Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Мили Носик 15 мл фруктовые капли

  Loading...
   Купить Мили Носик 15 мл фруктовые капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  113 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Мили Носик 15 мл фруктовые капли

  Показания

  • Простуда, которая сопровождается ринорея, ощущение заложенности носа, слезотечением, постоянным чиханием.

  • Инфекционные и аллергические ринофарингиты, поллиноз (сенная лихорадка); 

  • симптоматическое лечение острых и хронических заболеваний верхних дыхательных путей: 

  1. риниты, 
  2. синуситы, 
  3. фарингиты.

  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к компонентам препарата или к антигистаминных средств; 

  • тяжелые нарушения сердечной проводимости, декомпенсированная сердечная недостаточность 

  • артериальная гипертензия, выраженный атеросклероз, тяжелые заболевания коронарных артерий 

  • эпилепсия, феохромоцитома, гипертиреоз, глаукома, заболевания уретры и предстательной железы с затрудненным мочеиспусканием, обструкция шейки мочевого пузыря 

  • пилородуоденальный обструкция, почечная недостаточность, сахарный диабет.

  • Не применять вместе с ингибиторами МАО (МАО) и в течение 2 недель после отмены ингибиторов МАО, при одновременном применении с трициклическими антидепрессантами или ß-адренорецепторов.  ********************

  Показання

  • Застуда, яка супроводжується ринореєю, відчуттям закладеності носа, сльозотечею, постійним чханням.

  • Інфекційні та алергічні ринофарингіти, поліноз (сінна гарячка); 

  • симптоматичне лікування гострих та хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів: 

  1. риніти, 

  2. синусити, 

  3. фарингіти.

  Протипоказання

  • Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату або до інших антигістамінних засобів;

  • тяжкі порушення серцевої провідності, декомпенсована серцева недостатність; 

  • артеріальна гіпертензія, виражений атеросклероз, тяжкі захворювання коронарних артерій; 

  • епілепсія, феохромоцитома, гіпертиреоз, закритокутова глаукома, захворювання уретри та передміхурової залози з утрудненим сечовипусканням, обструкція шийки сечового міхура; 

  • пілородуоденальна обструкція, ниркова недостатність, цукровий діабет.

  • Не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО, при одночасному застосуванні з трициклічними антидепресантами або ß-адреноблокаторами.  Цена Мили Носик 15 мл фруктовые капли актуальна при заказе на сайте. Купить Мили Носик 15 мл фруктовые капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Мили Носик 15 мл фруктовые капли Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  МІЛІ НОСІК
  (MILI NOSIK)

   

  Склад:

  діючі речовини: хлорфеніраміну малеат,  фенілефрину гідрохлорид;

  1 мл містить  2 мг хлорфеніраміну малеату, 2,5 мг фенілефрину гідрохлориду;

  допоміжні речовини: цукроза, кислота бензойна  (E 210),  динатрію едетат, сорбіту розчин (E 420), пропіленгліколь, натрію гідроксид, ароматизатор малини, барвник кармоїзин (Е 122), вода очищена.

   

  Лікарська форма. Краплі оральні з фруктовим смаком.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина від світло-рожевого до рожевого кольору.  

   

  Фармакотерапевтична група. Протинабрякові  засоби для системного застосування при патології порожнини носа. Код ATХ R01 BА53.
   

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка

  Фенілефрин ‒ симпатоміметичний  амінофілін, що спричиняє звуження   кровоносних судин шляхом стимуляції a-адренергічних рецепторів, розташованих на посткапілярних судинах та кавернозно-венозних синусах слизової оболонки носа. Звуження кровоносних судин знижує кровонаповнення слизової оболонки носоглотки і спричиняє таким чином  довготривале зменшення її набряку.

  Хлорфеніраміну малеат ‒ блокатор Н1-гістамінових рецепторів. Чинить протиалергічну дію, зменшує прояви ексудації. Виявляє помірно виражений седативний ефект. 

  Фармакокінетика

  Фенілефрин швидко всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Він розподіляється по різних тканинах та рідинах, метаболізується за участю МАО в кишковій стінці та у печінці. Виводиться з сечею незміненим.

  Хлорфеніраміну малеат добре всмоктується у шлунково-кишковому тракті.  Найвища його концентрація у плазмі досягається через 1-4 години після вживання внутрішньо. Він проходить через плаценту та виділяється у грудне молоко. Добре зв’язується з протеїнами плазми, повністю метаболізується в організмі і виводиться в основному із сечею у вигляді метаболітів. 

   

  Клінічні характеристики.  Показання. 

  Застуда, яка супроводжується ринореєю, відчуттям закладеності носа, сльозотечею, постійним чханням. 

  Інфекційні та алергічні ринофарингіти, поліноз (сінна гарячка); симптоматичне лікування гострих  та хронічних  захворювань верхніх дихальних шляхів: риніти, синусити, фарингіти. 

   

  Протипоказання.

  Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату або до інших антигістамінних засобів; тяжкі порушення серцевої провідності, декомпенсована серцева недостатність;  артеріальна гіпертензія, виражений атеросклероз, тяжкі захворювання коронарних артерій; епілепсія, феохромоцитома, гіпертиреоз, закритокутова глаукома, захворювання уретри та передміхурової залози з утрудненим сечовипусканням, обструкція шийки сечового міхура; пілородуоденальна обструкція, ниркова недостатність, цукровий діабет.

  Не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО, при одночасному застосуванні з трициклічними антидепресантами або  ß-адреноблокаторами.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Фенілефрин.

  Фенілефрину   гідрохлорид   не   слід   застосовувати  з   α-  блокаторами, іншими антигіпертензивними засобами, фенотіазиновими похідними (наприклад прометазин), бронходилататорними симпатоміметичними засобами,  гуанетидином, наперстянкою, алкалоїдами раувольфії, індометацином, метилдопою, глюкокортикостероїдами; препаратами, що впливають на апетит, амфетаміноподібними  психостимуляторами, стимуляторами пологів, анестетиками, алкалоїдами ріжків, іншими препаратами, що стимулюють центральну нервову систему, теофіліном.

  Можливе підвищення судинозвужуючої дії препарату при одночасному його застосуванні із стимуляторами пологової діяльності та аритмій при застосуванні з анестетиками. Можливе значне підвищення артеріального тиску при одночасному внутрішньовенному введенні алкалоїдів споришу.

  Атропіну сульфат блокує рефлекторну брадикардію, спричинену фенілефрином, та збільшує вазопресорну відповідь на фенілефрин. Одночасний прийом фенілефрину з ß-адреноблокаторами може призвести до артеріальної гіпертензії та надмірної брадикардії з можливою серцевою блокадою. Слід з обережністю застосовувати з гормонами щитовидної залози, препаратами, що впливають на серцеву провідність (серцеві глікозиди, антиаритмічні препарати). При одночасному застосуванні з препаратами, що зумовлюють виведення калію, наприклад, з деякими діуретиками типу фуросеміду, можливе посилення гіпокаліємії та зменшення артеріальної чутливості до таких вазопресорних препаратів, як фенілефрин.

  Не слід застосовувати разом з іншими судинозвужувальними засобами (при будь-якому шляху введення останніх). 

  Одночасний прийом фенілефрину та інших симпатоміметиків може призвести до додаткової стимуляції центральної нервової системи до надзвичайно високого рівня, що супроводжується нервозністю, дратівливістю, безсонням. Також імовірні напади судом. Окрім цього, одночасний прийом інших симпатоміметиків разом із фенілефрином може призвести до збільшення судинозвужувальної дії або серцево-судинної дії будь-якого з цих двох медичних препаратів.

  Хлорфенірамін.

  Посилює дію лікарських засобів, що пригнічують центральної нервової системи (гіпнотичних засобів, анестетиків, інгібіторів МАО, трициклічних антидепресантів, антипаркінсонічних препаратів, барбітуратів, транквілізаторів, наркотичних аналгетиків, а також - алкоголю), посилює антихолінергічну дію атропіну, спазмолітиків, протипаркінсонічних препаратів.  

  Може пригнічувати дію антикоагулянтів і взаємодіяти з прогестероном, резерпіном, тіазидними діуретиками. Одночасне застосування контрацептивів може призвести до зниження ефективності антигістамінного компонента препарату.

   

  Особливості застосування.

  Препарат повинен призначати лікар тільки після оцінки співвідношення ризик/користь у таких випадках: артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця, хвороба/синдром Рейно, розлади сечовипускання, підвищений внутрішньоочний тиск, гіпертрофія простати, панкреатит. 

  Амінофіліни можуть спричиняти порушення функцій центральної нервової системи та, як наслідок, викликати появу судом. Фенілефрин, який є складовою препарату, може виявляти судинозвужувальний ефект, спричинити серцево-судинну недостатність з проявами артеріальної гіпотензії.  В зв’язку з цим препарат потрібно застосовувати з обережністю пацієнтам старше 70 років та хворим на серцево-судинні  захворюваннями.

  Під час лікування препаратом не слід застосовувати седативні/снодійні лікарські засоби (особливо барбітурати), що підвищують седативну дію антигістамінних препаратів (хлорфенірамін малеату). З обережністю застосовувати у пацієнтів із захворюваннями печінки та нирок. 

  У разі, якщо захворювання викликане бактеріальною інфекцією, рекомендоване одночасне лікування антибіотиками.  

  Під час приймання препарату забороняється вживати алкоголь!

  Не застосовувати у пацієнтів з вродженою непереносимістю фруктози, порушенні всмоктування глюкози-галактози чи сахарози-ізомальтози.

   

  Застосування у період вагітності або годування груддю. 

  Не рекомендовано застосовувати  у період вагітності та годування груддю.

   

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Під час застосування препарату пацієнт повинен уникати керуванням  автомобілем, роботи з механізмами та інших потенційно небезпечних видів діяльності. 

   

  Спосіб застосування та дози.

  Градуйована піпетка знаходиться усередині упаковки. 

  Дітям віком від 4 років до 6 років:           1,0 мл;

  Дітям віком від 6 років до 12 років:         1,5 мл;

  Дітям віком від 12 років та дорослим:   доза встановлюється індивідуально – 1,5-2 мл.  

  Приймати внутрішньо 3 рази на добу. Максимальний термін лікування: 4-5 діб. 

   

  Діти.

  Не застосовувати  дітям віком до 4 років.

   

  Передозування. 

  Симптоми передозування фенілерину: при передозуванні можливе посилення проявів побічних реакцій, особливо при тривалому застосуванні. 

  Можуть спостерігатися порушення серцевого ритму, підвищення артеріального тиску, артеріальна гіпотензія, біль та дискомфорт у ділянці серця, відчуття серцебиття, задишка, некардіогенний набряк легень, збудження, судоми, головний біль, тремор, порушення сну, занепокоєння, тривога, нервозність, дратівливість, неадекватна поведінка, психози з галюцинаціями, безсоння, слабкість, анорексія, нудота, блювання, олігурія, затримка сечовипускання, болюче або утруднене сечовипускання, почервоніння обличчя, відчуття холоду у кінцівках, парестезія, блідість шкіри, пілоерекція, підвищена пітливість, гіперглікемія, гіпокаліємія, звуження периферичних судин, зменшення притоку крові до життєвоважливих органів, що може призвести до погіршення кровопостачання нирок, метаболічного ацидозу, зростання навантаження на серце внаслідок збільшення загального опору периферичних судин. Тяжкі наслідки звуження судин частіше можуть зустрічатися у пацієнтів із гіповолемією й тяжкою брадикардією. 

  При передозуванні хлорфеніраміну малеату можуть спостерігатися атропіноподібні симптоми: мідріаз, фотофобія, сухість шкіри та слизових оболонок, підвищення температури тіла, тахікардія, атонія кишечнику. Зазвичай спочатку спостерігаються симптоми збудження центральної нервової системи (психомоторне збудження, порушення моторної координації, гіперрефлексія, судоми), а потім – пригнічення, сонливість, порушення свідомості, які супроводжуються розладами дихання та порушенням роботи серцево-судинної системи (порушення серцевого ритму, екстрасистолія, зменшення частоти пульсу, зменшення артеріального тиску аж до судинної недостатності).

  Лікування симптоматичне.

   

  Побічні реакції.

  З боку серцево-судинної системи: порушення серцевого ритму, тахікардія, рефлекторна брадикардія, підвищення артеріального тиску (особливо у пацієнтів з артеріальною гіпертензією), відчуття припливу крові до обличчя.

  З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, діарея, диспепсія, метеоризм, сухість в роті, анорексія.

  З боку сечостатевої системи:  затримка сечовипускання, утруднення сечовиділення. 

  З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, відчуття страху, порушення сну, безсоння, сонливість,  відчуття тривоги, збудженість, тремор, галюцинації, судоми, епілептичні напади, дискінезія, кома, зміни поведінки.

  З боку печінки і біліарної системи:  дискінезія жовчовивідних шляхів, гепатит, жовтяниця.

  З боку шкіри та її похідних: шкірні висипання, свербіж, блідість шкірних покровів, ексфоліативний дерматит. 

  З боку органів зору: сухість слизової оболонки очей, зниження гостроти зору, мідріаз,  підвищення внутрішньоочного тиску.

  З боку системи крові та лімфатичної системи: гемолітична анемія, коливання рівнів глюкози в крові. 

  Порушення з боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк, анафілактичні реакції. 

  Інші: сухість у носі, слабкість.

   

  Термін придатності. 

  2 роки. 

   

  Умови зберігання.

  Зберігати при температурі не вище  25 0C,  в  оригінальній упаковці та недоступному для дітей місці.  

   

  Упаковка.

  У скляних або пластикових флаконах темного кольору  по 15 мл  з  градуйованою піпеткою  у картонній упаковці.

   

   

   

   

  Категорія відпуску.  

  Без рецепта.

   

  Виробник.

  Гракуре Фармасьютікалс ЛТД/Gracure Pharmaceuticals LTD.

   

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  E-1105, Промислова зона, ділянка III, Бхіваді, Раджастан, район Алвар, 301019, Індія/

  E-1105, Industrial Area, Phase III,  Bhiwadi, Rajasthan, Alwar  District, 301019, India.

   

  Заявник.

  Мілі Хелскере Лімітед, Велика Британія/Mili Healthcare Limited, Great Britain

   

  Місцезнаходження заявника.

  Фаірфакс Хаус 15, Фалвуд Плейс, Лондон,  WC1V 6AY, Велика Британія/

  Fairfax House 15, Fulwood Place, London, WC1V 6AY, Great Britain.


  Мили Носик 15 мл фруктовые капли Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Илона 26.08.2016 Приобретала препарата для сына, очень удобный. Моему ребёнку закапать нос просто не возможно, а так и на вкус приятный и мучатся не нужно. Симптомы снимает быстро.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Мили Носик 15 мл фруктовые капли Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Мили Носик 15 мл фруктовые капли Характеристики

  Лікарська форма Краплі оральні з фруктовим смаком по 15 мл у скляному або у пластиковому флаконі
  Виробник Гракуре Фармасьютікалс ЛТД, Індія
  Вік від 4 років
  Міжнародне найменування Phenylephrine, combinations
  Показання Застуда, яка супроводжується ринореєю, відчуттям закладеності носа, сльозотечею, постійним чханням. Інфекційні та алергічні ринофарингіти, поліноз (сінна гарячка); симптоматичне лікування гострих та хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів: риніти, синусити, фарингіти.
  Протипоказання Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату або до інших антигістамінних засобів; тяжкі порушення серцевої провідності, декомпенсована серцева недостатність; артеріальна гіпертензія, виражений атеросклероз, тяжкі захворювання коронарних артерій; епілепсія, феохромоцитома, гіпертиреоз, закритокутова глаукома, захворювання уретри та передміхурової залози з утрудненим сечовипусканням, обструкція шийки сечового міхура; пілородуоденальна обструкція, ниркова недостатність, цукровий діабет. Не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО, при одночасному застосуванні з трициклічними антидепресантами або ?-адреноблокаторами.
  Склад діючі речовини: хлорфеніраміну малеат, фенілефрину гідрохлорид; 1 мл містить 2 мг хлорфеніраміну малеату, 2,5 мг фенілефрину гідрохлориду; допоміжні речовини: цукроза, кислота бензойна (E 210), динатрію едетат, сорбіту розчин (E 420), пропіленгліколь, натрію гідроксид, ароматизатор малини, барвник кармоїзин (Е 122), вода очищена.
  Термін придатності 2 роки
  Українська назва МІЛІ НОСІК
  Упаковка флакон
  Фармакотерапевтична група Протинабрякові засоби для системного застосування при патології порожнини носа. Код ATХ R01 BА53

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.