www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Неофен Белупо Плюс 50мг/г 50 г гель

Loading...
  Купить Неофен Белупо Плюс 50мг/г 50 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
78 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Неофен Белупо Плюс 50мг/г 50 г гель

Показания

 • Ревматический боль, боль в мышцах, спине, боль и отек при вывихах, растяжениях и других спортивных травмах, 

 • при невралгии.

Противопоказания

 • Повышенная чувствительность к ибупрофена или к любому из компонентов геля; 

 • реакции гиперчувствительности (например, бронхиальная астма, ринит, отек Квинке или крапивница) после применения ацетилсалициловой кислоты или других нестероидных противовоспалительных средств; 

 • язвенные поражения желудочно-кишечного тракта дерматозы мокрая экзема.

 • Период беременности и кормления грудью. Возраст до 12 лет.

 • Препарат не применять на пораженную кожу и на открытые раны.

 • Не применять во окклюзионные повязки.


****************

Показання

 • Ревматичний біль, біль у м’язах, спині, біль та набряк при вивихах, розтягненнях та інших спортивних травмах, 

 • при невралгії.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до ібупрофену або до будь-якого з компонентів гелю; 

 • реакції гіперчутливості (наприклад, бронхіальна астма, риніт, набряк Квінке чи кропив’янка) після застосування ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів; 

 • виразкові ураження шлунково-кишкового тракту; дерматози; 

 • мокра екзема.

 • Період вагітності та годування груддю. 

 • Дитячий вік до 12 років.

 • Препарат не застосовувати на уражену шкіру та на відкриті рани.

 • Не застосовувати під оклюзійні пов’язки.Цена Неофен Белупо Плюс 50мг/г 50 г гель актуальна при заказе на сайте. Купить Неофен Белупо Плюс 50мг/г 50 г гель в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Неофен Белупо Плюс 50мг/г 50 г гель Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
  НЕОФЕН БЕЛУПО ПЛЮС

 

Склад:

діюча речовина: ібупрофен;

1г гелю містить ібупрофену 50 мг;

допоміжні речовини: левоментол, етанол 96 %, пропіленгліколь, карбомер 940, диізопропаноламін, вода очищена.

Лікарська форма. Гель.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий гель із запахом ментолу. При контакті з повітрям верхній шар мутніє та набуває білого кольору.

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні препарати для місцевого застосування. Код АТХ М02А А13.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Гель призначений для зовнішнього застосування. Містить активну речовину – ібупрофен, продукт фенілпропіонової кислоти. Ібупрофен чинить виражену протизапальну та аналгетичну дію шляхом інгібування синтезу простогландину, що відбувається безпосередньо у вогнищі запалення. Оскільки препарат є летким водно-спиртовим гелем, він  чинить заспокійливу та охолоджувальну дію в місці нанесення.

Фармакокінетика.

При зовнішньому застосуванні ібупрофен швидко та у великому об’ємі (близько 22% загальної дози, яка прийнята протягом 48 годин) всмоктується через шкіру та потрапляє у вогнище, досягаючи високої терапевтичної концентрації  в м’яких тканинах, суглобах та синовіальній рідині. У плазмі крові концентрація діючої речовини залишається незначною. Тому небажана системна дія, за винятком рідких випадків підвищеної чутливості до ібупрофену, практично відсутня.

Немає суттєвих відмінностей у біотрансформації та у виведенні ібупрофену при його пероральному чи місцевому застосуванні.

Клінічні характеристики.

Показання.

Ревматичний біль, біль у м’язах, спині, біль та набряк при вивихах, розтягненнях та інших спортивних травмах, а також при невралгії.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до ібупрофену або до будь-якого з компонентів гелю; реакції гіперчутливості (наприклад, бронхіальна астма, риніт, набряк Квінке чи кропив’янка) після застосування ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів; виразкові ураження шлунково-кишкового тракту; дерматози; мокра екзема.

Період вагітності та годування груддю. Дитячий вік до 12 років.

Препарат не застосовувати на уражену шкіру та на відкриті рани.

Не застосовувати під оклюзійні пов’язки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Нестероїдні протизапальні засоби можуть взаємодіяти з препаратами, що знижують артеріальний тиск, та можуть посилювати дію антикоагулянтів, хоча ймовірність таких випадків при місцевому застосуванні препарату є низькою. Одночасне застосування ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів може призвести до збільшення частоти побічних реакцій.

Препарат може зменшувати діуретичний ефект фуросеміду.

Особливості застосування.

Слід уникати контакту гелю з очима, слизовими оболонками та ушкодженою шкірою. Якщо це станеться, уражену ділянку слід промити великою кількістю чистої води. При виникненні висипів на шкірі застосування препарату слід негайно припинити та звернутися до лікаря.

Після застосування препарату слід ретельно вимити руки. Гель не слід застосовувати під оклюзійні пов’язки.

У пацієнтів, хворих на бронхіальну астму, сінну гарячку, хронічну хворобу легень, та у пацієнтів з гіперчутливістю до анальгетиків та протиревматичних препаратів є більший ризик розвитку астматичних нападів, набряку слизової оболонки або кропив’янки, ніж у інших пацієнтів. Системне всмоктування ібупрофену при місцевому застосуванні менше, ніж при пероральному застосуванні, тому перераховані ускладнення можуть виникати у рідких випадках. Застосування препарату цим пацієнтам слід проводити під контролем лікаря.

Лікарю слід оцінити доцільність застосування цього препарату пацієнтам з виразковою хворобою, а також пацієнтам з порушенням функції нирок, астмою в анамнезі та пацієнтам, що проходять лікування пероральними нестероїдними протизапальними препаратами.

Ділянки шкіри, на які наноситься препарат, не слід піддавати тривалому впливу сонячного світла, щоб уникнути фоточутливості шкіри.

Допоміжна речовина пропіленгліколь в рідких випадках може викликати подразнення шкіри.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Досвіду застосування гелю у період вагітності або годування груддю немає, тому не слід застосовувати гель цій категорії пацієнтів.

 

Неофен Белупо Плюс 50мг/г 50 г гель Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Неофен Белупо Плюс 50мг/г 50 г гель Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Неофен Белупо Плюс 50мг/г 50 г гель Характеристики

Виробник Белупо, ліки та косметика, д.д.
Міжнародне найменування Ibuprofen
Показання Ревматичний біль, біль у м’язах, спині, біль та набряк при вивихах, розтягненнях та інших спортивних травмах, а також при невралгії.
Протипоказання Підвищена чутливість до ібупрофену або до будь-якого з компонентів гелю; реакції гіперчутливості (наприклад, бронхіальна астма, риніт, набряк Квінке чи кропив’янка) після застосування ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів; виразкові ураження шлунково-кишкового тракту; дерматози; мокра екзема. Період вагітності та годування груддю. Дитячий вік до 12 років. Препарат не застосовувати на уражену шкіру та на відкриті рани. Не застосовувати під оклюзійні пов’язки.
Склад діюча речовина: ібупрофен; 1г гелю містить ібупрофену 50 мг; допоміжні речовини: левоментол, етанол 96 %, пропіленгліколь, карбомер 940, диізопропаноламін, вода очищена.
Термін придатності 3 роки.
Українська назва Неофен Белупо плюс
Упаковка По 15 г або 50 г або 100 г у тубах, по 1 тубі в картонній пачці.
Фармакотерапевтична група Нестероїдні протизапальні препарати для місцевого застосування.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги