www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Гель Метрогил 30 г

  • Купить Гель Метрогил 30 г в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Гель Метрогил 30 г в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Гель Метрогил 30 г в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 477.0006
Нет в наличии
сообщить о появлении
Основные физико-химические свойства:
Аналоги

Описание Гель Метрогил 30 г

Препарат Метрогил гель 30 г является средством местного применения с действующим веществом метронидазол. Данный гель является бактериостатическим и бактерицидным средством, которое активно относительного большого количества анаэробных микроорганизмов, а также – грамположительных бактерий и простейших. Полный перечень таких микроорганизмов, а также детальное описание действия препарата на организм содержит инструкция Метрогил геля, которая вложена в упаковку.

Отзывы Метрогил уже заслужил достаточно хорошие, так как достаточно быстро действует, не всасывается в кровоток (благодаря чему имеет минимум побочных эффектов), а также оказывает дополнительное антиоксидантное действие.

Применение Метрогила показано в таких случаях:


- розовые угри (в том числе, связанные с приемом гормональных ОК);

- угревая сыпь различной этиологии, в том числе – подростковая;

- плохо заживающие раны и пролежни, трофические язвы, в том числе – при сахарном диабете либо варикозе;

- себорея;

- трещины заднего прохода – в качестве профилактики инфицирования.

Метрогил гель используют наружно, нанося тонким слоем на пораженную кожу дважды в день Возможно нанесение под повязку. Благодаря тому, что метронидазол концентрируется в крови в минимальных количествах (в случае наружного применения), побочных эффектов пациенты не заметили. Возможно использование в период беременности.

Купить Метрогил гель возможно во многих аптеках Киева и прочих городов Украины. Кроме того, вы легко можете оформить заказ на нашем сайте. Так как цена Метрогила в Аптеках-24 ниже, чем во многих других, вы сможете сэкономить свои деньги, а так как мы работаем во многих городах – еще и время. Наши консультанты уточнят стоимость Метрогил геля в вашем городе, и оформят заказ. Также при необходимости вы сможете подобрать аналоги Метрогил геля.

Гель Метрогил 30 г Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

МЕТРОГІЛ®

(METROGYLÒ)

 

Склад:

діючі речовини: metronidazole;

1 г гелю містить метронідазолу 10 мг;

допоміжні речовини: пропілпарагідроксибензоат (Е 216), пропіленгліколь, карбомер 940, динатрію едетат, натрію гідроксид, метилпарагідроксибензоат (Е 218), вода очищена.

 

Лікарська форма. Гель для зовнішнього застосування.

 

Фармакотерапевтична група. Хіміотерапевтичні засоби для місцевого застосування. Код АТС D06B X01.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Для місцевого застосування у лікуванні запалених папул, пустул, червоних та звичайних вугрів.

У складі комплексної терапії при лікуванні інфікованих трофічних виразок нижніх кінцівок, спричинених цукровим діабетом та хронічною венозною недостатністю.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до метронідазолу, а також до похідних нітроімідазолу та до будь-яких компонентів, що входять до складу препарату.

 

Спосіб застосування та дози.

Тільки для зовнішнього  застосування!

Гель наносити тонким шаром на уражену ділянку шкіри після її очищення. Застосовувати двічі на день (вранці і ввечері).

Тривалість лікування визначає лікар індивідуально. Якщо необхідно, застосовувати окклюзійну пов’язку. Терапевтичний ефект спостерігається після 3 тижнів лікування.

 

Побічні реакції.

Повідомлялося про наступні побічні реакції: сльозотеча (якщо гель наносити близько до ділянки очей), тимчасове почервоніння шкіри (еритема), шкірний висип, легка сухість, свербіж, печіння, місцеве підвищення температури шкіри і подразнення шкіри.

Побічні ефекти виникали не більш, ніж у 2 % пацієнтів.

 

Передозування.

Випадки передозування гелю Метрогіл® при місцевому застосуванні невідомі. При місцевому застосуванні  метронідазол  абсорбується у незначній кількості, що не чинить системний ефект.

 

Застосування в період вагітності або годування груддю.

При застосуванні внутрішньо метронідазол проникає крізь плацентарний бар’єр у грудне молоко у досить значних концентраціях.

Незважаючи на те, що у разі місцевого застосування концентрація метронідазолу в крові невисока, Метрогіл® гель протипоказаний у І триместрі вагітності, а в ІІ та ІІІ триместрах його можна застосовувати у разі крайньої потреби.

На період лікування препаратом слід припинити годування груддю.

 

Діти.

Не застосовувати дітям.

 

Особливості застосування.

Уникати потрапляння препарату в очі. Якщо гель потрапив в очі, необхідно терміново промити їх великою кількістю води.

Не слід наносити гель на ділянки, розташовані близько до очей. Уражену ділянку слід очистити перед нанесенням гелю Метрогіл®. Після нанесення препарату можна використовувати косметичні засоби.

При звичайних вуграх застосування гелю Метрогіл® слід комбінувати з внутрішнім прийомом антибіотиків.

При нанесенні на велику площу поверхні шкіри або в разі тривалого використання гелю Метрогіл® існує вірогідність  розвитку системних побічних ефектів.

Препарат слід обережно призначати хворим з порушенням функції системи кровотворення.

Метронідазол для зовнішнього застосування неефективний для лікування телеангіектазії, що спостерігається при червоних вуграх.

Пропілпарагідроксибензоат (Е 216) та метилпарагідроксибензоат (Е 218), що входять до складу препарату,  можуть викликати алергічну реакцію (можливо, відстрочену).

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Застосування препарату у зазначеній дозі не впливає на керування транспортними засобами або роботу з потенційно небезпечними механізмами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При місцевому застосуванні у рекомендованих дозах системної взаємодії гелю Метрогіл® з іншими лікарськими засобами не виявлено. Однак слід притримуватись  обережності при призначенні гелю Метрогіл ® з деякими лікарськими препаратами.

Варфарин та інші кумаринові антикоагулянти.  Метронідазол посилює антикоагулянтну дію, що призводить до подовження  часу утворення протромбіну.

Фенобарбітал. При одночасному застосуванні з метронідазолом понижується антимікробна активність останнього. Причина –  прискорений метаболізм метронідазолу.

Дисульфірам. Одночасне застосування  посилює токсичність препаратів, що може призвести до розвитку неврологічних симптомів.

Циметидин. Пригнічує метаболізм метронідазолу, що може спричинити підвищення концентрації метронідазолу в сироватці крові.

При системній терапії метранідазолом необхідно утримуватись від прийому алкоголю, оскільки можлива дисульфірамоподібна реакція.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Метронідазол – похідне 5-нітроімідазолу, активний проти анаеробних найпростіших та анаеробних бактерій.  Метронідазол  ефективний відносно Trichomonas vaginalis, Giardia intestinalis, Gardnerella vaginalis, Entamoeba histolytica, Lamblia spp., а також облігатних анаеробів: Bacteroides spp. (B.fragilis, B.distasonis, B.thetaiotaomicron, B.vulgatus, B. ovatus), Fusobacterium spp. та  деяких грампозитивних мікроорганізмів: Eubacterium spp., Clostridium spp., Peptostreptococcus spp., Peptococcus spp.

Метронідазол  для зовнішнього застосування  має незначну антиоксидантну активність.

Установлено, що метронідазол   значно зменшує вироблення нейтрофілами  активного кисню, гідроксильних радикалів та перекису водню, які є потенційними окислювачами і можуть нанести шкоду тканинам у місці запалення.

Механізм  дії метронідазолу полягає у біохімічному відновленні 5-нітрогрупи  метронідазолу внутрішньоклітинними транспортними протеїнами анаеробних мікроорганізмів і найпростіших. Відновлена 5-нітрогрупа  метронідазолу взаємодіє з ДНК мікроорганізмів, пригнічуючи її синтез, що призводить до загибелі мікроорганізмів.

При місцевому застосуванні препарат ефективний проти вугрів, однак механізм цієї дії повністю не вивчений.

Фармакокінетика. При зовнішньому застосуванні абсорбція препарату є мінімальною і тільки незначну кількість лікарського засобу знаходять у плазмі крові. Абсорбований метронідазол проникає  через плацентарний та гематоенцефалічний бар’єри. Максимальна концентрація у крові досягає 66 мг/мл (якщо наносити 1 г гелю, що еквівалентно 7,5 мг метронідазолу).

 

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізіко-хімічні властивості:

однорідний гель від безбарвного до жовтого кольору.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати. Зберігати у місці, недоступному для дітей.

 

Упаковка. По 30 г у тубі з алюмінію або ламінованого пластику. По 1 тубі в картонній коробці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Виробник. Юнік Фармасьютикал Лабораторіз (відділення фірми Дж .Б. Кемікалз енд Фармасьютикалз Лтд).

 

Місцезнаходження. Ділянка № 304-308, Джі. Ай. Ді. Сі. Індастріал Еріа, місто Панолі – 394 116, округ Бхарух, Індія.

Plot No.304-308, G.I.D.C. Industrial Area, City: Panoli – 394 116, Dist: Bharuch, India.

Гель Метрогил 30 г Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Саша 09.09.2016 Очень хорошо помогает при сыпе....как раз дочке покупаю. Довольная)
  • Ярослава 22.07.2016 От угрей действительно замечатльное средство. У сына была сыпь. Массу врачей обходили. А потом нам посоветовали метрогил. Из всего того, что перепробовали - лучшее. Действительно могу порекомндовать.
  • Маша 04.01.2015 Отличное средство, вполне недорогое, но от угрей избавляет получше дорогих.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Гель Метрогил 30 г Видеообзор

Гель Метрогил 30 г Характеристики

Лікарська форма Гель вагінальний, 10 мг/г, по 30 г у тубі з алюмінію або ламінованого пластику; по 1 тубі в коробці з картону
Виробник "Юнік Фармасьютикал Лабораторіз" (відділення фірми "Дж. Б. Кемікалз енд Фармасьютикалз Лтд."), Індія
Вік не застосовувати дітям
Міжнародне найменування Metronidazole
Показання Бактеріальні вагінози різної етіології, підтверджені клінічними і мікробіологічними даними.
Протипоказання Гіперчутливість до метронідазолу та до інших компонентів, що входять до складу препарату, а також до похідних нітроімідазолу.
Склад діюча речовина: метронідазол; 1 г гелю містить метронідазолу – 10 мг; допоміжні речовини: пропілпарагідроксибензоат (Е 216), пропіленгліколь, карбомер 940, динатрію едетат, натрію гідроксид, вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва МЕТРОГІЛ® ВАГІНАЛЬНИЙ ГЕЛЬ
Упаковка туба
Фармакотерапевтична група Протимікробні та антисептичні засоби, які застосовуються у гінекології. Похідні імідазолу. Код АТX G01A F01.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Рекомендуем
С этим товаром покупают