0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Бесплатно

Отзывы о Моксикум таблетки по 400 мг, 7 шт.

Код товара:Код:  2962025
5
1 отзыв
4
0 отзывов
3
0 отзывов
2
0 отзывов
1
5 отзывов
bonus icon+30 бонусов за отзыв
Анонимный отзыв
Приблизно через пару годин після прийому першої таблетки почався гул у вухах та тиск на очі, потім почала крутитися голова та тримтіти руки ноги з'явилось дивне відчиття тревоги паніки страху не міг заснути пів ночі. Пив багато таблеток тому подумав на несумісність препаратів. Наступного дня випив тільки Моксикум, через чгодину стало погано, симптоми тіж самі, випив 10 таблеток вугілля. Викликав швидку, сказали пить багато води, до ранку ковбасило , не спав . За ніч випив літри три води. Про кашель і температуру навіть забув з переляку. На ранок самопочуття жахливе. Болять нирки і печінка і тд. Ледве вижив, тепер треба лікувать наслідки😱
Отзыв полезен
И
Ирина
Добре, що перечитала тут відгуки, бо майже не знепритомніла і не знала від чого. Приймаю за програмою багато найменувань ліків і не могла зрозуміти від яких стан, коли ти і не живий, і не мертвий. Руки і ноги тремтять, в очах туман, тіло наче не моє, рот сухий, пиття води не допомагає. Короче, не раджу однозначно. Дякую всім за правдиві відгуки, викину ті таблетки, що залишились. Якщо ви стали жертвою цього препарату, єдине, що можу порадити - випийте хоч сорбент якийсь, трохи швидше прийдете в себе.
Отзыв полезен
К
Клиент
Повне жахіття. Скільки пила антибіотики таких жахливих побочок не було. Пити 7 днів по 1 таблетці після вечері, покищо випила 2 таблетку. Відразу після прийому почалася якась психічна збудливість, стояв якийсь туман перед очима, кружилася голова, тахікардія зашкалювала, жар, пітливість, тремор рук. Все це трималося цілу ніч + до того дискомфорт у шлунку і жахлива нудота, ніби щось стоїть у стравоході - безсонна ніч гарантована. Так як період напівиведення у нього 12 год, вся ця краса спостерігалася аж до обіду наступного дня, зараз ніби прояснюється свідомость. Вчора так само штирило, але я не могла зрозуміти через що. Лікар замінив на Трихопол (метронідазол), але сказала що не гарантує того, що від нього не буде побочки, а там побочки ще більше від епілептичних нападів з фебрильними судомами до гепатотоксичності. Якась безвихідна ситуація 😓 Практично за 2 дня виснажив мене так, що аж страшно в дзеркало дивитися на себе, такі синці під очима.
Отзыв полезен
Н
Наталья
Очень качественный препарат, Европейское качество - всегда отличный результат
Отзыв полезен
Ю
Юлия
По назначению врача выпила днём первую таблетку. Через час стала слегка кружиться голова, к вечеру прошло. В 4 утра проснулась от того, что присутствует чувство страха и ощущение организма - "что-то не то...", сухость во рту, немело лицо и руки. Страшно было засыпать. Около часа сидела, пила воду с лимоном. Утром было значительно легче. Выпила вторую таблетку - через час опять головокружение и онемение кожи лица, рассеянное зрение. Врач, которой позвонила рассказать что со мной, сказала что обычно этот препарат переносят хорошо. В интернете хороших отзывов пока не нашла. Надеюсь, что мой отзыв будет полезным.
Отзыв полезен
с
сергій
два тижні трималась температура 37 лише в вечері, був кашель і все. Лікар призначив без жодних аналізів і застережень цей припарат. Випипив одну капсулу, чуть дуба не врізав, одним словом - не беріть , як потім прочитав шо воно таке і що буває , аж спітнів, але було пізно. В мене крутило шлунок, діарея, боліла підшлункова, набряк горла, важкість дихання, аритмія, пульс скакав до 120 і падав до 48, підвищився гемоглобін більше норми, ослаб, головна біль. Один день ледве пережив. потім по троху попускало, але наслідки залишились. А саме головне ніде не бачу вказівки чи повністю він виводиться з організму, сам припарат синтетичний і дуже небезпечний. Бережіть себе .ukr.net
Отзыв полезен
avatar

Вы уже покупали этот товар?

Перед публикацией Ваш отзыв может быть отредактирован для исправления грамматики, орфографии или удаления неприемлемых слов и контента. Отзывы, которые, как нам кажется, созданы заинтересованными сторонами, не будут опубликованы. Старайтесь рассказывать о собственном опыте, избегая обобщений.

bonus
Получайте30грн бонусовна следующие покупки за каждый одобренный отзыв, а также дополнительно1 грн за каждый лайк,поставленный вашим отзывам! Максимальный размер бонусов —100грн.Подробнее

Обратите внимание!

Отзывы покупателей, размещенные на данной странице, носят сугубо информационный характер, предназначены для ознакомительных целей и являются личным мнением, а не медицинской рекомендацией. Не используйте отзывы покупателей в качестве руководства к действию и показанием для лечения .

Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом!

Все отзывы и комментарии публикуются в соответствии с Политикой публикации комментариев и отзывов пользователей сайта apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте apteka24.ua. Подробнее об Отказе от ответственности.

Моксикум таблетки по 400 мг, 7 шт.
Моксикум таблетки по 400 мг, 7 шт.
Есть в наличии
260грн
Цена и наличие актуальны на
Продавец: Аптека24

Установи приложение и получи скидку 100 грн на первый заказ от 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview