www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Окулохеель №15 капли

 • Купить Окулохеель №15 капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
 • Купить Окулохеель №15 капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
 • Купить Окулохеель №15 капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 014.0025
228.91 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:
Рекомендуем

Описание Окулохеель №15 капли

Капли Окулохель являются эффективным гомеопатическим средством, которое оказывает такое действие:

 1. анальгезирующее, 

 2. противовоспалительное,

 3. противомикробное (непрямое) действие, в частности – в лечении глазных болезней. 

Применение Окулохеля позволяет улучшить тонус мышц глаза, улучшить трофику. В данный препарат входит четыре активных компонента в гомеопатических дозировках. Точное описание состава Окулохеля, а также принципов воздействия на глаз и глазные мышци содержит официальная инструкция капель Окулохель.

Капли Окулохель назначают при острых конъюнктивитах и кератитах, вызванных вирусам, для лечения блефарита, а также блефароконъюнктивита, вызванного аллергической реакцией на какой-либо раздражитель. Также хорошие отзывы Окулохель завоевал в качестве препарата для возрастных пациентов с катарактой. Данные капли используют как профилактическое средство перед и после операции по удалению катаракты. Также рекомендуется купить Окулохель здоровым людям, испытывающим регулярные нагрузки на глаза, влияющие на слезоотделение и раздражения глаз.

Капли Окулохель закапывают в глаза, обычно по 2 капли трижды в день. Детям снижают частоту закапываний до одного-двух раз в день в зависимости от возраста ребенка и соответствующего заболевания. Длительность курса должен определять врач. Обычно курс длится от недели до двадцати дней.

Цена Окулохеель №15 капли актуальна при заказе на сайте. Купить Окулохеель №15 капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Окулохеель №15 капли Инструкция

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

ОКУЛОХЕЕЛЬ

(OCULOHEEL®)

 

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 капсула (0,45 мл) містить: Сосhlеаrіа оfficіnаlіs D5 – 110,7 мг, Есhіnасеа D5 – 110,7 мг, Еuрhrаsіа D5 – 110,7 мг, Pilocarpus D5 – 110,7 мг;

допоміжні речовини: динатрію фосфат дигідрат, натрію хлорид, натрію дигідрофосфат дигідрат.

 

Лікарська форма. Краплі очні.

Прозорий безбарвний розчин без запаху.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ.

Д-р Рекевег-штрасе 2-4, 76532 Баден-Баден, Німеччина/

Biologische Heilmittel Heel GmbH.

Dr. Reckeweg-Str. 2-4, 76532 Baden-Baden, Germany.

 

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Препарат чинить протизапальну, знеболювальну та протиалергічну дію, що базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного походження, які входять до складу препарату.

 

Показання для застосування.

Подразнення, запалення або алергічні реакції з боку кон’юнктиви та повік внаслідок зовнішніх подразників; перенапруження очей, синдром «сухого ока».

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до одного з активних компонентів або допоміжних речовин, до рослин родини складноцвітих.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Капсула використовується одноразово, відкривати безпосередньо перед застосуванням.

Не застосовувати залишки розчину.

Часте застосування очних крапель у деяких пацієнтів із серйозним пошкодженням рогової оболонки (верхній шар ока) може в поодиноких випадках призвести до відкладень у рогівці.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Токсичність у період вагітності та годування груддю гомеопатично розведених речовин, що входять до складу даного лікарського засобу, не встановлена. Жодних небажаних реакцій не виявлено.

Питання про доцільність застосування препарату вагітним та жінкам, які годують груддю, вирішує лікар індивідуально, з урахуванням користі/ризику.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

Діти. Препарат рекомендований для застосування дітям від народження.

 

Спосіб застосування та дози.

Разова доза: дорослим та дітям віком від 12 років – по 2 краплі у хворе око 3 рази на добу, немовлятам та дітям віком до 1 року – по 1-2 краплі у хворе око 1 раз на добу, дітям віком від 1 до 3 років – по 2 краплі 1-2 рази на добу, дітям віком від 3 до 6 років – 2 краплі 2 рази на добу, дітям віком від 6 до 12 років – 2 краплі 2-3 рази на добу.

Курс лікування – 1-3 тижні.

 

Передозування.

Передозування не відмічалося та не очікується завдяки гомеопатичним розведенням речовин, що входять до складу даного лікарського засобу.

 

Побічні ефекти.

В окремих випадках можуть виникати реакції гіперчутливості, у тому числі місцеві алергічні реакції, такі як почервоніння та/або відчуття печіння.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Сумісний з іншими лікарськими засобами.

 

Термін придатності.

2 роки.

Термін придатності визначає застосування препарату до останнього дня місяця.

 

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 0,45 мл розчину в поліетиленовій капсулі, по 15 (5х3) капсул у картонній коробці.

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Окулохеель №15 капли Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Зорра 09.09.2016 Хорошее немецкое качество + удобно по флакончику покупать. Использовал и выбросил, не истекает срок годности капель дома в холодильнике у едва начатой бутылочке
 • Гость 26.07.2016 Отличное средство применяемое в глазное практике! Очень быстро избавляет от сухости глаза, и от усталости.
 • Реальность всего одна 25.05.2014 Охилохель это гомеопатическое средство что говорит само за себя.
 • Юля 06.01.2015 Ношу линзы, и часто страдаю от конъюнктивита или просто раздражения глаз. Эти капли полностью убирают все проблемы буквально за день-два! Отличная штука.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Окулохеель №15 капли Видеообзор

Окулохеель №15 капли Характеристики

Лікарська форма Краплі очні по 0,45 мл у поліетиленових капсулах № 15 (5х3) у картонній коробці
Виробник Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ (виробник, що відповідає за вторинне пакування та випуск серії), Німеччина Холопак Ферпакунгстекнік ГмбХ (виробник нерозфасованого продукту, первинне пакування; первинне пакування), Німеччина
Вік Препарат рекомендований для застосування дітям від народження.
Міжнародне найменування Comb drug
Показання Подразнення, запалення або алергічні реакції з боку кон’юнктиви та повік внаслідок зовнішніх подразників; перенапруження очей, синдром «сухого ока».
Протипоказання Підвищена чутливість до одного з активних компонентів або допоміжних речовин, до рослин родини складноцвітих.
Склад 1 капсула (0,45 мл) містить: Сосhlеаrіа оfficіnаlіs D5 – 110,7 мг, Есhіnасеа D5 – 110,7 мг, Еuрhrаsіа D5 – 110,7 мг, Pilocarpus D5 – 110,7 мг; допоміжні речовини: динатрію фосфат дигідрат, натрію хлорид, натрію дигідрофосфат дигідрат.
Термін придатності 2 роки
Українська назва ОКУЛОХЕЕЛЬ
Упаковка капсула
Фармакотерапевтична група Комплексний гомеопатичний препарат. Препарат чинить протизапальну, знеболювальну та протиалергічну дію, що базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного походження, які входять до складу препарату.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают