www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Но-шпа 20 мг/мл №25 раствор

Loading...
  Купить Но-шпа 20 мг/мл №25 раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Но-шпа 20 мг/мл №25 раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Но-шпа 20 мг/мл №25 раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
316.3 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Но-шпа 20 мг/мл №25 раствор

Но-шпа - эффективный миотропный спазмолитик, способствующий быстрому расслаблению и снижению сокращения гладких мышц.


Показания

Но-шпа 20 мг/мл №25 раствор назначается при:

 • спазмах гладкой мускулатуры, которые связаны с болезнями билиарного тракта (холангите, перихолецистите, холангиолитиазе, папиллите);

 • спазмах мочевого тракта (цистите, нефролитиазе, уротролитиазе);

 • альгодисменорее;

 • язве желудка и двенадцатиперстной кишки;

 • гастрите;

 • энтерите.


Противопоказания

Но-шпа противопоказана при:

 • закрытоугольной глаукоме;

 • печеночной, сердечной либо почечной недостаточности;

 • дефиците лактазы;

 • индивидуальной гиперчувствительности на дротаверин или лактозу.


Применение

Раствор предназначен для внутривенного или внутримышечного введения. При воспалении внутренних оболочек артерий конечностей, которые сопровождаются сужением в них просвета, допускается внутриартериальное введение раствора.

Во время родов Но-шпу вводят внутримышечно в дозировке 40 мг для того, чтобы сократить время фазы раскрытия шейки матки.

Медмаркет Аптека24 стоит на страже вашего здоровья и экономит ваше время! Теперь чтобы купить препараты вам не нужно никуда идти! На сайте вы можете заказать медикаменты по выгодным ценам, получить помощь в расшифровке рецепта, прочитать отзывы о лекарствах и оформить адресную доставку препаратов.

Будьте здоровы и берегите себя!

Цена Но-шпа 20 мг/мл №25 раствор актуальна при заказе на сайте. Купить Но-шпа 20 мг/мл №25 раствор в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Но-шпа 20 мг/мл №25 раствор Инструкция

 ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату 
НО-ШПА
(NO-SPA)
 

Склад:

діюча речовина: drotaverinе;

1 мл розчину містить дротаверину гідрохлориду 20 мг;

допоміжні речовини: натрію метабісульфіт, етанол 96%, вода для ін'єкцій.

 

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах. Код АТС А03А D02.

 

Клінічні характеристики.

Показання. Спазми гладкої мускулатури, пов’язані з захворюваннями біліарного тракту: холецистолітіаз, холангіолітіаз, холецистит, перихолецистит, холангіт, папіліт.

Спазми гладкої мускулатури при захворюваннях сечового тракту: нефролітіаз, уретролітіаз, пієліт, цистит, тенезми сечового міхура.

Як допоміжне лікування (коли застосування препарату у вигляді таблеток неможливе):

·         при спазмах гладкої мускулатури шлунково-кишкового тракту: виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, гастриті, кардіо- та/або пілороспазмі, ентериті, коліті;

·         при гінекологічних захворюваннях: дисменореї.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату (особливо до метабісульфіту натрію). Тяжка печінкова, ниркова або серцева недостатність (синдром малого серцевого викиду).

 

Спосіб застосування та дози. Звичайна середня добова доза для дорослих становить 40-240 мг (за 1-3 окремих введення) внутрішньом’язово.

При гострих коліках у дорослих хворих із каменями у сечових або жовчних шляхах – 40-80 мг внутрішньовенно.

 

Побічні реакції. Побічна дія, що спостерігалася під час клінічних досліджень і, можливо, була спричинена дротаверином, розподілена за системою органів та частотою виникнення: дуже поширені (> 1/10), поширені (> 1/100, <1/10), непоширені (> 1/1 000, <1/100), поодинокі (> 1/10 000, <1/1 000), вкрай поодинокі (<1/10 000).

 

З боку імунної системи.

Поодинокі − алергічні реакції, включаючи ангіоневротичний набряк, кропив‘янку, висипання, свербіж, пропасницю, озноб, підвищення температури тіла, слабкість, особливо у пацієнтів з підвищеною чутливістю до метабісульфіту.

Частота не відома - були повідомлення про випадки анафілактичного шоку з фатальними та нефатальними наслідками при застосуванні ін’єкційної форми.

Препарат містить метабісульфіт, який може спричиняти реакції алергічного типу, включаючи симптоми анафілактичного шоку та бронхоспазм у чутливих пацієнтів, особливо тих, хто має в анамнезі астму чи алергію.

З боку серцево-судинної системи.

Поодинокі − прискорене серцебиття, артеріальна гіпотензія.

З боку нервової системи.

Поодинокі − головний біль, запаморочення, безсоння.

З боку шлунково-кишкового тракту.

Поодинокі −нудота, запор, блювання.

Загальні порушення та реакції у місці введення: місцеві реакції у місці введення ін‘єкції.

 

Передозування.

Симптоми: при значному передозуванні дротаверину спостерігалися порушення серцевого ритму та провідності, в тому числі повна блокада пучка Гіса та зупинка серця, які можуть бути летальними.

При передозуванні пацієнт повинен знаходитися під ретельним спостереженням лікаря та отримувати симптоматичне та підтримуюче лікування.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Як показали результати ретроспективних клінічних досліджень та досліджень на тваринах, застосування препарату не спричиняло жодних ознак будь-якого прямого або непрямого впливу на вагітність, ембріональний розвиток, пологи або післяпологовий розвиток. Однак необхідно з обережністю призначати препарат вагітним жінкам. Дротаверин не повинен застосовуватися під час пологів.

Годування груддю. Через відсутність даних відповідних досліджень на тваринах у період годування груддю введення препарату не рекомендується.

Діти. Препарат не застосовують дітям.

 

Особливості застосування.

Через ризик виникнення колапсу при внутрішньовенному введенні препарату Но-шпаÒ хворий повинен знаходитися в лежачому положенні.

Застосовувати з обережністю при артеріальній гіпотензії.

Препарат містить метабісульфіт, який може спричиняти реакції алергічного типу, включаючи симптоми анафілактичного шоку та бронхоспазм у чутливих пацієнтів, особливо тих, хто має в анамнезі астму чи алергію. У випадку підвищеної чутливості до метабісульфіту натрію слід уникати парентерального введення препарату.

Слід бути обережними при парентеральному введенні препарату вагітним жінкам (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»).

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботи з іншими механізмами. Необхідно попередити пацієнтів, що після парентерального, особливо внутрішньовенного введення препарату рекомендується утриматися від керування автомобілем і виконання робіт, що потребують підвищеної уваги.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Інгібітори фосфодіестерази (Но-шпаÒ, папаверин) знижують антипаркінсонічний ефект леводопи. Слід з обережністю застосовувати препарат Но-шпаÒ одночасно з леводопою, оскільки антипаркінсонічний ефект останньої зменшується, а ригідність та тремор посилюються.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Дротаверин – похідне ізохіноліну, який виявляє спазмолітичну дію на гладку мускулатуру шляхом пригнічення дії ферменту фосфодіестераза ІV (ФДЕ ІV), що спричиняє збільшення концентрації цАМФ і, завдяки інактивації легкого ланцюжка кінази міозину (MLCK), до розслаблення гладкого м'яза.

In vitro дротаверин пригнічує дію ферменту ФДЕ ІV і не впливає на дію ізоферментів фосфодіестераза ІІІ (ФДЕ ІІІ) і фосфодіестераза V (ФДЕ V). ФДЕ ІV має велике функціональне значення для зниження скорочувальної активності гладких м’язів, тому вибіркові інгібітори цього ферменту можуть бути корисними для лікування хвороб, які супроводжуються гіперрухливістю, а також різних захворювань, під час яких виникають спазми шлунково-кишкового тракту.

У клітинах гладких м’язів міокарда та судин цАМФ гідролізується здебільшого ізоферментом ФДЕ ІІІ, тому дротаверин є ефективним спазмолітичним засобом, який не має значних побічних ефектів з боку серцево-судинної системи та сильної терапевтичної дії на цю систему.

Дротаверин ефективний при спазмах гладкої мускулатури як нервового, так і м’язового походження. Дротаверин діє на гладку мускулатуру шлунково-кишкової, біліарної, сечостатевої та судинної систем, незалежно від типу їхньої автономної іннервації. Він посилює кровообіг у тканинах завдяки своїй здатності розширювати судини.

Дія дротаверину є сильнішою за дію папаверину, абсорбція більш швидка та повна, він менше зв'язується з білками сироватки крові. Перевагою дротаверину є також те, що на відміну від папаверину, після його парентерального введення не спостерігається такого побічного ефекту як стимуляція дихання.

Фармакокінетика. Дротаверин швидко та повністю абсорбується після парентерального введення. Він значною мірою (95-98 %) зв’язується з білками плазми крові людини, особливо з альбуміном, гама- та бета-глобулінами. Після первинного метаболізму 65 % введеної дози надходить у кровообіг у незміненому вигляді.

Метаболізується у печінці. Напівперіод біологічного існування становить 8-10 годин.

За 72 години дротаверин практично повністю виводиться з організму, понад 50 % виводиться із сечею та приблизно 30% – з калом. В основному дротаверин виводиться у формі метаболітів, у незміненій формі в сечі не виявляється.

 

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина жовтувато-зеленого кольору.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище +25°С.

 

Упаковка. № 25 (5x5): по 2 мл в ампулі, по 5 ампул, розміщених у піддоні, по 5 піддонів у картонній коробці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Виробник. ХІНОЇН Завод Фармацевтичних та Хімічних Продуктів Прайвіт Ко. Лтд., Угорщина/CHINOIN Pharmaceutical and Chemical Works Private Co. Ltd., Hungary.

 

Місцезнаходження. 3510 Мішкольц, Чаніквельдь, Угорщина/3510 Miskolc, Csanyikvolgy, Hungary.

 

Власник торгової ліцензії. ТОВ «Санофі-Авентіс Україна», Україна /«Sanofi-Aventis Ukraine» LLC, Ukraine.

Но-шпа 20 мг/мл №25 раствор Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Inna 09.09.2016 Всем привет!иногда принимаю но-шпу,при боли и спазмах в желудке,один раз так сильно прихватило что пришлось колоть лекарство.Спасзм прошел очень быстро и сразу боль ушла,хороший препарат.
 • Анна, Киев 23.07.2016 Препарат мне помог, избавил от боли и спазмов! Лежала в больнице, назначили но-шпу, и еще много препаратов, обошли много аптек, некоторые препараты так и не смогли найти. Обратились в Аптеку24, все препараты были в наличии, заказали бесплатную доставку, в тот же день привезли! Отличный сервис! Спасибо большое!
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
 • Юлия 21.06.2019 А можно заказать только 5 ампул?
  Администратор Аптека24 01.08.2019 Здравствуйте! Заказать через сайт товар неполной комплектации не представляется возможным.
Задать вопрос

Но-шпа 20 мг/мл №25 раствор Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Но-шпа 20 мг/мл №25 раствор Характеристики

Лікарська форма Розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл по 2 мл в ампулах № 25 (5х5)
Виробник ХІНОЇН Завод Фармацевтичних та Хімічних Продуктів Прайвіт Ко. Лтд., Угорщина
Вік Препарат не застосовують дітям
Міжнародне найменування Drotaverine
Показання Спазми гладкої мускулатури, пов’язані з захворюваннями біліарного тракту: холецистолітіаз, холангіолітіаз, холецистит, перихолецистит, холангіт, папіліт. Спазми гладкої мускулатури при захворюваннях сечового тракту: нефролітіаз, уретролітіаз, пієліт, цистит, тенезми сечового міхура. Як допоміжне лікування (коли застосування препарату у вигляді таблеток неможливе): · при спазмах гладкої мускулатури шлунково-кишкового тракту: виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, гастриті, кардіо- та/або пілороспазмі, ентериті, коліті; · при гінекологічних захворюваннях: дисменореї.
Протипоказання Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату (особливо до метабісульфіту натрію). Тяжка печінкова, ниркова або серцева недостатність (синдром малого серцевого викиду
Склад діюча речовина: drotaverinе; 1 мл розчину містить дротаверину гідрохлориду 20 мг; допоміжні речовини: натрію метабісульфіт, етанол 96%, вода для ін'єкцій
Термін придатності 5 років
Українська назва НО-ШПА®
Упаковка ампула
Фармакотерапевтична група Засоби, які застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги