www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Мирамистин 50 мл раствор

Loading...
  Купить Мирамистин 50 мл раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Мирамистин 50 мл раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Мирамистин 50 мл раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
94.2 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Мирамистин 50 мл раствор

Показания

 • Хирургия, травматология: местное лечение инфицированных ран разной локализации и этиологии; профилактика вторичной инфекции гранулирующих ран.

 • Комбустиология: лечение ожогов II и III А степеней; подготовка ожоговых ран к дерматопластике.

 • Акушерство и гинекология: профилактика и лечение нагноения послеродовых ран, послеродовых инфекций; ран промежности и влагалища; воспалительные заболевания внешних половых органов и влагалища (вульвовагинит).

 • Дерматология: комплексное лечение кандидозов кожи и слизистых оболочек, микозов стоп и больших складок.

 • Венерология: индивидуальная профилактика заболеваний, которые передаются половым путем (сифилис, гонорея, генитальный герпес).

 • Оториноларингология: комплексное лечение острых и хронических отитов, гайморитов, тонзиллитов.

 • Стоматология: лечение пародонтитов, стоматитов; гигиеническая обработка съемных протезов; профилактика микробных осложнений после оперативных вмешательств на слизистой оболочке полости рта.

Противопоказания

 • Индивидуальная чувствительность к мирамистину.

**************

Показання

 • Хірургія, травматологія: місцеве лікування інфікованих ран різної локалізації та етіології; профілактика вторинної інфекції гранулюючих ран.

 • Комбустіологія: лікування опіків II і III А ступенів; підготовка опікових ран до дерматопластики.

 • Акушерство і гінекологія: профілактика і лікування нагноєння післяпологових ран, післяпологових інфекцій; ран промежини і піхви; запальні захворювання зовнішніх статевих органів і піхви (вульвовагініт).

 • Дерматологія: комплексне лікування кандидозів шкіри і слизових оболонок, мікозів стоп і великих складок.

 • Венерологія: індивідуальна профілактика захворювань, які передаються статевим шляхом (сифіліс, гонорея, генітальний герпес).

 • Оториноларингологія: комплексне лікування гострих і хронічних отитів, гайморитів, тонзилітів.

 • Стоматологія: лікування пародонтитів, стоматитів; гігієнічна обробка знімних протезів; профілактика мікробних ускладнень після оперативних втручань на слизовій оболонці порожнини рота.

Протипоказання

 • Індивідуальна чутливість до мірамістину.Цена Мирамистин 50 мл раствор актуальна при заказе на сайте. Купить Мирамистин 50 мл раствор в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Мирамистин 50 мл раствор Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

МІРАМІСТИН®

(MYRAMISTIN)

 

 

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: 1 мл розчину містить мірамістину 0,1 мг;

допоміжна речовина: вода очищена.

Лікарська форма. Розчин для зовнішнього застосування.

Безбарвна або з жовтуватим відтінком прозора рідина, що піниться при струшуванні.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13.

 

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфікуючі засоби.

Код АТС D08A J10.

В основі дії мірамістину лежить пряма гідрофобна взаємодія молекули з ліпідами мембран мікроорганізмів, що призводить до їх фрагментації і руйнування. При цьому частина молекули мірамістину, занурюючись у гідрофобну ділянку мембрани, руйнує надмембранний шар, розпушує мембрану, підвищує її проникність для високомолекулярних речовин, змінює ферментну активність мікробної клітини, інгібуючи ферментні системи, що призводить до пригнічення життєдіяльності мікроорганізмів та їх цитолізу.

На відміну від інших антисептиків, мірамістин має високу вибірковість дії відносно мікроорганізмів, оскільки практично не діє на оболонки клітин людини. Цей ефект пов'язаний з іншою структурою клітинних мембран людини (значно більшою довжиною ліпідних радикалів, що різко обмежують можливість гідрофобної взаємодії мірамістину з клітинами).

Мірамістин чинить виражену антимікробну дію відносно грампозитивних і грамнегативних, аеробних і анаеробних, спороутворюючих і аспорогенних бактерій у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи госпітальні штами.

Діє згубно на збудників захворювань, що передаються статевим шляхом: гонококи, бліді трепонеми, трихомонади, хламідії, а також на віруси герпесу, імунодефіциту людини. Чинить протигрибкову дію на аскоміцети роду Aspergillus і роду Penicillium, дріжджові (Rhodotorula rubra, Torulopsis gabrata тощо) і дріжджоподібні (Candida albicans, Candida tropicalis, Candida krusei тощо) гриби, на дерматофіти (Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton verrucosum, Trichophyton schoenleini, Trichophyton violaceum, Epidermophyton Kaufman-Wolf, Epidermophyton floccosum, Microsporum gypseum, Microsporum canis тощо), а також на інші патогенні гриби (наприклад Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur)) у вигляді монокультур і мікробних асоціацій. Під дією мірамістину знижується стійкість мікроорганізмів до антибіотиків.

    Клінічні характеристики

Показання для застосування.

Хірургія, травматологія: місцеве лікування інфікованих ран різної локалізації та етіології; профілактика вторинної інфекції гранулюючих ран.

Комбустіологія: лікування опіків II і III А ступенів; підготовка опікових ран до дерматопластики.

Акушерство та гінекологія: профілактика та лікування нагноєння післяпологових ран, післяпологових інфекцій, ран промежини та піхви; запальні захворювання зовнішніх статевих органів і піхви (вульвовагініт).

Дерматологія: комплексне лікування кандидозів шкіри і слизових оболонок, мікозів стоп і великих складок.

Венерологія: індивідуальна профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом (сифіліс, гонорея, генітальний герпес).

Оториноларингологія: комплексне лікування гострих і хронічних отитів, гайморитів, тонзилітів.

Стоматологія: лікування пародонтитів, стоматитів; гігієнічна обробка знімних протезів; профілактика мікробних ускладнень після оперативних втручань на слизовій оболонці порожнини рота.

 

Протипоказання.

Індивідуальна чутливість до мірамістину.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Венерологія. Після обробки Мірамістином® сечовипускального каналу, піхви, внутрішніх поверхонь стегон, лобка і зовнішніх статевих органів не рекомендується сечовипускання протягом 2 годин.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Оскільки резорбція препарату практично відсутня, дозволяється застосовувати Мірамістин® у період вагітності або годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Застосування препарату характеризується відсутністю впливу на здатність керувати автотранспортом та займатися іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.

 

Діти.

Оскільки немає достатнього досвіду застосування розчину мірамістину для лікування дітей, його не застосовують у педіатричній практиці.

 

Спосіб застосування та дози.

Застосовують місцево дорослим.

Хірургія, травматологія, комбустіологія. З профілактичною і лікувальною метою Мірамістином® зрошують поверхню ран та опіків, рихло тампонують рану і норицеві ходи, фіксують марлеві тампони, змочені антисептиком. Лікувальна процедура повторюється 2-3 рази на добу протягом 3-5 днів. Ефективним є метод активного дренування ран і порожнин з добовою витратою близько 1 л препарату.

Акушерство та гінекологія. З метою профілактики післяпологової інфекції застосовують у вигляді піхвових зрошень до пологів (5-7 днів) та у вигляді внутрішньопіхвових тампонів, змочених 50 мл препарату, після пологів з експозицією        2 години протягом 5 днів.

Лікування запальних захворювань жіночих статевих органів проводять шляхом внутрішньопіхвового введення тампонів із препаратом протягом 2 тижнів, обробки шкіри зовнішніх статевих органів, а також електрофорезу препарату.

Дерматологія. Лікування кандидомікозів шкіри та слизових оболонок, мікозів стоп і великих складок здійснюють шляхом зрошування за допомогою розпилювальної насадки, 3-4-разовим натисненням  або аплікацій 2-4 рази на добу.

Венерологія. Для індивідуальної профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом, розчин мірамістину ефективний, якщо він застосовується не пізніше 2 годин після статевого акту. Вміст флакона за допомогою уретральної насадки вводити у сечовипускальний канал – 2-3 мл (чоловікам), 1-2 мл (жінкам), у піхву – 5-10 мл на 2-3 хв. Після процедури не рекомендується спорожнення сечового міхура протягом 2 годин. Обробляти шкіру внутрішньої поверхні стегон, лобка, зовнішніх статевих органів.

Оториноларингологія. При гнійних гайморитах під час пункції верхньощелепну пазуху промивають 10 мл препарату. При лікуванні тонзилітів і ларингітів проводять багаторазові полоскання горла розчином Мірамістину®. При отитах тампон, змочений препаратом, вводять у зовнішній слуховий прохід 4-6 раз на добу протягом 10-14 днів.

Стоматологія. При лікуванні пародонтитів розчин мірамістину вводять у пародонтальні кишені на турундах з подальшими аплікаціями на ясна протягом 15 хв. При загостреннях проводять промивання Мірамістином® пародонтальних кишень за допомогою шприца і вводять у порожнину абсцесу турунди з препаратом. Після проведення вестибулопластики і френулектомії препарат застосовують у вигляді ванночок в амбулаторних умовах. З метою гігієнічної обробки знімних протезів останні залишають на ніч у розчині мірамістину, перед використанням протези ретельно промивають проточною водою.

 

Передозування.

Явища передозування не спостерігалися.

 

Побічні ефекти.

В окремих випадках можливе короткочасне відчуття печіння, що зникає самостійно через 15-20 с і не потребує відміни препарату.

При підвищеній чутливості до мірамістину можуть виникати явища місцевого подразнення шкіри: свербіж, гіперемія, відчуття печіння, сухість шкіри.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні антибіотиків з мірамістином спостерігається зниження резистентності мікроорганізмів до антибіотиків.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 °С. Не заморожувати.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 50 мл у флаконі, по 1 флакону з уретральною насадкою в пачці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

Мирамистин 50 мл раствор Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Мирамистин 50 мл раствор Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Мирамистин 50 мл раствор Характеристики

Лікарська форма Розчин для зовнішньго застосування, 0,1 мг/мл по 50 мл у флаконі, по 1 флакону з уретральною насадкою в пачці
Виробник ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", Україна
Вік Оскільки немає достатнього досвіду застосування розчину мірамістину для лікування дітей, його не слід застосовувати у педіатричній практиці.
Показання Хірургія, травматологія: місцеве лікування інфікованих ран різної локалізації та етіології; профілактика вторинної інфекції гранулюючих ран. Комбустіологія: лікування опіків II і III А ступенів; підготовка опікових ран до дерматопластики. Акушерство та гінекологія: профілактика та лікування нагноєння післяпологових ран, післяпологових інфекцій, ран промежини та піхви; запальні захворювання зовнішніх статевих органів і піхви (вульвовагініт). Дерматологія: комплексне лікування кандидозів шкіри і слизових оболонок, мікозів стоп і великих складок. Венерологія: індивідуальна профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом (сифіліс, гонорея, генітальний герпес). Оториноларингологія: комплексне лікування гострих і хронічних отитів, гайморитів, тонзилітів. Стоматологія: лікування пародонтитів, стоматитів; гігієнічна обробка зйомних протезів; профілактика мікробних ускладнень після оперативних втручань на слизовій оболонці порожнини рота.
Протипоказання Індивідуальна чутливість до мірамістину.
Склад діюча речовина: 1 мл розчину містить мірамістину 0,1 мг; допоміжна речовина: вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва МІРАМІСТИН
Упаковка Флакон з уретральною насадкою
Фармакотерапевтична група Антисептичні та дезінфікуючі засоби.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги