www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Новокарнитин 3000 10 мл №20 флакон

Loading...
    Купить Новокарнитин 3000 10 мл №20 флакон в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Новокарнитин 3000 10 мл №20 флакон в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
939.35 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Новокарнитин 3000 10 мл №20 флакон

Новокарнитин 3000 (действующее вещество карнитин) в высокой концентрации присутствует в мужской репродуктивной системе и, особенно, в эпидидимисе, что указывает на его решающую роль в энергетическом обмене и созревании сперматозоидов. Поэтому концентрация карнитина в эякуляте считается маркером функции эпидидимиса, а в некоторых клинических исследованиях было продемонстрировано снижение концентрации L-карнитина в семенной жидкости у пациентов с эпидидимитом.


L-карнитин активно применяется в кардиологии, неврологии, гастроэнтерологии, спортивной медицине, лечении мужского бесплодия.


Функции и эффекты L-карнитина:

  • Увеличение умственной и физической энергии

  • Сжигание жира

  • Устойчивость к стрессу

  • Детоксикация

  • Анаболические функции

  • Защита сердца и сосудов

  • L-карнитин оказывает нейропротекторное, антигипоксическое, антиоксидантное и антитиреоидное действие, предотвращает апоптоз и остеопороз, а также стимулирует регенерацию тканей.Цена Новокарнитин 3000 10мл фл. №20 актуальна при заказе на сайте. Купить Новокарнитин 3000 10мл фл. №20 в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Новокарнитин 3000 10 мл №20 флакон Инструкция

НОВОКАРНІТІН
добавка дієтична


Склад, в 1 флаконі 10 мл: L-карнітин база - 3,00 г, допоміжні речовини: фруктоза, кислота лимонна, сорбат калію, ароматизатор лимон, вода.

Рекомендовано до раціону харчування як додаткове джерело карнітину для корекції метаболічних процесів.

Властивості: L-карнітин є високополярние водорозчинних четвертинних аміном. Він діє в якості важливого кофактора для транспорту довголанцюгових жирних кислот в мітохондріальному матриксе, щоб полегшити окислювальні процеси і підсилити вироблення клітинної енергії.
В організмі людини L-карнітин синтезується з гамма-бутиробетаїну під дією ферменту гамма-бутиробетаїнгідроксилазу (діоксигенази) в печінці та нирках, з яких транспортується в інші тканини і органи. Синтез левокарнітіна вимагає участі вітамінів С, В3, В6, В9, В12, заліза, лізину, метіоніну і ряду ферментів.

Вплив карнітину на чоловічу репродуктивну систему.

Карнітин у високій концентрації присутній в чоловічій репродуктивній системі і, особливо, в епідідіміса, що вказує на його вирішальну роль в енергетичному обміні і дозріванні сперматозоїдів. Тому концентрація карнітину в еякуляті вважається маркером функції епідідіміса, а в деяких клінічних дослідженнях було продемонстровано зниження концентрації L-карнітину в насінної рідини у пацієнтів з епідидимітом.

Позитивний вплив L-карнітину на параметри сперми є добре вивченим фактом. Проведені клінічні дослідження вказують на статистично достовірне поліпшення поступальної рухливості сперматозоїдів у пацієнтів з олігоастенотератозоосперміей, які брали L-карнітин або ацетил-L-карнітин в дозі 3 г на добу протягом декількох місяців. Лікування L-карнітин підвищує моторику і життєздатність сперматозоїдів у пацієнтів з безсимптомним безпліддям з надмірним утворенням реактивних форм кисню і ультрасонографическое ознаками простатовезікулоепідідіміта, яким вже проводили антибактеріальне лікування.

Терапія за допомогою L-карнітину також ефективна для поліпшення якості сперми у пацієнтів з безпліддям, і вона дозволяє підвищити загальну здатність насінної рідини позбавлятися від окисних радикалів і поліпшити параметри сперми. Цікаво, що додавання L-карнітину в зразки сперми, призначені для кріоконсервації, дозволяє значно поліпшити якість сперми.

Функції та ефекти L-карнітину

Збільшення розумового і фізичної енергії

Як показали результати подвійного сліпого плацебоконтролируемого дослідження, проведеного в 2007 році в Італії, призначення L-карнітину в добовій дозі 2 г протягом 6 місяців призводило до підвищення розумової та фізичної активності. Випробовувані відзначали поліпшення настрою, підвищення витривалості і підняття загального тонусу.

спалювання жиру

L-карнітин здійснює транспорт жирних кислот (структурні елементи жиру) в мітохондріальний матрикс, де відбувається їх руйнування з виділенням енергії. Додатковий прийом L-карнітину здійснюється в надії інтенсифікувати руйнування жирів.
Стійкість до стресу

Дослідженнями доведено ефективність карнитина в збільшення толерантності до стресів і підвищення адаптаційних можливостей організму людини.

детоксикація

L-карнітин підтримує рівень вільного CoASH, який бере участь у знешкодженні органічних кислот і ксенобіотиків, необхідний для функціонування деяких ферментів і для нормальної роботи циклу Кребса.

анаболічні функції

Анаболічний ефект L-карнітину був встановлений експериментально. В ході дослідів із застосуванням цієї добавки вчені звернули увагу, що випробовувані не тільки втрачали жир, але поряд з цим збільшували суху м'язову масу. Анаболізму карнітину пояснюється його участю в обміні фосфоліпідів, оптимізацією балансу Ацетил-CoA / CoASH, великим використанням в якості джерела енергії жиру, поліпшенням нейротрансмиссии.

Захист серця і судин

Перш за все цей ефект реалізується за рахунок зниження рівня холестерину, який вражає дрібні коронарні судини. Крім того, L-карнітин покращує метаболізм міокарда, має антиоксидантну дію. Клінічні дослідження показали що, після курсу карнітину люди із захворюваннями серця рідше пред'являли скарги, а функція міокарда поліпшувалася.

Інші ефекти

L-карнітин здійснює нейропротекторну, антигіпоксичну, антиоксидантну і антитиреоїдну дію, запобігає апоптоз і остеопороз, а також стимулює регенерацію тканин.

Приймати: дорослим старше 18 років по 1 флакону 1 раз в день, запиваючи склянкою води.

Застереження: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годування грудьми. Продукт не можна використовувати в якості замінника повноцінної дієти.
Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Форма випуску: по 10 флаконів в блістері, по 2 блістери в картонній коробці.

Умови зберігання та термін придатності: зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С
Термін зберігання 2 роки з дати виготовлення

Новокарнитин 3000 10 мл №20 флакон Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Новокарнитин 3000 10 мл №20 флакон Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Новокарнитин 3000 10 мл №20 флакон Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
С этим товаром покупают