0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Тонометри механічні Vega

Знайдено 2 товари
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Кількість в упаковці

Механічний тонометр — спеціальне пристосування, призначене для вимірювання артеріального тиску. Незважаючи на те, що сьогодні на ринку з'явилися напівавтоматичні і автоматичні моделі приладів, тонометр ручної вважається найточнішим і надійним.

Будова приладу

Механічний прилад складається з: груші, плечовий манжети, манометра, стетоскопа. Прилади можуть мати різну комплектацію.

Ручні тонометри оснащуються різним розміром манжет: для дорослих, немовлят, підлітків і дітей. Великі розміри манжетов підходять для вимірювання тиску на плечі і на ногах.

Принцип роботи

Тонометр механічний працює за наступним принципом: ви вручну накачуєте грушу, потім починаєте поступово стравлювати повітря і стежте за циферблатом. Коли фонендоскоп промацує пульс — стрілка на екрані починає вібрувати. Початок пульсації відображає систолічний тиск, а завершення — діастолічний.

Переваги ручних тонометрів

На відміну від напівавтоматичних і автоматичних моделей, механічні тонометри мають ряд переваг:

  • коштують недорого;
  • володіють високою точністю;
  • рідко виходять з ладу;
  • не залежить від електромережі і батарейок;
  • мають низьку сприйнятливістю від зовнішніх впливів (механічних, електромагнітних, температурних).

Як вибрати механічний тонометр?

При виборі ручного тонометра зверніть увагу на комплектацію моделі. Фонендоскоп часто не входить в базову комплектацію приладу і купується окремо.

Для самостійного вимірювання артеріального тиску краще придбати модель з поєднаним манометром і нагнітачем і вбудованою в манжету головкою фонендоскопа.