www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Микозан набор для удаления грибкового поражения

Loading...
  Купить Микозан набор для удаления грибкового поражения в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Микозан набор для удаления грибкового поражения в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Микозан набор для удаления грибкового поражения в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
227.1 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Микозан набор для удаления грибкового поражения

При нанесении на ноготь Микозан образует водорастворимую пленку, покрывающую его поверхность и глубоко проникая в толщу, повышает плотность структур ногтевых пластин, снижает их пористость, а также формирует защиту от воздействия патогенных грибов, создавая условия, неблагоприятные для их роста. Микозан оказывает разрушительное воздействие липидной оболочки грибов, вызывая их гибель. Микозан предотвращает дальнейший рост и распространение грибов по ногтю, способствуя его естественном отрастания.


Цена Микозан набор для удаления грибкового поражения актуальна при заказе на сайте. Купить Микозан набор для удаления грибкового поражения в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.


Микозан набор для удаления грибкового поражения Инструкция

До складу сироватки Мікозан® входить: вода (47,6 %), фільтрат ферменту жита (40 %), пентиленгліколь (10 %), диметилізосорбід (1,5 %) і гідроксиетилцелюлоза (0,9 %).

Дія

При нанесенні на ніготь Мікозан утворює водорозчинну плівку, що покриває його поверхню і глибоко проникаючи в товщу, підвищує щільність структур нігтьових пластин, знижує їх пористість, а також формує захист від впливу патогенних грибів, створюючи умови, несприятливі для їхнього росту. Мікозан чинить руйнівну дію ліпідної оболонки грибів, викликаючи їх загибель. Мікозан запобігає подальшому росту і поширенню грибів по нігтю, сприяючи його природному відростанню.

Основні характеристики і використання Мікозана (Мал. 1 )

А. Видалення грибкового ураження нігтів:

Перед використанням видаліть лак для нігтів і/або очистіть нігті.

1. Один раз на тиждень акуратно зачищати уражений ніготь пилкою, яка додається.

2. Наносити Мікозан 2 рази на день (ранок/вечір ) на всю поверхню ураженого нігтя протягом тривалого безперервного періоду - мінімум 4 тижні.

3 . Після нанесення Мікозана ніготь необхідно просушити протягом 1-2 хвилин.

Після основного курсу застосування (4 тижні), рекомендується використовувати Мікозан один раз на день, поки повністю не відросте здоровий ніготь. Тривалість курсу в середньому становить 3-6 місяців (залежно від площі ураження та індивідуальної швидкості росту нігтьової пластини).

Перші видимі результати відзначаються через декілька тижнів від початку застосування Мікозана.

Засіб Мікозан призначений для видалення грибкового ураження нігтьових пластин. Якщо ви не впевнені, що страждаєте саме грибковим ураженням нігтів, зверніться до лікаря.

В. Профілактика (попередження) повторної появи грибкової інфекції нігтів.

Наносити Мікозан один раз на день на неуражені нігті.

С. Зміцнення та живлення нігтьових пластин при їх підвищеній ламкості і розшаровуванні.

Наносити Мікозан один раз на день на нігті.

Шаблони для контролю покращення стану нігтя/ів (Мал. 2 )

Для оцінки ефективності Мікозана рекомендується 1 раз на місяць фіксувати розмір ураженої ділянки нігтя.

У зазначеному шаблоні відзначте ділянку нігтя, яка уражена грибковою інфекцією - це допоможе вам запам'ятати, як виглядав ніготь до застосування Мікозану.

Відзначайте уражену область на шаблонах кожен місяць до повного зникнення ураженої ділянки. Покажіть фахівцеві дану схему, щоб він зміг оцінити динаміку покращення стану нігтя/ів на даний момент.

Щоденник використання Мікозана (мал.3)

 • Використовуйте щоденник для відстеження результатів. Використовуйте Мікозан два рази на день і зачищайте уражену ділянку пилочкою для нігтів один раз на тиждень.
 • Незважаючи на те, що покращення може бути непомітним в перший або другий місяць застосування Мікозана, це не говорить про неефективність Мікозана. Нігтьові пластини людини ростуть повільно (особливо на великому пальці стоп), і повне відростання ураженої ділянки відбувається протягом 6-9 місяців. Реєструйте динаміку покращення стану нігтя/ів за допомогою шаблонів.

Особливі вказівки:

 • Мікозан призначений тільки для зовнішнього застосування.
 • Щоб уникнути перехресної інфекції не передавайте засіб Мікозан іншим особам і використовуйте 1 пилочку тільки для одного нігтя і тільки один раз!

Умови зберігання та термін придатності

Зберігати при кімнатній температурі в оригінальній упаковці. Берегти від дітей. Термін придатності 36 місяців. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Важливі рекомендації:

 • Тримайте кисті рук і стопи в сухості. Добре витирайте їх після душу, особливо в складках між пальцями. При грибкової інфекції використовуйте індивідуально чисті рушники.
 • Регулярно підстригайте нігті по прямій лінії з невеликим закругленням у кінчиків. Не кусайте нігті і не видаляйте кутикулу.
 • Носіть відповідне взуття, по можливості дозволяйте ногам провітрюватися. Не носіть взуття з синтетичних матеріалів. Під час лікування одягайте бавовняні шкарпетки, що зберігають прохолоду і свіжість ваших стоп. Якщо у вас пітніють ноги - частіше міняйте шкарпетки.
 • Регулярно проводіть дезінфекцію взуття.
 • У громадському душі або роздягальнях користуйтеся індивідуальними тапочками. Грибок розмножується в теплих і вологих місцях, таких як басейни, душові або роздягальні.
 • Не використовуйте лак для нігтів. Незважаючи на те, що він створює видимість захисту нігтя від грибкової інфекції, лак може затримати вологу.
 • При педикюрі і манікюрі використовуйте одноразові або індивідуальні інструменти.

Протипоказання до застосування:

Мікозан® не призначений для застосування у дітей молодших 4 -х років.

Строк придатності

Строк придатності вказано на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати за температури не нгижче 5°С і невище 25°С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Виробник

Serrix B.V., Herengracht 458, 1017 CA Amsterdam, The Netherlands.

Ексклюзивний дистрибьютор в Україні:

CONTRAD SWISS SA, Via Ferrucio Pelli 2, 6900 Lugano, Switzerland, www.contrad.ch

Уповноважений представник в Україні:

ТОВ «КРАТІЯ МЕДТЕХНІКА», Україна, 04107, м.Київ, вул Багговутівська, буд.17-21, 6й поверх

Микозан набор для удаления грибкового поражения Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Анатолий 10.02.2017 Я 4 месяца не мог избавится от грибка ногтей. Грибок ужасно мешал нормальной жизни. Когда начал применять Микозан был удивлен результату. В моем случае помог очень хорошо
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Микозан набор для удаления грибкового поражения Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Микозан набор для удаления грибкового поражения Характеристики

Виробник Serrix B.V., Herengracht 458, 1017 CA Amsterdam, The Netherlands.
Показання При нанесенні на ніготь Мікозан утворює водорозчинну плівку, що покриває його поверхню і глибоко проникаючи в товщу, підвищує щільність структур нігтьових пластин, знижує їх пористість, а також формує захист від впливу патогенних грибів, створюючи умови, несприятливі для їхнього росту. Мікозан чинить руйнівну дію ліпідної оболонки грибів, викликаючи їх загибель. Мікозан запобігає подальшому росту і поширенню грибів по нігтю, сприяючи його природному відростанню.
Протипоказання Мікозан призначений тільки для зовнішнього застосування. Щоб уникнути перехресної інфекції не передавайте засіб Мікозан іншим особам і використовуйте 1 пилочку тільки для одного нігтя і тільки один раз!
Склад До складу сироватки Мікозан® входить: вода (47,6 %), фільтрат ферменту жита (40 %), пентиленгліколь (10 %), диметилізосорбід (1,5 %) і гідроксиетилцелюлоза (0,9 %).
Термін придатності Строк придатності вказано на упаковці. Термін придатності 36 місяців.
Українська назва Мікозан
Упаковка Мікозан набір: сироватка по 5 мл №10 у тубах+пилоч.+шаблон

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.