Войдите в личный кабинет
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Нитроглицерин 2 мл №10 концентрат

Код товара:Код:  123.0118
В наличии
141,3грн
Цена и наличие актуальны на 12-07-2020 10:21
Продавец товара: Аптека24

До 31.07 доставка заказов на сумму от 200 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Основные физико-химические свойства
Кол-во в упаковке10
Объем2 мл
Классификация товараЛС холод от +8 до +15
Форма выпуска
ПроизводительТовариство з обмеженою відповідальністю "Дослідний завод "ГНЦЛС" (контроль якості, випуск серії), Україна Товариство з обмеженою відповідальністю "Фармацевтична компанія "Здоров'я" (всі стадії виробництва, контроль якості, випуск серії), Україна

Характеристики Нитроглицерин 2 мл №10 концентрат

ВікДосвід застосування дітям обмежений.
Рецептурный отпускТолько с рецептом
Термін придатності3 роки
Упаковкаблістер
Придатний до01.09.2022
АТС-КлассификацияC01D A02
Действующее веществоглицерил тринитрат
Код Морион13556
Українська назваНІТРОГЛІЦЕРИН
Лікарська формаКонцентрат для розчину для інфузій, 10 мг/мл по 2 мл в ампулі; по 10 ампул у пачці з картону; по 2 мл в ампулі; по 10 ампул у блістері, по 1 блістеру в пачці з картону; по 5 мл в ампулі; по 5 ампул у блістері, по 1 блістеру в пачці з картону
Міжнародне найменуванняGlyceryl trinitrate
Складдіюча речовина: nitroglycerin; 1 мл розчину містить гліцерилу тринітрат розчин 5 % в етанолі у перерахуванні на 100 % вміст основної речовини – 10,0 мг; допоміжна речовина: етанол (96 %).
Фармакотерапевтична групаПериферичні вазодилататори, які застосовуються у кардіології. Органічні нітрати.
ПоказанняСильний та тривалий біль ішемічного ґенезу у ділянці серця, асоційований з інфарктом міокарда або нестабільною стенокардією. Недостатність насосної функції серця і набряк легень, асоційований з гострим інфарктом міокарда. Артеріальна гіпертензія, пов’язана з операцією на відкритому серці та іншими хірургічними втручаннями. Забезпечення контрольованої артеріальної гіпотензії під час хірургічних втручань.
ПротипоказанняПідвищена чутливість до нітрогліцерину та до інших нітросполук. Гіповолемія, виражена артеріальна гіпотензія (систолічний тиск < 90 мм рт.ст.), гострий інфаркт міокарда з локалізацією у правому шлуночку, підвищений внутрішньочерепний тиск (внаслідок травми голови чи крововиливу у мозок), тампонада серця, гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія, констриктивний перикардит, закритокутова глаукома, токсичний набряк легень, анемія, гостра судинна недостатність (шок, судинний колапс). Силденафіл. Одночасне застосування інгібітору фосфодіестерази типу 5 силденафілу, оскільки силденафіл потенціює гіпотензивну дію нітратів (перерва між прийомами має становити не менше 48 годин).

Инструкция Нитроглицерин 2 мл №10 концентрат

Описание Нитроглицерин 2 мл №10 концентрат

Отзыв о товаре

Поставьте оценку
Также вас могут заинтересовать