Бесплатная доставка заказов с товарами Джонсон и Джонсон Украина

Оксалиплатин Амакса 5 мг/мл 50 мг N1 концентрат

Код товара:Код:  1695011
Производитель: AqVida GmbH
Цена и наличие актуальны на и действуют только для покупки онлайн
Есть в наличии
1 332,9грн
Продавец товара: Аптека24
Доставка в:выбрать
Транспортная компания
  • Оплата
  • Гарантия
  • Условия возврата

Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Свойства препарата Оксалиплатин Амакса 5 мг/мл 50 мг N1 концентрат

Основные

Действующее веществооксалиплатин
Торговое названиеОксалиплатин
ПроизводительАкВіда ГмбХ / AqVida GmbH.
Объем50мг
Код АТС/ATXL01X A03
Фармакологическая группаІнші антинеопластичні засоби, сполуки платини.
Форма выпускаКонцентрат для приготовления раствора для инфузий
Рецептурный отпускБез рецепта
Кол-во в упаковке1
Дозировка5мг/мл
Код Морион317955
Міжнародне найменуванняOXALIPLATIN AMAXA
УпаковкаПо 10 мл, 20 мл або 40 мл у флаконі; по 1 флакону в картонній коробці.
Срок годностиЗапечатаний флакон зберігається 4 роки. Після розведення у 5 % розчині глюкози хімічна і фізична стабільність була продемонстрована протягом 24 годин при температурі від 2 °C до 8 °C і протягом 6 годин при температурі не вище 25 °C. З мікробіологічної точки зору, інфузійний препарат слід використати негайно. Якщо розчин не був використаний негайно, користувач несе відповідальність за тривалість і умови зберігання. Якщо розведення не відбувалось у контрольованих та провалідованих асептичних умовах, звичайно термін зберігання не має перевищувати 24 години при температурі від 2 °C до 8 °C.
Составдіюча речовина: оксаліплатин; 1 мл концентрату містить 5 мг оксаліплатину; допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.
ПоказанияОксаліплатин Амакса застосовується в комбінації із 5-фторурацилом (5-ФУ) та фоліновою кислотою (ФК); для ад’ювантної терапії III стадії (стадія С за класифікацією Дьюка) раку товстої кишки після повного видалення первинної пухлини; для лікування метастатичного колоректального раку.
ПротивопоказанияОксаліплатин протипоказаний для пацієнтів: з підвищеною чутливістю до оксаліплатину або до будь-якої з допоміжних речовин; у період годування груддю; при мієлосупресії перед початком першого курсу лікування, за показниками вихідного рівня нейтрофілів < 2x109/л та/або рівня тромбоцитів < 100x109/л; при периферичній сенсорній нейропатії з функціональним погіршенням перед початком першого курсу лікування; при тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв) (див. розділ «Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка»).

Оставить отзыв

bonus icon+30 бонусов за отзыв
Поставьте оценку

Оксалиплатин Амакса 5 мг/мл 50 мг N1 концентрат - Инструкция по применению

Обратите внимание!

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций.

Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом!

Медмаркет Аптека24 не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте apteka24.ua. Подробнее об Отказе от ответственности.

Цена на Оксалиплатин Амакса 5 мг/мл 50 мг N1 концентрат актуальна при заказе на сайте. На apteka24.ua можно купить Оксалиплатин Амакса 5 мг/мл 50 мг N1 концентрат с доставкой в такие города Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов. В другие города заказы могут доставляться через службу доставки. Доступна доставка курьером. Подробнее о способах, стоимости и ограничениях доставки.