Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Метотрексат Эбеве 10 мг №50 таблетки

  Loading...
   Купить Метотрексат Эбеве 10 мг №50 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Метотрексат Эбеве 10 мг №50 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Метотрексат Эбеве 10 мг №50 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Метотрексат Эбеве 10 мг №50 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  841,41 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Метотрексат Эбеве 10 мг №50 таблетки

  Таблетки Метотрексат являются антагонистом фолиевой кислоты, благодаря чему угнетает клеточное деление, а также рост тканей и костного мозга. С такими свойствами препарата связано и применение Метотрексата для торможения роста злокачественных опухолей. Метротрексат используют как в составе комбинированной терапии, так и самостоятельно.


  Данный препарат назначают вместе с натриевой солью (моно- или дополнительно к химихотерапии) при таких заболеваниях:

  • хронический миелолейкоз на поздней стадии;
  • лимфосаркома;
  • острый миелобластный и лимфобластный лейкоз;
  • саркома мягких тканей;
  • остеогенная саркома (при этом заболевании назначаютповышенные дозы препарата);
  • опухоль Юинга;
  • онкология молочной железы, легких, яичников.
  • рак (хориокарцинома) матки.


  Цена Метотрексат Эбеве 10 мг №50 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Метотрексат Эбеве 10 мг №50 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Метотрексат Эбеве 10 мг №50 таблетки Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
    МЕТОТРЕКСАТ «ЕБЕВЕ»
  (METHOTREXAT «EBEWE»)

   

  Склад:

  діюча речовина: methotrexate;

  1 таблетка містить 2,5 мг або 5 мг, або 10 мг метотрексату;

  допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; целюлоза мікрокристалічна; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат.

   

  Лікарська форма. Таблетки.

   

  Основні фізико-хімічні властивості.

  Метотрексат «Ебеве» 2,5 мг: круглі плоскі таблетки зі скошеними краями, світло-жовтого кольору, допускається наявність вкраплень від жовтого до оранжевого кольору або білуватих вкраплень;

  Метотрексат «Ебеве» 5 мг: круглі двоопуклі таблетки світло-жовтого кольору з рискою для поділу з одного боку, допускається наявність вкраплень від жовтого до оранжевого кольору або білуватих вкраплень;

  Метотрексат «Ебеве» 10 мг: капсулоподібні двоопуклі таблетки світло-жовтого кольору з рискою для поділу з одного боку, допускається наявність вкраплень від жовтого до оранжевого кольору або білуватих вкраплень.

   

  Фармакотерапевтична група.

  Антинеопластичні засоби. Антиметаболіти. Структурні аналоги фолієвої кислоти.

  Код АТХ L01B A01.

   

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Метотрексат – похідне фолієвої кислоти, належить до цитотоксичних засобів класу антиметаболітів. Він діє під час S-фази клітинного циклу і конкурентно інгібує фермент дигідрофолатредуктазу, запобігаючи таким чином відновленню дигідрофолату до тетрагідрофолату, що є необхідним для синтезу ДНК та реплікації клітин. Активно проліферуючі тканини, такі як злоякісні утворення, кістковий мозок, фетальні клітини, слизова оболонка ротової порожнини і кишечнику, клітини сечового міхура, зазвичай більш чутливі до метотрексату. Оскільки проліферація злоякісних тканин швидша за нормальну, метотрексат може порушувати їхній розвиток, не завдаючи необоротної шкоди здоровим тканинам.

  Механізм дії метотрексату при захворюванні на ревматоїдний артрит невідомий, можливо, він впливає на імунні функції. Необхідне подальше вивчення дії метотрексату на імунну систему у зв’язку з ревматоїдним імунопатогенезом.

  При псоріазі швидкість реплікації епітеліальних клітин у шкірі значно вища за норму. Ця різниця у швидкості проліферації є підставою для застосування метотрексату для контролю псоріатичного процесу.

   

  Фармакокінетика.

  При пероральному застосуванні Метотрексат «Ебеве» швидко абсорбується. Після приймання дози 2 ´ 2,5 мг максимальна концентрація метотрексату у сироватці крові досягається через 0,83 години і становить у середньому 170 нг/мл.

  Близько 50 % метотрексату зв’язується з білками плазми крові. Після розподілення метотрексат накопичується переважно у печінці, нирках та селезінці у вигляді поліглутаматів, які можуть утримуватися протягом тижнів та місяців. При застосуванні у низьких дозах у цереброспінальну рідину проникає мінімальна кількість метотрексату. Термінальний період напіввиведення метотрексату варіює від 3 до 17 годин і в середньому становить 6-7 годин. У пацієнтів із третьою камерою розподілу (плевральним випотом, асцитом) період напіввиведення метотрексату може бути до 4 разів більшим.

  Приблизно 10 % від прийнятої дози метаболізується у печінці. Головним метаболітом метотрексату є 7-гідроксиметотрексат.

  Метотрексат екскретується переважно у незміненому вигляді нирками (шляхом фільтрації у клубочках і активної секреції у проксимальних канальцях).

  Приблизно 5-20 % метотрексату і 1-5 % 7-гідроксиметотрексату виводиться з жовчю. Наявна виражена ентерогепатична рециркуляція метотрексату.

  У пацієнтів із порушеннями функції нирок виведення метотрексату відбувається значно повільніше. Невідомо, чи впливають порушення функції печінки на виведення метотрексату.

   

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Протиревматична терапія. Ревматоїдний артрит в активній формі у дорослих пацієнтів, яким показане лікування хворобо-модифікуючими протиревматичними препаратами (ХМПРП).

  Лікування псоріазу. Тяжкі та поширені форми псоріазу вульгарного, особливо бляшкового типу, у дорослих пацієнтів при неефективності традиційної терапії, наприклад, фотолікування, PUVA-терапії та застосування ретиноїдів.

  Як цитостатичний препарат. Підтримуюча терапія гострого лімфолейкозу.

   

  Протипоказання.

  ·      Гіперчутливість до метотрексату або до інших компонентів препарату.

  ·      Значні порушення функції печінки (рівень білірубіну > 85,5 мкмоль/л).

  ·      Зловживання алкоголем.

  ·      Порушення функції нирок (кліренс креатиніну < 20 мл/хв).

  ·      Наявні порушення з боку системи кровотворення (зокрема гіпоплазія кісткового мозку, лейкопенія, тромбоцитопенія або виражена анемія).

  ·      Імунодефіцит.

  ·      Тяжкі, гострі або хронічні інфекції (наприклад, туберкульоз або ВІЛ).

  ·      Виразки ротової порожнини або шлунково-кишкового тракту.

  ·      Період вагітності та годування груддю.

  ·      Вакцинація живими вакцинами у період лікування метотрексатом.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодій.

  Алкоголь, гепатотоксичні та гематотоксичні препарати

  Ризик гепатотоксичної дії метотрексату зростає у разі регулярного вживання алкоголю або супутнього приймання інших гепатотоксичних препаратів. Слід уникати вживання алкоголю під час лікування метотрексатом. При лікуванні метотрексатом пацієнтів, які приймають інші гепато- і гематотоксичні препарати (наприклад лефлуномід, метамізол), необхідна особлива обережність. Комбіноване лікування метотрексатом і ретиноїдами, наприклад ацитретином або етретинатом, збільшує ризик розвитку гепатотоксичності.

  При комбінованій терапії метотрексатом і лефлуномідом частота розвитку панцитопенії і гепатотоксичних ефектів збільшується.

  Пероральні антибіотики

  Антибіотики для перорального застосування (зокрема тетрацикліни, хлорамфенікол та антибіотики широкого спектра дії, що не абсорбуються) можуть впливати на ентерогепатичну циркуляцію внаслідок інгібування мікрофлори кишечнику або пригнічення бактеріального метаболізму.

  Антибіотики

  Такі антибіотики як пеніциліни, глікопептиди, сульфонаміди, ципрофлоксацин і цефалотин у поодиноких випадках можуть знижувати нирковий кліренс метотрексату, внаслідок чого може підвищуватися його концентрація у сироватці крові та посилюватися токсична дія на систему кровотворення і травний тракт.

  Пробенецид, слабкі органічні кислоти, піразоли та нестероїдні протизапальні препарати

  Пробенецид, слабкі органічні кислоти (наприклад, петльові діуретики) та піразоли (фенілбутазон) можуть уповільнювати виведення метотрексату, внаслідок чого може зростати його концентрація в сироватці крові та посилюватися гематологічна токсичність. Ризик токсичних ефектів також зростає у разі комбінованого застосування метотрексату в низьких дозах і нестероїдних протизапальних препаратів або саліцилатів. З обережністю слід ставитись до прийому нестероїдних протизапальних препаратів та метотрексату протягом 24 годин після прийому препарату, коли рівень метотрексату у плазмі крові може підвищитись та спричинити підвищення токсичності препарату.

  Дослідження на тваринах показали, що нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП), у тому числі саліцилова кислота, викликають зниження канальцевої секреції метотрексату й відповідно посилюють його токсичні ефекти. Проте під час клінічних досліджень, у яких НПЗП та саліцилову кислоту застосовували як препарати супутньої терапії для лікування пацієнтів з ревматоїдним артритом, не відзначено збільшення частоти побічних реакцій. Згадані препарати дозволяється продовжувати застосовувати у складі комплексної терапії ревматоїдного артриту одночасно з метотрексатом, але лише під ретельним медичним наглядом.

  Обережність потрібна при одночасному застосуванні нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) та метотрексату, оскільки при одночасному застосуванні метотрексату (у високих дозах) та НПЗП повідомлялося про серйозні побічні явища, такі як раптове тяжке пригнічення кісткового мозку, апластична анемія та шлунково-кишкова токсичність, та навіть окремі летальні випадки.

  Препарати, які діють несприятливо на кістковий мозок

  При супутній терапії препаратами, які можуть спричиняти побічні ефекти на кістковий мозок (наприклад, сульфонамід, триметоприм/сульфаметоксазол, хлорамфенікол, піриметамін), слід враховувати можливість розвитку більш виражених гематологічних порушень.

  Препарати, які спричиняють дефіцит фолатів

  При супутній терапії препаратами, які спричиняють дефіцит фолатів (наприклад, сульфонамідами, триметопримом/сульфаметоксазолом), токсична дія метотрексату може посилюватись. Особлива обережність також необхідна при лікуванні пацієнтів із наявним дефіцитом фолієвої кислоти в організмі. З іншої сторони, супутній прийом препаратів, що містять фолієву кислоту або вітаміни, може порушити дію метотрексату.

  Інші протиревматичні препарати

  При комбінованому застосуванні з іншими протиревматичними препаратами (наприклад, солями золота, пеніциламіном, гідроксихлорохіном, сульфасалазином, азатіоприном, циклоспорином) токсична дія метотрексату зазвичай не посилюється.

  Сульфасалазин

  Хоча при комбінованому застосуванні з сульфасалазином дія метотрексату може потенціюватися внаслідок пригнічення синтезу фолієвої кислоти сульфасалазином (у результаті чого може зростати частота побічних ефектів), однак під час кількох клінічних досліджень такі ефекти спостерігалися лише у поодиноких випадках.

  Інгібітори протонного насоса

  При одночасному застосуванні метотрексату та інгібіторів протонного насоса (наприклад, омепразол або пантопразол) можлива їх взаємодія. Омепразол може знижувати нирковий кліренс метотрексату, а пантопразол може інгібувати ниркову елімінацію метаболіту 7‑гідроксиметотрексату, що в одному випадку супроводжувалося розвитком міалгії та тремору.

  Необхідно брати до уваги фармакокінетичну взаємодію між метотрексатом і флуклоксациліном (при цьому знижується площа під фармакокінетичною кривою для метотрексату), антиконвульсантами (знижується концентрація метотрексату в крові) і 5‑фторурацилом (збільшується період напіввиведення 5-фторурацилу). Після застосування метотрексату разом з оксациліном і омепразолом в окремих випадках спостерігалося значне підвищення концентрації метотрексату в сироватці крові. Повідомлялося про взаємодію між лефлуномідом і метотрексатом (з розвитком цирозу печінки, м’язово-скелетних інфекцій та зниженням кількості тромбоцитів). Необхідно з обережністю застосовувати метотрексат у комбінації з імуномодуляторами при проведенні ортопедичних операцій, коли вразливість до інфікування збільшується. Супутнє застосування меркаптопурину та метотрексату може підвищити біодоступність меркаптопурину, імовірно, за рахунок сповільнення метаболізації меркаптопурину.

  Супутнє застосування метотрексату та теофіліну може зменшити кліренс теофіліну. Слід забезпечити регулярне визначення рівню теофіліну у плазмі крові.

  Саліцилати, фенілбутазон, фенітоїн, барбітурати, транквілізатори, пероральні контрацептиви, тетрацикліни, похідні амідопірину, сульфаміди та параамінобензойна кислота заміщають метотрексат у процесі зв’язування з сироватковим альбуміном, унаслідок чого підвищується його біодоступність (опосередковане збільшення дози).

  Засоби для анестезії на основі окису азоту можуть посилювати вплив метотрексату на метаболічне перетворення фолієвої кислоти, наслідком чого є не прогнозоване пригнічення функцій кісткового мозку високого ступеня тяжкості та стоматит. Для зниження інтенсивності таких явищ необхідне введення фолінату кальцію.

  Копестирамін може підсилювати позаниркове виведення метотрексату за рахунок втручання в процес ентерогепатичної циркуляції. При проведенні променевої терапії в період отримання пацієнтом метотрексату можливе збільшення ризику некрозу м’яких тканин та кісток.

  У разі одночасного застосування з іншими цитостатиками кліренс метотрексату може знижуватися.

  Вітамінні комплекси і препарати заліза для перорального застосування, що містять фолієву кислоту, можуть змінювати реакцію організму на терапію метотрексатом.

  З огляду на можливий вплив на імунну систему метотрексат може змінювати реакцію на вакцинацію та результати досліджень (імунологічні процедури для визначення імунної реакції). Під час терапії метотрексатом не слід проводити супутню вакцинацію живими вакцинами.

  Напої, які містять кофеїн і теофілін

  Слід уникнути надмірного вживання напоїв, що містять кофеїн або теофілін (кава, холодні кофеїн-вмісні напої, чорний чай) під час лікування метотрексатом, оскільки це може зменшити ефективність метотрексату через взаємодію метотрексату та метиксантину аденозинових рецепторів.

  Цитарабін

  Випадки тяжких невротичних розладів від головного болю до паралічу, коми та інсультоподібних епізодів спостерігалися переважно у дітей та підлітків на фоні лікування метотрексатом в комбінації з цитарабіном.

  Під час супутнього застосування із метотрексатом L-аспарагіназа блокує дію останнього.

  В окремих випадках кортикостероїди призводили до генералізованого оперізувального лишаю у пацієнтів з оперізувальним лишаєм або постгерпетичною невралгією та при супутньому прийомі метотрексату.

  Супутнє застосування меркаптопурину та метотрексату може підвищити концентрацію меркаптопурину в плазмі крові, імовірно, за рахунок сповільнення метаболізації меркаптопурину.

  Таким чином, супутнє застосування може вимагати коригування дози.

  Піриметамін або ко-трімоксазол, що застосовуються у комбінації з метотрексатом, можуть спричиняти панцитопенію, імовірно, за рахунок додаткового пригнічення редуктази дигідрофолієвої кислоти внаслідок впливу цих речовин та метотрексату (про взаємодії між сульфонамідами та метотрексатом див. вище).

  Пацієнти, які одночасно приймають ретиноїди, наприклад етретинат, та метотрексат мають перебувати під ретельним наглядом з метою своєчасного виявлення ознак можливого підвищеного рівня печінкової токсичності.
   

  Ципрофлоксацин

  Знижує канальцеву секрецію; слід бути обережним при застосуванні цього лікарського засобу разом із метотрексатом.

  Особливості застосування.

  Лікування метотрексатом має здійснюватися під наглядом кваліфікованих лікарів-онкологів, дерматологів або ревматологів, які мають досвід застосування  хіміотерапевтичних засобів.

  Метотрексат Эбеве 10 мг №50 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Светлана Мироновна 14.09.2016 Препарат дорогостоящий, но выхода нет, так как выхода нет в лечении, но спасибо Аптеке24, очень удобная быстрая доставка по адресу всего списка медикментов, не нужно собирать по аптекам. Спасибо, буду и в дальнейшем вашим клиентом!
  • Валерий 26.07.2016 Я уже двадцать лет страдаю ревматоидным артритом. Десять из которых лечусь метотрексатом. Состояние мое улучшилось.
  • san.sanych 25.05.2013 Отличная цена, спасибо, ребята. Очень нужное лекарство.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Метотрексат Эбеве 10 мг №50 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Метотрексат Эбеве 10 мг №50 таблетки Характеристики

  Лікарська форма Таблетки по 10 мг № 50 у контейнерах в коробці
  Виробник ЕБЕВЕ Фарма Гес.м.б.Х. Нфг. КГ (випуск серії), Австрія Гаупт Фарма Амарег ГмбХ (виробництво in bulk, пакування, тестування), Німеччина Салютас Фарма ГмбХ (випуск серії), Німеччина
  Вік Від 3 років
  Міжнародне найменування Methotrexate
  Показання Протиревматична терапія. Ревматоїдний артрит в активній формі у дорослих пацієнтів, яким показане лікування хворобо-модифікуючими протиревматичними препаратами (ХМПРП). Лікування псоріазу. Тяжкі та поширені форми псоріазу вульгарного, особливо бляшкового типу, у дорослих пацієнтів при неефективності традиційної терапії, наприклад, фотолікування, PUVA-терапії та застосування ретиноїдів. Як цитостатичний препарат. Підтримуюча терапія гострого лімфолейкозу.
  Протипоказання Гіперчутливість до метотрексату або до інших компонентів препарату. · Значні порушення функції печінки (рівень білірубіну > 85,5 мкмоль/л). · Зловживання алкоголем. · Порушення функції нирок (кліренс креатиніну < 20 мл/хв). · Наявні порушення з боку системи кровотворення (зокрема гіпоплазія кісткового мозку, лейкопенія, тромбоцитопенія або виражена анемія). · Імунодефіцит. · Тяжкі, гострі або хронічні інфекції (наприклад, туберкульоз або ВІЛ). · Виразки ротової порожнини або шлунково-кишкового тракту. · Період вагітності та годування груддю. · Вакцинація живими вакцинами у період лікування метотрексатом.
  Склад діюча речовина: methotrexate; 1 таблетка містить 2,5 мг або 5 мг, або 10 мг метотрексату; допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; целюлоза мікрокристалічна; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва МЕТОТРЕКСАТ "ЕБЕВЕ"
  Упаковка контейнери
  Фармакотерапевтична група Антинеопластичні засоби. Антиметаболіти. Структурні аналоги фолієвої кислоти.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги