0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Мутафлор капсули гастрорезистентні тверді, 20 шт.

Код товару:Код:  2045001
Виробник: Ardeypharm
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 09:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Мутафлор капсули гастрорезистентні тверді, 20 шт.

Основні

Торгівельна назва
GTIN
4250104002004
Країна виробник
Німеччина
Виробник
Ардейфарм ГмбХ
Оригінальний препарат
Так
Імпортний
Так
Спосіб введення
орально
Міжнародна назва
Mono
Рецептурна видача
тільки з рецептом
Код АТС/ATX
A07E F01**
Код Моріон
104320
Термін придатності
1 рік
Лікарська форма
Мутафлор N20 капсулы
Форма випуску
Капсули
Температура зберігання
від 2 до 8 °С
Кількість в упаковці
20

Кому дозволено

Алергікам
з обережністю
Діабетикам
дозволено
Водіям
дозволено
Вагітним
дозволено
Годуючим матерям
дозволено
Дітям
з 15 років

Взаємодія

Взаємодія з алкоголем
немає даних

Відгуки покупців 2

С
Светлана
Отлично помогает при заболеваниях кишечника
Чи є відгук корисним
А
Андрей
Единственный препарат, который реально мне помогает! Отлично, что нашел его здесь
Чи є відгук корисним

Мутафлор капсули гастрорезистентні тверді, 20 шт. - Інструкція для застосування

Склад

діюча речовина: Escherichia coli штам NISSLE 1917;

склад на 1 одиницю лікарської форми:

Escherichia coli штам NISSLE 1917 – 2,5 – 25x109 живих бактеріальних клітин (колонієутворювальних одиниць, КУО);

допоміжні речовини: мальтодекстрин, тальк, кополімер (1:1) метакрилової кислоти – метилметакрилату, макрогол (4000), триетилцитрат, гліцерин 85 %, титану діоксид (Е 171), заліза оксид червоний (Е 172), желатин, віск жовтий, віск карнаубський, шелак, вода очищена.

Лікарська форма

Капсули гастрорезистентні, тверді.

Основні фізико-хімічні властивості: безбарвні, прозорі, циліндричної форми тверді капсули у червоно-коричневій гастрорезистентній оболонці. Вмістом капсули є світло-бежевий порошок із характерним запахом. Поверхня капсули гладка, без тріщин.

Фармакотерапевтична група

Антидіарейні, кишкові протизапальні та антиінфекційні лікарські засоби.

Кишкові протизапальні лікарські засоби. Код АТХ A07E.

Фармакодинаміка

Активною діючою речовиною є штам непатогенних бактерій людського походження, які належать до виду Escherichia coli (E. coli), у живій і здатній до розмноження формі: E. coli штам NISSLE 1917. За допомогою спеціальних адгезивних органел (типу F-1A, F-1C та «кучерявих» фімбрій) штам має здатність прикріплюватися до слизової оболонки товстої кишки та утворювати мікроколонії у вигляді біоплівки. Завдяки наявності джгутиків бактеріям притаманна мобільність, що надає їм перевагу при заселенні товстого кишечнику. Ефекти препарату МУТАФЛОР (E. coli штаму NISSLE 1917) було визначено в експериментах in vitro та in vivo, а також у клінічних дослідженнях.

Антимікробні властивості (антагонізм): E. coli штам NISSLE 1917 формує антимікробні субстанції (мікроцини) та численні залізозв’язуючі системи (сидерофори), які, з одного боку, відповідають за прямий антагонізм проти патогенів, а також за стійкість штаму, тривалість якої перевищує тривалість власне перорального застосування препарату. Крім того, штам має інгібуючий вплив на інвазію ентероінвазивних патогенів у слизову оболонку товстого кишечнику.

Стабілізація слизового бар’єра у товстого кишечнику. В експериментах на клітинних культурах епітеліоцитів товстого кишечнику E. coli штам NISSLE 1917 продемонстрував здатність стабілізувати бар’єрну функцію епітелію та нормалізувати підвищену проникність слизової оболонки кишки загалом. Таке зміцнення бар’єрної функції є наслідком стимуляції синтезу фіксуючого протеїну (ZO-2) та формування за його допомогою міцних міжклітинних контактів.

Імуностимулюючі властивості:

Вплив на гуморальну імунну реакцію

У людини у новонароджених після заселення кишечнику бактеріями E. coli штаму NISSLE 1917 виявляли значне зростання рівнів IgA та IgM у фільтраті випорожнень та сироватці крові. У рідких випадках описано зростання рівня IgA у слині. У тварин у стерильного (без наявної мікрофлори) новонародженого потомства пероральне застосування E. coli штаму NISSLE 1917 спричинювало стимуляцію розвитку імунокомпетентних клітин кишкової імунної системи (IgA- та IgG-продукуючі лімфоцити, клітини, що експресують на своїй поверхні білки головного комплексу гістосумісності класу II (МНС-ІІ)) і при цьому не виявлялися ознаки запалення (не було міграції гранулоцитів).

Вплив на клітинну імунну реакцію

Досліди in vitro виявили імуномодулюючі властивості E. coli штаму NISSLE 1917. Так, було виявлено підвищення секреторної активності макрофагів миші (інтерлейкін-6 [IL-6], фактор некрозу пухлин, кисневі радикали) та людських мононуклеарних клітин з периферичної крові (інтерлейкін-10). Проте підвищення рівня секреції фактора некрозу пухлин не підтвердилося у дослідах in vivo на мишах та інших тваринах.

Окрім того, ex vivo було продемонстровано підвищення цитотоксичних властивостей макрофагів миші, спрямованих проти внутрішньоклітинних паразитів, а отже, і сильніший захист від внутрішньоклітинних інфекційних агентів.

Escherichia coli штам NISSLE 1917 також спричинював пригнічувальний вплив на клітинний цикл і проліферацію людських Т-лімфоцитів у периферичній крові, але не на Т-лімфоцити кишечнику.

Отже, при запальних захворюваннях кишечнику можна таким чином запобігти міграції в осередок запалення нових активованих Т- лімфоцитів.

Вплив на вроджений імунітет

E. coli штам NISSLE 1917 стимулює синтез антимікробних пептидів. Зокрема, стимулює продукцію дефензинів епітеліоцитами товстої кишки людини in vitro, а також кальпротектину in vivo у кишечнику стерильного новонародженого потомства тварин після перорального застосування препарату. У людини у новонароджених (недоношених) немовлят пероральний прийом препарату МУТАФЛОР також позитивно впливає на вроджену та адаптивну імунну реакцію.

Протизапальні властивості. МУТАФЛОР чинить протизапальну дію. Протизапальні властивості E. coli штаму NISSLE 1917 було виявлено у дослідах in vitro з епітеліоцитами людини, а також in vivo.

Прокінетичні властивості. E. coli штам NISSLE 1917 в ході метаболізму синтезує коротколанцюгові жирні кислоти, необхідні для оптимального енергетичного балансу слизової оболонки товстої кишки. Вони стимулюють моторику товстої кишки та кровотік у її слизовій і посилюють всмоктування іонів натрію та хлору. Стимуляція моторики, яка, ймовірно, відбувається під дією оцтової кислоти бактеріального походження, грає важливу роль у лікуванні хронічних запорів.

Вплив на метаболізм. Штам, який міститься у препараті МУТАФЛОР, бере участь у численних метаболічних процесах і здатен катаболізувати різні вуглеводи, цукрові спирти, амінокислоти та інші субстрати, споживаючи при цьому кисень. Анаеробне середовище у просвіті товстої кишки, створюване у такий спосіб, підтримується тривалий час, що є надзвичайно важливим для стабільності екосистеми кишечнику.

Фармакокінетика

Завдяки своїй оболонці капсули МУТАФЛОР є стійкими до дії шлункового соку та не розчиняються аж до термінального відділу тонкої кишки. Оскільки активна діюча субстанція (E. coli штам NISSLE 1917) – коменсал, вона швидко заселяє товстий кишечник, не всмоктуючись та не метаболізуючись, і виходить із кишечнику разом із випорожненнями.

Показання

  • Хронічні запори.
  • Неспецифічний виразковий коліт у стадії ремісії.

Протипоказання

Гіперчутливість до інгредієнтів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Антибіотики, які призначаються з метою впливу на грамнегативні бактерії, а також сульфаніламіди можуть знижувати ефективність препарату МУТАФЛОР.

Особливості застосування

Немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не виявлена.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Escherichia coli штам NISSLE 1917 – це бактерія-коменсал, яка є у кишечнику людини та не всмоктується, не впливає на фертильність, перебіг вагітності і період годування груддю, тому застережень щодо застосування немає.

Спосіб застосування та дози

Всю добову дозу слід вживати під час їди, бажано під час сніданку, запиваючи достатньою кількістю рідини. Капсули не розжовувати.

Якщо розвивається здуття живота або якщо вжито початкову дозу, більшу за стандартну рекомендовану, щоденна доза може бути розподілена між всіма добовими прийомами їжі.

Дорослі і підлітки.

Стандартна доза: з першого по четвертий день прийому – по 1 капсулі препарату МУТАФЛОР на день, далі – по 2 капсули препарату МУТАФЛОР на день.

У разі тривалого запору дозу можна підвищити до 4 капсул препарату МУТАФЛОР щодня.

При виразковому коліті. Досвід використання препарату впродовж 12 місяців при виразковому коліті ґрунтується на результатах проведених контрольованих досліджень. Для запобігання рецидивам виразкового коліту МУТАФЛОР слід приймати безперервно.

При хронічних запорах. МУТАФЛОР можна приймати упродовж 6 тижнів. Якщо захворювання наявне впродовж багатьох років, МУТАФЛОР можна розглядати як загальнозміцнювальний засіб, а тому терапію із його використанням слід періодично повторювати.

Діти

Застосовувати дітям віком від 15 років.

Передозування

Даних про передозування препарату немає.

Побічні реакції

Препарат добре переноситься. Небажані ефекти за частотою виникнення класифікують за такими категоріями: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100, < 1/10), нечасто (≥ 1/1 000, < 1/100), рідко (≥ 1/10 000, < 1/1 000), дуже рідко (˂1/10 000), включаючи окремі повідомлення.

З боку шлунково-кишкового тракту: на початку терапії поширене (≥1/100, <1/10) здуття живота. Дуже рідко (<1/10000) спостерігалися зміни у консистенції випорожнень чи їхній частоті, біль у животі, метеоризм, діарея, відчуття бурчання в животі, нудота або блювання.

З боку шкіри: дуже рідко поширені (<1/10000)   висип, еритема та лущення шкіри, алергічні реакції.

З боку центральної нервової системи: є поодинокі повідомлення про виникнення головного болю.

Термін придатності

12 місяців.

Умови зберігання

Зберігати при температурі 2 – 8 оС у місцях, недоступних для дітей.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Упаковка

2 блістери по 10 капсул у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Ардейфарм ГмбХ / Ardeypharm GmbH.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Льорфельдштрассе, 20, 58313 Хердеке, Німеччина / Loerfeldstrasse 20, 58313 Herdecke, Germany.

Джерело інструкції

Інструкцію лікарського засобу взято з офіційного джерела — Державного реєстру лікарських засобів України.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Мутафлор капсули гастрорезистентні тверді, 20 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Мутафлор капсули гастрорезистентні тверді, 20 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити