www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Нитросорбид 10 мг №40 таблетки

Loading...
    Купить Нитросорбид 10 мг №40 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
11.6 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Нитросорбид 10 мг №40 таблетки

Показания для приема таблеток Нитросорбид 10 мг

  • профилактика приступов стенокардии, 

  • инфаркт миокарда, 

  • хроническая сердечная недостаточность, 

  • некоторые формы легочной гипертензии и 

  • легочное сердце.


Цена Нитросорбид 10 мг №40 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Нитросорбид 10 мг №40 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Нитросорбид 10 мг №40 таблетки Инструкция

НІТРОСОРБІД

Atenololum


Загальна характеристика

Склад лікарського засобу:
діюча речовина:
ізосорбіду динітрат;
1 таблетка містить ізосорбіду динітрату – 0,01 г.

Фармакотерапевтична група.
Засіб, що покращує кровопостачання та метаболізм міокарда. Нітросорбід - периферичний вазодилататор з переважним впливом на венозні судини. Дія препарату пов’язана, головним чином, із зменшенням потреби міокарда в кисні за рахунок зменшення переднавантаження (розширення периферичних вен і зменшення припливу крові до правого передсердя) і постнавантаження (зменшення загального периферичного опору судин), а також з безпосередньою коронаророзширюючою дією. Сприяє перерозподілу коронарного кровотоку в області із зниженим кровопостачанням. Підвищує толерантність до фізичного навантаження в пацієнтів з ішемічною хворобою серця, стенокардією. При серцевій недостатності сприяє розвантаженню міокарда за рахунок зменшення переднавантаження. Знижує тиск у малому колі кровообігу. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1 годину. При застосуванні швидко всмоктується, максимальна концентрація активної речовини в плазмі досягається через 5-6 хвилин. Метаболізується з утворенням активного метаболіту ізосорбіду-5-мононітрату, період напіввиведення якого становить 5 годин, а також ізосорбіду-2-мононітрату з періодом напіввиведення 2,5 години. Період напіввиведення препарату триває 1- 4 години.

Показання.
Профілактика нападів стенокардії, інфаркт міокарда, хронічна серцева недостатність, деякі форми легеневої гіпертензії і легеневе серце.

Протипоказання.
Гіперчутливість, гострий інфаркт міокарда з вираженою артеріальною гіпотензією, анемія, крововилив в мозок або недавно перенесена травма голови, глаукома, гіпертиреоз, гіпотензія, токсичний набряк легень, вагітність, дитячий вік.

Застереження щодо застосування.
Перед початком лікування порадьтесь із лікарем! Без консультації лікаря не застосовуйте препарат довше встановленого терміну! Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати або ж, навпаки, стан здоров’я погіршився, або з’явилися небажані явища, зверніться до лікаря за консультацією щодо подальшого застосування препарату!

Взаємодія з лікарськими засобами.
Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби, обов’язково повідомте про це лікаря, а якщо лікуєтесь самостійно, - проконсультуйтесь з лікарем щодо можливості застосування препарату. Одночасне застосування вазодилататорів, блокаторів кальцієвих каналів, бета-адреноблокаторів, трициклічних антидепресантів, алкоголю може підсилити гіпотензивну дію ізосорбіду динітрату. При одночасному застосуванні симпатоміметичних засобів можливе зниження антиангінального ефекту препарату нітросорбіду.

Особливі вказівки.
Перед початком лікування порадьтесь із лікарем! З обережністю застосовують у пацієнтів з порушеннями мозкового кровообігу, з аортальним та/або мітральним стенозом; у пацієнтів, схильних до ортостатичної гіпотензії; у пацієнтів похилого віку. У період лікування, особливо у випадку поступового збільшення дози, необхідний контроль артеріального тиску та частоти серцевих скорочень.

Спосіб застосування та дози.
Приймають перед їжею по 0,005 – 0,01 г (½-1 табл.) 3 - 4 рази на день. При недостатній ефективності можливий повторний прийом препарату з інтервалом 5 - 10 хвилин. Для профілактики нападів стенокардії призначають у початковій дозі 5 - 10 мг 4 - 6 разів на добу; надалі дозу можна підвищити до 60 – 120 мг/добу. Режим дозування та тривалість лікування встановлює лікар індивідуально. Препарат рекомендується приймати натще, однак для зменшення виразності “нітратного” головного болю можливий прийом препарату з їжею. Передозування. Симптоми: ціаноз губ і нігтів, сильне запаморочення або непритомність, відчуття тиску в голові, слабість, задишка, слабке і прискорене серцебиття, підвищена температура тіла, судоми. Слід негайно звернутися до лікаря!

Побічні ефекти.
Можливе запаморочення, головний біль, тахікардія, тимчасова гіперемія обличчя, відчуття жару, артеріальна гіпотензія; сонливість, нечіткість зору; рідко – ішемія мозку і колапс; в осіб з підвищеною чутливістю до нітратів можливі нудота, блювання, загальна слабкість. У випадку виявлення небажаних впливів або інших незвичайних реакцій порадьтеся з лікарем щодо подальшого застосування препарату.

Упаковка.
По 20 таблеток в контурній чарунковій упаковці; по 50 таблеток в пеналах поліетиленових.

Правила відпуску.
За рецептом.

Нитросорбид 10 мг №40 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Нитросорбид 10 мг №40 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Нитросорбид 10 мг №40 таблетки Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги