0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Нейромідин 20 мг №50 таблетки

Код товару:Код:  303.0022
И
Ирина
Хороший препарат в качестве замены отсутствующего в аптеках Ипигрикса.
Чи є відгук корисним
И
Ирина
Мне очень понравилось, что все лекарства были в наличии. Спасибо!
Чи є відгук корисним
Я
Яков
Все хорошо спасибо
Чи є відгук корисним
K
Konstantin
Искал когда то препарат по всем аптекам в городе было пусто. Обратился в помощь к интернету и очень рад такой воле судьбы так как теперь я не бегаю по аптекам в поисках какого либо препарата а всего за 5 минут в телефоном режиме оформляю заказ с прекрасными операторами Аптеки24, это очень удобно и быстро. Спасибо что существуют такие услуги по оформлению предварительного заказа.
Чи є відгук корисним
S
Stas=)
Проходил курс лечения этим препаратом по рекомендации невропатолога, лечение завершилось к счатью, успешно, препарат оказал быстрое воздействие на организм. Спасибо всему коллективу аптеки24, за такой хороший сервис, и возможность покупать качественные лекарства по низким ценам!
Чи є відгук корисним
А
Алан
Приятно удивили цены и оперативность! Спасибо за работу :)
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Нейромідин 20 мг №50 таблетки
Нейромідин 20 мг №50 таблетки
812,5грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 812.5
Продавець: Аптека24
ціна: 814.5