0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Інгалятор Omron

Знайдено 7 товарів
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Рецептурна видача
Кількість в упаковці

Інгалятор — це спеціальний пристрій, який використовують, щоб передавати ліки через легені в організм. Це необхідно для лікування астми, хронічних обструктивних захворювань, кістозного фіброзу і інших аналогічних хвороб дихальної системи. Так як легені відрізняються гарним кровопостачанням, інгалятор також підійде для передачі в організм інших фармацевтичних препаратів, наприклад, інсуліну для діабетиків. Але все ж, більшість пацієнтів використовує інгалятор (або небулайзер) саме для усунення проблем з диханням.

Так як медикаменти доставляються безпосередньо в легені, вони діють набагато швидше. Також, інгалятор дозволяє зменшити дозу лікарського засобу, а значить знизити ризик його побічних ефектів. Прилади японського бренду «Омрон» повністю заслужили свою популярність в Україні. З їх допомогою лікування захворювань дихальних органів стало набагато простіше, незалежно від місцезнаходження пацієнта. Будь то будинок, робота, лікарня, ділова поїздка, туристичну подорож і т. д. Ингалятор Omron сьогодні вважається невід'ємним атрибутом усіх світових клінік, що зовсім не викликає подиву. Це безпрецедентно надійний апарат медичного призначення, що відрізняється значною продуктивністю, а також точністю, з якою дозується медикамент.

Компанію «Омрон» багато хто знає завдяки якісній медичній техніці, яку можна використовувати в домашніх умовах. У своєму сегменті ринку вона стабільно лідирує. До переваг інгаляторів від «Омрон» відносять:

  • довговічність;
  • надійність;
  • доступні ціни;
  • ефективність.

Профільні фахівці з різних країн світу високо оцінили продукцію компанії «Омрон», про що свідчить велика кількість сертифікатів, що підтверджують якість вимірювальних і не тільки виробів.

Інгалятор «Омрон»

Все інгалятори можна розділити на 2 типу, в залежності від того, за яким принципом вони працюють. Виділяють компресорні й ультразвукові небулайзери. Різниця полягає в тому, яким саме способом була сформована лікарська суміш, що розпорошується і спрощує процес лікування дихальних шляхів. Компресорний інгалятор формує суміші за допомогою подачі стисненого повітря, в той час як ультразвукова немов «збиває» її впливом звукових хвиль.
Вибираючи інгалятор, в першу чергу, варто оцінювати наскільки ефективно апарат здатний вирішити поставлені перед ним завдання, і як довго він може вам прослужить. Частинки лікарських засобів повинні бути однорідними, визначеного розміру, розпорошуватися з потрібною швидкістю. Не варто нехтувати і асортиментом препаратів, доступних для використання в конкретній моделі. Рівень шуму теж має велике значення.

Завдяки системі охолодження і потужному компресора, якими обладнаний інгалятор «Омрон», він може працювати без тимчасових обмежень. Втрата медикаментів при розпилюванні мінімальна, в той час як при вдиху в дихальні органи надходить максимальна кількість ліків. В асортименті Omron також представлені менш потужні інгалятори, здатні безперервно працювати не більше 20 хвилин. Але і цього часу вистачить для проведення необхідних процедур. Завдяки технології віртуальних клапанів, інгалятор можна використовувати для літніх людей, для дітей, для пацієнтів з недостатньою фізичною силою. Це стало можливим, так як формується оптимальний повітряний потік.