www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Неотризол №8 Синмедик таблетки

Loading...
    Купить Неотризол №8 Синмедик таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Неотризол №8 Синмедик таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Неотризол №8 Синмедик таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Другие товарные предложения
Аналоги

Описание Неотризол №8 Синмедик таблетки

Вагинальные таблетки Неотризол являются эффективным препаратом для местного применения для лечения вагинальных инфекций различного происхождения. Действующее вещество Неотризола – неомицин –относится группе антибиотиков аминогликозидов и оказывает местное противогрибковое и антибактериальное действие. Применение Неотризола эффективно при лечении заболеваний, вызванных грамположительными и грамотрицательными бактериями.

Препарат Неотризол №8 назначают пациенткам с бактериальным вагинозом и вагинитом, для лечения трихомониаза влагалища, который вызван грибами типа Candida. Также используют данные таблетки в качестве профилактики перед абортом, родами либо другими гинекологическими операциями, а также до и после установки системы ВМС. Инструкция рекомендует использовать Неотризиол перед ночным сном, введя ее глубоко во влагалище. Стандартный курс составляет 8 дней, возможно повторение. Полное описание правил использования Неотризола можно найти во вложенной инструкции.

Препарат не противопоказано, однако и не желательно использовать во время беременности. Решение о необходимости применения Неотризола у беременных принимает врач вместе с пациенткой, взвесив возможные положительные и отрицательные последствия.

Пациентки оставляют в основном положительные отзывы о таблетках Неотризол. Во-первых, они оснащены аппликатором. Во-вторых, у таблеток практически нет противопоказаний и побочных эффектов. А, в-третьих, Неотризол стоит дешевле аналогов. Цена Неотризола №8 отличается в аптеках Украины. Вы можете купить Неотризол в сети наших аптек или заказать на сайте. Забрать заказанный препарат Неотризол в Киеве, в одной из наших аптек, или другом городе.

Неотризол №8 Синмедик таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

НЕОТРИЗОЛ®

(NEOTRIZOLE®)

 

 

Склад:

діючі речовини: оrnidazole, neomycin, miconazole, prednisolone;

1 вагінальна таблетка містить орнідазолу 500 мг, неоміцину сульфату 100 мг, міконазолу нітрату 100 мг, преднізолону 3 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, повідон К-30, крохмаль кукурудзяний, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, натрію кроскармелоза.

 

Лікарська форма. Таблетки вагінальні.

Основні фізико-хімічні властивості: витягнуті, двоопуклі таблетки без оболонки, майже білого кольору, із заокругленим одним кінцем і пласким іншим.

 

Фармакотерапевтична група.

Протимікробні/антисептичні засоби в комбінації з кортикостероїдами. Похідні імідазолу та кортикостероїди. Код АТХ G01B F.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Орнідазол. Механізм дії орнідазолу пов’язаний із порушенням структури ДНК у чутливих до нього мікроорганізмів. Препарат легко проникає у мікробну клітину і, зв’язуючись з ДНК, порушує процес реплікації. Орнідазол активний щодо Trichomonas vaginalis, Entamoeba histolytica, Giardia lamblia (Giardia intestinalis), а також деяких анаеробних бактерій, таких як Bacteroides та Clostridium spp., Fusobacterium spp. та анаеробних коків.

Міконазол. Міконазол є протигрибковим препаратом, який призначений для місцевого лікування вульвовагінальних кандидозів (moniliasis), активний тільки щодо candidal vulvovaginatis.

Неоміцин. Неоміцин є антибіотиком, що належить до групи аміноглікозидів. Аміноглікозиди мають високу активність щодо грамнегативних, а також є ефективними щодо грампозитивних бактерій. Проникає у структуру бактеріальної клітини за рахунок виробництва анормальних білків. Ці білки блокують виробництво білків, необхідних для виживання бактерій.

Преднізолон. Преднізолон є синтетичним кортикостероїдним препаратом, що застосовується для зменшення проявів симптомів запалення. Преднізолон гальмує секрецію та вивільнення медіаторів запалення та проліферативні процеси при запальних захворюваннях та знижує імовірність утворення рубців.

Фармакокінетика.

Незважаючи на місцеве застосування препарату, можлива системна абсорбція, особливо при запаленні піхви. Системна дія компонентів не очікується, але слід вважати на можливу незначну системну абсорбцію.

Концентрація орнідазолу у тканинах піхви значно перевищує концентрацію, яка досягається при його пероральному та внутрішньовенному застосуванні.

Системна абсорбція міконазолу при місцевому застосуванні обмежена. Володіє вибірковою токсичністю для дріжджоподібних грибів роду Candida.

Неоміцин майже не проникає в організм через неушкоджену шкіру. Проникає у структуру бактеріальної клітини за рахунок виробництва анормальних білків. Ці білки блокують виробництво білків, необхідних для виживання бактерій.

Преднізолон зменшує прояви симптомів запалення, у тому числі й гіперемію.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

-                   Лікування комбінованих гінекологічних захворювань, зокрема бактеріального вагінозу та вагініту (спричинених Candida albicans), змішаних інфекцій (спричинених трихомонадами, анаеробною інфекцією, включаючи гарднерели та дріжджоподібні гриби).

-                   Профілактика гінекологічних захворювань перед хірургічним лікуванням.

-                   Санація піхви: перед пологами або абортом, до та після введення внутрішньоматкових контрацептивів, до та після діатермокоагуляції ерозій шийки матки, перед внутрішньоматковими обстеженнями.

 

Протипоказання.

-                   Підвищена чутливість до діючих речовин, до інших похідних імідазолів та до інших компонентів препарату.

-                   Системні та місцеві інфекційні захворювання, доки не призначено специфічну терапію.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Клінічно значущих взаємодій препарату з іншими лікарськими засобами не виявлено. Проте слід брати до уваги можливу системну абсорбцію препарату, особливо при наявності запалення.

 

Особливості застосування.

Препарат застосовувати з обережністю під постійним медичним наглядом спеціалістів пацієнтам, що одночасно застосовують системні кортикостероїди, при остеопорозі, артеріальній гіпертензії, серцевій недостатності, при існуючих або наявних в анамнезі серйозних емоційних розладах, туберкульозі, цукровому діабеті, глаукомі, при міопатії, що спричинена застосуванням кортикостероїдів, печінковій недостатності, епілепсії, пептичній виразці, гіпотиреозі, нещодавно перенесеному інфаркті міокарда.

Препарат застосовувати з обережністю пацієнтам із тяжкою псевдопаралітичною міастенією, неспецифічним колітом, дивертикулітом і свіжими кишковими анастамозами.

Незважаючи на місцеве застосування препарату, можлива системна абсорбція, особливо при запаленні піхви.

Побічні реакції можна мінімізувати, застосовуючи препарат впродовж мінімального періоду лікування та під постійним медичним наглядом.

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати Неотризол®.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

При вирішенні питання про застосування препарату вагітним слід зважити співвідношення користь/ризик. Оскільки кортикостероїди у невеликій кількості можуть проникати у грудне молоко, слід стежити за можливими ознаками пригнічення функції надниркових залоз.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат вводити глибоко в піхву по 1 таблетці на ніч. Після введення слід полежати не менше 15 хвилин. Лікування не переривати під час менструації. Слід продовжувати застосовувати таблетки навіть тоді, коли зникли всі симптоми захворювання.

Середня тривалість лікування та профілактики препаратом становить 8 діб. Якщо після         8-денного курсу терапії симптоми не зникли, то лікування слід повторити.

Порядок введення:

Розташувати вагінальну таблетку в аплікаторі.

Занурити аплікатор з таблеткою у теплу (30-40 °С) кип’ячену воду на декілька секунд.

Обережно вставити аплікатор з таблеткою, якомога глибше у піхву (краще у положенні

на спині) .

Залишити таблетку в піхві, видаливши її з аплікатора, після чого аплікатор помити теплою мильною водою, ополоснути та висушити.

 

Діти.

Препарат не застосовувати дітям.

 

Передозування.

У зв’язку з місцевою дією препарату передозування не спостерігалось, можливе посилення проявів побічних реакцій. Лікування симптоматичне.

 

Побічні реакції.

Препарат добре переноситься всіма пацієнтами.

Рідко трапляються спазми та головний біль, подразнення, свербіж, печіння, біль, ерозії; системні ефекти: при місцевому застосуванні можлива незначна абсорбція компонентів препарату. При виникненні системних ефектів з боку кортикостероїдів можливе сповільнення загоєння ран і тріщин, атрофія слизової оболонки.

Дуже рідко – алергічні реакції, включаючи висипання, свербіж, кропив’янку.

У разі розвитку реакцій підвищеної чутливості чи подразнення слід припинити застосування препарату.

 

Термін придатності. 2 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

 

Упаковка.

По 4 таблетки в стрипі; по 2 стрипи в коробці, у комплекті з аплікатором.

По 8 таблеток у блістері; по 1 блістеру в коробці, у комплекті з аплікатором.

 

 

 

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Виробник.

Оптімус Дженерікс Лімітед/Optimus Generics Limited.

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Плот № Ес-8, Ес-9, Ес-13 та Ес-14, Ей Пі Ай Ай Сі, Фарма Ес І Зет, Грін Індастріал Парк, Полепаллі (ВI), Єдчерла (ЕM), Махабубнагар, ІH - 509 301, Індія/

Plot No S-8, S-9, S-13 & S-14, APIIC, Pharma Sez, Green Industrial Park, Polepally (V), Jadcherla (M), Mahabubnagar, In-509 301, India.

 

Неотризол №8 Синмедик таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Marta 01.08.2016 Привет!Около года назад попала в больницу,застудила женские органы,были жуткие выделения,прописали эти свечи,буквально на третий прийом стало намного легче,результатом я довольна ,конечно лучше всего консультироваться с доктором а уж потом принимать лекарство!Лекарство приобрела в аптеке24 ,заказ получила очень быстро!
  • Ольга 12.03.2016 Мне приписали это после того как стала на учет...и при котором не обнаружили ничего кроме обильных выделений. А после свечей нашли эрозию совсем маленькую как сказали. Потому не знаю что и сказать. Выделений и правда не стало совсем...никаких, что уже не есть нормальным. Препарат может и хороший, но врачам следует говорить правду и приписывать и правда нужные препараты а не на абум.
  • Алина 22.03.2014 Мне очень понравилось это средство, буквально после 2 применения я почувствовала улучшение, это хороший результат, курс рассчитан на 8 дней и этого достаточно для полного выздоровления. Если вы долго и безуспешно боретесь с такой неприятной проблемой,попробуйте этот препарат, надеюсь он и Вам поможет.
  • Яна 13.10.2012 Препарат не помог, зря выкинутые деньги не даром рейтинг 2 звезды
  • Марина 16.09.2013 Неотризол мне назначал гинеколог в прошлом году для лечения молочницы. Эта зараза у меня практически не излечивалась. Появлялась после месячных, потом я лечилась препаратами, в основном свечками, на некоторое время помогало, но потом опять молочница возвращалась. Перепробовала кучу медикаментов - и свечи, и таблетки. Все помогало временно. Но вот последний раз, как я уже сказала, врач назначила мне вагинальные таблетки Неотризол. После его применения молочница исчезла и вот уже месяца 4 нет никаких симптомов. Очень хороший препарат.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Неотризол №8 Синмедик таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Неотризол №8 Синмедик таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки вагінальні по 8 таблеток у блістері; по 1 блістеру разом з аплікатором у картонній коробці
Виробник Евертоджен Лайф Саєнсиз Лімітед, Індія
Вік Препарат не застосовувати дітям
Показання Лікування комбінованих гінекологічних захворювань, зокрема бактеріального вагінозу та вагініту (спричинених Candida albicans), змішаних інфекцій (спричинених трихомонадами, анаеробною інфекцією, включаючи гарднерели та дріжджоподібні гриби). - Профілактика гінекологічних захворювань перед хірургічним лікуванням. - Санація піхви: перед пологами або абортом, до та після введення внутрішньоматкових контрацептивів, до та після діатермокоагуляції ерозій шийки матки, перед внутрішньоматковими обстеженнями
Протипоказання Підвищена чутливість до діючих речовин, до інших похідних імідазолів та до інших компонентів препарату. - Системні та місцеві інфекційні захворювання, доки не призначено специфічну терапію
Склад 1 вагінальна таблетка містить орнідазолу 500 мг, неоміцину сульфату 100 мг (еквівалентно активності 68 000 МО), міконазолу нітрату 100 мг, преднізолону 3 мг
Термін придатності 2 роки
Українська назва НЕОТРИЗОЛ
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Протимікробні/антисептичні засоби в комбінації з кортикостероїдами. Похідні імідазолу та кортикостероїди.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Рекомендуем