Раздаём 500 000 грн за покупки

Онкаспар 3750 МЕ/5 мл №1

Код товара:Код:  460.0075
Цена и наличие актуальны на и действуют только для покупки онлайн
Нет в наличии
Продавец: Аптека24
Доставка в:выбрать
Транспортная компания
  • Оплата
  • Гарантия
  • Условия возврата

Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Свойства препарата Онкаспар 3750 МЕ/5 мл №1

Основные

Производитель
Медак Гезельшафт фюр клініше Шпеціальпрепарате мбХ (виробник, що відповідає за маркування, вторинне пакування та за випуск серії), Німеччина Сігма-Тау Фармасьютікелс, Інк., США на виробничій дільниці: Сігма-Тау ФармаСорс, Інк., США (виробник, що відповідає за виробництво готової дозованої форми), США
Объем
5 мл
Код АТС/ATX
L01X X24
Дозировка
3750 МЕ/5мл
Код Морион
31572
Лікарська форма
Розчин для ін'кцій, 3750 МО/5 мл по 5 мл у флаконах № 1
Міжнародне найменування
Pegaspargase
Упаковка
флакон
Состав
діюча речовина: пегаспаргаза; 1 флакон (5 мл розчину) містить 3750 МО пегаспаргази, що відповідає L-аспарагіназі; допоміжні речовини: натрію дигідрофосфат, моногідрат; динатрію гідрофосфат, гептагідрат; натрію хлорид, вода для ін'єкцій.
Показания
Онкаспар показаний як компонент антинеопластичної комбінованої терапії для реіндукції ремісії при гострому лімфатичному лейкозі (ГЛЛ) у дітей і дорослих пацієнтів з відомою гіперчутливістю до нативних L-аспарагіназ.
Противопоказания
Панкреатит (включаючи панкреатит в анамнезі), гострі геморагічні ускладнення у зв'язку з попереднім лікуванням L-аспарагіназою. Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин. Препарат протипоказаний пацієнтам, у яких раніше розвивалися тяжкі алергічні реакції (кропив'янка, бронхоспазм, артеріальна гіпотензія, набряк гортані або інші тяжкі побічні ефекти після застосування Онкаспару). Наявність в анамнезі серйозного тромбозу при попередньому застосуванні L-аспарагінази.

Отзывы покупателей 1

bonus icon+30 бонусов за отзыв
м
мамедов Фазил
хорошо оцениваю етот товар. для нас один штук доставайтис онкаспар 3750 iu 5мл срочно.
Отзыв полезен?

Онкаспар 3750 МЕ/5 мл №1 - Инструкция по применению

Обратите внимание!

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций .

Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом!

Медмаркет Аптека24 не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте apteka24.ua. Подробнее об Отказе от ответственности.

Цена на Онкаспар 3750 МЕ/5 мл №1 актуальна при заказе на сайте. На apteka24.ua можно купить Онкаспар 3750 МЕ/5 мл №1 с доставкой в такие города Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов. В другие города заказы могут доставляться через службу доставки. Доступна доставка курьером. Подробнее о способах, стоимости и ограничениях доставки.

Установи приложение и получи скидку 10% на первую покупку

App Store
preview