www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Нейродар 1000 мг 4 мл №5 раствор для инъекций

Loading...
    Купить Нейродар 1000 мг 4 мл №5 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Нейродар 1000 мг 4 мл №5 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
486.1 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Нейродар 1000 мг 4 мл №5 раствор для инъекций

В соответствии с описанием активного действующего вещества под названием цитиколин, в мире производится множество разнообразных лекарственных препаратов – аналогов. Один из таких медикаментов, который реализуется на фармацевтическом рынке Украины является ампулированный препарат под торгово – коммерческим наименованием Нейродар 1000 мг 4 мл  №5


Показания к применению

  • Инсульт, острая фаза нарушений мозгового кровообращения и лечение осложнений и последствий нарушений мозгового кровообращения.
  • Черепно-мозговая травма и ее неврологические последствия.
  • Когнитивные нарушения и нарушения поведения вследствие хронических сосудистых и дегенеративных мозговых расстройств.


Противопоказания

Повышенная чувствительность к компонентам препарата, повышенный тонус парасимпатической нервной системы.


Цена Нейродар 1000 мг 4 мл №5 раствор для инъекций актуальна при заказе на сайте. Купить Нейродар 1000 мг 4 мл №5 раствор для инъекций в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Нейродар 1000 мг 4 мл №5 раствор для инъекций Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
НЕЙРОДАР®
(NEURODAR®)

Склад:

діюча речовина: citicoline;

1 ампула (4 мл) містить цитиколіну натрію еквівалентно цитиколіну 500 мг або 1000 мг;

допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин.

Фармакотерапевтична група.

Психостимулювальні та ноотропні засоби. Код АТХ N06В Х06.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Цитиколін стимулює біосинтез структурних фосфоліпідів у мембрані нейронів, що сприяє покращенню функціонування мембран, у тому числі функціонування іонообмінних насосів і нейрорецепторів. Завдяки стабілізуючій дії на мембрану цитиколін виявляє протинабрякові властивості, тому зменшує набряк мозку. Результати досліджень показали, що цитиколін пригнічує діяльність деяких фосфоліпаз, перешкоджає залишковому виникненню вільних радикалів, попереджає пошкодження мембранних систем та забезпечує збереження захисної антиоксидантної системи.

Цитиколін зменшує об’єм пошкодженої тканини, попереджаючи загибель клітин, діючи на механізми апоптозу, і поліпшує холінергічну передачу. Цитиколін також чинить профілактичну нейропротекторну дію при вогнищевих інсультах мозку.

Цитиколін сприяє швидкій функціональній реабілітації пацієнтів при гострих порушеннях мозкового кровообігу, зменшуючи ішемічне пошкодження тканин мозку, що підтверджується результатами рентгенологічних досліджень.

При черепно-мозкових травмах цитиколін скорочує тривалість відновного періоду і зменшує інтенсивність посттравматичного синдрому.

Цитиколін сприяє підвищенню рівня мозкової діяльності, знижує рівень амнезії, поліпшує стан при когнітивних, сенситивних і моторних розладах, що спостерігаються при ішемії мозку.

Фармакокінетика.

Цитиколін добре всмоктується при пероральному, внутрішньом’язовому та внутрішньовенному введенні. Після введення препарату спостерігається значне підвищення рівня холінів у плазмі крові. При пероральному застосуванні препарат практично повністю всмоктується. Дослідження показали, що біодоступність при пероральному та парентеральному шляхах введення практично однакова.

Препарат метаболізується у кишечнику та печінці з утворенням холіну та цитидину. Після введення цитиколін засвоюється тканинами мозку, при цьому холіни діють на фосфоліпіди, цитидин – на цитидинові нуклеоїди та нуклеїнові кислоти. Цитиколін швидко досягає тканин мозку і активно вбудовується у мембрани клітин, цитоплазму і мітохондрії, активуючи діяльність фосфоліпідів.

Лише незначна кількість введеної дози виводиться із сечею і калом (менше 3 %). Приблизно 12 % введеної дози виводиться через дихальні шляхи. Виведення препарату з сечею та через дихальні шляхи має дві фази: перша фаза – швидке виведення (із сечею – протягом перших 36 годин, через дихальні шляхи – протягом перших 15 годин), друга фаза – повільне виведення. Основна частина дози препарату залучається до процесів метаболізму.

Клінічні характеристики.

Показання.

– Гостра фаза порушень мозкового кровообігу, ускладнення і наслідки порушень мозкового кровообігу.

– Черепно-мозкова травма та її наслідки.

– Неврологічні розлади (когнітивні, сенситивні, моторні), спричинені церебральною патологією  дегенеративного та судинного походження.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, підвищений тонус парасимпатичної нервової системи.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Цитиколін посилює ефект леводопи. Не слід призначати препарат одночасно з лікарськими засобами, що містять меклофеноксат.

Особливості застосування. У разі стійкого внутрішньочерепного крововиливу не слід перевищувати дозу 1000 мг на добу та швидкість внутрішньовенного вливання 30 крапель на хвилину.

Препарат застосовують одразу після відкриття ампули. Ампула з препаратом призначена тільки для одноразового використання. Залишки препарату необхідно знищити.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає достатніх даних щодо застосування цитиколіну вагітним жінкам. Даних щодо екскреції цитиколіну у грудне молоко та його дії на плід немає. Тому у період вагітності або годування груддю препарат призначають лише тоді, коли очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

В окремих випадках деякі побічні реакції з боку центральної нервової системи можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами.  

Спосіб застосування та дози. Для внутрішньовенного або внутрішньом’язового введення. 

Рекомендована  доза  для дорослих становить від 500 мг до 2000 мг на добу.

Лікування у перші 2 тижні призначають по 500-1000 мг 2 рази  на  добу  внутрішньовенно,  потім  –  по 500-1000 мг 2 рази на добу внутрішньом’язово.

Максимальна добова доза –  2000 мг. 

При гострих станах максимальний терапевтичний ефект досягається за умови призначення препарату у перші 24  години. 

У разі необхідності лікування продовжують цитиколіном  для  перорального  застосування.  Рекомендований курс лікування, при якому спостерігається максимальний терапевтичний  ефект, становить 12  тижнів. 

Дози препарату та термін лікування залежать від тяжкості уражень мозку та визначаються лікарем індивідуально.

Внутрішньовенно призначають у формі повільної внутрішньовенної ін’єкції (протягом              3-5 хвилин залежно від дози, що вводиться) або краплинного внутрішньовенного вливання   (40-60 крапель на хвилину).

Пацієнти літнього віку не потребують коригування дози.

Діти. Немає достатніх даних щодо застосування препарату дітям. Препарат застосовують у разі нагальної потреби, коли очікувана користь від застосування перевищує можливий ризик.

Передозування. Випадки передозування не описані.

Побічні реакції. Побічні реакції виникають дуже рідко (< 1/10 000), включаючи поодинокі випадки.

Психічні розлади: галюцинації.

З боку нервової системи: сильний головний біль, запаморочення.

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, артеріальна гіпотензія, тахікардія.

З боку дихальної системи: диспное.

З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея.

Загальні розлади: озноб, набряк, алергічні реакції, у тому числі висипання, пурпура, свербіж, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок, підвищення температури тіла, підвищена пітливість, реакції у місці введення.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Несумісність. Препарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одній ємності. 

Упаковка.

500 мг/4мл: по 4 мл препарату в ампулі, по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці, по 1 упаковці в картонній коробці.

1000 мг/4мл: по 4 мл препарату в ампулі, по 5 ампул  у контурній чарунковій упаковці, по 1 упаковці в картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Лабораторіо Фармачеутіко С.Т. С.р.л.

Laboratorio Farmaceutico C.T. S.r.l.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Віа Данте Аліг’єрі, 71 – 18038 Сан Ремо (провінція Імперія), Італія

Via Dante Alighieri, 71 – 18038 San Remo (IM), Italy

Заявник. Амакса Фарма ЛТД

     Amaxa Pharma LTD

Місцезнаходження заявника.

вул. Вімпол, 9, W1G 9SG Лондон, Велика Британія

9 Wimpole Street, W1G 9SG London, United

Kingdom

Нейродар 1000 мг 4 мл №5 раствор для инъекций Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Валерий 22.12.2016 Цена ниже чем в любой из сетей у нас в Одессе. Скажите пожалуйста, а вы в больницу можете доставить?
  • Григорий Александрович 06.12.2016 После травмы головы на предприятии мне прописали нейродар. Препарат как показало применение очень хороший.Сейчас практически совсем нет ни головных болей ни шума какого то в ушах переодически. Советуйтесь с врачем конечно но имейте в виду что препарат рабочий
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Нейродар 1000 мг 4 мл №5 раствор для инъекций Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Нейродар 1000 мг 4 мл №5 раствор для инъекций Характеристики

Лікарська форма Розчин для ін'єкцій, по 1000 мг/4 мл в ампулах № 5
Виробник Лабораторіо Фармачеутіко С.Т. С.р.л., Італія
Вік Немає достатніх даних щодо застосування препарату дітям. Препарат застосовують у разі нагальної потреби, коли очікувана користь від застосування перевищує можливий ризик.
Міжнародне найменування Citicoline
Показання Гостра фаза порушень мозкового кровообігу, ускладнення і наслідки порушень мозкового кровообігу. – Черепно-мозкова травма та її наслідки. – Неврологічні розлади (когнітивні, сенситивні, моторні), спричинені церебральною патологією дегенеративного та судинного походження.
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату, підвищений тонус парасимпатичної нервової системи.
Склад діюча речовина: citicoline; 1 ампула (4 мл) містить цитиколіну натрію еквівалентно цитиколіну 500 мг або 1000 мг; допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.
Термін придатності 3 роки
Українська назва НЕЙРОДАР®
Упаковка ампули
Фармакотерапевтична група Психостимулювальні та ноотропні засоби. Код АТХ N06В Х06.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги