www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Мемантин Тева 20 мг №30 таблетки

Loading...
    Купить Мемантин Тева 20 мг №30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Мемантин Тева 20 мг №30 таблетки

Показания

Данный фармацевтический препарат применяют при лечении болезни Альцгеймера (самая распространенная форма деменции) различных степеней тяжести – от легкой до тяжелых форм.

Деменция и одна из ее форм – болезнь Альцгеймера, - это синдром, который характеризуется деградацией памяти, мышления, поведения, способности человека выполнять повседневные действия. Негативные тенденции изменения характера при этом значительно сильнее, нежели происходит при нормальном старении.

В том, как проявляются симптомы заболевания и прогрессирование нейродегенеративной деменции большое значение имеет нарушение глутаматергической нейротрансмиссии. В особенности при участии NMDA (N-метил-D-аспартат) рецепторов.

Основное действующее вещество препарата – мемантин – потенциалзависимый, средней аффинности неконкурентный антагонист указанных NMDA-рецепторов.

Данный компонент способен модулировать эффекты патологически повышенного уровня глутамата. Указанное повышение способно вызвать дисфункции нейронов. Ежедневные дозы мемантина гидрохлорида в 20 мг приводят к стабильной концентрации препарата в плазме крови, что позволяет получать постоянный эффект.


Противопоказания

Противопоказан при аллергии на мемантин, или один из вспомогательных компонентов препарата, в том числе пациентам, страдающим от непереносимости галактозы, лактазной недостаточностью.

Также следует проявить осторожность в случае, если пациент страдает от эпилепсии, судорог, или имеющим факторы риска развития эпилепсии.

Не применяется одновременно с антагонистами амантадином, кетамином или декстрометорфаном, так как это может вызвать усиление побочных эффектов.

Следует проявить осторожность при назначении пациентам, страдающим сердечно-сосудистыми заболеваниями. Также препарат не применяется в педиатрии.


**************

Показання

Даний фармацевтичний препарат застосовують при лікуванні хвороби Альцгеймера (найпоширеніша форма деменції) різних ступенів тяжкості - від легкої до важких форм.

Деменція і одна з її форм - хвороба Альцгеймера, - це синдром, який характеризується деградацією пам'яті, мислення, поведінки, здатності людини виконувати повсякденні дії. Негативні тенденції зміни характеру при цьому значно сильніше, ніж відбувається при нормальному старінні.

У тому, як проявляються симптоми захворювання і прогресування нейродегенеративних деменції велике значення має порушення глутаматергіческой нейротрансмиссии. Особливо за участю NMDA (N-метил-D-аспартат) рецепторів.

Основна діюча речовина препарату - мемантін - потенціалзалежний, середньої афінності неконкурентний антагоніст зазначених NMDA-рецепторів.

Даний компонент здатний модулювати ефекти патологічно підвищених рівнів глутамату. Зазначене підвищення здатне викликати дисфункції нейронів. Щоденні дози мемантину гідрохлориду в 20 мг призводять до стабільної концентрації препарату в плазмі крові, що дозволяє отримувати постійний ефект.


Протипоказання

Протипоказаний при алергії на мемантін, або один з допоміжних компонентів препарату, в тому числі пацієнтам, що страждають від непереносимості галактози, лактазной недостатністю.

Також слід проявити обережність у випадку, якщо пацієнт страждає від епілепсії, судом, або мають фактори ризику розвитку епілепсії.

Чи не застосовується одночасно з антагоністами амантадином, кетаміном або декстрометорфаном, так як це може викликати посилення побічних ефектів.

Слід бути обережними при призначенні пацієнтам, які страждають на серцево-судинними захворюваннями. Також препарат не застосовується в педіатрії.Цена Мемантин Тева 20 мг N30 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Мемантин Тева 20 мг N30 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Мемантин Тева 20 мг №30 таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
Мемантин 20 – Тева
(Memantine 20 – Teva)
Cклад:

діюча речовина: мемантину гідрохлорид;

1 таблетка містить мемантину гідрохлориду 20 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь, заліза оксид червоний (Е 172), індиготин (Е132), заліза оксид чорний (Е 172).Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті плівковою оболонкою рожевого або світло-рожевого кольору, овальної форми, з тисненням «М» на одній стороні та тисненням «20» на другій стороні; таблетки без тріщин та сколів.Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при деменції. Код АТХ N06D X01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Мемантин є потенціалзалежним помірно афінним неконкурентним антагоністом NMDA-рецепторів. Він модулює ефекти патологічно підвищеного тонічного рівня глутамату, який може призвести до нейронної дисфункції. У проявах симптомів і прогресуванні нейродегенеративної деменції важливу роль відіграє порушення глутаматергічної нейротрансмісії, особливо за участю NMDA (N-метил-D-аспартат)-рецепторів.

Фармакокінетика. Мемантин має абсолютну біодоступність близько 100 %, час досягнення піка концентрації у плазмі крові (Tmax) становить від 3 до 8 годин. Ознак впливу їжі на абсорбцію мемантину не спостерігається.

Щоденні дози 20 мг призводять до стабільної концентрації мемантину в плазмі в діапазоні від 70 до 150 нг/мл (0,5-1 мкмоль), при цьому різниця може бути великою залежно від індивідуальних особливостей пацієнта. Близько 45 % мемантину зв'язується з білками плазми.

У людини близько 80 % циркулюючого матеріалу, пов'язаного з мемантином, являє собою вихідну сполуку. Основними метаболітами є: N-3,5-диметил-глюдантан, ізомерна суміш 4- та 6-гідроксимемантину та 1-нітрозо-3,5-диметил-адамантан.

Мемантин виводиться моноекспоненціально із кінцевим t ½ від 60 до 100 годин.

Фармакокінетика має лінійний характер у діапазоні доз 10-40 мг.

Клінічні характеристики.

Показання.

Хвороба Альцгеймера від легкого ступеня до тяжких форм.Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Слід уникати одночасного застосування мемантину і амантадину через ризик фармакотоксичного психозу. Обидві сполуки є хімічно пов'язаними NMDA-антагоністами. Те ж саме стосується кетаміну і декстрометорфану. В одному опублікованому звіті зазначалося також про ризик комбінації мемантину й фенітоїну.

Механізм дії передбачає посилення ефектів L-допи, допамінергічних агоністів та антихолінергічних засобів при одночасному застосуванні таких NMDA-антагоністів, як мемантин. Можливим є послаблення ефектів барбітуратів та нейролептичних засобів. Сумісне застосування мемантину та спазмолітичних засобів, дантролену або баклофену може модифікувати їх ефекти і зумовити необхідність корекції доз.

Інші лікарські засоби, такі як циметидин, ранітидин, прокаїнамід, хінідин, хінін та нікотин, які використовують ту ж катіонну транспортну систему нирок, що й амантадин, можливо, також здатні взаємодіяти з мемантином, зумовлюючи потенційний ризик підвищення його вмісту у плазмі крові.

При сумісному призначенні мемантину з гідрохлоротіазидом (ГХТ) або будь-якою комбінацією з ГХТ можливе зниження рівня ГХТ у сироватці крові.

Були повідомлення про окремі випадки підвищення міжнародного нормалізованого співвідношення (МНС) при застосуванні мемантину пацієнтам, які приймають варфарин. Хоча причинний зв’язок не встановлений, необхідний ретельний моніторинг протромбінового часу або МНС у пацієнтів, які одночасно приймають пероральні антикоагулянти.

У ході фармакокінетичних досліджень за участю здорових добровольців суттєвих ефектів взаємодії мемантину з глібуридом/метформіном, донепезилом або галантаміном не виявили.

Мемантин in vitro не є інгібітором цитохрому P450 1A2, 2A6, 2C9, 2D6, 2E1, 3A, флавіновмісної монооксигенази, епоксид-гідролази або сульфатіону.Особливості застосування.

Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам, хворим на епілепсію, пацієнтам, які мають в анамнезі судоми, або пацієнтам, які мають фактори виникнення епілепсії.

Слід уникати одночасного застосування з антагоністами N-метил-D-аспартату (NMDA), такими як амантадин, кетамін або декстрометорфан. Ці сполуки діють у тій самій системі рецепторів, що мемантин і, таким чином, можуть викликати небажані реакції (головним чином з боку ЦНС), які можуть проявлятися частіше або сильніше.

Деякі фактори, що спричиняють підвищення рівня рН сечі, можуть потребувати ретельного моніторингу стану пацієнта. Це такі фактори, як суттєві зміни дієти, наприклад заміна багатого на м'ясні страви раціону вегетаріанським, або ж інтенсивний прийом алкалуючих антацидів. Крім того, рН сечі може підвищуватися через такі стани як нирковий тубулярний ацидоз (НТА) та тяжкі інфекції сечового тракту, спричинені Proteus bacteria.

Із більшості клінічних досліджень були виключені пацієнти, які нещодавно хворіли на інфаркт міокарда, які мали некомпенсовану застійну серцеву недостатність (клас ІІІ-IV за функціональною класифікацією серцевої недостатності Нью-Йоркської Асоціації Кардіологів хронічної серцевої недостатності) або неконтрольовану артеріальну гіпертензію. Внаслідок цього наявні лише обмежені дані, та пацієнтам із такими станами необхідний ретельний нагляд.Застосування у період вагітності або годування груддю.

Клінічних даних стосовно дії мемантину на розвиток вагітності немає. Експериментальні дослідження на тваринах вказують на можливість уповільнення внутрішньоутробного росту при впливі концентрацій, ідентичних чи дещо більших від тих, що застосовуються у людини. Токсичність для плода не виключена. Потенційний ризик для людини невідомий. Мемантин не слід застосовувати в період вагітності, за винятком випадків нагальної потреби.

Невідомо, чи виділяється мемантин у грудне молоко, але, беручи до уваги ліпофільність субстанції, це є можливим. Жінкам, які застосовують мемантин, слід відмовитися від годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Хвороба Альцгеймера від середнього ступеня до тяжких форм зазвичай обумовлює погіршення здатності керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами. Крім того, мемантину гідрохлорид має незначний або помірний вплив на швидкість реакції людини, тому амбулаторних пацієнтів слід попередити про необхідність дотримання особливої обережності при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Спосіб застосування та дози.

Лікування слід розпочинати та проводити під наглядом лікаря. Під час лікування слід забезпечити контроль прийому препарату особою, яка доглядає за пацієнтом.

Таблетки слід приймати 1 раз на добу кожного дня в один і той самий час. Таблетки можна застосовувати незалежно від прийому їжі.

Дорослі. Максимальна добова доза становить 20 мг. З метою зниження ризику появи негативних реакцій підтримувальну дозу визначають шляхом поступового збільшення дозування на 5 мг на тиждень протягом перших 3 тижнів таким чином:

1-й тиждень (1-7-й день): приймати 5 мг на добу протягом тижня (таблетки у відповідному дозуванні);

2-й тиждень (8-14-й день): приймати 10 мг на добу протягом тижня (таблетки у відповідному дозуванні);

3-й тиждень (15-21-й день): приймати 15 мг на добу протягом тижня (таблетки у відповідному дозуванні);

розпочинаючи з 4-го тижня: приймати 1 таблетку 20 мг на добу.

Для вищого титрування наявні таблетки іншої сили дії.

Підтримуюча доза

Рекомендована підтримуюча доза становить 20 мг на добу.

Тривалість лікування індивідуально визначає лікар, який має досвід діагностики та лікування хвороби Альцгеймера. Слід регулярно оцінювати переносимість та дозування мемантину, найкраще протягом трьох місяців від початку лікування. В подальшому клінічний ефект мемантину і реакцію пацієнта на лікування слід оцінювати регулярно відповідно до діючих клінічних рекомендацій. Підтримуюче лікування можна продовжувати доти, доки терапевтичний ефект залишається сприятливим, а переносимість мемантину пацієнтом – хорошою. Слід розглянути можливість припинення лікування мемантином, якщо зникають ознаки терапевтичного ефекту або погіршується переносимість лікування пацієнтом.

Пацієнти літнього віку

Рекомендована доза для пацієнтів віком від 65 років становить 20 мг на добу.

Зниження функції нирок.

Для пацієнтів з порушенням функції нирок легкого ступеня (кліренс креатиніну 50-80 мл/хв) зниження дози препарату не потрібне. Пацієнтам з порушенням функції нирок середнього ступеня (кліренс креатиніну 30-49 мл/хв) добову дозу слід зменшити до 10 мг. Дозу можна збільшити до 20 мг на добу за стандартною схемою, якщо негативних реакцій немає принаймні після 7 днів лікування. Пацієнтам з порушенням функції нирок тяжкого ступеня (кліренс креатиніну 5-29 мл/хв) добову дозу слід зменшити до 10 мг.Зниження функції печінки.

Для пацієнтів з порушенням функції печінки легкого або середнього ступеня (клас А та клас В за класифікацією Чайлда-П'ю) корекція дози не потрібна. Не рекомендується застосовувати пацієнтам з тяжким порушенням функції печінки.Діти.

Препарат не застосовують дітям у зв'язку з недостатністю даних щодо безпеки та ефективності.Передозування.

Симптоми: застосування відносно високих доз (200 мг та 105 мг/добу упродовж 3 днів) супроводжувалось такими симптомами як відчуття стомленості, слабкості та/або діарея. Можлива відсутність будь-яких симптомів. У разі передозування дозою, нижчою за 140 мг, або якщо доза була невідома, у пацієнтів спостерігалися симптоми, пов'язані з порушеннями з боку ЦНС (сплутаність свідомості, гіперсомнія, сонливість, запаморочення, збудження, агресія, галюцинації та порушення ходи) та/або з боку шлунково-кишкового тракту (блювання та діарея).

Після передозування високою дозою мемантину (2000 мг) у пацієнта спостерігалися небажані ефекти з боку центральної нервової системи (пацієнт знаходився у комі протягом 10 днів, а пізніше спостерігалися диплопія та ажитація). Пацієнт отримував симптоматичне лікування та плазмаферез до повного одужання.

В іншому випадку, пацієнт також вижив і одужав. Спостерігалися симптоми з боку центральної нервової системи, такі як занепокоєння, психоз, зорові галюцинації, підвищення судомної готовності, сонливість, ступор, і втрата свідомості.

Лікування. У разі передозування лікування повинно бути симптоматичним. Специфічного антидоту немає. Стандартні клінічні процедури, спрямовані на видалення препарату з організму пацієнта - промивання шлунку, застосування активованого вугілля (переривання можливої ентерогепатичної рециркуляції). У разі необхідності слід застосувати такі процедури, як ацидифікація сечі, примусовий діурез.

У разі наявності симптомів загальної гіперстимуляції ЦНС необхідно призначити симптоматичне клінічне лікування.Побічні реакції.

Інфекції та інвазії: грибкові інфекції.

З боку імунної системи: гіперчутливість.

З боку психіки: сонливість, сплутаність свідомості, галюцинації1, психотичні реакції2.

З боку нервової системи: запаморочення, порушення ходи, судоми, порушення рівноваги.

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, венозний тромбоз/тромбоемболія, серцева недостатність.

З боку дихальної системи: задишка.

З боку травного тракту: запор, блювання, панкреатит2.

З боку гепатобіліарної системи: підвищення показників функції печінки, гепатит.

Загальні порушення: головний біль, підвищена втомлюваність.1 Галюцинації переважно спостерігалися у пацієнтів з тяжкою формою хвороби Альцгеймера.

2Повідомлялося про окремі випадки у постмаркетинговий період.Повідомлялося про депресію, суїцидальний настрій та суїциди у пацієнтів, які отримували лікування із застосуванням мемантину.Термін придатності. 2 роки.


Умови зберігання. Не потребує спеціальних умов зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.Упаковка. По 10 таблеток у блістері; по 3 блістери в коробці.Категорія відпуску. За рецептом.Виробники. Тева Фармацевтікал Індастріз Лтд.

АТ Фармацевтичний завод ТЕВА.Місцезнаходження виробників та адреси місця провадження їх діяльності.

Вул. Елі Хурвіц 18, Інд. зона, Кфар-Саба, Ізраїль.

H-4042 Дебрецен, вул. Паллагі 13, Угорщина.

Мемантин Тева 20 мг №30 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Мемантин Тева 20 мг №30 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Мемантин Тева 20 мг №30 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг № 30 (10х3) у блістерах
Виробник ТЕВА Фармацевтікал Індастріз Лтд. (Виробництво за повним циклом; первинна та вторинна упаковка,контроль якості), Ізраїль АТ Фармацевтичний завод ТЕВА (Первинна та вторинна упаковка, контроль якості, випуск серії), Угорщина
Вік не застосовують дітям
Міжнародне найменування Memantine
Показання Хвороба Альцгеймера від легкого ступеня до тяжких форм.
Протипоказання Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату.
Склад 1 таблетка містить мемантину гідрохлориду 20 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь, заліза оксид червоний (Е 172), індиготин (Е132), заліза оксид чорний (Е 172).
Термін придатності 2 роки
Українська назва МЕМАНТИН 20 — ТЕВА
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при деменції

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.