www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Таблетки Медобиотин 2.5 мг №30

 • Купить Таблетки Медобиотин 2.5 мг №30 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 953003
356.67 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Таблетки Медобиотин 2.5 мг №30

Состав таблеток Медобиотин 2.5 мг № 30 включает биотин и вспомогательные вещества: стеарат магния, кросповидон, моногидрат лактозу, глицериды, натриевую соль карбоксиметилкрахмала, повидон. Продается Медобиотин в виде круглых таблеток без запаха по 15 штук в блистере. Инструкция относит таблетки Медобиотин к метаболическим препаратам на основе водорастворимого витамина класса В.


Биотин относится к важнейшим компонентам, нужным для оптимального роста и развития клеток организма. Активный компонент – карбоксилазы фермент, принимает участие в глюконеогенезе, процессе расщепления лейцина, липогенезе, биотрансформации пропионата. Препарат также нормализует уровень в крови сахара, налаживает работу нервной системы, участвует в процессе синтезации коллагена и пуриновых нуклеотидов. Препарат оказывает положительное действие на состояние кожного покрова, ногтей и волос. При достаточном питании биотин проходит синтез кишечной микрофлорой или поступает в организм вместе с продуктами питания.


Показания к применению препарата Медобиотин


Медобиотин может согласно описанию быть назначен:

 • при нарушенном функционировании желудочно-кишечного тракта;

 • при психоэмоциональных расстройствах;

 • для профилактики болезней ногтей, волос и кожного покрова;

 • при терапии наследственной энзимопатии, ассоциированной с биотином (множественная карбоксилазная недостаточность).


Противопоказания


Лекарственное средство Медобиотин не предназначено для применения:

 • при непереносимости компонентов медикамента;

 • лицам меньше двенадцати лет.

Препарат Медобиотин достаточно хорошо переносится пациентами, но в одиноких случаях у некоторых больных развивается аллергическая реакция в форме кожных высыпаний и зуда.


Как принимать Медобиотин

Таблетки Медобиотин пьются перорально перед приемом пищи в дозировке, зависящей от показаний. Для укрепления волос, ногтей и улучшения внешнего вида кожи Медобиотин назначают согласно описанию по одной таблетке в день. Суточная дозация при этом может увеличиваться до 5 мг биотина, т.е. до двух таблеток средства в день на протяжении первых семи дней лечения. При мальабсорбционном синдроме препарат принимается по четыре таблетки в сутки, разделяя прием на четыре приема, по 10 мг лекарства в день. Множественную карбоксилазную недостаточность устраняют при помощи 20 мг препарата, что равно восьми таблеткам в два приема. Поскольку Медобиотин хорошо переносится, возможно его продолжительное применение. Как правило, по отзывам об использовании Медобиотина, прием препарата длится около тридцати дней.


Где купить Медобиотин и его аналоги в Украине


Медобиотин имеет такие аналоги как:

 • Биотин Комплекс;

 • Рибофлавин;

 • Альфа-токоферол ацетат;

 • Энат 400;

 • Кальций Пантотенат;

 • Никотинамид;

 • Витамин В6;

 • Деакура;

 • Волвит и пр.


Их по оптимальной стоимости в Киеве и прочих местностях можно приобрести в сети Аптека24. Стоит отметить, что цены на все товары у нас одни из самых низких в Украине.

Таблетки Медобиотин 2.5 мг №30 Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

МЕДОБІОТИН

(MEDOBIOTIN®)

Склад:

діюча речовина: біотин;

1 таблетка містить 2,5 мг біотину;

допоміжні речовини: довголанцюжкові парціальні гліцериди, целюлоза мікрокристалічна, лактоза моногідрат, повідон, кросповідон, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: білі, круглі, двоопуклі таблетки.

Фармакотерапевтична група.

Прості препарати вітамінів. Код АТХ A11Н А05.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Біотин є життєво важливою речовиною для розвитку та росту клітин. Як кофермент відіграє важливу роль у глюконеогенезі, ліпогенезі, біотрансформації пропіонатів, синтезі жирних кислот і розщепленні лейцину. Недостатність біотину може виникати при незбалансованому харчуванні, тривалих дієтах і вживанні сирого яєчного білка; окрім цього, при асоційованій з біотином множинній недостатності карбоксилаз потреба у біотині через генетичний дефект є підвищеною. Недостатність проявляється реакцією на шкірі та її придатках, а наслідками можуть стати специфічні психічні симптоми та кишкові розлади при парентеральному харчуванні, при синдромі мальабсорбції, після резекції тонкого кишечнику, у хворих, які перебувають на гемодіалізі. Біотин (вітамін Н, вітамін В7)  є водорозчинним вітаміном групи В. В організмі біотин відіграє важливу роль в обміні вуглеводів, жирів і білків і є життєво необхідним для нормального росту і розвитку клітин. При попаданні в організм біотин діє як кофермент карбоксилаз, чинить інсуліноподібну дію та бере участь  у процесі глюконеогенезу (завдяки участі в синтезі глюкокінази), у зв’язку з чим сприяє стабілізації вмісту цукру  в крові, покращує функцію нервової системи. Біотин є синергістом інших вітамінів групи В, фолієвої кислоти, пантотенової кислоти, ціанокобаламіну. Є дані про участь біотину в синтезі пуринових нуклеотидів. Біотин є також джерелом сірки, що бере участь у синтезі білка – колагену, і таким чином позитивно впливає на структуру шкіри та її придатків (волосся, нігтів).

Біотин надходить до організму людини з продуктів харчування, а також синтезується мікрофлорою кишечнику. Поширений у раціоні харчування біотин здебільшого зв’язаний з протеїном та зустрічається у вигляді біоцитину (продукти харчування тваринного походження), який після гідролізу у тонкому кишечнику швидко реабсорбується. У рослинах біотин частково представлений у вільній формі.

Фармакокінетика.

Всмоктування вільного біотину розпочинається вже у верхній частині тонкої кишки. Тут молекула біотину проникає крізь стінку кишки у незміненому вигляді. Всмоктування відбувається головним чином за рахунок дифузії.

Ступінь зв'язування біотину з білками плазми крові становить 80 %.

Концентрації вільного або лише слабко зв'язаного біотину в крові становлять, як правило, від 200 до 1200 мкг/л. Біотин виводиться із сечею (від 6 до 50 мкг за добу) і калом. Біотин екскретується у незміненому вигляді (майже 50 %) та у вигляді біологічно неактивних метаболітів. Період напіввиведення залежить від величини введеної дози і становить майже

26 годин після введення внутрішньо дози 100 мкг на кілограм маси тіла. У хворих із недостатністю біотинідази період напіввиведення після введення такої самої дози скорочується до 10-14 годин.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування і профілактика захворювань, спричинених дефіцитом біотину: захворювання шкіри, нігтів, волосся.

Лікування генетично зумовлених ензимопатій, асоційованих з біотином (множинна недостатність  карбоксилаз).

Протипоказання.

Відома гіперчутливість до біотину або до інших компонентів препарату.

Особливі заходи безпеки. 

Білок сирого яйця містить протеїн авідин, який взаємодіє з біотином, тому слід уникати їх одночасного прийому.

Вживання великої кількості сирих яєць протягом 2-3 тижнів може спричинити дефіцит біотину.

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види  взаємодій.

При застосуванні біотину з протисудомними препаратами можливе зниження концентрації біотину у плазмі крові за рахунок збільшеного виведення його з сечею. Вальпроєва кислота знижує активність біотинідази, знижуючи функції мітохондрій у печінці.

Пантотенова кислота у великих дозах конкурує з біотином, тому слід уникати їх одночасного застосування.

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Відповідно до загальноприйнятих принципів, застосовувати Медобіотин  при вагітності  або в період годування груддю можна тільки тоді, коли очікувана користь для жінки перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

Дотепер немає негативної інформації щодо застосування препарату при вагітності або в
період годування груддю. Біотин проникає крізь плаценту та потрапляє в грудне молоко. Грудне молоко зазвичай містить 7-13 мкг біотину/л.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

Спосіб застосування та дози.

Рекомендована доза дорослим при лікуванні дефіциту біотину (захворювання нігтів, волосся, шкіри) – 1-2 таблетки на добу.

Для лікування генетично зумовлених ензимопатій, асоційованих з біотином (множинна недостатність  карбоксилаз), призначають 2-4 таблетки (добова доза – до 10 мг біотину). Таблетки приймати до їди, не розжовуючи, запиваючи достатньою  кількістю рідини.

Тривалість курсу лікування залежить від характеру та перебігу захворювання.

Діти.

У зв’язку з обмеженим досвідом застосування препарат не застосовують дітям віком до 12 років.

Дітям віком від 12 років препарат застосовують за призначенням лікаря; рекомендації щодо дозування препарату відсутні через обмеженість відповідних даних.

Передозування.

На сьогодні немає повідомлень щодо передозування біотину.

Побічні реакції.

Зі сторони імунної системи: алергічні реакції, включаючи кропив’янку.

У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій рекомендовано припинити лікування та звернутися до лікаря.

Термін придатності.

3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері; по 3 або 6 блістери у картонній коробці.

 

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Виробник.

Антон Хюбнер ГмбХ & Ко. КГ / Anton Hubner GmbH & Co. KG.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Шлосштрассе 11-17, 79238 Еренкірхен, Німеччина / Schlossstrasse 11-17, 79238 Ehrenkirchen, Germany.

або

Виробник.

мібе ГмбХ Арцнайміттель / mibe GmbH Arzneimittel.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Mюнхенер Штрассе 15, 06796 Брена, Німеччина /Munchener Strasse 15, 06796 Brehna, Germany.


Таблетки Медобиотин 2.5 мг №30 Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Таблетки Медобиотин 2.5 мг №30 Видеообзор

Таблетки Медобиотин 2.5 мг №30 Характеристики

Лікарська форма Таблетки по 2,5 мг № 30 (10х3), № 60 (10х6) у блістерах
Виробник Антон Хюбнер ГмбХ & Ко. КГ (виробник, відповідальний за випуск серії, включаючи контроль/випробування серії), Німеччина мібе ГмбХ Арцнайміттель (виробник, відповідальний за виробництво нерозфасованого продукту, первинне та вторинне пакування, виробник, відповідальний за випуск серії, включаючи контроль/випробування серії), Німеччина
Вік від 12 років
Міжнародне найменування Biotin
Показання Лікування і профілактика захворювань, спричинених дефіцитом біотину: захворювання шкіри, нігтів, волосся. Лікування генетично зумовлених ензимопатій, асоційованих з біотином (множинна недостатність карбоксилаз).
Протипоказання Відома гіперчутливість до біотину або до інших компонентів препарату.
Склад діюча речовина: біотин; 1 таблетка містить 2,5 мг біотину; допоміжні речовини: довголанцюжкові парціальні гліцериди, целюлоза мікрокристалічна, лактоза моногідрат, повідон, кросповідон, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат.
Термін придатності 3 роки
Українська назва МЕДОБІОТИН
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Прості препарати вітамінів

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги