Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Навенин для улучшения работы сердечной, нервной системы и ЖКТ №10 суппозитории на основе экстракта овса

  Loading...
   Купить Навенин для улучшения работы сердечной, нервной системы и ЖКТ №10 суппозитории на основе экстракта овса в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  159,60 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Навенин для улучшения работы сердечной, нервной системы и ЖКТ №10 суппозитории на основе экстракта овса

  Навенин - это растительный препарат, богатый ценными незаменимыми аминокислотами (лизин, триптофан), содержит белки, эфирные масла, жиры, углеводы, способствует улучшению обмена веществ в организме и улучшает усвоение углеводов. 


  Навенин применяют как противовоспалительное средство 

  • при воспалениях различных органов, 

  • в том числе и желудочно-кишечного тракта. 


  Механизмы антиатеросклеротического действия фитостеринов, входящих в состав, связанные с их способностью тормозить всасывание холестерина в кишечнике, снижать в крови уровень холестерина и липопротеидов низкой плотности - «плохих липидов». Благодаря содержанию магния Навенин применяют для улучшения работы сердечной и нервной систем. 

  ************
  Навенін - це рослинний препарат, багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, сприяє поліпшенню обміну речовин в організмі і покращує засвоєння вуглеводів.


  Навенін застосовують як протизапальний засіб
  • при запаленнях різних органів,
  • в тому числі і шлунково-кишкового тракту.  Механізми антиатеросклеротичної дії фитостеринов, що входять до складу, пов'язані з їх здатністю гальмувати всмоктування холестерину в кишечнику, знижувати в крові рівень холестерину і ліпопротеїдів низької щільності - «поганих ліпідів». Завдяки вмісту магнію Навенін застосовують для поліпшення роботи серцевого і нервової систем.  Цена Навенин для улучшения работы сердечной, нервной системы и ЖКТ №10 суппозитории на основе экстракта овса актуальна при заказе на сайте. Купить Навенин для улучшения работы сердечной, нервной системы и ЖКТ №10 суппозитории на основе экстракта овса в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Навенин для улучшения работы сердечной, нервной системы и ЖКТ №10 суппозитории на основе экстракта овса Инструкция

  НАВЕНІН


                                                                                               ТУ У 24.5-31234777-020:2005 Зміна №2

  Висновок ДСЕЕ від 26.04.2016 р.  №05.03.02-07/14670

  Навенін  - це рослинний препарат, який багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, сприяє поліпшенню обміну речовин в організмі та покращує засвоєння вуглеводів. Навенін застосовують як протизапальний засіб при запаленнях різних органів, в тому числі і шлунково-кишкового тракту. Механізми антиатеросклеротичної дії фітостеринів, що входять до складу, пов'язані з їх здатністю гальмувати всмоктування холестерину в кишечнику, знижувати в крові рівень холестерину і ліпопротеїдів низької щільності - «поганих ліпідів». Завдяки вмісту магнію Навенін застосовують для поліпшення роботи серцевої і нервової систем. Активні речовини Навеніну нормалізують серцебиття, апетит, позбавляють від безсоння, поповнюють баланс кремнію в організмі, зміцнюють судини і опорно-рухову систему організму. Поліфеноли, що входять до складу, сприятливо впливають на підшлункову залозу і печінку, а тіреостатін - на діяльність щитовидної залози. Навенін завдяки здатності виводити з організму пісок і камені та зменшувати набряки, використовують при сечокам'яній хворобі. Навенін зміцнює нервову систему, судини і серцевий м'яз, сприятливо діє на склад крові. Навенін це прекрасний засіб для зміцнення імунітету та профілактики ГРЗ в осінньо - весняний період. Велика кількість мінеральних солей і найцінніших мікро і макроелементів: цинку, фосфору, заліза, кобальту, кремнію, фтору, йоду, в сукупності з комплексом вітамінів групи В, А, Е насичує організм, відновлює обмін речовин, покращує метаболізм. Дія компонентів Навенін різноспрямована, тому може застосовуватися в комплексній терапії великої кількості захворювань.

  Форма випуску та склад: 1 супозиторій містить у вигляді рослинного екстракту густого трави вівса посівного в молочній спілості, допоміжні речовини: поліетиленоксид-1500, ланолін безводний. Хімічний склад: вітаміни групи B, А, Е, мінерали: цинк, мідь, кобальт, залізо, марганець, йод, фтор, хром, сірка, кальцій, фосфор, магній та ін.; органічні кислоти – щавелева, малонова, ерукова; повноцінний білок 16%, жири 9%, вуглеводи, фітостерини: стігмастерін, сітостерін, ін.; кумарин, глюкозид ваніліну, а також важливий алкалоїд - авенін.

  Фармакологічні властивості: нормалізує синхронність функціональної активності нервової та серцево-судинної систем. Попереджує процеси старіння, знижує рівень холестерину в крові, підсилює синтез речовин, сприяє кровотворенню, забезпечує зниження рівня глюкози в крові. Піднімає життєвий тонус на фоні тривалих хронічних захворювань, перевтоми та стресів. Допоміжна поліетилен оксидна основа сприяє зменшенню набряків слизових оболонок, усуває неприємні симптоми.

  Рекомендації до застосування Навенін® в комплексній терапії:

  -при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, гастритів, панкреатитів, холециститів, при гепатиті, панкреатиті, виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічних гастритах, незалежно від стану кислотності шлункового соку, а також цукрового діабету, екземи, діатезу, анемії;
  - для стимуляції обміну речовин, виведення шлаків з організму;
  - при хронічних захворюваннях сечостатевої системи (циститі , нефриті, пієлонефриті, уретриті, та і.н.);
  - для зміцнення нервової системи, судин і серцевого м'язу, для відновлення функціональної активності нервової та серцево-судинної систем;
  - при туберкульозі та хронічних захворюваннях легких та бронхів (пневмонії, бронхіті та ін.), бронхіальній астмі;
  -у гінекології: жінкам, що страждають цукровим діабетом, при ерозіях і язвах для прискорення регенерації, усунення подразнення, для зняття запалення та бактеріальної санації при тривалих та виснажливих захворюваннях, стресах та перевантаженнях і т.п.
  Для профілактики: у відновлювальний період після операцій, травм, важких та тривалих хвороб, при нервовому виснаженні, синдромі хронічної втоми, для зміцнення імунітету та профілактики ГРЗ в осінньо - весняний період, для покращення апетиту .

  Спосіб застосування: залежно від призначення вагінально або ректально по одному супозиторію 1-2 рази на день впродовж 2-3 тижнів. Перед використанням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

  Побічні дії: не виявлені.

  Протипоказання: індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

  Термін придатності: 24 місяці.

  Умови зберігання: у захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі від 0ºС до 25ºС. Не допускається зберігання біля опалювальних приладів.

  Упаковка: 10 супозиторіїв в упаковці.

  Виробник:  ПП «Науково-лікувальний фітоцентр «Авіцена», Україна, 61052, м. Харків, вул. Чоботарська, 57

  Зареєстрована торгова марка: укр. м.:НАВЕНІН, рос. м.: НАВЕНИН, англ. м.: NAVENIN

  Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні та за її межами: ТОВ «ДІАСФАРМА», м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп.8

  тел. +38(044) 337-47-98

  Не є лікарським засобом. Засіб профілактично-гігієнічний на основі екстракту трави вівса посівного молочної стиглості.

  Навенин для улучшения работы сердечной, нервной системы и ЖКТ №10 суппозитории на основе экстракта овса Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Навенин для улучшения работы сердечной, нервной системы и ЖКТ №10 суппозитории на основе экстракта овса Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Навенин для улучшения работы сердечной, нервной системы и ЖКТ №10 суппозитории на основе экстракта овса Характеристики

  Виробник ПП «Науково-лікувальний фітоцентр «Авіцена»
  Показання -при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, гастритів, панкреатитів, холециститів, при гепатиті, панкреатиті, виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічних гастритах, незалежно від стану кислотності шлункового соку, а також цукрового діабету, екземи, діатезу, анемії; - для стимуляції обміну речовин, виведення шлаків з організму; - при хронічних захворюваннях сечостатевої системи (циститі , нефриті, пієлонефриті, уретриті, та і.н.); - для зміцнення нервової системи, судин і серцевого м'язу, для відновлення функціональної активності нервової та серцево-судинної систем; - при туберкульозі та хронічних захворюваннях легких та бронхів (пневмонії, бронхіті та ін.), бронхіальній астмі; -у гінекології: жінкам, що страждають цукровим діабетом, при ерозіях і язвах для прискорення регенерації, усунення подразнення, для зняття запалення та бактеріальної санації при тривалих та виснажливих захворюваннях, стресах та перевантаженнях і т.п. Для профілактики: у відновлювальний період після операцій, травм, важких та тривалих хвороб, при нервовому виснаженні, синдромі хронічної втоми, для зміцнення імунітету та профілактики ГРЗ в осінньо - весняний період, для покращення апетиту .
  Протипоказання індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.
  Склад 1 супозиторій містить у вигляді рослинного екстракту густого трави вівса посівного в молочній спілості, допоміжні речовини: поліетиленоксид-1500, ланолін безводний. Хімічний склад: вітаміни групи B, А, Е, мінерали: цинк, мідь, кобальт, залізо, марганець, йод, фтор, хром, сірка, кальцій, фосфор, магній та ін.; органічні кислоти – щавелева, малонова, ерукова; повноцінний білок 16%, жири 9%, вуглеводи, фітостерини: стігмастерін, сітостерін, ін.; кумарин, глюкозид ваніліну, а також важливий алкалоїд - авенін.
  Термін придатності 24 місяці.
  Українська назва НАВЕНІН
  Упаковка 10 супозиторіїв в упаковці.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.