www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Спрей Називин Сенситив 0 .025%10 мл

  • Купить Спрей Називин Сенситив 0 .025%10 мл в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Спрей Називин Сенситив 0 .025%10 мл в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Спрей Називин Сенситив 0 .025%10 мл в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 1095.0072
Нет в наличии
сообщить о появлении
Основные физико-химические свойства:
Аналоги

Описание Спрей Називин Сенситив 0 .025%10 мл


Как выгодно купить Спрей Називин Сенситив 0 .025%10 мл. Цена и качество

Купить Спрей Називин Сенситив 0 .025%10 мл в Украине, включая города Кривой Рог, Южноукраинск, Запорожье, Черкассы, Херсон и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Спрей Називин Сенситив 0 .025%10 мл при этом будет везде одинаковая.

Спрей Називин Сенситив 0 .025%10 мл Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату


НАЗИВІН® CЕНСИТИВ

(NASIVIN® SENSITIV)
Склад лікарського засобу:

діюча речовина: oxymetazoline;

1 мл розчину 0,025 % містить оксиметазоліну гідрохлориду 0,25 мг;

1 мл розчину 0,05 % містить оксиметазоліну гідрохлориду 0,5 мг;

допоміжні речовини: кислоти лимонної моногідрат, натрію цитрат, гліцерин (85%), вода очищена.


Лікарська форма. Спрей назальний.

Майже прозорий, від безбарвного до злегка жовтуватого відтінку розчин.Назва і місцезнаходження виробника.

Мерк Зелбстмедикатіон ГмбХ, Німеччина / Merck Selbstmedikation GmbH, Germany.

Мерк КГаА і Ко. Верк Шпітталь, Австрія / Merck KGaA & Co. Werk Spittal, Austria.Ресслерштрассе 96, D-64293 Дармштадт, Німеччина / Rösslerstrasse 96, D-64293 Darmstadt, Germany.

Хосслгассе 20, 9800 Шпітталь/Драу, Австрія / Hösslgasse 20, 9800 Spittal an der Drau, Austria.Фармакотерапевтична група. Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпатоміметики.

Код АТС R01A A05.


Називін® Сенситив належить до групи місцевих судинозвужувальних засобів. Оксиметазолін чинить симпатоміметичну та судинозвужувальну дію, усуваючи набряк слизової оболонки носа. Звужує судини у місці нанесення, зменшує набряк слизової оболонки носа та верхніх дихальних шляхів, зменшує виділення з носа. Відновлює носове дихання. Усунення набряку слизової носа сприяє відновленню аерації придаткових пазух, порожнини середнього вуха, що запобігає розвитку бактеріальних ускладнень (гаймориту, синуситу, середнього отиту).

Оксиметазолін чинить противірусну, протизапальну, імуномодулюючу та антиоксидантну дію. Завдяки цьому комбінованому механізму дії під час проведення клінічних досліджень було доведено більш швидке та ефективне усунення симптомів гострого риніту (закладеність носа, ринорея, чхання, погіршене самопочуття).

При місцевому назальному застосуванні в терапевтичних концентраціях не подразнює слизової оболонки носа, не спричинює гіперемії. Дія препарату починається дуже швидко (до 20 секунд). Кінцевий період напіввиведення становить близько 35 годин після застосування препарату. 2,1 % препарату виводиться нирками, близько 1,1 % – з калом. Тривалість дії – до 12 годин.


Показання для застосування.

- Гострі респіраторні захворювання, що супроводжуються закладеністю носа (гострий риніт).

- Алергічний риніт.

- Вазомоторний риніт.

- Для відновлення дренажу та носового дихання при захворюваннях придаткових пазух порожнини носа, євстахіїту.

- Для усунення набряку перед діагностичними маніпуляціями у носових ходах.


Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату, атрофічний риніт.

Застосування препарату можливе тільки після ретельної оцінки користь/ризик при:

- при застосуванні інгібіторів моноамінооксидази (МАО) та інших препаратів, що сприяють підвищенню артеріального тиску;

- підвищений внутрішньоочний тиск, особливо при закритокутовій глаукомі;

- тяжких формах серцево-судинних захворювань (наприклад ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія);

- феохромоцитома;

- метаболічні порушення (гіпертиреоз, цукровий діабет).

Протипоказано застосовувати Називін® Сенситив 0,025 % дітям віком до 1 року, Називін® Сенситив 0,05 % – дітям віком до 6 років.Особливі застереження. Слід уникати довготривалого застосування і передозування препарату. Довготривале застосування протинабрякового засобу для носа може призвести до послаблення дії препарату. Зловживання цим засобом може спричинити атрофію слизової оболонки та реактивну гіперемію з медикаментозним ринітом, а також пошкодження слизового епітелію та інгібування активності епітелію.

Після застосування препарату необхідне особливе спостереження за пацієнтами з хронічним ринітом та у випадках усунення набряку перед діагностичними маніпуляціями. Дози, вищі рекомендованих, треба застосовувати тільки під наглядом лікаря.


Застосування у період вагітності або годування груддю. Слід з обережністю застосовувати препарат у період вагітності і годування груддю тільки після ретельної оцінки співвідношення ризику для плода та користі для матері. Не перевищувати рекомендованого дозування.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Після тривалого застосування препарату в дозах, що перевищують рекомендовані, не можна виключити загального впливу на серцево-судинну та нервову системи. У таких випадках здатність керувати транспортним засобом може знизитися.Діти. Називін® Сенситив 0,025 % застосовують дітям віком від 1 року, Називін® Сенситив 0,05 % – дітям віком від 6 років (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).Спосіб застосування та дози. Називін® Сенситив, спрей назальний, призначають для застосування в ніс.

Дітям віком від 1 року до 6 років – по 1 впорскуванню Називіну® Сенситів 0,025 % у кожний носовий хід 2-3 рази на добу.

Називін® Сенситив застосовують 5-7 днів. Препарат можна застосовувати повторно тільки через декілька днів.

Дорослим і дітям віком від 6 років – по 1 впорскуванню Називіну® Сенситів 0,05 % у кожний носовий хід 2-3 рази на добу.

Називін® Сенситив застосовують 5-7 днів. Препарат можна застосовувати повторно тільки через декілька днів.

Дози, вищі рекомендованих, застосовують тільки під наглядом лікаря.
Передозування. Після значного передозування або випадкового прийому внутрішньо можуть виникнути такі симптоми: мідріаз, нудота, блювання, ціаноз, підвищення температури, спазми, тахікардія, аритмія, серцево-судинна недостатність, зупинка серця, артеріальна гіпертензія, набряк легенів, дихальні розлади, психічні розлади.

Крім цього може виникнути пригнічення функцій з боку центральної нервової системи, що супроводжуються сонливістю, зниженням температури тіла, брадикардією, артеріальною гіпотензією, апное та можливим розвитком коми.

Терапевтичні заходи при передозуванні: промивання шлунка, прийом активованого вугілля, вентиляція легень. При зниженні артеріального тиску застосовують фентоламін. Не слід приймати вазопресорні засоби. При необхідності показана протисудомна терапія.


Побічні ефекти.

З боку дихальної системи.

Часті (≥1 % - <10 %): печіння або сухість слизової оболонки носа, чхання.

Поодинокі (≥0,01 % - <0,1 %): після того, як ефект від застосування Називіну® Сенситив закінчиться, – відчуття сильної закладеності носа (реактивна гіперемія).

З боку травної системи. Поодинокі (≥0,01 % - <0,1 %): нудота.

При тривалому безперервному застосуванні судинозвужувальних препаратів у високих дозах можливий зворотний набряк слизової оболонки носа (медикаментозний риніт). Ці реакції можуть виникати після 5-7 днів застосування препарату, у разі подальшого застосування можлива атрофія слизової оболонки порожнини носа.

З боку нервової системи.

Поодинокі (≥0,01 % - <0,1 %): безсоння, втома, головний біль, неспокій.

З боку серцево-судинної системи.

Нечасті (≥0,1 % - <1 %): місцеве назальне застосування може спричинити системні ефекти, такі як пальпітація, прискорення пульсу та підвищення артеріального тиску.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При одночасному застосуванні оксиметазоліну з інгібіторами МАО і трициклічними антидепресантами можливе підвищення артеріального тиску.


Термін придатності. 3 роки.

Після першого відкриття флакона – не більше 12 місяців.


Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.


Упаковка. По 10 мл або 15 мл препарату у флаконі. По 1 флакону в картонній коробці.


Категорія відпуску. Без рецепта.

Спрей Називин Сенситив 0 .025%10 мл Все формы препарата

Спрей Називин Сенситив 0 .025%10 мл Отзывы (1)

Все отзывы Все вопросы
#4556
02.03.2016
Единственные капли, которые дочка даёт капать без проблем Мягкий носик, удобно заказывать
Оцените отзыв: 0
Оставить отзыв
Как вы оцениваете этот товар?

Оставить вопрос
Как вы оцениваете этот товар?

Спрей Називин Сенситив 0 .025%10 мл Видеообзор

Спрей Називин Сенситив 0 .025%10 мл Характеристики

Лікарська форма Спрей назальний 0,025 % по 15 мл або по 10 мл у флаконах № 1
Виробник Урсафарм Арцнеіміттель ГмбХ (виробництво нерозфасованої продукції, первинне та вторинне пакування), Німеччина Фармастер (виробництво нерозфасованої продукції, первинне та вторинне пакування), Франція Фамар Хелс Кеар Сервісіз Мадрид, С.А.У. (виробництво нерозфасованої продукції, первинне та вторинне пакування), Іспанія Мерк КГаА і Ко. Верк Шпітталь (дозвіл на випуск серії), Австрія
Вік від 1 до 6 років
Міжнародне найменування Oxymetazoline
Показання Гострий риніт. - Алергічний риніт. - Приступи неінфекційного вазомоторного риніту. - Для відновлення дренажу та носового дихання при захворюваннях придаткових пазух порожнини носа, євстахіїту, пов’язаного з ринітом. - Для усунення набряку перед діагностичними маніпуляціями у носових ходах.
Протипоказання Підвищена чутливість до оксиметазоліну або будь-якого іншого компонента препарату. - Атрофічний риніт. - Не застосовувати після трансфеноїдальної гіпофізектомії або інших хірургічних втручань з оголюванням мозкової оболонки. - При застосуванні інгібіторів моноамінооксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення лікування інгібіторами МАО, та при застосуванні інших препаратів, що сприяють підвищенню артеріального тиску. - Підвищений внутрішньоочний тиск, особливо при закритокутовій глаукомі. - Тяжкі форми серцево-судинних захворювань (наприклад, ішемічна хвороба серця) та артеріальна гіпертензія. - Феохромоцитома. - Метаболічні порушення (наприклад, гіпертиреоз, цукровий діабет). - Гіперплазія передміхурової залози. - Порфірія. Протипоказано застосовувати Називін® Сенситив 0,025 % немовлятам та дітям віком до 1 року, Називін® Сенситив 0,05 % – дітям віком до 6 років.
Склад діюча речовина: oxymetazoline; 1 мл розчину 0,025 % містить оксиметазоліну гідрохлориду 0,25 мг; 1 мл розчину 0,05 % містить оксиметазоліну гідрохлориду 0,5 мг; допоміжні речовини: кислота лимонна, моногідрат; натрію цитрат; гліцерин (85 %); вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва НАЗИВІН СЕНСИТИВ
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпатоміметики.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.