Раствор для инъекций Но-шпа 20 мг/мл №25 цена, инструкция, применение | Купить НО-ШПА® в Украине: инструкция, цена, отзывы | Купити ціна | apteka24.ua
www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
Поиск
Поиск
Корзина Ваша корзина пуста

кОРЗИНА

Ваша корзина пуста
Рекомендуем вам посмотреть наш каталог и выбрать те медикаменты, которые вас заинтересуют. Мы умеем доставлять их в рекордно короткие сроки

Раствор для инъекций Но-шпа 20 мг/мл №25

Основные физико-химические свойства:
 • Форма выпуска Раствор для инъекций
 • Кол-во в упаковке 25 Количество в упаковке
 • Дозировка 20 мг Количество лекарства в препарате
 • Рецептурный отпуск Только с рецептом Требование к отпуску товара в аптеке
 • Производитель Хіноїн Завод Фармацевтичних та Хімічних продуктів Прайвіт Ко.Лтд.,Угорщина Компания или группа компаний, которая произвела препарат на собственных мощностях или по лицензии

Препарат Но-шпа ампулы 40 мг 2 мл №25 известен каждому. А все дело в том, что каждый рано или поздно сталкивается с его применением. А применяются уколы Но-шпа для спазмолитического действия на гладкие мышцы.

Представлена в ампулах. Раствор для инъекций согласно описанию применяется при заболеваниях желчных путей (холецистолитиазе, холецистите, холангиолитиазе, холангите, перихолецистите, папилите), спазмах гладких мышц, вызванных заболеваниями мочевыводящих путей (при нефролитиазе, уретеролитиазе, пиелите, цистите, тенезме мочевого пузыря), во время родов без осложнений на стадии раскрытия, сильных родовых схватках. Таблетки согласно инструкции могут приниматься от годовалого возраста детьми и взрослыми в любом возрасте при наличии спазмов в гладких мышцах, причина которых кроется в заболеваниях билиарного тракта (при холецистолитиазе, холангиолитиазе, холецистите, перихолецистите, холангите, папилите); при наличии спазмов в гладких мышцах, причина которых кроется в заболеваниях мочевыводящих путей (при нефролитиазе, уреторолитиазе, цистите, тенезме мочевого пузыря, пиелите). Как и раствор для инъекции, таблетки применяются в качестве вспомогательного лечения при спазмах гладких мышц желудочно-кишечного тракта (при наличии язвы желудка, язвы двенадцатиперстной кишки, при диагнозе гастрит, кардиоспазм, пилороспазм, энтерите, колит, спастический колит с запором, а также синдром раздраженного кишечника с метеоризмом). Применяется при головных болях и гинекологических заболеваниях.

Купить ампулы Но-шпа  или ее аналог в Киеве и по Украине можно в нашей сети Аптека24. Цена ампул Но-шпа у нас одна из лучших в интернете. Почитать отзывы на данное средство можно на сайте Apteka24.ua.

Основные физико-химические свойства:
 • Форма выпуска Раствор для инъекций
 • Кол-во в упаковке 25 Количество в упаковке
 • Дозировка 20 мг Количество лекарства в препарате
 • Рецептурный отпуск Только с рецептом Требование к отпуску товара в аптеке
 • Производитель Хіноїн Завод Фармацевтичних та Хімічних продуктів Прайвіт Ко.Лтд.,Угорщина Компания или группа компаний, которая произвела препарат на собственных мощностях или по лицензии
 • Классификация товара Лекарственные средства - общий режим Тип товара, режим отпуска, хранения и транспортировки
 • АТС-Классификация A03A D02 Анатомо-терапевтическо-химическая классификация (АТХ) это международная система классификации лекарственных средств. Латинское название - Anatomical Therapeutic Chemical (ATC)

 ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

НО-ШПА

(NO-SPA)

 

Склад:

діюча речовина: drotaverinе;

1 мл розчину містить дротаверину гідрохлориду 20 мг;

допоміжні речовини: натрію метабісульфіт, етанол 96%, вода для ін'єкцій.

 

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах. Код АТС А03А D02.

 

Клінічні характеристики.

Показання. Спазми гладкої мускулатури, пов’язані з захворюваннями біліарного тракту: холецистолітіаз, холангіолітіаз, холецистит, перихолецистит, холангіт, папіліт.

Спазми гладкої мускулатури при захворюваннях сечового тракту: нефролітіаз, уретролітіаз, пієліт, цистит, тенезми сечового міхура.

Як допоміжне лікування (коли застосування препарату у вигляді таблеток неможливе):

·         при спазмах гладкої мускулатури шлунково-кишкового тракту: виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, гастриті, кардіо- та/або пілороспазмі, ентериті, коліті;

·         при гінекологічних захворюваннях: дисменореї.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату (особливо до метабісульфіту натрію). Тяжка печінкова, ниркова або серцева недостатність (синдром малого серцевого викиду).

 

Спосіб застосування та дози. Звичайна середня добова доза для дорослих становить 40-240 мг (за 1-3 окремих введення) внутрішньом’язово.

При гострих коліках у дорослих хворих із каменями у сечових або жовчних шляхах – 40-80 мг внутрішньовенно.

 

Побічні реакції. Побічна дія, що спостерігалася під час клінічних досліджень і, можливо, була спричинена дротаверином, розподілена за системою органів та частотою виникнення: дуже поширені (> 1/10), поширені (> 1/100, <1/10), непоширені (> 1/1 000, <1/100), поодинокі (> 1/10 000, <1/1 000), вкрай поодинокі (<1/10 000).

 

З боку імунної системи.

Поодинокі − алергічні реакції, включаючи ангіоневротичний набряк, кропив‘янку, висипання, свербіж, пропасницю, озноб, підвищення температури тіла, слабкість, особливо у пацієнтів з підвищеною чутливістю до метабісульфіту.

Частота не відома - були повідомлення про випадки анафілактичного шоку з фатальними та нефатальними наслідками при застосуванні ін’єкційної форми.

Препарат містить метабісульфіт, який може спричиняти реакції алергічного типу, включаючи симптоми анафілактичного шоку та бронхоспазм у чутливих пацієнтів, особливо тих, хто має в анамнезі астму чи алергію.

З боку серцево-судинної системи.

Поодинокі − прискорене серцебиття, артеріальна гіпотензія.

З боку нервової системи.

Поодинокі − головний біль, запаморочення, безсоння.

З боку шлунково-кишкового тракту.

Поодинокі −нудота, запор, блювання.

Загальні порушення та реакції у місці введення: місцеві реакції у місці введення ін‘єкції.

 

Передозування.

Симптоми: при значному передозуванні дротаверину спостерігалися порушення серцевого ритму та провідності, в тому числі повна блокада пучка Гіса та зупинка серця, які можуть бути летальними.

При передозуванні пацієнт повинен знаходитися під ретельним спостереженням лікаря та отримувати симптоматичне та підтримуюче лікування.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Як показали результати ретроспективних клінічних досліджень та досліджень на тваринах, застосування препарату не спричиняло жодних ознак будь-якого прямого або непрямого впливу на вагітність, ембріональний розвиток, пологи або післяпологовий розвиток. Однак необхідно з обережністю призначати препарат вагітним жінкам. Дротаверин не повинен застосовуватися під час пологів.

Годування груддю. Через відсутність даних відповідних досліджень на тваринах у період годування груддю введення препарату не рекомендується.

Діти. Препарат не застосовують дітям.

 

Особливості застосування.

Через ризик виникнення колапсу при внутрішньовенному введенні препарату Но-шпаÒ хворий повинен знаходитися в лежачому положенні.

Застосовувати з обережністю при артеріальній гіпотензії.

Препарат містить метабісульфіт, який може спричиняти реакції алергічного типу, включаючи симптоми анафілактичного шоку та бронхоспазм у чутливих пацієнтів, особливо тих, хто має в анамнезі астму чи алергію. У випадку підвищеної чутливості до метабісульфіту натрію слід уникати парентерального введення препарату.

Слід бути обережними при парентеральному введенні препарату вагітним жінкам (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»).

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботи з іншими механізмами. Необхідно попередити пацієнтів, що після парентерального, особливо внутрішньовенного введення препарату рекомендується утриматися від керування автомобілем і виконання робіт, що потребують підвищеної уваги.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Інгібітори фосфодіестерази (Но-шпаÒ, папаверин) знижують антипаркінсонічний ефект леводопи. Слід з обережністю застосовувати препарат Но-шпаÒ одночасно з леводопою, оскільки антипаркінсонічний ефект останньої зменшується, а ригідність та тремор посилюються.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Дротаверин – похідне ізохіноліну, який виявляє спазмолітичну дію на гладку мускулатуру шляхом пригнічення дії ферменту фосфодіестераза ІV (ФДЕ ІV), що спричиняє збільшення концентрації цАМФ і, завдяки інактивації легкого ланцюжка кінази міозину (MLCK), до розслаблення гладкого м'яза.

In vitro дротаверин пригнічує дію ферменту ФДЕ ІV і не впливає на дію ізоферментів фосфодіестераза ІІІ (ФДЕ ІІІ) і фосфодіестераза V (ФДЕ V). ФДЕ ІV має велике функціональне значення для зниження скорочувальної активності гладких м’язів, тому вибіркові інгібітори цього ферменту можуть бути корисними для лікування хвороб, які супроводжуються гіперрухливістю, а також різних захворювань, під час яких виникають спазми шлунково-кишкового тракту.

У клітинах гладких м’язів міокарда та судин цАМФ гідролізується здебільшого ізоферментом ФДЕ ІІІ, тому дротаверин є ефективним спазмолітичним засобом, який не має значних побічних ефектів з боку серцево-судинної системи та сильної терапевтичної дії на цю систему.

Дротаверин ефективний при спазмах гладкої мускулатури як нервового, так і м’язового походження. Дротаверин діє на гладку мускулатуру шлунково-кишкової, біліарної, сечостатевої та судинної систем, незалежно від типу їхньої автономної іннервації. Він посилює кровообіг у тканинах завдяки своїй здатності розширювати судини.

Дія дротаверину є сильнішою за дію папаверину, абсорбція більш швидка та повна, він менше зв'язується з білками сироватки крові. Перевагою дротаверину є також те, що на відміну від папаверину, після його парентерального введення не спостерігається такого побічного ефекту як стимуляція дихання.

Фармакокінетика. Дротаверин швидко та повністю абсорбується після парентерального введення. Він значною мірою (95-98 %) зв’язується з білками плазми крові людини, особливо з альбуміном, гама- та бета-глобулінами. Після первинного метаболізму 65 % введеної дози надходить у кровообіг у незміненому вигляді.

Метаболізується у печінці. Напівперіод біологічного існування становить 8-10 годин.

За 72 години дротаверин практично повністю виводиться з організму, понад 50 % виводиться із сечею та приблизно 30% – з калом. В основному дротаверин виводиться у формі метаболітів, у незміненій формі в сечі не виявляється.

 

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина жовтувато-зеленого кольору.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище +25°С.

 

Упаковка. № 25 (5x5): по 2 мл в ампулі, по 5 ампул, розміщених у піддоні, по 5 піддонів у картонній коробці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Виробник. ХІНОЇН Завод Фармацевтичних та Хімічних Продуктів Прайвіт Ко. Лтд., Угорщина/CHINOIN Pharmaceutical and Chemical Works Private Co. Ltd., Hungary.

 

Місцезнаходження. 3510 Мішкольц, Чаніквельдь, Угорщина/3510 Miskolc, Csanyikvolgy, Hungary.

 

Власник торгової ліцензії. ТОВ «Санофі-Авентіс Україна», Україна /«Sanofi-Aventis Ukraine» LLC, Ukraine.

#7253
09.09.2016
Всем привет!иногда принимаю но-шпу,при боли и спазмах в желудке,один раз так сильно прихватило что пришлось колоть лекарство.Спасзм прошел очень быстро и сразу боль ушла,хороший препарат.
Оцените отзыв: 0
#5458
23.07.2016
Препарат мне помог, избавил от боли и спазмов! Лежала в больнице, назначили но-шпу, и еще много препаратов, обошли много аптек, некоторые препараты так и не смогли найти. Обратились в Аптеку24, все препараты были в наличии, заказали бесплатную доставку, в тот же день привезли! Отличный сервис! Спасибо большое!
Оцените отзыв: 0
Оставить отзыв
Как вы оцениваете этот товар?

Оставить вопрос
Как вы оцениваете этот товар?

Характеристики
Описание
Лікарська форма
Розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл по 2 мл в ампулах № 25 (5х5)
Виробник
ХІНОЇН Завод Фармацевтичних та Хімічних Продуктів Прайвіт Ко. Лтд., Угорщина
Вік
Препарат не застосовують дітям
Міжнародне найменування
Drotaverine
Показання
Спазми гладкої мускулатури, пов’язані з захворюваннями біліарного тракту: холецистолітіаз, холангіолітіаз, холецистит, перихолецистит, холангіт, папіліт. Спазми гладкої мускулатури при захворюваннях сечового тракту: нефролітіаз, уретролітіаз, пієліт, цистит, тенезми сечового міхура. Як допоміжне лікування (коли застосування препарату у вигляді таблеток неможливе): · при спазмах гладкої мускулатури шлунково-кишкового тракту: виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, гастриті, кардіо- та/або пілороспазмі, ентериті, коліті; · при гінекологічних захворюваннях: дисменореї.
Протипоказання
Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату (особливо до метабісульфіту натрію). Тяжка печінкова, ниркова або серцева недостатність (синдром малого серцевого викиду
Склад
діюча речовина: drotaverinе; 1 мл розчину містить дротаверину гідрохлориду 20 мг; допоміжні речовини: натрію метабісульфіт, етанол 96%, вода для ін'єкцій
Термін придатності
5 років
Українська назва
НО-ШПА®
Упаковка
ампула
Фармакотерапевтична група
Засоби, які застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах
Основные физико-химические свойства:
 • Форма выпуска Раствор для инъекций
 • Кол-во в упаковке 25 Количество в упаковке
 • Дозировка 20 мг Количество лекарства в препарате
 • Рецептурный отпуск Только с рецептом Требование к отпуску товара в аптеке
 • Производитель Хіноїн Завод Фармацевтичних та Хімічних продуктів Прайвіт Ко.Лтд.,Угорщина Компания или группа компаний, которая произвела препарат на собственных мощностях или по лицензии
 • Классификация товара Лекарственные средства - общий режим Тип товара, режим отпуска, хранения и транспортировки
 • АТС-Классификация A03A D02 Анатомо-терапевтическо-химическая классификация (АТХ) это международная система классификации лекарственных средств. Латинское название - Anatomical Therapeutic Chemical (ATC)
С этим товаром рекомендуем


Наверх