Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Нимотоп 50 мл 10 мг N5 раствор для инфузий

  Loading...
   Купить Нимотоп 50 мл 10 мг N5 раствор для инфузий в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  3 528 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Нимотоп 50 мл 10 мг N5 раствор для инфузий

  Показания

  Профилактика и лечение ишемических неврологических расстройств, обусловленных спазмом сосудов головного мозга после субарахноидального кровоизлияния вследствие разрыва аневризмы.

  Противопоказания

  Индивидуальная повышенная чувствительность к нимодипина или к любому компоненту препарата.

  ***************

  Показання

  Профілактика і лікування ішемічних неврологічних розладів, обумовлених спазмом судин головного мозку після субарахноїдального крововиливу внаслідок розриву аневризми.

  Протипоказання

  Індивідуальна підвищена чутливість до німодипіну або до будь-якого компонента препарату.  Цена Нимотоп 50 мл 10 мг N5 раствор для инфузий актуальна при заказе на сайте. Купить Нимотоп 50 мл 10 мг N5 раствор для инфузий в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Нимотоп 50 мл 10 мг N5 раствор для инфузий Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  НІМОТОП®
  (NIMOTOP®)

  Склад:

  діюча речовина: nimodipine;

  1 флакон 50 мл містить 10 мг німодипіну;

  допоміжні речовини: спирт етиловий 96 %, макрогол 400, натрію цитрат, кислота лимонна безводна, вода для ін’єкцій.

  Лікарська форма. Розчин для інфузій.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозорий злегка жовтуватий розчин.

  Фармакотерапевтична група. Селективні блокатори кальцієвих каналів з переважним впливом на судини.

  Код АТХ С08С А06.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Механізм дії

  Німодипін є антагоністом кальцієвих каналів 1,4-дигідропіридинової групи. У зв’язку із високою ліпофільністю речовина добре проникає через гематоенцефалічний бар’єр. У ході доклінічних досліджень було встановлено, що німодипін, проявляючи високу афінність і селективність, зв’язується із кальцієвими каналами Ca2+ L-типу та блокує трансмембранне проникнення Ca2+. При патологічних станах, пов’язаних із підвищеним проникненням іонів Ca2+ до нервових клітин, наприклад, при церебральній ішемії, вважають, що німодипін покращує їх стабільність та функціональні властивості. Ішемічні неврологічні ураження у пацієнтів із субарахноїдальним крововиливом та рівень смертності при застосуванні німодипіну суттєво знижуються.

  Фармакокінетика.

  Абсорбція

  Активна речовина німодипін практично повністю всмоктується при пероральному застосуванні. Вже через 10-15 хвилин після прийому таблетованої форми препарату діюча речовина у незміненому вигляді та ранні метаболіти першого проходження можуть бути виявлені у плазмі крові. У осіб літнього віку після багаторазового перорального застосування препарату (30 мг 3 рази на добу) середня пікова концентрація у плазмі крові (Cmax) становить 7,3–43,2 нг/мл і досягається через 0,6-1,6 годин (tmax). У молодих осіб після однократного прийому доз препарату по 30 мг або 60 мг середня пікова концентрація у плазмі крові становить 16±8 нг/мл та 31±12 нг/мл відповідно. Пікова концентрація у плазмі і площа під кривою концентрації (AUC) зростає пропорційно до дози аж до найвищої досліджуваної дози (90 мг). При дозуванні у 0,03 мг/кг/год (безперервна інфузія) досягається рівноважна концентрація у плазмі крові, що становить 17,6‑26,6 нг/мл. Після внутрішньовенної болюсної ін’єкції спостерігалося двофазне зниження рівня концентрації німодипіну у плазмі крові із періодом напіввиведення 5-10 хвилин та близько 60 хвилин.

  Розрахований об’єм розподілу (Vss, двокомпонентна модель) для внутрішньовенного введення дорівнює 0,9-1,6 л/кг маси тіла. Загальний (системний) кліренс становить 0,6-1,9 л/год/кг.

  Зв’язування з білками та розподіл

  Німодипін на 97-99 % зв’язується з білками плазми крові. У ході доклінічних досліджень німодипін продемонстрував здатність перетинати плацентарний бар’єр. Незважаючи на відсутність таких даних для людини можливе проникнення препарату через гематоплацентарний бар’єр у жінок. У ході доклінічних досліджень у молоці годуючої тварини були виявлені значно вищі концентрації німодипіну та/або його метаболітів, ніж у плазмі крові. У грудному молоці людини німодипін визначається у концентраціях, подібних до таких у плазмі крові.

  Після перорального та внутрішньовенного введення німодипін можна виявити у спинномозковій рідині у концентрації, яка становить близько 0,5 % концентрації, визначеної у плазмі крові. Це є приблизно еквівалентним концентрації незв’язаної речовини у плазмі крові.

  Метаболізм, виведення та екскреція

  Німодипін метаболізується через систему цитохрому P4503A4, головним чином шляхом дегідрогенізації дигідропіридинового кільця та окислювального розщеплення ефіру. Окислювальне розщеплення ефіру, гідроксилювання 2- та 6-метил-груп та глюкуронізація як реакція кон’югації є подальшими важливими ланками метаболізму препарату. Три основні метаболіти, визначені у плазмі крові, не виявили або виявили лише незначну залишкову терапевтичну активність.

  Не виявлено індукуючої або інгібуючої активності щодо ферментів печінки. Виведення метаболітів у людини здійснюється на 50 % нирками та на 30 % через жовчовивідні шляхи.

  Кінетика виведення є лінійною. Період напіввиведення німодипіну становить від 1,1 до 1,7 години. Термінальний період напіввиведення 5-10 годин не є релевантним для встановлення інтервалу між прийомом доз лікарського засобу.

  Середня прогресія концентрації німодипіну у плазмі крові після перорального прийому таблетки 30 мг та після внутрішньовенного введення у вигляді інфузії 0,015 мг/кг за 1 годину (n=24, особи літнього віку)

  Біодоступність

  Завдяки інтенсивному метаболізму при першому проходженні через печінку (перше проходження близько 85-95 %) абсолютна біодоступність становить 5-15 %.

  Дані доклінічних досліджень з безпеки

  Дані доклінічних досліджень не виявили специфічних ризиків для людини на підставі стандартних досліджень токсичності одноразової та багаторазових доз, генотоксичності, канцерогенного потенціалу та впливу на фертильність у чоловіків та жінок.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Профілактика і лікування ішемічних неврологічних розладів, обумовлених спазмом судин головного мозку після субарахноїдального крововиливу внаслідок розриву аневризми.

  Протипоказання.

  Індивідуальна підвищена чутливість до німодипіну або до будь-якого компонента препарату.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Лікарські засоби, які впливають на німодипін

  Флуоксетин

  Одночасне застосування німодипіну та антидепресанту флуоксетину спричиняє збільшення концентрації німодипіну у плазмі крові майже на 50 % у рівноважному стані. Рівень флуоксетину у плазмі крові значно знижується, тоді як дія його активного метаболіту норфлуоксетину не змінюється (див. розділ «Особливості застосування»).

  Нортриптилін

  Одночасне застосування німодипіну з нортриптиліном призводить до незначного зниження експозиції німодипіну у рівноважному стані, концентрація нортриптиліну у плазмі крові залишається незміненою.

  Вплив німодипіну на інші лікарські засоби

  Антигіпертензивні засоби

  Німодипін може посилювати гіпотензивний ефект таких антигіпертензивних препаратів при їх одночасному призначенні:

  - діуретиків,

  - β-блокаторів,

  - інгібіторів АПФ (інгібіторів ангіотензинперетворювального ферменту),

  - A 1-антагоністів,

  - інших антагоністів кальцію,

  - α-адреноблокаторів,

  - інгібіторів фосфодіестерази-5,

  - α-метилдопи.

  Однак якщо неможливо уникнути комбінацій такого типу, необхідно уважно стежити за станом пацієнта.

  Зидовудин

  У ході досліджень на мавпах встановлено, що одночасне внутрішньовенне застосування німодипіну (у вигляді болюсної ін’єкції) і анти-ВІЛ препарату зидовудину призводить до значного збільшення рівня зидовудину у плазмі крові (AUC) і зниження об’єму його розподілу і кліренсу.

  При одночасному внутрішньовенному введенні німодипіну з β-адреноблокаторами можливе взаємне підсилення негативного інотропного ефекту та навіть розвиток застійної серцевої недостатності.

  Нимотоп 50 мл 10 мг N5 раствор для инфузий Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Нимотоп 50 мл 10 мг N5 раствор для инфузий Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Нимотоп 50 мл 10 мг N5 раствор для инфузий Характеристики

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги