 171), гіпромелоза, поліетиленгліколь 3350, поліетиленгліколь 400.

  Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

  Основні фізико-хімічні властивості: білі еліпсоподібні двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою,  з насічкою для поділу з обох боків.

  Фармакотерапевтична група. Ноотропні засоби.

  Код АТХ N06B X16.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Прамірацетам – це ноотропний засіб, що покращує пам’ять та здатність до навчання. Механізм дії препарату визначений не повністю. Шляхом дії на холінергічні рецептори та метаболізм холіну прамірацетам стимулює активність нейронів. Прамірацетам не чинить пригнічувальної дії на центральну та не має жодного впливу на вегетативну нервову систему. Прамірацетам також чинить антидепресивну дію. Під час клінічних випробувань у пацієнтів із сенільною деменцією від легкого до середнього ступеня тяжкості прамірацетам збільшував концентрацію уваги, покращував здатність до навчання, запам’ятовування, орієнтації та іншу розумову діяльність.

  Фармакокінетика.

  Дослідження  фармакокінетики у людини показали, що препарат швидко та майже повністю всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Пік концентрації у плазмі крові досягається через 2-3 години. Період напіввиведення становить 4-6 годин. Фармакокінетичні показники у пацієнтів літнього та молодого віку схожі. Однак разом зі зниженням кліренсу креатиніну зменшується кліренс прамірацетаму. Прамірацетам не зв’язується з білками плазми крові та виводиться головним чином із сечею у практично незмінному стані. 

  Клінічні характеристики.

   

  Показання.

  Зниження здатності до концентрації уваги та розлади пам’яті дегенеративного або судинного характеру, особливо в осіб літнього віку. 

   

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини. Крововилив у мозок. Тяжка ниркова недостатність. Печінкова недостатність.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Взаємодії із серцевими глікозидами, ксантинами, антикоагулянтами та інгібіторами АПФ не було виявлено у пацієнтів, які приймали 600 мг прамірацетаму кожні 12 годин.

  При призначенні хворим діючих речовин однієї фармакологічної групи з прамірацетамом (наприклад, пірацетаму) одночасно з екстрактом щитовидної залози (Т34) спостерігалися сплутаність свідомості, дратівливість та розлади сну. За даними опублікованого простого сліпого дослідження у пацієнтів із тяжким рецидивуючим венозним тромбозом призначення пірацетаму (9,6 г на добу) не призводило до зміни дози аценокумаролу для досягнення необхідного значення МНО (Міжнародне Нормалізоване Співвідношення) 2,5-3,5. Але порівняно з дією тільки ацекумаролу додавання пірацетаму (9,6 г на добу) значно зменшувало агрегацію тромбоцитів вивільнення бета-тромбоглобуліну, рівні фібриногену та факторів Віллєбранда (VIII:C, VIII:vW:Ag, VIII:vW:Rco), а також в’язкість крові та плазми.

  Особливості застосування.

  У хворих із нирковою недостатністю спостерігається затримка екскреції прамірацетаму. Тому застосовувати препарат хворим із нирковою недостатністю треба з обережністю. При появі небажаних ефектів необхідно відмінити його, оскільки ці реакції можуть бути ознаками накопичення діючої речовини в організмі.

  Пірацетам, як сполука одного фармакологічного класу із прамірацетамом, впливає на агрегацію та функцію тромбоцитів, а також на інші показники гемостазу. Тому Прамістар слід з обережністю призначати одночасно з антикоагулянтами або інгібіторами агрегації тромбоцитів, а також пацієнтам із порушеннями згортання крові. 

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Застосування прамірацетаму у період вагітності або годування груддю протипоказано.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Дослідження щодо здатності впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами не проводили. Однак серед побічних реакцій прамірацетаму зазначені запаморочення, психомоторне збудження, тремор та сплутаність свідомості. Тому пацієнти повинні бути попереджені про можливий вплив на здатність до керування транспортом та роботи з машинним обладнанням.

   

  Спосіб застосування та дози.

  Рекомендована доза становить 600 мг кожні 12 годин. Загальна добова доза не повинна перевищувати 1200 мг на добу. Клінічно значущий ефект можна очікувати не раніше            4-8 тижнів лікування.

  Хворі літнього віку. Корекція дози непотрібна.

  Хворі з нирковою недостатністю. При нирковій недостатності спостерігається затримка екскреції прамірацетаму. Клінічне значення уповільнення екскреції прамірацетаму при нирковій недостатності не визначене. Тому застосовувати препарат хворим із нирковою недостатністю слід з обережністю, а при появі небажаних ефектів відмінити його, оскільки це можуть бути ознаки накопичення діючої речовини в організмі. Використання Прамістару при тяжкій нирковій недостатності протипоказане.

  Діти.

  Дослідження серед дітей не проводили, тому препарат застосовувати дітям не рекомендується.

  Передозування.

  Повідомлень про передозування немає. У разі значного перевищення рекомендованих терапевтичних доз слід проводити симптоматичну терапію.

   

  Побічні реакції.

  З боку шлунково-кишкового тракту: сухість у роті, нетримання калових мас, диспепсія, нудота, біль у верхній ділянці шлунка.

  З боку метаболізму та харчування: погіршення апетиту.

  З боку опорно-рухового апарату та сполучної тканини: болючі спазми м’язів.

  З боку нервової системи: запаморочення, тремор.

  З боку психіки: дисфорія, сплутаність свідомості, безсоння, психомоторне збудження.

  З боку нирок та сечовидільної системи: нетримання сечі.

   

   

  Термін придатності. 3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

  Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 30 ºС! Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Упаковка. По 10 таблеток у блістері; по 2 блістери в картонній коробці.

   

  Категорія відпуску. За рецептом.

  Виробник. 

  КОСМО С.п.А.

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Віа К. Коломбо 1, 20020 Лайнате, Італія.

  Заявник.

  Ф.І.Р.М.А. С.п.А.

  Місцезнаходження заявника та/або представника заявника.

  Віа ді Скандічі 37, 50143 Флоренція, Італія.

  Прамистар N20 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Иван 11.08.2016 Применял много ноотропных препаратов. С этим столкнулся относительно недавно. Был удевлен его действием и эффектом. Из минусов, по началу приема несколько дней наблюдал сонливость. День на 3й начал чувствовать вкус к жизни, мотивация возросла. Заметил улучшения памяти, телефонные номера как будто сами запоминались без усилий. Дай Бог это будет усиливаться дальше, но у меня стойкое ощущение, что способность к мышлению усилилась значительно.
  • St.Daddy 08.04.2014 Хороший эффект, когда начинается так называемое "плато" - просто поразительная память, фотографическая!!
  • Fantasy 14.11.2014 Правда хороший препарат. Цена тут ниже, буду тут покупать
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  • Иван 11.01.2020 Здравствуйте!
   Подскажите, данный препарат продается по рецепту или нет?
   Администратор Аптека24 13.01.2020 Здравствуйте. У инструкции данного препарата указано, что он отпускается только по рецепту
  Задать вопрос

  Прамистар N20 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Прамистар N20 таблетки Характеристики

  Лікарська форма Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 600 мг № 20 (10х2) в блістерах
  Виробник КОСМО С.п.А., Італія
  Вік застосовувати дітям не рекомендується
  Міжнародне найменування Pramiracetam
  Показання Зниження здатності до концентрації уваги та розлади пам’яті дегенеративного або судинного характеру, особливо в осіб літнього віку.
  Протипоказання Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини. Крововилив у мозок. Тяжка ниркова недостатність. Печінкова недостатність.
  Склад діюча речовина: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить прамірацетаму сульфату 818,4 мг, що відповідає прамірацетаму 600 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, кросповідон, кальцію стеарат, гідроксипропілцелюлоза, титану діоксид (Е 171), гіпромелоза, поліетиленгліколь 3350, поліетиленгліколь 400.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва ПРАМІСТАР
  Упаковка блістер
  Фармакотерапевтична група Ноотропні засоби

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги