www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Мемокс 20 мг №30 таблетки

  • Купить Мемокс 20 мг №30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 880153
353.35 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Мемокс 20 мг №30 таблетки

Согласно многочисленным отзывам врачей практического здравоохранения, в пожилом и старческом возрасте, в результате дегенеративных изменений в центральной нервной системе достаточно часто развивается болезнь Альцгеймера. Для симптоматического лечения ее проявлений и улучшения качества жизни пациентов часто возникает необходимость в применении лекарственных препаратов, которые выпускаются с использованием активного действующего вещества под названием мемантин. 


В инструкции, которая прилагается к каждой оригинальной упаковке препарата Мемокс 20 мг №30, который выпускается известным отечественным фармацевтическим предприятием ООО Фарма Старт, отмечено, что в этом таблетированном препарате содержится суточная доза активного действующего вещества на которую можно переходить исключительно постепенно, путем наращивания дозировки. 


Описание химического соединение мемантина гидрохлорид содержит информацию, что лекарства - аналоги, которые производятся на его основе, можно принимать в этой дозировке достаточно долго, пока сохраняется терапевтический эффект и пациент хорошо его переносит. Обширный перечень возможных побочных и нежелательных эффектов приведен в соответствующем разделе сопроводительной документации. Специфического антидота при передозировке этого препарата не существует. В этих случаях осуществляется исключительно симптоматическая терапия. В педиатрической практике это лекарственное средство не используется.


Цена Мемокс 20 мг №30 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Мемокс 20 мг №30 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Мемокс 20 мг №30 таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

мемокс 20

(MEMОX 20)

 

Склад:

діюча речовина: мемантин;

1 таблетка містить мемантину гідрохлориду 10 мг або 20 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат;

суміш для плівкового покриття: лактози моногідрат, гіпромелоза, титану діоксид (E 171), поліетиленгліколь 4000 (макрогол), для таблеток 20 мг: заліза оксид жовтий (E 172), заліза оксид червоний (E 172).

 

Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

 

Засоби, що застосовуються при деменції. Код АТС N06D X01.

 

Показання.

Хвороба Альцгеймера від легкого ступеня до тяжких форм.

 

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату.

 

Спосіб застосування та дози.

Лікування слід розпочинати та проводити під наглядом лікаря. Терапію слід розпочинати тільки за умови наявності опікуна, який буде регулярно контролювати прийом препарату пацієнтом.

Таблетки слід приймати 1 раз на добу кожного дня в один і той самий час. Таблетки можна приймати разом з їжею чи незалежно від прийому їжі.

Дорослі.

Максимальна добова доза становить 20 мг. Для зниження ризику появи негативних реакцій підтримувальну дозу визначають шляхом поступового збільшення дози на 5 мг на тиждень протягом перших 3 тижнів таким чином:

1-й  тиждень (1-7-й день):

приймати 1/2 таблетки препарату Мемокс 10 (5 мг на добу) протягом тижня;

2-й тиждень (8-14-й день):

приймати 10 мг на добу протягом тижня;

3-й тиждень (15-21-й день):

приймати 15 мг на добу протягом тижня;

розпочинаючи з 4-го тижня:

приймати 20 мг на добу кожного дня.

Рекомендована підтримувальна доза становить 20 мг на добу.

Тривалість лікування індивідуально визначає лікар, який має досвід діагностування та лікування хвороби Альцгеймера. Слід регулярно оцінювати переносимість та дозування мемантину, найкраще протягом трьох місяців від початку лікування. В подальшому клінічний ефект мемантину і реакцію пацієнта на лікування слід оцінювати регулярно відповідно до діючих клінічних рекомендацій. Підтримуюче лікування можна продовжувати доти, доки терапевтичний ефект залишається сприятливим, а переносимість мемантину – доброю. Слід розглянути можливість припинення лікування мемантином, якщо зникають ознаки терапевтичного ефекту або погіршується переносимість лікування. 

Пацієнти літнього віку.

Рекомендована доза для пацієнтів віком від 65 років становить 20 мг на добу (2 таблетки по 10 мг 1 раз на добу), як зазначено вище.

Порушення функції нирок.

Для пацієнтів з порушенням функції нирок легкого ступеня (кліренс креатиніну 50-80 мл/хв) зниження дози препарату не потрібне. Пацієнтам з порушенням функції нирок середнього ступеня (кліренс креатиніну 30-49 мл/хв) добову дозу слід зменшити до 10 мг. Дозу можна збільшити до 20 мг на добу за стандартною схемою, якщо негативних реакцій немає принаймні після 7 днів лікування. Пацієнтам з порушенням функції нирок тяжкого ступеня (кліренс креатиніну 5-29 мл/хв) добову дозу слід зменшити до 10 мг.

Порушення функції печінки.

Для пацієнтів з порушенням функції печінки легкого або середнього ступеня (Child Pugh A, B) корекція дози не потрібна. Застосування мемантину пацієнтам з тяжким порушенням функції печінки не рекомендується.

 

Побічні реакції.

Наведені у таблиці побічні реакції, що спостерігалися, за частотою визначаються як: дуже часті (>1/10), часті (>1/100 до <1/10), нечасті (>1/1000 до <1/100), рідкісні (>1/10 000 до <1/1000), дуже рідкісні (<1/10 000), частота невідома (не можна встановити за наявними даними).

 

Інфекції

Нечасті

Грибкові захворювання

З боку імунної системи

Часті

Гіперчутливість

З боку психіки

Часті

Нечасті

 

Частота невідома

Сонливість

Сплутаність свідомості 

Галюцинації1

 Психотичні реакції2

З боку нервової системи

Часті

Нечасті

Дуже рідкісні

Запаморочення

 Порушення ходи

 Судомні напади

З боку серцево-судинної системи

Часті

Нечасті

 

Артеріальна гіпертензія

Серцева недостатність

Венозний тромбоз/тромбоемболізм

З боку дихальної системи

Часті

Задишка

З боку травної системи

Часті

Нечасті

Частота невідома

Запор

Блювання

Панкреатит2

Загальні порушення

Часті

 Нечасті

Головний біль

 Підвищена втомлюваність

1 Галюцинації переважно спостерігали у пацієнтів з тяжкою формою хвороби Альцгеймера.

2 Окремі повідомлення при медичному застосуванні.

 

Хвороба Альцгеймера пов'язана з депресією, суїцидальними ідеями та суїцидом. Такі випадки відомі при медичному застосуванні мемантину.

 

Передозування.

Досвід обмежений.

Симптоми

Значні передозування (200 мг і 105 мг на добу протягом 3 днів) були пов'язані з симптомами стомлюваності, слабкості та/або діареєю або мали безсимптомний перебіг. При передозуванні до 140 мг або невстановленою дозою спостерігали симптоми порушення центральної нервової системи, наприклад сплутаність свідомості, сонливість, запаморочення, збудження, агресія, галюцинації, розлади ходи та/або шлунково-кишкові порушення (блювання та діарея). Після прийому 2000 мг мемантину у пацієнта розвинулась кома (10 днів), латеральна диплопія та збудження. Після симптоматичного лікування та плазмаферезу пацієнт одужав без наслідків.

Лікування

Симптоматичне, специфічного антидоту не існує. Слід застосувати стандартні клінічні процедури для виведення діючої речовини з організму, наприклад промивання шлунка, прийом активованого вугілля, підкислення реакції сечі, форсований діурез. У випадку надмірної загальної стимуляції центральної нервової системи симптоматичні лікувальні заходи слід проводити з обережністю.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Даних щодо впливу мемантину при застосуванні його у період вагітності немає. Потенційний ризик для людини невідомий. Мемантин не слід застосовувати у період вагітності, за винятком випадків, обумовлених чіткою та явною необхідністю.

Невідомо, чи відбувається екскреція мемантину у грудне молоко, що, однак, можливе з огляду на ліпофільність субстанції. Жінкам, які застосовують мемантин, слід утриматися від годування груддю.

 

Діти.

Препарат не застосовують дітям у зв'язку з недостатністю даних щодо безпеки та ефективності.

 Мемокс 20 мг №30 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Мемокс 20 мг №30 таблетки Видеообзор

Мемокс 20 мг №30 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг по 10 таблеток у блістері; по 3 або 6 блістерів у пачці з картону (фасування та пакування з форми in bulk фірми Сінтон Хіспанія, С.Л., Іспанія)
Виробник ТОВ "Фарма Старт" (фасування та пакування з форми in bulk фірми Сінтон Хіспанія, С.Л., Іспанія), Україна
Вік не застосовують дітям
Міжнародне найменування Memantine
Показання Хвороба Альцгеймера від легкого ступеня до тяжких форм.
Протипоказання Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату.
Склад діюча речовина: мемантин; 1 таблетка містить мемантину гідрохлориду 10 мг або 20 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат; суміш для плівкового покриття: лактози моногідрат, гіпромелоза, титану діоксид (E 171), поліетиленгліколь 4000 (макрогол), для таблеток 20 мг: заліза оксид жовтий (E 172), заліза оксид червоний (E 172).
Термін придатності 2 роки
Українська назва МЕМОКС 20
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при деменції.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают