Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Монурал 3 г N1 порошок

  Loading...
   Купить Монурал 3 г N1 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Монурал 3 г N1 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Монурал 3 г N1 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  261,10 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Монурал 3 г N1 порошок

  Показания к применению

  • Лечение острых неосложненных инфекций мочевых путей, вызванных чувствительными к фосфомицина микроорганизмами, у мужчин и у женщин старше 12 лет и взрослых женщин. 

  • Профилактика во время диагностических процедур и хирургических вмешательств у взрослых пациентов.

  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к компонентам препарата, 

  • тяжелая почечная недостаточность (клиренс креатинина <10 мл / мин), 

  • возраст до 12 лет, 

  • прохождения гемодиализа.

  ***************

  Показання

  • Лікування гострих неускладнених інфекцій нижніх сечовивідних шляхів, спричинених чутливими до фосфоміцину мікроорганізмами, у чоловіків та у дівчат віком від 12 років та дорослих жінок. 

  • Профілактика під час діагностичних процедур та хірургічних втручань у дорослих пацієнтів.

  Протипоказання

  • Гіперчутливість до компонентів препарату, 

  • тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 10 мл/хв), 

  • дитячий вік до 12 років, 

  • проходження гемодіалізу.  Цена Монурал 3 г N1 порошок актуальна при заказе на сайте. Купить Монурал 3 г N1 порошок в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Монурал 3 г N1 порошок Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
   МОНУРАЛ
  (MONURAL)

   

  Склад:

  дiюча речовина: fosfomycin;

  1 пакет містить фосфоміцину трометамол 5,631 г, що еквівалентно 3,0 г фосфоміцину;

  допоміжні речовини: ароматизатор мандариновий, ароматизатор апельсиновий, сахарин, сахароза.

   

  Лікарська форма. Гранули для орального розчину.

  Основні фізико-хімічні властивості: гранульований порошок білого кольору з характерним запахом ароматизатора мандаринового.

   

  Фармакотерапевтична група. Протимікробні засоби для системного застосування. Інші протимікробні засоби.

  Код АТХ J01X X01.

   

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка. Монурал має широкий спектр антибактеріальної дії. Він ефективний відносно штамів збудників інфекцій сечовивідних шляхів, які найчастіше виділяються: E. coli, Citrobacter spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Serratia spp., P. aeruginosa та Enterococcus faecalis – навіть якщо вони стійкі до інших антибактеріальних препаратів. Препарат діє також на пеніциліназоутворюючі штами. Монурал чинить антиадгезивну дію на бактерії, що мають властивість адгезії до епітелію, який вистилає сечовивідні шляхи.

  Фармакокінетика. Монурал легко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту, максимальна концентрація у плазмі спостерігається через 2 години і становить 30-35 мкг/мл, період напіввиведення із плазми – 2 години. Монурал не метаболізується в організмі, він екскретується шляхом гломерулярної фільтрації в біологічно активній формі. Монурал накопичується переважно в нирках у концентрації 2500–3500 мкг/мл, а його мінімальна інгібуюча концентрація для E.сoli становить 128 мкг/мл. Ентерогепатична циркуляція Монуралу дає змогу підтримувати терапевтичний рівень препарату протягом 48 годин, цей час достатній для стерилізації сечі і видужання.

   

  Клінічні характеристики.

  Показання. Лiкування гострих неускладнених інфекцій нижнiх сечовивідних шляхiв, спричинених чутливими до фосфомiцину мiкроорганiзмами, у чоловіків та у дівчат віком від 12 років та дорослих жінок. Профілактика пiд час дiагностичних процедур та хірургічних втручань у дорослих пацієнтів.

   

  Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату, тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 10 мл/хв), дитячий вік до 12 років, проходження гемодіалізу.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та iншi види взаємодій. Одночасний прийом з метоклопрамідом та з іншими препаратами, що підвищують моторику ШКТ, знижує всмоктування Монуралу, що призводить до зниження концентрації Монуралу в сироватці і сечі. 

   

  Особливості застосування. Застосування антибіотиків широкого спектра дії, у тому числі фосфомiцину трометамолу, може призвести до виникнення антибіотикоасоційованого коліту (включаючи псевдомембранозний коліт). Тому необхідно враховувати вірогідність цього діагнозу у пацієнтів при виникненні сильної діареї під час або після прийому фосфоміцину трометамолу. У разі підтвердження діагнозу необхідно негайно почати відповідне лікування. В даному випадку препарати, що інгібують перистальтику, протипоказані.

  Одночасний прийом їжі уповільнює всмоктування фосфоміцину. Тому бажано застосовувати препарат натще або через 2-3 години після їди.

  Монурал містить сахарозу. Хворим на цукровий діабет та тим, кому потрібно дотримуватись дієти, слід враховувати, що в 1 пакеті Монуралу міститься 2,213 г сахарози. Монурал не повинен застосовуватися пацієнтам з непереносимістю фруктози, глюкозо-галактозним мальабсорбційним синдромом або дефіцитом сахарози-ізомальтази.

   

  Застосування у перiод вагітності або годування груддю. У період вагітності застосування лікарського засобу можливе у разі необхідності, коли очікуваний ефект терапії для матері перевищує потенційний ризик для плода.

  За наявними даними фосфоміцину трометамол не чинить ні тератогенної, ні фетотоксичної дії. Під час проведення досліджень на тваринах також не було виявлено репродуктивної токсичності.

  В період годування груддю застосування препарату слід припинити. Досліджень щодо застосування під час годування груддю не проводилося.

   

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Немає даних, що пiдтверджують вплив на швидкість реакції.

   

  Спосіб застосування та дози. Монурал застосовують внутрішньо натще, бажано перед сном пiсля випорожнення сечового мiхура. Вміст пакета розчиняють в 1/2 склянки води. Режим дозування встановлюють індивідуально.

  Звичайно разова доза для дорослих, у тому числі пацієнтів лiтнього вiку (вiк до 75 рокiв), у гострій фазі захворювання становить 3 г (1 пакет) одноразово.

  З метою профілактики інфікування сечовивідних шляхів при хірургічному втручанні, трансуретральних діагностичних дослідженнях приймають вміст одного пакета за 3 години до втручання і другого пакета – через 24 години  після втручання.

   

  Діти. Можливе застосування для лікування гострих неускладнених інфекцій нижніх сечовивідних шляхів у дівчат віком від 12 років.

  Немає достатніх даних щодо застосування препарату в терапевтичних цілях хлопцям віком від 12 років, як і достатніх даних щодо застосування препарату в профілактичних цілях як хлопчикам, так і дівчатам.

   

  Передозування. Симптоми: вестибулярні порушення, погіршення слуху, металевий присмак у роті і загальне зниження смакового сприйняття.

  Лікування: симптоматична і підтримувальна терапія. Рекомендується вжити багато рідини для збільшення діурезу.

   

  Побічні реакції.

  До найбільш частих побічних реакцій при одноразовому прийомі фосфоміцину трометамолу належать порушення роботи ШКТ, в основному діарея. Ці явища найчастіше нетривалі і проходять самостійно.

  Частота побічних ефектів визначається таким чином:

  дуже часто (> 1/10);

  часто (> 1/100 - <1/10);

  нечасто (> 1/1000 - <1/100);

  рідко (> 1/10000 - <1/1000);

  дуже рідко (<1/100000);

  невідомо (не можна визначити за наявними даними).

  У кожній частотній групі побічні реакції представлені в порядку зменшення їх тяжкості.

   

  Класи систем органів

  Побічні реакції та частота їх розвитку

  Часто

   

  Не часто

  Рідко

  Невідомо

  Інфекції та інвазії

  Вульвовагініт

   

   

   

  З боку імунної системи

   

   

   

  Анафілактич-ний шок, алергiчнi реакції

  З боку нервової системи

  Головний біль, запаморочення

  Парестезія

   

   

  З боку серцево-судинної системи

   

   

  Тахікардія

  Артеріальна

  гіпотензія

  З боку дихальної системи, органів грудної клітки і середостіння

   

   

   

  Астма

  З боку травної системи

  Діарея, нудота, розлади травлення

  Біль у животі, блювання

   

  Псевдомембра-нозний коліт

  З боку шкіри і підшкірних тканин

   

  Висип, кропив'янка, свербіж

   

  Ангіоневротич-ний набряк

  Системні порушення

   

  Втома

   

   


   

  Термін придатності. 3 роки.

   

   

  Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 30 °С.

  Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

   

  Упаковка. По 8 г препарату (3 г діючої речовини) в пакетi з ламінованої фольги; по 1 пакету в картонній пачці.

   

  Категорія відпуску. За рецептом.

   

  Виробник. Замбон Світцерланд Лтд.

   

  Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності. Віа Індустріа 13, СН – 6814 Кадемпіно, Швейцарія.


  Монурал 3 г N1 порошок Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Отличный препарат 18.09.2018 Принимала этот препарат два раза. По назначению доктора пила Монурал в сочетании с пробиотиками широкого спектра действия Биолакт для восстановления микрофлоры кишечника во время приема антибиотиков.
  • Anna 01.09.2016 Привет!Около двух лет назад как-то приболела у меня поясница,спохватилась я конечно не сразу а когда стало уже болеть сильнее,пришла в больницу-цистит.В перечень прописанных лекарств входил и Монурал,да удобный прием-1 раз,и быстрое действие.Покупала в Аптеке24 по хорошей цене.
  • lora 09.09.2014 Подтверждаю эффективное и быстрое действие монурала. Только им и спасаюсь.
  • Алиса 15.11.2014 Очень хороший препарат .действует быстро и эффективно .но его часто нет рекомендую брать с запасом.!
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Монурал 3 г N1 порошок Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Монурал 3 г N1 порошок Характеристики

  Лікарська форма Гранули для орального розчину по 3 г у пакетах № 1
  Виробник Замбон Світцерланд Лтд, Швейцарія
  Вік у дівчат віком від 12 років
  Міжнародне найменування Fosfomycin
  Показання Лiкування гострих неускладнених інфекцій нижнiх сечовивідних шляхiв, спричинених чутливими до фосфомiцину мiкроорганiзмами, у чоловіків та у дівчат віком від 12 років та дорослих жінок. Профілактика пiд час дiагностичних процедур та хірургічних втручань у дорослих пацієнтів.
  Протипоказання Гіперчутливість до компонентів препарату, тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 10 мл/хв), дитячий вік до 12 років, проходження гемодіалізу.
  Склад 1 пакет містить фосфоміцину трометамол 5,631 г, що еквівалентно 3,0 г фосфоміцину; допоміжні речовини: ароматизатор мандариновий, ароматизатор апельсиновий, сахарин, сахароза.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва МОНУРАЛ
  Упаковка пакет
  Фармакотерапевтична група Протимікробні засоби для системного застосування. Інші протимікробні засоби

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги