0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Натурине яблуко з вітамінами з натуральним соком пастилки 33,5г

Код товару:Код:  1249008
Л
Лідія
сподобалось і з цим і з іншими смаками ,які пробували
Чи є відгук корисним
К
Карина
Двоякое впечатление от этих леденцов с витаминами. С одной стороны в составе указано что в них присутствуют витамины, много натуральных добавок, но все же очень берут сомнения по поводу эффекта. Одно из главных достоинств их в том что при приеме они не вызывают аллергической реакции как у детей так и у взрослых. Так же порадовало что на вкус они не очень сладкие. Но именно с этим вкусом не очень понравились, так как есть ощущения лекарственного привкуса, что не очень приятно. Особого поднятия иммунитета замечено не было, но вреда не принесли поэтому и это уже хорошо. Можно брать изредка вместо конфет.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Натурине яблуко з вітамінами з натуральним соком пастилки 33,5г
Натурине яблуко з вітамінами з натуральним соком пастилки 33,5г
40грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 53.8
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 40