www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Пилфуд Босналек 5% 60 мл спрей накожный

Loading...
    Купить Пилфуд Босналек 5% 60 мл спрей накожный в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
419.5 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Другие товарные предложения

Описание Пилфуд Босналек 5% 60 мл спрей накожный

Пилфуд Босналек спрей 5% 60 мл – это препарат, который относится к дерматологическим средствам. Миноксидил, который является основным действующим веществом препарата, действует на гладкие мышцы кровеносных сосудов. За счет этого, при нанесении спрея на кожный покров головы, стимулируется циркуляция крови в коже, волосяные луковицы лучше обеспечиваются питательными веществами и восстанавливаются. 


Применение

Накожный спрей Пилфуд Босналек рекомендуется к применению мужчинам, у которых диагностирована алопеция по мужскому типу. Применение средства Пилфуд Босналек назначают людям с возрастом от 18 до 65 лет. Согласно описанию препарата Пилфуд Босналек увеличение роста волос отмечают обычно после 2-4 месяцев лечения. 


В инструкции к препарату Пилфуд Босналек указано, что средство применяют два раза в сутки. Для обеспечения требуемой дозы необходимо нажать на распылитель 8 раз. При достижении клинического эффекта лекарство рекомендуют принимать дальше для поддержки роста волос. 


Противопоказания

Препарат противопоказан людям, имеющим дерматологические заболевания кожного покрова головы. Также препарат противопоказан для применения женщинами.Читая отзывы о препарате Пилфуд Босналек можно отметить только положительные высказывания в сторону этого лекарственного средства. Мужчины пишут, что Пилфуд Босналек гораздо более эффективен, чем его аналоги, которые даже могут иметь выше стоимость. Большинство рассказывает, что волосы начинали восстанавливаться уже на третий месяц применения Пилфуд Босналек.


Вы можете купить Пилфуд Босналек по выгодной цене в нашей аптеке. Для этого оставьте заявку на сайте. Мы быстро доставим Ваш заказ не только по Киеву, но и в любой город Украины.


*************


Пилфуд Босналек спрей 5% 60 мл - це препарат, який відноситься до дерматологічних засобів. Миноксидил, який є основною діючою речовиною препарату, діє на гладкі м'язи кровоносних судин. За рахунок цього, при нанесенні спрею на шкірний покрив голови, стимулюється циркуляція крові в шкірі, волосяні цибулини краще забезпечуються поживними речовинами і відновлюються.


Застосування

Накожний спрей Пилфуд Босналек рекомендується до застосування чоловікам, у яких діагностована алопеція за чоловічим типом. Застосування засобу Пилфуд Босналек призначають людям з віком від 18 до 65 років. Відповідно до опису препарату Пилфуд Босналек збільшення росту волосся відзначають зазвичай після 2-4 місяців лікування.

В інструкції до препарату Пилфуд Босналек зазначено, що засіб застосовують два рази на добу. Для забезпечення необхідної дози необхідно натиснути на розпилювач 8 разів. При досягненні клінічного ефекту ліки рекомендують приймати далі для підтримки росту волосся.


Протипоказання

Препарат протипоказаний людям, які мають дерматологічні захворювання шкірного покриву голови. Також препарат протипоказаний для застосування жінками.Читаючи відгуки про препарат Пилфуд Босналек можна відзначити тільки позитивні висловлювання в сторону цього лікарського засобу. Чоловіки пишуть, що Пилфуд Босналек набагато більш ефективний, ніж його аналоги, які навіть можуть мати вище вартість. Більшість розповідає, що волосся починали відновлюватися вже на третій місяць застосування Пилфуд Босналек.

Ви можете купити Пилфуд Босналек за вигідною ціною в нашій аптеці. Для цього залиште заявку на сайті. Ми швидко доставимо Ваше замовлення не тільки по Києву, але і в будь-яке місто України.


Цена Пилфуд Босналек 5% 60 мл спрей накожный актуальна при заказе на сайте. Купить Пилфуд Босналек 5% 60 мл спрей накожный в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Пилфуд Босналек 5% 60 мл спрей накожный Инструкция

Склад

діюча речовина: minoxidil;

1 мл спрею нашкірного, розчину, містить міноксидилу 20 мг;

допоміжні речовини: етанол 96 %, пропіленгліколь, вода очищена.

Лікарська форма

Спрей нашкірний, розчин.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин від безбарвного до світло-жовтого або світло-оранжевого кольору.

Фармакотерапевтична група

Дерматологічні засоби. Код АТХ D11A X01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Механізм, за допомогою якого міноксидил стимулює ріст волосся, не повністю визначений. Можливими механізмами зупинення процесу випадіння волосся вважаються збільшення діаметру волосяного стриженя, стимуляція фази росту волосся анаген, подовження анагенової фази, стимуляція відновлення анагенового покриття після телогенової фази. Міноксидил є периферичним вазодилататором, який покращує мікроциркуляцію у волосяних фолікулах. Він стимулює васкулярний ендотеліальний фактор росту, який сприяє посиленню розвитку капілярів, що проявляється у значній метаболічній активності під час анагенової фази росту волосся.

Фармакокінетика.

Системна абсорбція міноксидилу при місцевому застосуванні на нормальній непошкодженій шкірі голови складає від 1 % до 2 % від загальної застосованої дози. Абсорбція міноксидилу шкірою посилюється при збільшенні дозування, частоти або поверхні застосування розчину. Метаболізм абсорбованого міноксидилу відбувається у печінці, виділення міноксидилу та його метаболітів – головним чином, через нирки. Після припинення місцевого застосування приблизно 95 % абсорбованого міноксидила виводяться з організму впродовж 4 днів.

Показання

Алопеція за чоловічим типом у жінок і чоловіків.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, захворювання шкіри голови (в тому числі псоріаз та сонячні опіки), одночасне застосування на шкірі голови інших місцевих препаратів або оклюзійної пов’язки, артеріальна гіпертензія; вік пацієнта менше 18 або понад 65 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інши види взаємодій.

Одночасне застосування препарату Пілфуд Босналек® 2 % та інших препаратів для місцевого застосування, що містять кортикостероїди, третіонин, дитранол або вазелін, може підсилити абсорбцію міноксидилу. Можливе посилення ортостатичної артеріальної гіпотензії при абсорбції міноксидилу в пацієнтів, які приймають периферичні вазодилататори, хоча клінічно це не підтверджено.

Особливості застосування

Перед тим, як розпочати застосування препарату Пілфуд Босналек® 2 %, необхідно переконатися в тому, що шкіра голови є здоровою та непошкодженою.

Препарат призначено для лікування алопеції за чоловічим типом у жінок і чоловіків і його не слід застосовувати при інших причинах випадіння волосся, наприклад, при відсутності в сімейному анамнезі випадіння волосся, при раптовому та/або нерівномірному випадінні волосся, при випадінні волосся, пов’язаному з пологами, або якщо причина випадіння волосся невідома.

Необхідно припинити застосування препарату та звернутися до лікаря при появі болю у грудях, прискореного серцебиття, слабкості, запаморочення, несподіваного зростання маси тіла, набряків рук та ніг, стійкого почервоніння або подразнення шкіри голови.

Перед початком лікування хворим на ішемічну хворобу серця, стенокардію, аритмію, пацієнтам із артеріальною гіпотензією слід проконсультуватися з лікарем у зв’язку з можливою системною дією міноксидилу.

Препарат призначено тільки для зовнішнього застосування. Його не слід застосовувати на інших ділянках тіла, крім голови. Слід уникати вдихання розчину.

Пілфуд Босналек® 2 %, спрей нашкірний, розчин, містить алкоголь, який може спричинити подразнення очей, та пропіленгліколь, який може спричинити подразнення шкіри. При попаданні препарату на слизові оболонки, пошкоджену шкіру, в очі необхідно ретельно промити ці ділянки проточною водою.

В окремих пацієнтів у перші 2-6 тижнів лікування може спостерігатися посилене випадіння волосся. Це пояснюється зміною фаз росту волосся та припиняється впродовж декількох тижнів. Якщо випадіння волосся триває довше 2 тижнів, застосування розчину потрібно припинити та звернутися до лікаря.

Не слід наносити розчин на бриту шкіру голови, перевищувати дозу і частоту застосування, оскільки це може призвести до посилення абсорбції міноксидилу та появи побічних ефектів. Випадкове проковтування розчину може спричинити появу серйозних кардіологічних побічних ефектів, тому необхідно зберігати його в недоступному для дітей місці.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Відсутні достатні дані досліджень стосовно застосування препарату в жінок у період вагітності та годування груддю. Системно абсорбований міноксидил екскретується з грудним молоком. Жінкам у період вагітності або годування груддю препарат протипоказано.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Базуючись на фармакодинаміці та профілі безпеки міноксидилу, не очікується здатність лікарського засобу впливати на вищезгадані здібності.

Спосіб застосування та дози

Пілфуд Босналек® 2 %, спрей нашкірний, розчин, призначений тільки для зовнішнього застосування чоловікам і жінкам від 18 до 65 років.

Перед застосуванням розчину треба ретельно висушити шкіру голови та волосся.

За допомогою розпилювача на суху шкіру в зоні облисіння наносять по 1 мл розчину 2 рази на добу і злегка втирають, рухаючись від центру до периферії ділянки. При кожному застосуванні розпилювач потрібно натиснути 8 разів, щоб нанести 1 мл розчину. Добова доза не має перевищувати 2 мл. Після кожного застосування розчину потрібно вимити руки.

Для досягнення терапевтичного ефекту розчин потрібно наносити 2 рази на добу впродовж не менше 4 місяців. Після досягнення клінічного поліпшення потрібно продовжити застосування препарату для підтримки росту волосся. Є повідомлення про поновлення процесу втрати волосся через 3-4 місяці після припинення лікування міноксидилом.

Лікування потрібно припинити в разі відсутності ефекту протягом 1 року застосування.

Перед першим використанням необхідно ініціювати розпилювач, для чого слід кілька разів натиснути на нього, щоб досягти рівномірного надходження розчину. Після цього пристрій готовий до використання.

Діти

Не призначати препарат дітям.

Передозування

Посилення системної абсорбції міноксидилу можливе при застосуванні на великих поверхнях тіла в дозах, які перевищують рекомендовані. Випадкове потрапляння розчину в травний тракт може спричинити системні ефекти, зумовлені судинорозширювальною дією міноксидилу (5 мл препарату Пілфуд Босналек® 2 % містить 100 мг міноксидилу, що є максимальною рекомендованою дозою при лікуванні гіпертензії).

Ознаками передозування є кардіоваскулярні порушення, артеріальна гіпотензія та тахікардія, які пов’язані із затримкою натрію та рідини. Лікування передозування симптоматичне.

Побічні реакції

З боку нервової системи: головний біль.

З боку серцево-судинної системи: гіпотензія, серцебиття, біль у груді, прискорення серцевого ритму.

З боку дихальної системи: задишка.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: гіпертрихоз (небажаний ріст волосся на ділянках поза шкірою голови, в тому числі ріст волосся на обличчі у жінок), свербіж (включаючи висипання із свербінням у місці нанесення, генералізований свербіж, свербіж очей), зміна кольору та текстури волосся, випадки тимчасової алопеції, лущення шкіри (в тому числі в місці нанесення, ексфоліативне висипання, ексфоліативний дерматит), висипання (включаючи у місці нанесення, пустульозний, папульозний, генералізований та макульозний висип), акне (висипання у вигляді акне), дерматит (включаючи контактний у місці нанесення, алергічний, атопічний, себорейний), сухість шкіри (включаючи у місці нанесення).

Загальні розлади та стан місця застосування: периферичні набряки, подразнення в місці нанесення (включаючи подразнення шкіри), почервоніння в місці нанесення (включаючи почервоніння та еритематозне висипання).

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 ºС.

Упаковка

По 60 мл у флаконі з розпилювачем, по 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Босналек д.д.

Bosnalijek d.d.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

71000, Сараєво, Юкічева, 53, Боснія і Герцеговина

71000, Sarajevo, Jukiceva, 53, Bosnia and Herzegovina

Пилфуд Босналек 5% 60 мл спрей накожный Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Пилфуд Босналек 5% 60 мл спрей накожный Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Пилфуд Босналек 5% 60 мл спрей накожный Характеристики

Лікарська форма Спрей нашкірний, розчин 5 % по 60 мл у флаконі з розпилювачем № 1
Виробник Босналек д.д., Боснія і Герцеговина
Вік Не призначати препарат дітям.
Міжнародне найменування Minoxidil
Показання Алопеція за чоловічим типом у чоловіків.
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату, захворювання шкіри голови (в тому числі псоріаз та сонячні опіки), одночасне застосування на шкіру голови інших місцевих препаратів або оклюзійної пов’язки, артеріальна гіпертензія; вік пацієнта менше 18 або понад 65 років. Пілфуд Босналек® 5 %, спрей нашкірний, розчин, протипоказаний для застосування жінкам.
Склад діюча речовина: minoxidil; 1 мл спрею нашкірного, розчину, містить міноксидилу 50 мг; допоміжні речовини: етанол 96 %, пропіленгліколь, вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ПІЛФУД БОСНАЛЕК
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Дерматологічні засоби. Код АТХ D11A X01.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги