Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Нейромидин 1.5% 1 мл №10 раствор для инъекций

  Loading...
   Купить Нейромидин 1.5% 1 мл №10 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Нейромидин 1.5% 1 мл №10 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Нейромидин 1.5% 1 мл №10 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  966 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Нейромидин 1.5% 1 мл №10 раствор для инъекций

  Нейромидин 1,5% раствор для инъекций по 1 мл в ампулах №10. Это прозрачная жидкость, не имеющая цвета, главным компонентом которой является ипидакрин. Вводится данный фармацевтический препарат подкожно или внутримышечно. В Украине Нейромидин назначается для лечения некоторых заболеваний центральной и периферической нервных систем.


   В описании Нейромидина указано, что он обладает следующими свойствами:

  • увеличивает сокращаемость гладких мышц за счет воздействия ацетилхолина и гормонов окситоцина, гистамина, серотонина, адреналина;

  • способствует повышению передачи нервных импульсов;

  • улучшает память.

  При этом не влияя на работу эндокринной системы и не оказывая других негативных воздействий на организм. 


  Применение Нейромидина показано в случаях:

  • расстройств ЦНС;

  • заболеваний периферической нервной системы;

  • необходимости профилактики или лечения атонии кишечника.


  Болезни, при которых показаны инъекции Нейромидина более подробно расписаны в инструкции. А также там указаны противопоказания к назначению медикаментозного препарата, которые обязательно учитывает лечащий врач при назначении терапии. Дозировка медикамента, количество суточных инъекций, а также длительность лечения определяются также индивидуально, отталкиваясь от заболевания, его тяжести и истории болезни пациента.  Цена Нейромидин 1.5% 1 мл №10 раствор для инъекций актуальна при заказе на сайте. Купить Нейромидин 1.5% 1 мл №10 раствор для инъекций в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

  Нейромидин 1.5% 1 мл №10 раствор для инъекций Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

  НЕЙРОМІДИН®

  (NEIROMIDIN)

  Склад:

  діюча речовина: іпідакрину гідрохлорид;

  Нейромідин® 5 мг/мл  розчин для ін’єкцій: 1 мл розчину для ін’єкцій (одна ампула) містить       5 мг іпідакрину гідрохлориду в перерахуванні на безводну речовину;

  допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

  Нейромідин® 15 мг/мл  розчин для ін’єкцій: 1 мл розчину для ін’єкцій (одна ампула) містить     15 мг іпідакрину гідрохлориду в перерахуванні на безводну речовину;

  допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

  Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

  Фармакотерапевтична група.

  Інші засоби, що діють на нервову систему. Парасимпатоміметики. Антихолинестеразні засоби. Код АТХ N07АА.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Нейромідин®  чинить безпосередній стимулюючий вплив на проведення імпульсу по нервових волокнах, міжнейрональних і нервово-м’язових синапсах периферичної і центральної нервової системи.

  Фармакологічна дія Нейромідину® основана на комбінації двох механізмів дії:

  - блокада калієвих каналів мембрани нейронів та м’язових клітин;

  - оборотне  інгібування холінестерази в синапсах.

  Нейромідин®  посилює дію на гладенькі м’язи не лише ацетилхоліну, але й адреналіну, серотоніну, гістаміну та  окситоцину.

  Нейромідин®  проявляє такі  рішучі  фармакологічні ефекти:

  - поліпшує і стимулює проведення імпульсу в нервовій системі та нервово-м’язову передачу;

  - посилює скорочуваність гладком’язових органів під впливом усіх антагоністів ацетилхолінових, адреналінових, серотонінових, гістамінових і окситоцинових рецепторів за винятком калію хлориду;

  - поліпшує пам’ять, гальмує проградієнтний  розвиток деменції;

  - відновлює  проведення імпульсу в периферичній нервовій системі, порушеного внаслідок впливу різних чинників, таких як травма, запалення, дія місцевих анестетиків, деяких антибіотиків, калію хлориду, токсинів  тощо;

  - специфічно помірно стимулює ЦНС з окремими проявами седативного ефекту;

  - проявляє аналгетичний ефект;

  - проявляє антиаритмічний ефект.

  Препарат не має тератогенної, ембріотоксичної, мутагенної і канцерогенної, а також алергізуючої та імунотоксичної дії,  а також не впливає на ендокринну систему.     

  Фармакокінетика.

  Нейромідин® швидко всмоктується після підшкірного або внутрішньом’язового введення. Максимальна концентрація в крові досягається через 25-30 хвилин, 40-50 % активної речовини зв’язується з білками плазми крові. Нейромідин® швидко надходить до тканин; період напіврозподілу в фазі становить 40 хвилин. Метаболізується у печінці. Виведення препарату здійснюється через нирки, а також екстраренально (через шлунково-кишковий тракт). Період напіввиведення при парентеральному введенні препарату складає 2-3 години. Екскреція  відбувається, головним чином, за рахунок канальцевої секреції, і лише 1/3 дози виводиться шляхом клубочкової фільтрації. При парентеральному введенні 34,8 % дози препарату виводиться із сечею у незмінному стані.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Захворювання периферичної нервової системи: моно- і полінейропатія, полірадікулопатії, міастенія та міастенічний синдром різної етіології.

  Захворювання центральної нервової системи (ЦНС): бульбарні паралічі і парези; відновний період органічних уражень ЦНС, які супроводжуються  руховими порушеннями.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до іпідакрину.

  Епілепсія.

  Екстрапірамідні порушення з гіперкінезами.

  Стенокардія.

  Виражена брадикардія.

  Бронхіальна астма.

  Вестибулярні розлади.

  Механічна непрохідність кишечнику і сечовивідних шляхів.

  Виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки в стадії загострення.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Нейромідин® посилює седативний ефект у комбінації з засобами, які пригнічують центральну нервову систему. Дія та побічні ефекти підсилюються при спільному застосуванні з іншими інгібіторами холінестерази і м-холіноміметичними засобами.               У хворих на міастенію підвищується ризик розвитку «холінергічного» кризу, якщо Нейромідин® застосовують одночасно з холінергічними засобами. Зростає ризик розвитку брадикардії, якщо β-адреноблокатори застосовувалися до початку лікування препаратом Нейромідин®.

  Нейромідин® можна застосовувати в комбінації з ноотропними препаратами.

  Алкоголь підсилює побічні ефекти препарату.

  Особливості застосування

  З обережністю застосовувати у пацієнтів із пептичною виразкою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі, захворюваннями дихальних шляхів, включаючи гострі захворювання дихальних шляхів, захворюваннями серцево-судинної системи, які не пов'язані з коронарними болями, з тиреотоксикозом.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Нейромідин® підвищує тонус матки і може спричинити  передчасні  пологи, тому в період вагітності застосування препарату протипоказане.

  У період годування груддю застосування препарату протипоказане.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  У період лікування необхідно утриматися від керування автомобілем, а також від занять  потенційно небезпечними видами діяльності, які потребують підвищеної концентрації уваги та швидкості  психомоторних реакцій.

  Спосіб застосування та дози.

  Розчин для ін’єкцій вводити внутрішньом’язово або підшкірно. Дозу і тривалість лікування слід визначати індивідуально залежно від ступеня тяжкості захворювання.

  Захворювання периферичної нервової системи:

  Моно- і полінейропатії різного генезу: підшкірно або внутрішньом’язово вводити 5-15 мг    1-2 рази на добу, курс лікування  10-15 днів (у тяжких випадках до 30 днів); далі лікування  слід продовжувати таблетованою формою препарату.

  Міастенія та міастенічний синдром: підшкірно або внутрішньом’язово вводити 5-30 мг         1-3 рази на добу, з  подальшим переходом на таблетовану форму. Загальний  курс лікування складає 1-2 місяці. При необхідності лікування можна повторити кілька разів  із перервою між курсами в 1-2 місяці.

  Захворювання центральної нервової системи:

  бульбарні паралічі і парези: підшкірно та внутрішньом’язово 5-15 мг  1-2 рази на добу, курс лікування – 10-15 днів, за можливістю переходити на таблетовану форму.

  Відновний період при органічних ураженнях ЦНС:

  внутрішньом’язово 10-15 мг 1-2 рази на добу, курс лікування  до 15 днів, далі за можливістю 1-2 рази на добу.

  Діти.

  Відсутні систематизовані дані щодо застосування парентеральної форми препарату Нейромідин®  дітям віком до 18 років, тому препарат не застосовувати дітям.

  Передозування.

  Симптоми:

  бронхоспазм, сльозотеча, підсилене потовиділення, звуження зіниць, ністагм, посилення перильстатики шлунково-кишкового тракту, спонтанна дефекація та сечовипускання, блювання, жовтяниця, брадикардія, порушення внутрішньосерцевої провідності, аритмії, зниження артеріального тиску, турбота, тривожність, збудження, відчуття страху, атаксія, судоми, кома, порушення мовлення, сонливість, загальна слабкість.

  Лікування: слід застосовувати симптоматичну терапію, використовувати м-холіноблокатори: атропін, циклодол, метацин тощо.

  Побічні реакції.

  Нейромідин®, як  і інші лікарські засоби, може спричиняти побічні реакції, хоча вони проявляються не в усіх пацієнтів.

  Порушення серцевої діяльності: підсилене серцебиття, знижена частота серцевих скорочень.

  Порушення нервової системи: при прийомі високих доз – запаморочення, головний біль, сонливість, загальна слабкість, судоми.

  Розлади дихальних шляхів: підсилене відділення  секрету бронхів, бронхоспазм.

  Порушення шлунково-кишкового тракту: підсилене слиновиділення, нудота; при застосуванні високих доз – блювання, діарея, жовтяниця, біль за грудиною.

  Ураження шкіри та підшкірних тканин: підсилене потовиділення; алергічні реакції,  у тому числі, висипання, свербіж, кропив’янка, ангіоневротичний набряк.

  Порушення репродуктивної системи: підвищення тонусу матки.

  Інші: зміни в місці введення.

  У випадку розвитку небажаних побічних дій слід зменшувати дозу або короткочасно           (на 1-2 дні) переривати застосування препарату. Слиновиділення та зниження частоти серцевих скорочень можна зменшити м-холіноблокаторами (атропін тощо.)

  Термін  придатності. 2 роки.

  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

  Зберігати в недоступному для дітей місці.
  Упаковка.
  По 1 мл розчину для ін’єкцій (5 мг/мл або 15 мг/мл)  в ампулі.

  10 ампул у контурній чарунковій упаковці в картонній пачці.

  Категорія відпуску.

  За рецептом.

  Виробник.

  АТ «Олайнфарм»/JSC «Olainfarm».

  Місцезнаходження виробника та  його адреса місця провадження діяльності.

  Вул. Рупніцу 5, Олайне, LV-2114 Латвія/5 Rupnicu street, Olaine, LV-2114, Latvia.

  Нейромидин 1.5% 1 мл №10 раствор для инъекций Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Нейромидин 1.5% 1 мл №10 раствор для инъекций Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Нейромидин 1.5% 1 мл №10 раствор для инъекций Характеристики

  Лікарська форма Розчин для ін'єкцій, 15 мг/мл по 1 мл в ампулах № 10
  Виробник АТ "Олайнфарм" (дозвіл на випуск серії), Латвія АТ "Софарма" (виробництво нерозфасованої продукції, первинна та вторинна упаковка), Болгарія
  Вік от 18 лет
  Міжнародне найменування Ipidacrine
  Показання Захворювання периферичної нервової системи: моно- і полінейропатія, полірадікулопатії, міастенія та міастенічний синдром різної етіології. Захворювання центральної нервової системи (ЦНС): бульбарні паралічі і парези; відновний період органічних уражень ЦНС, які супроводжуються руховими порушеннями
  Протипоказання Підвищена чутливість до іпідакрину. Епілепсія. Екстрапірамідні порушення з гіперкінезами. Стенокардія. Виражена брадикардія. Бронхіальна астма. Вестибулярні розлади. Механічна непрохідність кишечнику і сечовивідних шляхів. Виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки в стадії загострення
  Склад Нейромідин® 15 мг/мл розчин для ін’єкцій: 1 мл розчину для ін’єкцій (одна ампула) містить 15 мг іпідакрину гідрохлориду в перерахуванні на безводну речовину; допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.
  Термін придатності 2 роки
  Українська назва НЕЙРОМІДИН®
  Упаковка ампули
  Фармакотерапевтична група Інші засоби, що діють на нервову систему. Парасимпатоміметики. Антихолинестеразні засоби

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги