www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Меновит 230 мг N30 капсулы

 • Купить Меновит 230 мг N30 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 2884007
198.3 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Меновит 230 мг N30 капсулы

Меновит 230 мг рекомендуется к применению в качестве источника биологически активных веществ. Препарат способствует улучшению качества жизни женщин в период климакса, нормализует нестабильное артериальное давление и повышает работоспособность. 


Состав

Капсулы Меновит оказывают свое терапевтическое действие за счет активных компонентов: 

 • фолиевой кислоты, 

 • витамина В6, 

 • витамина Е, 

 • индол-3-карбинола, 

 • экстрактов клопогона и 

 • дикого ямса.


Показания к применению Меновита

Меновит капсулы к применению показаны для снижения проявлений климактерического синдрома: 

 • раздражительности, 

 • приливов, 

 • резких смен настроения, 

 • депрессивных состояний, 

 • предменструального синдрома, 

 • нарушений сна.


Дополнительно Меновит повышает 

 • сексуальную активность, 

 • снижает интенсивность приступов головной боли и головокружений, 

 • нормализует нестабильное артериальное давление. Способ и дозы приема

Капсулы Меновит инструкция рекомендует принимать в день по 1-2 штуки во время еды.Противопоказания и побочные действия Меновита

Медикамент не назначают при лактации, беременности, персональной компонентной непереносимости и детям. Не следует превышать рекомендованную дозу, использовать средство как замену рациональному питанию. Побочные действия от приема Меновита обычно не наблюдаются. Исключением могут быть аллергические реакции при плохой переносимости лекарственных веществ. По оптимальной стоимости Меновит возможно заказать на сайте нашей аптеки.  
Цена Меновит 230 мг №30 актуальна при заказе на сайте. Купить Меновит 230 мг №30 в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Меновит 230 мг N30 капсулы Инструкция

Інструкція Меновіт для застосування

Склад:

1 капсула “Меновіт” містить активні інгредієнти: екстракт сої — 62,5 мг,
екстракт кореня дикого ямсу — 50 мг,
екстракт клопогону звичайного — 30 мг,
індол-3-карбінол — 25 мг,
вітамін Е — 8мг,
вітамін В6 — 2 мг,
фолієва кислота — 0,4 мг,
Допоміжні речовини наповнювачi: дiоксид кремнію аморфний (орiсiл), мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, лактоза; оболонка капсули- желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки — 15,0 г, вуглеводи — 1,1 г, жири — 0 г; 64,4 ккал (269,4 кДж).


Рекомендації до споживання:

як джерело біологічно активних речовин. Сприяє покращенню якості життя жінок в клімактеричному періоді, підвищенню працездатності, нормалізації нестабільного артеріального тиску.

“Меновіт” може бути рекомендований лікарем з метою зниження таких проявів клімактеричного синдрому, як: припливи, дратівливість, різкі зміни настрою, депресивні стани, гранична пітливість, порушення сну, передменструальний синдром (ПМС).
Позитивно впливає на різні прояви клімаксу за цілою низкою симптомів:
знижує частоту припливів; покращує настрій, підвищує сексуальну активність;зменшує відчуття слабкості, стомлюваності і нервозності; зменшує інтенсивність нападів головного болю і запаморочення; сприяє нормалізації нестабільного артеріального тиску


ФУНЦІОНАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ


 • Екстракт сої (Glycine max): містить ізофлавони геністеїн і дайдзеін, що компенсують малу кількість естрогенів у жінок під час менопаузи. А великий вміст кальцію — запорука міцних, неламких кісток.
 • Дикий ямс (Dioscorea villosa ) — містить фітоестрогени, в тому числі діосгенін, який є природним попередником прогестерону. Фітоестрогени, потрапляючи в організм благотворно впливає на організм жінки: оптимізує гормональний рівень, регулюють менструальний цикл, усувають неприємності, пов'язані з перед- і постклімаксом, підтримують тонус жіночих органів, особливо в період клімаксу.
 • Екстракт Клопогону (Cimicifugae rhizoma): характеризується естрогенподібною дією, за рахунок зв'язування нейронів гіпоталамуса з естрогенових рецепторів. Результатом є зменшення виділення гонадотропін-рилізинг-гормону і зниження секреції лютеїнізуючого гормону. Циміцифуга сприяє усуненню вегетосудинних порушень, які спостерігаються в преклімактеричний і клімактеричний періоди, а також позитивно впливає на вегетативну нервову систему та знижує рівень психоемоційних розладів у клімактеричному періоді.
 • Індол-3-Карбінол — є біологічно активною речовиною екстракту сімейства хрестоцвітих, блокує гормон-залежні та гормон-незалежні механізми, що активують патологічний клітинний ріст в тканинах молочної залози, матки й передміхурової залози. За рахунок посилення активності ферментів системи цитохрому Р-450, нормалізує баланс естрогенів, пригнічує утворення проканцерогенного 16а-гідроксіестрона та сприяє зсуву співвідношення метаболітів жіночих статевих гормонів — естрогенів на користь утворення 2-С-гідроестрона; попереджає проліферацію клітин в естрогенчутливих тканин; індукує процеси апоптозу в патологічно змінених клітинах; нейтралізує дію ростових факторів, які стимулюють розвиток пухлин у гормон залежних органах репродуктивної системи; володіє потужним противірусним ефектом відносно ВПЛ, оскільки блокує синтез проонкогенного білку Е7 в епітеліальних клітинах, інфікованих цим вірусом, викликає вибіркову загибель клітин (апоптоз), заражених ВПЛ, в тому числі й клітин, що вже зазнали вірогенної пухлинної трансформації. Впливає на зниження кількості ракових клітин, пригнічує синтез некерованих проліферативних процесів та канцерогенів репродуктивних органів. Знижує рівень холестерину, надає противірусну та детоксикаційну дію.
 • Вітамін В6 (піридоксин) – Регулює активність нервової системи, бере участь в регенерації еритроцитів, вуглеводному обміні, синтезі гемоглобіну, сприяє утворенню антитіл.
 • Вітамін Е (токоферол) – жиророзчинний вітамін, який є важливим антиоксидантом. В природі існує у восьми різних формах (ізомерах), що характеризуються біологічною активністю і виконуваними в тілі функціями. Діє як антиоксидант, який захищає організм від шкідливого впливу токсинів.
 • Фолієва кислота – водорозчинний вітамін групи B, необхідний для росту і розвитку кровоносної та імунної систем. Вітамін стабілізує емоційний фон і згладжує кліматичні розлади. Вітамін В9 впливає на ріст і розвиток всіх тканин, налагоджує роботу імунної системи, підтримує серцево-судинну систему. Також бере участь у синтезі амінокислот і ферментів. Впливає на роботу кровотворної системи і функціональність лейкоцитів, на здоров'я печінки і на травну систему в цілому. Крім того, фолієва кислота регулює процеси збудження і гальмування нервової системи, згладжує наслідки стресових ситуацій.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:

Жінкам по 1-2 капсули на день під час їжі.


Протипоказання:

Індивідуальна несприйнятливість компонентів, діти, вагітність та період лактації


Застереження при споживанні:

не перевищувати рекомендовану добову дозу, не слід використовувати як заміну повного раціону харчування.

Форма випуску:

1 капсула масою нетто 230 мг (±) 7%.

Умови та термін зберігання:

зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 0С до 25 0С в сухому, захищеному від світла і не доступному для дітей місці.


Дозволено Міністерством охорони здоров'я. Згідно ТУ У 10.8-40917126-001:2017.

Меновит 230 мг N30 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Меновит 230 мг N30 капсулы Видеообзор

Меновит 230 мг N30 капсулы Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
С этим товаром покупают