0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Мовіназа таблетки 20 мг №30 - Сава Хелскеа

Код товару:Код:  5497012
А
Алина
Пропиши курс , очень помог
Чи є відгук корисним
Г
Галина
Назначил семейный врач, очень помогф
Чи є відгук корисним
Е
Евгений
Назначил семейный доктор при подозрении на воспаление легких. 10дн х 3раза/день по 1табл. Я думаю, что и она тоже мне помогла.
Чи є відгук корисним
Л
Людмила
Здравствуйте Сделали интернет заказ, сегодня парень приехал чтобы забрать, в аптеке сказали что его нет, хотя звонили и сказали что в понедельник заказ будет готов На месте сказали что такого нет. И продали просто медикаменты Для чего делать интернет заказы, когда вы говорите что такого нет? Один человек звонит и говорит что все хорошо и заказ будет сделан, а другие этого не делают!!!!
Чи є відгук корисним
А
Администратор Аптека24
25 листопада 2019 р.
Добрый день. Укажите, пожалуйста, номер Вашего заказа и свой номер телефона, чтобы наши операторы нашли информацию о заказе и связалась с Вами
Чи є коментар корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Мовіназа таблетки 20 мг №30 - Сава Хелскеа
Мовіназа таблетки 20 мг №30 - Сава Хелскеа
357,1грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
Продавець: Аптека АНЦ