www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Неоцеброн 1000 мг/4 мл 4 мл №3

Loading...
    Купить Неоцеброн 1000 мг/4 мл 4 мл №3 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Неоцеброн 1000 мг/4 мл 4 мл №3

Неоцеброн 1000 мг/4 мл 4 мл №3 – раствор для инъекций, в основу которого положен цитиколин натрия. Препарат относится к категории средств, оказывающих мощное воздействие на нервную систему человека - психолептиков, психостимуляторов. Неоцеброн, отзывы о котором вы найдете на сайте Аптеки24, обладает инотропными свойствами воздействия. Препарат нашел широкое использование сразу в нескольких областях медицины, однако чаще всего его назначают в неврологии и психиатрии. Купить Неоцеброн рекомендуют больным с нарушением мозгового кровообращения, а также лицам, уже перенесшим данное состояние и проходящим лечение его последствий. Может назначаться при черепно-мозговых травмах, в ходе реабилитационного периода после хирургических вмешательств. В психиатрии Неоцеброн и его аналоги назначают при коммуникативных расстройствах, гиперреактивности, сенситивных расстройствах и прочих состояниях. В аптеках Украины Неоцеброн продается рецептурно по актуальной стоимости. Цена Неоцеброна в Киеве, Полтаве, Ровно, Николаеве и других городах указана на сайте компании. Препарат вводят внутримышечно, либо внутривенно в дозировке от 500 до 2000 мг. в день. Данная дозировка актуальна лишь для взрослых пациентов, данных об использовании препарата в педиатрии не имеется. Длительность лечения симптоматическая.Перед применением врач должен внимательно изучить инструкцию Неоцеброна и описание свойств лекарственного вещества, убедиться в отсутствии противопоказаний, предупредить пациента о возможных побочных реакциях. Лекарственное средство не назначается в случае индивидуальной непереносимости, беременности. Побочные проявления маловероятны, но тем не менее некоторые пациенты отмечают ухудшение самочувствия, появление головных болей, головокружения, рассеянности, снижения скорости реакции, сонливости, озноба. В исключительно редких случаях проявляют себя побочные воздействия в виде галлюцинаций, шума в ушах, тошноты, повышение температуры тела и т. д. При выявлении неприятных симптомов необходимо связаться с лечащим врачом и прекратить прием вещества (инъекции).


Неоцеброн 1000 мг/4 мл 4 мл №3 Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

НЕОЦЕБРОН

(NEOCEBRON)

Склад:

діючі речовини: citicoline;

1 ампула (4 мл) містить цитиколін натрію еквівалентно цитиколіну 500 мг або 1000 мг;

допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин.

Фармакотерапевтична група.

Психостимулювальні та ноотропні засоби. Код АТХ N06В Х06.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Цитиколін стимулює біосинтез структурних фосфоліпідів у мембрані нейронів, що сприяє покращенню функціонування мембран, у тому числі функціонування іонообмінних насосів і нейрорецепторів. Завдяки стабілізувальній дії на мембрану цитиколін має протинабрякові властивості, тому зменшує набряк мозку. Результати досліджень показали, що цитиколін пригнічує діяльність деяких фосфоліпаз, перешкоджає залишковому виникненню вільних радикалів, попереджає пошкодження мембранних систем та забезпечує збереження захисної антиоксидантної системи.

Цитиколін зменшує об’єм пошкодженої тканини, попереджаючи загибель клітин, діючи на механізми апоптозу, і поліпшує холінергічну передачу. Цитиколін також чинить профілактичну нейропротекторну дію при вогнищевих інсультах мозку.

Цитиколін сприяє швидкій функціональній реабілітації пацієнтів при гострих порушеннях мозкового кровообігу, зменшуючи ішемічне пошкодження тканин мозку, що підтверджується результатами рентгенологічних досліджень.

При черепно-мозкових травмах цитиколін скорочує тривалість відновного періоду і зменшує інтенсивність посттравматичного синдрому.

Цитиколін сприяє підвищенню рівня мозкової діяльності, знижує рівень амнезії, поліпшує стан при когнітивних, сенситивних і моторних розладах, що спостерігаються при ішемії мозку.

Фармакокінетика.

Цитиколін добре всмоктується при пероральному, внутрішньом’язовому та внутрішньовенному введенні. Після введення препарату спостерігається значне підвищення рівня холінів у плазмі крові. При пероральному застосуванні препарат практично повністю всмоктується. Дослідження показали, що біодоступність при пероральному та парентеральному шляхах введення практично однакові.

Препарат метаболізується у кишечнику та печінці з утворенням холіну та цитидину. Після введення цитиколін засвоюється тканинами мозку, при цьому холіни діють на фосфоліпіди, цитидин – на цитидинові нуклеоїди та нуклеїнові кислоти. Цитиколін швидко досягає тканин мозку і активно вбудовується у мембрани клітин, цитоплазму і мітохондрії, активуючи діяльність фосфоліпідів.

Лише незначна кількість введеної дози виводиться із сечею і калом (менше 3 %). Приблизно 12 % введеної дози виводиться через дихальні шляхи. Виведення препарату з сечею та через дихальні шляхи має дві фази: перша фаза – швидке виведення (із сечею – протягом перших 36 годин, через дихальні шляхи – протягом перших 15 годин), друга фаза – повільне виведення. Основна частина дози препарату залучається до процесів метаболізму.

Клінічні характеристики.

Показання.

– Гостра фаза порушень мозкового кровообігу, ускладнення і наслідки порушень мозкового кровообігу.

– Черепно-мозкова травма та її наслідки.

– Неврологічні розлади (когнітивні, сенситивні, моторні), спричинені церебральною патологією  дегенеративного та судинного походження.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату, підвищений тонус парасимпатичної нервової системи.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Цитиколін посилює ефект леводопи. Не слід призначати препарат одночасно з лікарськими засобами, що містять меклофеноксат.

Особливості застосування.

У випадку стійкого внутрішньочерепного крововиливу не слід перевищувати дозу 1000 мг на добу та швидкість внутрішньовенного вливання 30 крапель на хвилину.

Препарат застосовують одразу після відкриття ампули. Ампула з препаратом призначається тільки для одноразового використання. Залишки препарату необхідно знищити.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає достатніх даних щодо застосування цитиколіну вагітним жінкам. Даних щодо екскреції цитиколіну у грудне молоко та його дії на плід немає.  Тому у період вагітності або годування груддю препарат призначають лише тоді, коли очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

В окремих випадках деякі побічні реакції з боку центральної нервової системи можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами.  

Спосіб застосування та дози.

Для внутрішньовенного або внутрішньом’язового введення. 

Рекомендована  доза  для дорослих становить від 500 мг до 2000 мг на  добу.

Лікування у перші 2 тижні призначають по 500-1000 мг  2  рази  на  добу  внутрішньовенно,  потім  –  по

500-1000 мг 2 рази на добу внутрішньом’язово. Максимальна добова доза –  2000 мг. 

При гострих станах максимальний терапевтичний ефект досягається за умови призначення препарату у перші 24  години. 

У разі необхідності лікування продовжують цитиколіном  для  перорального  застосування.  Рекомендований курс лікування, при якому спостерігається максимальний терапевтичний  ефект, становить 12  тижнів. 

Дози препарату та термін лікування залежать від тяжкості уражень мозку та визначаються лікарем індивідуально.

Внутрішньовенно призначають у формі повільної внутрішньовенної ін’єкції (протягом  3-5 хвилин залежно від дози, що вводиться) або крапельного внутрішньовенного вливання   (40-60 крапель на хвилину).

Пацієнти літнього віку не потребують коригування дози.

Діти.

Немає достатніх даних щодо застосування препарату дітям. Препарат застосовують у разі крайньої необхідності, коли очікувана користь від застосування перевищує можливий ризик.

Передозування.

Випадки передозування не описані.

Побічні реакції.

Побічні реакції виникають дуже рідко (< 1/10 000), включаючи поодинокі випадки.

Психічні розлади: галюцинації.

З боку нервової системи: сильний головний біль, запаморочення.

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, артеріальна гіпотензія, тахікардія.

З боку дихальної системи: диспное.

З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея.

Загальні розлади: озноб, набряк, алергічні реакції, у тому числі: висипання, пурпура, свербіж, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок; підвищення температури тіла, підвищена пітливість, реакції у місці введення.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25°С в оригінальній упаковці.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Несумісність.

Препарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одній ємкості. 

Упаковка.

500 мг/4мл: по  4 мл препарату в ампулі, по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці, по 1 упаковці в картонній коробці.

1000 мг/4мл: по  4 мл препарату в ампулі, по 3 ампули у контурній чарунковій упаковці, по 1 упаковці в картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник/заявник.

Виробник.

ЕССЕТІ ФАРМАЧЕУТІЧІ СРЛ.

Заявник.

ЄВРО-ФАРМА CРЛ.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності/місцезнаходження заявника.

Місцезнаходження виробника.

Віа Кампобелло, 15 - 00040 Помеція (РМ), Італія.

Місцезнаходження заявника.

Віа Гарцігліана 8 - 10127 Турін, Італія.


Неоцеброн 1000 мг/4 мл 4 мл №3 Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Неоцеброн 1000 мг/4 мл 4 мл №3 Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Неоцеброн 1000 мг/4 мл 4 мл №3 Характеристики

Лікарська форма Розчин для ін'єкцій, 1000 мг/4 мл по 4 мл в ампулах № 3
Виробник ЕССЕТІ ФАРМАЧЕУТІЧІ СРЛ., Італія
Вік Немає достатніх даних щодо застосування препарату дітям
Міжнародне найменування Citicoline
Показання Інсульт, гостра фаза порушень мозкового кровообігу та лікування ускладнень і наслідків порушень мозкового кровообігу. – Черепно-мозкова травма та її неврологічні наслідки. – Когнітивні порушення та порушення поведінки внаслідок хронічних судинних і дегенеративних церебральних розладів.
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату. Підвищений тонус парасимпатичної нервової системи.
Склад діючі речовини: citicoline; 1 ампула (4 мл) містить цитиколін натрію еквівалентно цитиколіну 500 мг або 1000 мг; допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.
Термін придатності 5 років
Українська назва НЕОЦЕБРОН
Упаковка ампула
Фармакотерапевтична група Психостимулятори, засоби, що застосовуються при синдромі дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГ), ноотропні засоби. Інші психостимулюючі та ноотропні засоби

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.