Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Мирамистин-Дарница 5 мг/г 30 г мазь

  Loading...
   Купить Мирамистин-Дарница 5 мг/г 30 г мазь в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  82,90 грн
  Есть в наличии
  Другие товарные предложения
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Мирамистин-Дарница 5 мг/г 30 г мазь

  Показания

  • Хирургия, травматология: местное лечение инфицированных ран различной локализации и этиологии, профилактика вторичной инфекции гранулирующих ран.

  • Комбустиология: лечение ожогов II и III А степеней; подготовка ожоговых ран к дерматопластике.

  • Дерматология: стрепто-, стафилодермии, дерматомикозы гладкой кожи, стоп и крупных складок (в том числе Дисгидротическая формы и формы, осложненные пиодермией), ногтей (онихомикозы), кератомикозы (в том числе отрубевидный лишай), кандидоз кожи и слизистых оболочек.

  • Профилактика осложнений раневой инфекции - при необширних производственных и бытовых травмах.

  Противопоказания

  Повышенная чувствительность к действующему веществу или другим компонентам препарата.


  ****************

  Показання

  • Хірургія, травматологія: місцеве лікування інфікованих ран різної локалізації та етіології, профілактика вторинної інфекції гранулюючих ран.

  • Комбустіологія: лікування опіків II і III А ступенів; підготовка опікових ран до дерматопластики.

  • Дерматологія: стрепто-, стафілодермії, дерматомікози гладкої шкіри, стоп та великих складок (у тому числі дисгідротичні форми і форми, ускладнені піодермією), нігтів (оніхомікози), кератомікози (у тому числі висівкоподібний лишай), кандидози шкіри та слизових оболонок.

  • Профілактика ускладнень ранової інфекції – при необширних виробничих та побутових травмах.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів лікарського засобу.  Цена Мирамистин-Дарница 5 мг/г 30 г мазь актуальна при заказе на сайте. Купить Мирамистин-Дарница 5 мг/г 30 г мазь в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Мирамистин-Дарница 5 мг/г 30 г мазь Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
    МІРАМІСТИН®-ДАРНИЦЯ
  (MYRAMISTIN-DARNITSA)

   

   

  Склад:

  діюча речовина: myramistin;

  1 г мазі містить мірамістину 5 мг;

  допоміжні речовини: динатрію едетат, пропіленгліколь, макрогол 400, макрогол 1500, макрогол 6000, полоксамер, вода очищена.

   

  Лікарська форма. Мазь.

  Основні фізико-хімічні властивості: однорідна мазь білого кольору.

   

  Фармакотерапевтична група.

  Антисептичні та дезінфікуючі засоби. Код АТХ D08A J.

   

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Діюча речовина препарату – мірамістин – катіонна поверхнево-активна речовина з протимікробною (антисептичною) дією. В основі дії лежить пряма гідрофобна взаємодія молекули мірамістину з ліпідами мембран мікроорганізмів, що призводить до їх фрагментації і руйнування.

  Чинить виражену протимікробну дію відносно грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Streptococcus pneumonia) і грамнегативних, аеробних і анаеробних, спороутворюючих і аспорогенних бактерій у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи госпітальні штами з полірезистентністю до антибіотиків. Проявляє протигрибкову дію на аскоміцети (роду Aspergillus і роду Penicillium), дріжджові (Rhodotorula-rubra, Torulopsis gabrata) і дріжджоподібні гриби (Candida albicans, Candida tropicalis, Candida krusei), дерматофіти (Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton verrucosum, Trichophyton schoenleini, Trichophyton violacent, Epidermophyton Kaufman-Wolf, Epidermophyton floccosum, Microsporum gypseum, Microsporum canis), а також на інші патогенні гриби (наприклад, Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur)), у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи грибкову мікрофлору з резистентністю до хіміотерапевтичних препаратів. Під дією мірамістину знижується стійкість мікроорганізмів до антибіотиків.

  У місці застосування активізує процеси регенерації.

  Завдяки широкому спектру антимікробної дії мірамістин ефективно запобігає інфікуванню ран та опіків. Препарат має виражену гіперосмолярну активність, внаслідок чого купірує ранові і перифокальні запалення, поглинає гнійний ексудат і вибірково зневоднює некротизовані тканини, сприяючи формуванню сухого струпа. При цьому мазь не ушкоджує грануляції і життєздатні клітини шкіри, не пригнічує крайову епітелізацію.

  Фармакокінетика.

  Завдяки фізико-хімічним властивостям мазевої основи препарат діє не тільки на поверхневу ранову мікрофлору, але і на збудників, розташованих у тканинах, що оточують рану, тому не виключено, що незначна частина мірамістину може потрапити у системний кровотік.

   

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Хірургія, травматологія: місцеве лікування інфікованих ран різної локалізації та етіології, профілактика вторинної інфекції гранулюючих ран.

  Комбустіологія: лікування опіків II і III А ступенів; підготовка опікових ран до дерматопластики.

  Дерматологія: стрепто-, стафілодермії, дерматомікози гладкої шкіри, стоп та великих складок (у тому числі дисгідротичні форми і форми, ускладнені піодермією), нігтів (оніхомікози), кератомікози (у тому числі висівкоподібний лишай), кандидози шкіри та слизових оболонок.

  Профілактика ускладнень ранової інфекції – при необширних виробничих та побутових травмах.

   

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  При одночасному місцевому застосуванні мірамістину з аніонними ПАР (мильні розчини) відбувається його інактивація.

  При одночасному застосуванні мірамістину із системними або місцевими антибіотиками спостерігається зниження резистентності мікроорганізмів до останніх.

   

  Особливості застосування.

  Ефективність препарату підвищується, якщо мазь наносити на ранову поверхню, попередньо промиту асептичним розчином.

  Наявність гнійно-некротичних мас у рані вимагає додаткових витрат мазі.

   

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Через відсутність достатнього досвіду слід порадитися з лікарем перед застосуванням препарату у період вагітності або годування груддю.

   

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

   

  Спосіб застосування та дози.

  Препарат застосовувати місцево дорослим.

  Лікування ран та опіків.

  Після стандартної обробки ран та опіків мазь наносити безпосередньо на уражену поверхню, після чого накласти стерильну марлеву пов'язку або наносити мазь на перев'язочний матеріал, а потім на рану.

  Також можна застосовувати тампони, просочені препаратом, обережно заповнюючи порожнини гнійних ран після їх хірургічної обробки або марлеві турунди з маззю, вводячи їх у фістульні ходи.

  Препарат застосовувати 1 раз на добу при лікуванні гнійних ран і опіків у 1-й фазі ранового процесу та 1 раз на 1-3 доби – у 2-й фазі залежно від стану рани. Доза залежить від площі ранової поверхні і ступеня гнійної ексудації. Тривалість лікування обумовлена динамікою очищення і загоювання ран. При глибокій локалізації інфекції у м'яких тканинах можливе застосування препарату разом з антибіотиками системної дії, при цьому тривалість лікування визначається терміном курсу прийому антибіотика.

  Лікування дерматологічних захворювань.

  Препарат наносити тонким шаром на уражені ділянки шкіри або наносити мазь на перев'язочний матеріал, а потім на осередок ураження 1-2 рази на добу. Тривалість лікування – препарат застосовувати до отримання негативних результатів мікробіологічного контролю. При поширених дерматомікозах, зокрема рубромікозі, мазь можна застосовувати протягом 5-6 тижнів у комплексній терапії з гризеофульвіном або протигрибковими препаратами системної дії. При грибкових інфекціях нігтів перед початком лікування пластини нігтів слід відшарувати.

   

  Діти.

  Через відсутність достатнього досвіду препарат не слід застосовувати у педіатричній практиці.

  Мирамистин-Дарница 5 мг/г 30 г мазь Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Мирамистин-Дарница 5 мг/г 30 г мазь Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Мирамистин-Дарница 5 мг/г 30 г мазь Характеристики

  Виробник ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».
  Показання Хірургія, травматологія: місцеве лікування інфікованих ран різної локалізації та етіології, профілактика вторинної інфекції гранулюючих ран. Комбустіологія: лікування опіків II і III А ступенів; підготовка опікових ран до дерматопластики. Дерматологія: стрепто-, стафілодермії, дерматомікози гладкої шкіри, стоп та великих складок (у тому числі дисгідротичні форми і форми, ускладнені піодермією), нігтів (оніхомікози), кератомікози (у тому числі висівкоподібний лишай), кандидози шкіри та слизових оболонок. Профілактика ускладнень ранової інфекції – при необширних виробничих та побутових травмах.
  Протипоказання Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів лікарського засобу.
  Склад діюча речовина: myramistin; 1 г мазі містить мірамістину 5 мг; допоміжні речовини: динатрію едетат, пропіленгліколь, макрогол 400, макрогол 1500, макрогол 6000, полоксамер, вода очищена.
  Термін придатності 2 роки.
  Українська назва Мірамістин-Дарниця
  Упаковка По 15 г або 30 г в тубі; по 1 тубі в пачці; по 1000 г в банках.
  Фармакотерапевтична група Антисептичні та дезінфікуючі засоби.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги