www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Отривин Экстра 10 мл №1 спрей

Loading...
  Купить Отривин Экстра 10 мл №1 спрей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
80 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Отривин Экстра 10 мл №1 спрей

Показания

Симптоматическое лечение при острых респираторных заболеваниях с явлениями ринита (насморк) и ринорея.

Противопоказания

 • Гиперчувствительность к активным компонентам препарата или вспомогательных веществ;
 • повышенная чувствительность к атропина или к подобным средствам, например гиосциамин, скополамин;
 • период после хирургических вмешательств на твердой оболочке мозга, например после трансфеноидальна гипофизэктомии или других трансназальным операций;
 • острые коронарные заболевания, коронарная астма;
 • гипертиреоз
 • глаукома
 • сухой ринит.

*****************

Показання

Симптоматичне лікування при гострих респіраторних захворюваннях з явищами риніту (нежить) і ринореї.

Протипоказання

 • Гіперчутливість до активних компонентів препарату або допоміжних речовин;
 • підвищена чутливість до атропіну або до подібних засобів, наприклад гіосціаміну, скополаміну;
 • період після хірургічних втручань на твердій оболонці мозку, наприклад після трансфеноїдальної гіпофізектомії або інших трансназальних операцій;
 • гострі коронарні захворювання, коронарна астма;
 • гіпертиреоз;
 • глаукома;
 • сухий риніт.Цена Отривин Экстра 10 мл №1 спрей актуальна при заказе на сайте. Купить Отривин Экстра 10 мл №1 спрей в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Отривин Экстра 10 мл №1 спрей Инструкция

І Н С Т Р У К Ц І Я
для медичного застосування лікарського засобу
ОТРИВІН ЕКСТРА
(OTRIVIN® EXTRA)

Склад:  

діючі речовини: ксилометазоліну гідрохлорид,  іпратропію бромід;

1 мл препарату містить  ксилометазоліну гідрохлориду 0,5 мг,  іпратропію броміду 0,6 мг;

допоміжні речовини: динатрію едетат, дигідрат; гліцерин (85 %); кислота хлористоводнева концентрована (для коригування рН); натрію гідроксид (для коригування рН); вода очищена.

Лікарська форма.  Спрей  назальний, дозований.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин. Безбарвний або злегка забарвлений розчин.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюваннях порожнини носа. Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпатоміметики в комбінації з іншими засобами (за винятком кортикостероїдів). Ксилометазолін.  Код АТХ R01A B06.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Ксилометазолін належить до групи місцевих судинозвужувальних засобів (деконгестантів) з альфа-адреноміметичною дією, спричиняє звуження кровоносних судин слизової оболонки носа, усуваючи таким чином набряк та гіперемію слизової оболонки носоглотки. Полегшує носове дихання при ринітах.

Іпратропію бромід – четвертинна амонійна сполука, що має антихолінергічний ефект. При інтраназальному застосуванні зменшує назальну секрецію за рахунок конкурентного інгібування холінергічних рецепторів, розташованих в епітелії носа.

Фармакокінетика.

Дія ксилометазоліну розпочинається через 5 – 10 хвилин і триває протягом 6 – 8 годин.

Дія іпратропію зазвичай розпочинається в межах 15 хвилин та триває в середньому протягом 6 годин. У терапевтичних концентраціях не подразнює слизової оболонки, не спричиняє гіперемії. При місцевому застосуванні препарат слабо абсорбується, активні компоненти присутні у плазмі крові в незначних кількостях. Спостерігається деяке ослаблення дії іпратропію, тоді як максимальні концентрації ксилометазоліну дещо підвищуються.

Клінічні характеристики.

Показання.

Симптоматичне лікування при гострих респіраторних захворюваннях з явищами риніту (нежить) і ринореї.

Протипоказання.

-          Гіперчутливість до активних компонентів препарату або допоміжних речовин;

-           підвищена чутливість до атропіну або до подібних засобів, наприклад гіосціаміну, скополаміну;

-          період після хірургічних втручань на твердій оболонці мозку, наприклад після трансфеноїдальної гіпофізектомії або інших трансназальних операцій;

-          гострі коронарні захворювання, коронарна астма;

-           гіпертиреоз;

-          глаукома;

-          сухий риніт.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Інгібітори моноаміноксидази (інгібітори МАО). Препарат Отривін Екстра не слід застосовувати для супутньої терапії з інгібіторами МАО та протягом 2 тижнів після припинення їх застосування. Симпатоміметичні препарати спричиняють вивільнення катехоламінів, що призводить до інтенсивного вивільнення норадреналіну, що, своєю чергою, має судинозвужувальний ефект, унаслідок чого підвищується артеріальний тиск.

У разі критичного підвищення артеріального тиску лікування препаратом Отривін Екстра слід відмінити і призначити симптоматичне лікування.

Три- та тетрациклічні антидепресанти. Застосування із симпатоміметичними препаратами може підвищувати симпатоміметичний ефект ксилометазоліну, тому ця комбінація не рекомендована.

При супутньому призначенні інших антихолінергічних препаратів можливе посилення антихолінергічного ефекту.

Наведені взаємодії були вивчені окремо для кожного активного компонента препарату, не при застосуванні в комбінації.

Особливості застосування.

Препарат Отривін Екстра слід з обережністю застосовувати пацієнтам, схильним до розвитку закритокутової глаукоми, пацієнтам з гіпертрофією передміхурової залози та стенозом шийки сечового міхура.

Неприпустимо розпилювати препарат в очі або навколо очей.

У разі потрапляння препарату в очі можуть спостерігатися такі реакції: тимчасова нечіткість зору, подразнення, біль, почервоніння очей. Може розвинутися загострення закритокутової глаукоми. Пацієнтів слід попередити, що необхідно промивати очі холодною водою у разі потрапляння у них препарату і звернутися до лікаря у випадку болю в очах або помутніння зору.

Рекомендується з обережністю застосовувати препарат пацієнтам, які мають схильність до носових кровотеч (зокрема пацієнтам літнього віку), паралітичної непрохідності кишечнику, хворим на муковісцидоз.

У пацієнтів, чутливих до адренергічних препаратів, можуть виникнути порушення сну, запаморочення, тремор, серцеві аритмії або підвищення артеріального тиску. Слід з обережністю застосовувати Отривін Екстра пацієнтам з цукровим діабетом, артеріальною гіпертензією, серцево-судинними захворюваннями або феохромоцитомою.

Можлива миттєва гіперчутливість, включаючи кропив’янку, ангіоневротичний набряк, висип, бронхоспазм, набряк гортані, анафілактичні реакції.

Тривалість лікування не повинна перевищувати 7 днів. Тривале лікування ксилометазоліном може спричинити набряк слизової оболонки носа і підвищення секреції, що зумовлено підвищеною чутливістю клітин – зворотний ефект (медикаментозний риніт).

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Даних щодо застосування препарату у період вагітності недостатньо. Препарат не призначають у період вагітності без нагальної потреби (після ретельної оцінки користі/ризику).

Даних щодо проникнення іпратропію броміду і ксилометазоліну у грудне молоко немає. Системна дія іпратропію броміду і ксилометазоліну гідрохлориду низька. Отривін Екстра при необхідності лікування застосовують після оцінки співвідношення очікуваної користі для матері і ризику для немовляти. Неприпустиме перевищення рекомендованої дози.

Фертильність. Дані щодо впливу препарату на фертильність відсутні. Системна дія компонентів препарату низька. Таким чином, вплив препарату на фертильність малоймовірний.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Під час застосування препарату можуть виникати розлади зору (включаючи нечіткість зору та розширення зіниць), запаморочення та втомлюваність. Пацієнтів необхідно попередити, що при виникненні подібних реакцій необхідно уникати керування автотранспортом і роботи з іншими механізмами та не брати участі у діяльності, яка може призвести до загрози для здоров’я або життя.

 

Отривин Экстра 10 мл №1 спрей Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Отривин Экстра 10 мл №1 спрей Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Отривин Экстра 10 мл №1 спрей Характеристики

Лікарська форма Спрей назальний, дозований по 10 мл у флаконі з дозуючим пристроєм № 1
Виробник Новартіс Консьюмер Хелс СА, Швейцарія
Вік от 18 лет
Показання Симптоматичне лікування при гострих респіраторних захворюваннях з явищами риніту (нежить) і ринореї.
Протипоказання Гіперчутливість до активних компонентів препарату або допоміжних речовин; підвищена чутливість до атропіну або до подібних засобів, наприклад гіосціаміну, скополаміну; період після хірургічних втручань на твердій оболонці мозку, наприклад після трансфеноїдальної гіпофізектомії або інших трансназальних операцій; гострі коронарні захворювання, коронарна астма, гіпертиреоз; глаукома, сухий риніт
Склад діючі речовини: ксилометазоліну гідрохлорид, іпратропію бромід; 1 мл препарату містить ксилометазоліну гідрохлориду 0,5 мг, іпратропію броміду 0,6 мг; допоміжні речовини: динатрію едетат дигідрат, гліцерин (85 %), кислота хлористоводнева концентрована (для коригування рН), натрію гідроксид (для коригування рН), вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ОТРИВІН ЕКСТРА
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Симпатоміметики в комбінації з іншими засобами (за винятком кортикостероїдів). Ксилометазолін. Код АТХ R01A B06.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги