Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Ноофен 250 мг №20 капсулы

  Loading...
   Купить Ноофен 250 мг №20 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ноофен 250 мг №20 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ноофен 250 мг №20 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  Нет в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Аналоги

  Описание Ноофен 250 мг №20 капсулы

  Ноофен 250 мг – эффективное психостимулирующее средство. Препарат обладает транквилизирующими свойствами и оказывает на организм антиамнестическое и антигипоксическое действие. 


  Применение

  Применение капсул Ноофена позволяет повысить физичеcкую работоспособность, стимулировать память, устранить психоэмоциональное напряжение, улучшить сон, а также усилить действие снотворных, противосудорожных и нейролептических средств. Препарат существенно минимизирует вазовегетативную симптоматику, включающую раздражительность, нарушения сна, головные боли и устраняет проявления астении.

  Отзывы о препарате

  Отзывы о препарате Ноофен также свидетельствуют о том, что под его влиянием происходит улучшение психологических факторов, таких как скорость и точность сенсорно-моторных реакций, память и внимание. Больные с астенией отмечают существенное улучшение общего самочувствия, повышение интереса, ощущают мотивацию к активной деятельности без возбуждения или седативного эффекта.

  Описание Ноофена также содержит информацию о том, что препарат применяется в качестве вспомогательного средства для купирования соматовегетативных нарушений и психопатологических проявлений при синдроме абстиненции. Применение Ноофена по инструкции также возможно при головокружениях, вызванных дисфункцией вестибулярного аппарата и болезни Меньера.

  Аналоги Ноофена: Бифрен, Кваттрекс, Ноомакс, Фенибут.


  Купить препарат

  Стоимость Ноофена зависит от количества таблеток в упаковке и дозировки. Вы можете осуществить заказ Ноофена на нашем интернет-сайте всего в один клик, и мы доставим для Вас препарат в Киев или любой другой город Украины.

  *************

  Ноофен 250 мг - ефективне психостимулирующее засіб. Препарат має транквілізуючі властивості і надає на організм антиамнестичну і антигіпоксичну дію.


  Застосування

  Застосування капсул Ноофену дозволяє підвищити фізічеcкую працездатність, стимулювати пам'ять, усунути психоемоційну напругу, поліпшити сон, а також посилити дію снодійних, протисудомних і нейролептичних засобів. Препарат істотно мінімізує вазовегетатівних симптоматику, що включає дратівливість, порушення сну, головні болі і усуває прояви астенії.


  Відгуки про препарат

  Відгуки про препарат Ноофен також свідчать про те, що під його впливом відбувається поліпшення психологічних чинників, таких як швидкість і точність сенсорно-моторних реакцій, пам'ять і увагу. Хворі з астенією відзначають істотне поліпшення загального самопочуття, підвищення інтересу, відчувають мотивацію до активної діяльності без порушення або седативного ефекту.

  Опис Ноофену також містить інформацію про те, що препарат застосовується як допоміжний засіб для купірування соматовегетативних порушень і психопатологічних проявів при синдромі абстиненції. Застосування Ноофену по інструкції також можливо при запамороченнях, викликаних дисфункцією вестибулярного апарату і хвороби Меньєра.

  Аналоги Ноофену: Біфрен, Кваттрекс, Ноомакс, Фенибут.


  Купити препарат

  Вартість Ноофену залежить від кількості таблеток в упаковці і дозування. Ви можете здійснити замовлення Ноофену на нашому інтернет-сайті за все в один клік, і ми доставимо для Вас препарат до Києва або будь-яке інше місто України.


  Цена Ноофен 250 мг N20 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Ноофен 250 мг N20 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Ноофен 250 мг №20 капсулы Инструкция

     

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

  НООФЕН

  (NOOFEN)

   

  Склад:

  діюча речовина: фенібут;

  1 капсула тверда містить фенібуту 250 мг;

  допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль картопляний; кальцію стеарат; капсула: титану діоксид (Е171), желатин.

   

  Лікарська форма. Капсули тверді.

  Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули № 0 білого кольору, що містять порошок від білого до білого зі злегка кремоватим відтінком кольору.

   

  Фармакотерапевтична група. Психостимулятори та ноотропні засоби.                         Код АТХ N06B X.

   

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Ноофен® є похідним γ-аміномасляної кислоти та фенілетиламіну.

  Домінуючою його дією є антигіпоксична та антиамнестична дія. Ноофен® стимулює процеси навчання, покращує пам'ять, підвищує фізичну та разумову працездатність. Також Ноофен® має властивості транквілізатора: усуває психоемоційне напруження, тривожність, страх, емоційну лабільність, дратівливість, покращує сон, подовжує та посилює дію снодійних, наркотичних, нейролептичних і протисудомних засобів. Психологічні показники (увага, пам’ять, швидкість і точність сенсорно-моторних реакцій) під впливом Ноофену® покращуються на відміну від дії транквілізаторів. Препарат подовжує латентний період і скорочує тривалість і вираженість ністагму, має антиепілептичну дію. Не впливає на холіно- та адренорецептори. Ноофен® помітно зменшує прояви астенії та вазовегетативні симптоми, включаючи головний біль, відчуття важкості в голові. У хворих з астенією і в емоційно лабільних осіб вже з перших днів терапії за допомогою Ноофену® покращується самопочуття, підвищується цікавість та ініціатива, мотивація діяльності без небажаної седації або збудження. Встановлено, що Ноофен® покращує біоенергетику мозку.

  Фармакокінетика.

  Препарат добре всмоктується після перорального прийому та добре проникає у всі тканини організму, добре проходить крізь гематоенцефалічний бар’єр. Розподіл у печінці та нирках близький до рівномірного, а в мозку та крові – нижче рівномірного. За 3 години помітну кількість введеного фенібуту виявляють у сечі, одночасно концентрація препарату у тканині мозку не зменшується, його виявляють у мозку ще за 6 годин. Наступного дня фенібут можна виявити лише у сечі; його знаходять у сечі ще за 2 дні після прийому, але виявлена кількість становить лише 5 % від введеної дози. Найбільше зв’язування фен буту відбувається у печінці (80 %), воно не є специфічним. При повторному введенні кумуляції не спостерігають.

   

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Астенічні та тривожні-невротичні стани (емоційна лабільність, порушення пам’яті, зниження концентрації уваги), неспокій, страх, тривожність, невроз нав’язливих станів.

  У дітей віком від 11 років – заїкання, енурез, тики.

  У людей літнього віку – безсоння, нічний неспокій.

  Профілактика стресових станів, перед операціями чи болючими діагностичними дослідженнями.

  Хвороба Меньєра, запаморочення, пов’язані з дисфункцією вестибулярного апарату, профілактика захитування.

  Як допоміжний засіб під час лікування абстинентного синдрому при алкоголізмі.

   

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до компонентів препарату. Гостра ниркова недостатність.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Ноофен® можна комбінувати з психотропними лікарськими засобами, зніжуючи дози Ноофену® та застосовуваних з ним лікарських засобів.

  Ноофен® посилює та подовжує дію снодійних, наркотичних, нейролептичних та протипаркінсонічних лікарських засобів.

   

  Особливості застосування.

  Слід дотримуватись обережності хворим з патологією травного тракту через подразливу дію Ноофену®. Цим хворим призначають менші дози. При тривалому застосуванні контролюють клітинний склад крові, показники функціональних печінкових проб.

  Препарат містить лактозу, тому пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат.

   

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Застосування Ноофену® у період вагітності або годування груддю не рекомендується, оскільки немає достатніх даних щодо застосування препарату у ці періоди.

   

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Пацієнтам, у яких під час лікування препаратом виникають сонливість, запаморочення або інші порушення з боку центральної нервової системи, слід утримуватися від керування автотранспортними засобами або роботи з іншими механізмами.

   

  Спосіб застосування та дози.

  Внутрішньо, запивати водою. Капсулу не можна розжовувати.

  При астенічних та тривожно-невротичних станах дорослим призначають по 250-500 мг             3 рази на добу. Вищі разові дози: для дорослих – 750 мг, пацієнтам літнього віку – 500 мг.

  Курс лікування становить 2-3 тижні. У разі необхідності курс лікування можна збільшити до 4 - 6 тижнів.

  Дітям віком від 11 років – по 250 мг 3 рази на добу; дітям віком від 14 років – дози для дорослих.

  Для усунення запаморочення при дисфункції вестибулярного апарату інфекційного генезу і при хворобі Меньєра у період загострення Ноофен® призначають по 750 мг 3 рази на день протягом 5-7 днів, при зменшенні вираженості вестибулярних розладів – по 250-500 мг     3 рази на добу протягом 5-7 днів, а потім по 250 мг 1 раз на добу протягом 5 днів. При відносно легкому перебігу захворювань Ноофен® застосовують по 250 мг 2 рази на добу протягом 5-7 днів, а потім - 250 мг 1 раз на добу протягом 7-10 днів.

  Для усунення запаморочення при дисфункціях вестибулярного апарату судинного та травматичного генезу Ноофен® призначають по 250 мг 3 рази на добу протягом 12 днів.

  Для профілактики захитування призначають у дозі 250-500 мг одноразово за одну годину до передбачуваного початку хитавиці при появі перших симптомів захитування.

  Дія Ноофену® посилюється при збільшенні дози препарату. За наявності виражених проявів (блювання, нудота) застосування препарату є малоефективним навіть у дозі     750-1000 мг.

  Для купірування алкогольного абстинентного синдрому Ноофен® у перші дні лікування призначають по 250-500 мг 3 рази на день і 750 мг на ніч, з поступовим зниженням добової дози до звичайної для дорослих.

  Якщо прийом одної або кількох доз був пропущений, продовжують прийом у раніше призначених дозах, при необхідності або при погіршенні самопочуття хворому слід консультуються з лікарем.

   

  Діти.

  Препарат можна застосовувати дітям віком від 11 років.

   

  Передозування.

  Ноофен® - малотоксичний препарат, лише в добовій дозі 7-14 г при тривалому застосуванні він може бути гепатотоксичним.

  Зазначені дози значно перевищують рекомендовану дозу (середня терапевтична доза становить 750–2500 мг). Лише при вищій застосовуваній дозі спостерігалися еозинофілія та жирова дистрофія печінки. При застосуванні препарату в менших дозах таких змін не було.

  Симптоми: сонливість, нудота, блювання, можливий розвиток артеріальної гіпотензії, гостра ниркова недостатність.

  Лікування: промивання шлунка. Терапія симптоматична.

  При ускладненнях (артеріальна гіпотензія, ниркова недостатність) вживають допоміжні та симптоматичні заходи.

   

  Побічні реакції.

  З боку нервової системи: сонливість (на початку лікування), головний біль та запаморочення (в дозах вище 2 г на день, при зменшенні дози, вираженість побічної дії зменшується).

  З боку шлунково-кишкового тракту: нудота (на початку лікування), блювота, діарея, біль в епігастральній ділянці.

  З боку печінці та жовчовивідних шляхів: гепатотоксичність (при тривалому застосуванні високих доз).

  З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи висип, свербіж, кропив’янку, почервоніння шкіри.

  Порушення психи: емоційна лабільність, порушення сну (дані побічні реакції можуть спостерігатися у дітей при застосуванні лікарського засобу в невідповідності з інструкцією для застосування).

  Якщо під час лікування проявилися побічні реакції, які не вказані в даній інструкції, або будь-які з зазначених побічних реакцій виражені особливо сильно просимо звернутися до лікаря.

   

   

  Термін придатності.

  2 роки.

   

  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

   

  Упаковка.

  По 10 капсул у блістері. По 2 блістери в картонній пачці.

   

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.

   

  Виробник.

  АТ «Олайнфарм»/JSC «Olainfarm».

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Вулиця Рупніцу 5, Олайне, LV-2114, Латвія/5 Rupnicu street, Olaine, LV-2114, Latvia.


  Ноофен 250 мг №20 капсулы Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Ноофен 250 мг №20 капсулы Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Ноофен 250 мг №20 капсулы Характеристики

  Лікарська форма Капсули тверді по 250 мг № 20 (10х2) у блістерах
  Виробник АТ "Олайнфарм", Латвія
  Вік Препарат можна застосовувати дітям віком від 11 років.
  Міжнародне найменування Phenibut
  Показання Астенічні та тривожні-невротичні стани (емоційна лабільність, порушення пам’яті, зниження концентрації уваги), неспокій, страх, тривожність, невроз нав’язливих станів. У дітей віком від 11 років – заїкання, енурез, тики. У людей літнього віку – безсоння, нічний неспокій. Профілактика стресових станів, перед операціями чи болючими діагностичними дослідженнями. Хвороба Меньєра, запаморочення, пов’язані з дисфункцією вестибулярного апарату, профілактика захитування. Як допоміжний засіб під час лікування абстинентного синдрому при алкоголізмі.
  Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату. Гостра ниркова недостатність.
  Склад діюча речовина: фенібут; 1 капсула тверда містить фенібуту 250 мг; допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль картопляний; кальцію стеарат; капсула: титану діоксид (Е171), желатин.
  Термін придатності 2 роки
  Українська назва НООФЕН
  Упаковка блістер
  Фармакотерапевтична група Психостимулятори та ноотропні засоби. Код АТХ N06B X.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Рекомендуем