www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Неовир 250 мг 2 мл №5 раствор для инъекций

Loading...
  Купить Неовир 250 мг 2 мл №5 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Неовир 250 мг 2 мл №5 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Неовир 250 мг 2 мл №5 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Неовир 250 мг 2 мл №5 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Неовир 250 мг 2 мл №5 раствор для инъекций

Неовир 250 мг/2 мл №5 принадлежит к иммунностимуляторам. То есть, препарат отменно борется с вирусами и активен относительно РНК и ДНК-геномных вирусов. Также Неовир обладает выраженным антихламидийным действием. Активность лекарства связывают с его умением увеличивать концентрацию эндогенного интерферона, в частности интерферона альфа.
250 мг сыворотки Неовир заменяют введение 9-6 млн. МО рекомбинатного альфа интерферона. Это лекарство способно снизить выработку фактора некроза опухолей (сепсис, ВИЛ) и активизировать натуральные клетки-киллеры (при раковых опухолях).
 
Активность в крови интерферонов сохраняется в течении примерно 20 часов после введения раствора внутримышечным способом, а его активность наступает уже через несколько часов после внедрения в организм.

Показания к применению препарата Неовир по инструкции является комплексное лечение:

 • паппиломавирусной инфекции;
 • кандидоза;
 • онкологических патологий;
 • венерической лимфогранулемы;
 • сальпингита, цервицита, простатита, эпидидимита, уретрита с хламидийной этиологией;
 • гепатита С и В в острой или хронической стадии;
 • энцефаломиелита и энцефалита с вирусной этиологией;
 • ВИЛ-инфекции;
 • рассеянного склероза;
 • радиационного иммунодефицита;
 • цитомегаловирусных инфекций у больных с иммунодефицитом;
 • инфекций, обусловленных вирусом генитального и простого герпеса;
 • варицеллы зостер, включая и случаи с нарушениями работы иммунной системы;
 • гриппа и остальных респираторных острых вирусных болезней, в том числе, и на фоне состояния иммунодефицита.
 • раствор Неовир используется для профилактики гриппа и прочих вирусных респираторных заболеваний.

Как выгодно купить Неовир. Цена и качество

Купить Неовир 250 мг 2 мл №5 в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, Николаев и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Неовир 250 мг 2 мл №5 при этом будет везде одинаковая.

Неовир 250 мг 2 мл №5 раствор для инъекций Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу  
НЕОВІР®
(NEOVIR®)

 

Склад:

діюча речовина:  натрію оксодигідроакридинілацетат;

1 мл розчину містить натрію оксодигідроакридинілацетату  125 мг;

допоміжні речовини: натрію цитрат; кислота лимонна, моногідрат; вода для ін’єкцій.

 

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина зеленувато-жовтого кольору.

 

Фармакотерапевтична група.

Імуностимулятори. Код АТХ L03А Х.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Препарат має противірусну дію щодо ДНК і РНК-геномних вірусів і застосовується для лікування та профілактики вірусних інфекцій. Має також виражену антихламідійну дію. Активність препарату пов’язана з його здатністю спричиняти підвищення концентрації ендогенних інтерферонів, особливо інтерферону альфа. Ін’єкція 250  мг  препарату  Неовір®  за  сироватковими  титрами інтерферону еквівалентна введенню 6-9 мільйонів МО рекомбінантного інтерферону альфа. Неовір® активізує стовбурові клітини кісткового мозку, Т-лімфоцити та макрофаги. Неовір® проявляє імуномодулюючу активність, нормалізує баланс між субпопуляціями Т-хелперних і Т-супресорних клітин. При низці захворювань Неовір® здатен знизити продукування в організмі фактора некрозу пухлин (ВІЛ-інфекція, сепсис) і активізувати природні кілерні клітини (при пухлинних захворюваннях). Має виражений стимулюючий ефект на активність системи поліморфноядерних лейкоцитів.

Пік активності інтерферонів у крові та тканинах спостерігається за кілька годин після внутрішньом’язового введення препарату Неовір® та підтримується протягом 16-20 годин після введення. Неовір® виділяється з організму в незміненому вигляді з сечею.

Фармакокінетика.

При введенні внутрішньом’язово біодоступність препарату Неовір® становить понад 90 %. Після введення 100-500 мг препарату Неовір® максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 15-30 хв і становить 8,3 мкг/мл. Через 5 годин визначається тільки незначна кількість препарату Неовір®, а через 6 годин Неовір® у плазмі крові не виявляється.

Препарат виділяється із організму в незміненому вигляді нирками, не піддаючись метаболізму, з періодом напіввиведення 1 година.

Через 15-30 хв після введення препарату Неовір® у плазмі крові починають збільшуватися титри сироваткового інтерферону. Виявлено 2 піки вмісту інтерферонів у плазмі крові: 70 МО/мл через 1,5-2 години та 110 МО/мл через 8-10 годин, після чого вміст починає зменшуватися. Через 24 години концентрація сироваткових інтерферонів залишається досить високою і до початкових значень повертається через 46-48 годин після введення.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування (у складі комбінованої терапії):

- грипу та інших гострих респіраторних вірусних захворювань, у тому числі на тлі імунодефіцитних станів;

- інфекцій, спричинених вірусом Неrреs simplex, Vаrісеllа zostеr, Неrреs simplex genitalis, у тому числі в осіб із порушеннями імунної системи;

- цитомегаловірусної інфекції в осіб із імунодефіцитом;

- радіаційного імунодефіциту;

- ВІЛ-інфекції;

- енцефалітів та енцефаломієлітів вірусної етіології;

- гострих та хронічних гепатитів В і С;

- уретритів, епідидимітів, простатитів, цервіцитів та сальпінгітів хламідійної етіології;

- венеричної лімфогранульоми;

- онкологічних захворювань;

- розсіяного склерозу;

- кандидозних уражень шкіри та слизових оболонок;

- папіломавірусної інфекції.

Профілактика грипу та інших гострих респіраторних вірусних захворювань.

 

Протипоказання.

Препарат протипоказаний при тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну            <30 мл/хв.). Підвищена чутливість до препарату. Аутоімунні захворювання. Вагітність і період годування груддю, дитячий вік.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Під час клінічних досліджень і застосування у клінічній практиці не було зареєстровано випадків несумісності або потенціювання дії препарату при взаємодії з іншими лікарськими препаратами.

 

Особливості застосування.

Тривале застосування препарату Неовір® виявило відсутність негативного впливу на функції серцево-судинної, нервової, дихальної, кровотворної систем, кишково-шлункового тракту,  системи виділення та інших систем організму людини. У проведених дослідженнях на тваринах і культурах тканин людини не одержано даних про наявність тератогенних, мутагенних і канцерогенних  властивостей препарату.

З обережністю слід застосовувати препарат для лікування хворих літнього віку, а також осіб, яким проводять імуносупресивну терапію.

У разі поганої переносимості або тривалого локального болю рекомендується вводити Неовір® разом iз розчином місцевого анестетика. Попередньо необхідно провести нашкірну пробу на чутливість до застосовуваного  анестетика. При застосуванні місцевого анестетика необхідно враховувати інформацію з безпеки місцевого анестетика.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат не можна застосовувати в період вагітності та годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Відсутня інформація щодо впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом і занятті іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

 

Спосіб застосування та дози.

Неовір® слід вводити внутрішньом’язово дорослим по 250 мг (1 ампула) або 4-6 мг/кг маси тіла. У разі  необхідності разова доза препарату Неовір® може бути збільшена до 500 мг.

Курс лікування складається з 5-7 ін’єкцій препарату Неовiр® у дозі 250 мг з інтервалом 48 годин, курсова доза залежить від клінічної ситуації і перебігу захворювання. Тривалість курсу лікування – 8-12 днів.

Профілактична доза складає 250 мг (1 ампула). При тривалому застосуванні (від 3 до         12 місяців) рекомендований інтервал між введеннями препарату Неовiр® 3-7 діб.

При ВІЛ-інфекції розчин препарату Неовір® слід застосовувати в комбінації зі специфічними противірусними препаратами. Курс лікування складається з 10 ін’єкцій по 250 мг із інтервалом між ін’єкціями 48 годин. Після курсу лікування слід зробити перерву 2 місяці. Можливе застосування повторних курсів за призначеннями.

 

Діти.

Препарат не призначати дітям.

 

Передозування.

Відомостей стосовно передозування препарату немає.

 

Побічні реакції.

З боку шкіри і підшкірних тканин: висипання; можлива реакція у місці введення, включаючи біль у місці ін’єкції.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості,  включаючи анафілактичні реакції, підвищення температури тіла.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Помутніння розчину препарату Неовір® до молочно-білого кольору свідчить про порушення умов зберігання та непридатності до використання.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Несумісність.

Введення препарату Неовір® разом з іншими лікарськими препаратами з одного шприця неприпустимо.

 

Упаковка.

По 2 мл розчину (250 мг/2 мл) в ампулах зі світлозахисного скла по 2 мл, по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці з плівки полівінілхлоридної. По 1 контурній чарунковій упаковці в пачці з картону.

 

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

АТ «Лекхім-Харків».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Україна, 61115, м. Харків, вул. 17-го Партз’їзду,

36.

Неовир 250 мг 2 мл №5 раствор для инъекций Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Неовир 250 мг 2 мл №5 раствор для инъекций Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Неовир 250 мг 2 мл №5 раствор для инъекций Характеристики

Лікарська форма Розчин для ін'єкцій, 250 мг/2 мл по 2 мл в ампулах № 5
Виробник АТ "Лекхім-Харків", Україна
Вік Препарат не призначати дітям.
Показання Лікування (у складі комбінованої терапії): - грипу та інших гострих респіраторних вірусних захворювань, у тому числі на тлі імунодефіцитних станів; - інфекцій, спричинених вірусом Неrреs simplex, Vаrісеllа zostеr, Неrреs simplex genitalis, у тому числі в осіб із порушеннями імунної системи; - цитомегаловірусної інфекції в осіб із імунодефіцитом; - радіаційного імунодефіциту; - ВІЛ-інфекції; - енцефалітів та енцефаломієлітів вірусної етіології; - гострих та хронічних гепатитів В і С; - уретритів, епідидимітів, простатитів, цервіцитів та сальпінгітів хламідійної етіології; - венеричної лімфогранульоми; - онкологічних захворювань; - розсіяного склерозу; - кандидозних уражень шкіри та слизових оболонок; - папіломавірусної інфекції. Профілактика грипу та інших гострих респіраторних вірусних захворювань
Протипоказання Препарат протипоказаний при тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну <30 мл/хв.). Підвищена чутливість до препарату. Аутоімунні захворювання. Вагітність і період годування груддю, дитячий вік
Склад натрію оксодигідроакридинілацетат; 1 мл розчину містить натрію оксодигідроакридинілацетату 125 мг; допоміжні речовини: натрію цитрат; кислота лимонна, моногідрат; вода для ін’єкцій
Термін придатності 3 роки
Українська назва НЕОВІР®
Упаковка ампули
Фармакотерапевтична група Імуностимулятори

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.