Бесплатная доставка заказов с товарами Джонсон и Джонсон Украина

Оксалиплатин Амакса 5 мг/мл 10 мл (50 мг) №1 концентрат

Код товара:Код:  2577001
Производитель: Amaxa Pharma
Цена и наличие актуальны на и действуют только для покупки онлайн
Нет в наличии
Продавец товара: Аптека24
Доставка в:выбрать
Транспортная компания
  • Оплата
  • Гарантия
  • Условия возврата

Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Свойства препарата Оксалиплатин Амакса 5 мг/мл 10 мл (50 мг) №1 концентрат

Основные

ПроизводительАкВіда ГмбХ (контроль серії, сертифікація та випуск серії), Німеччина Венус Фарма ГмбХ (контроль серії), Німеччина Комфасс ГмбХ (вторинне пакування), Німеччина Самянг Біофармас’ютікелз Корпорейшн (виробництво in bulk, первинне та вторинне пакування, контроль сері), Республіка Корея
Код АТС/ATXL01X A03
Фармакологическая группаІнші антинеопластичні засоби, сполуки платини.
Форма выпускаКонцентрат для приготовления раствора для инфузий
Упаковкафлакон
Срок годностиЗапечатаний флакон зберігається 4 роки. Після розведення у 5 % розчині глюкози хімічна і фізична стабільність була продемонстрована протягом24 годин при температурі від2 °C до 8 °C і протягом 6 годин при температурі не вище25 °C. З мікробіологічної точки зору, інфузійний препарат слід використати негайно. Якщо розчин не був використаний негайно, користувач несе відповідальність за тривалість і умови зберігання. Якщо розведення не відбувалось у контрольованих та провалідованих асептичних умовах, звичайно термін зберігання не має перевищувати24 години при температурі від2 °C до 8 °C.
Составдіюча речовина: оксаліплатин; 1 мл концентрату містить 5 мг оксаліплатину; допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.
ПоказанияОксаліплатин Амакса застосовується в комбінації із 5-фторурацилом (5-ФУ) та фоліновою кислотою (ФК); - для ад’ювантної терапії III стадії (стадія С за класифікацією Дьюка) раку товстої кишки після повного видалення первинної пухлини; - для лікування метастатичного колоректального раку.
ПротивопоказанияОксаліплатин протипоказаний для пацієнтів: · з підвищеною чутливістю до оксаліплатину або до будь-якої з допоміжних речовин; · у період годування груддю; · при мієлосупресії перед початком першого курсу лікування, за показниками вихідного рівня нейтрофілів < 2x109/л та/або рівня тромбоцитів < 100x109/л; · при периферичній сенсорній нейропатії з функціональним погіршенням перед початком першого курсу лікування; · при тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв) (див. розділ «Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка»).
Рецептурный отпускТолько с рецептом
Міжнародне найменуванняOxaliplatin
Лікарська формаКонцентрат для розчину для інфузій, 5 мг/мл по 10 мл, 20 мл, 40 мл у флаконах № 1

Оставить отзыв

bonus icon+30 бонусов за отзыв
Поставьте оценку

Оксалиплатин Амакса 5 мг/мл 10 мл (50 мг) №1 концентрат - Инструкция по применению

Обратите внимание!

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций.

Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом!

Медмаркет Аптека24 не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте apteka24.ua. Подробнее об Отказе от ответственности.

Цена на Оксалиплатин Амакса 5 мг/мл 10 мл (50 мг) №1 концентрат актуальна при заказе на сайте. На apteka24.ua можно купить Оксалиплатин Амакса 5 мг/мл 10 мл (50 мг) №1 концентрат с доставкой в такие города Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов. В другие города заказы могут доставляться через службу доставки. Доступна доставка курьером. Подробнее о способах, стоимости и ограничениях доставки.

Также вас могут заинтересовать
Медакса 150 мг №1 порошок
2 135,5грн
Есть в наличии