www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Мастодинон 100 мл капли пероральные

Loading...
  Купить Мастодинон 100 мл капли пероральные в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Мастодинон 100 мл капли пероральные в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Мастодинон 100 мл капли пероральные в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Мастодинон 100 мл капли пероральные в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
408.1 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Мастодинон 100 мл капли пероральные

Мастодинон 100 мл – препарат, выпускаемый в форме жидкого состава (оральная форма приема). Назначается в составе общей терапии в качестве дополнительного средства. Мастодинон в виде капель для приема внутрь применяют при нарушении цикла, бесплодии, гормональных изменениях, мастопатии, выраженном предменструальном синдроме и иных расстройствах женской репродуктивной системы.


Показания к применению

В комплексном лечении передменструальнго синдрома: психическая лабильность, 

 • головная боль или мигрень, 

 • отеки,

 • запоры, 

 • мастодиния (нагрубание и болезненность молочных желез), 

 • также жалобы во время менструации, 

 • нарушения менструального цикла и фиброзно-кистозная мастопатия.


Противопоказания

Индивидуальная повышенная чувствительность к компонентам препарата.
Цена Мастодинон 100 мл капли пероральные актуальна при заказе на сайте. Купить Мастодинон 100 мл капли пероральные в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Мастодинон 100 мл капли пероральные Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
МАСТОДИНОН
(Mastodynon)

 

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 100 г крапель містять:

 Аgnus Саstus  Ø (прутняк звичайний)

20 г;

 Саulорhуllum thalictroides D4 (стеблелист василисникоподібний)

10 г;

 Сyclamen europaeum D4 (фіалка альпійська)

10 г;

Strychnos Ignatia D6 (грудошник гіркий)

10 г;

 Irіs versicolor D2 (півник різнобарвний)

20 г;

 Lilium tigrinum D3 (лілея тигрова)

10 г;

допоміжні речовини: етанол 53 % (об/об).

 

Лікарська форма. Краплі оральні.

Прозора або злегка мутна рідина світло-жовтого кольору. Запах ароматний, смак спочатку солодкуватий, потім трохи гоструватий. У процесі зберігання можливе випадання осаду.

 

Назва і місцезнаходження виробника.  Біонорика CE, Керхенштейнерштрассе, 11-15, 92318, м. Ноймаркт, Німеччина.

 

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Лікарський засіб для застосування в гінекологічній практиці.

Під впливом компонентів препарату відбувається зниження концентрації пролактину у крові і проявляється нормалізуюча дія на баланс статевих гормонів.

 

Показання для застосування. У комплексному лiкуваннi передменструального синдрому: психічна лабільність, головний біль або мігрень, набряки, запори, мастодинія (нагрубання і болючість молочних залоз) перед початком менструації, порушення менструального циклу та фiброзно-кiстозна мастопатія.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні. Пацієнтам, які  проходять або пройшли курс лікування естрогензалежних пухлин, не рекомендується застосовувати без консультації лікаря препарати, у складі яких є прутняк звичайний (Аgnus Саstus).

Пацієнтам, які застосовують допамін агоністи, допамін антагоністи, естрогени і анти-естрогени, а також мають в анамнезі розлади гіпофізу необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням препаратів, що містять прутняк звичайний.

У випадку пролактин-секретуючих пухлин гіпофіза застосування плодів прутняка звичайного може маскувати симптоми пухлини.

Цей лікарський засіб містить 53 % (об/об) етанолу, тобто до 0,39 г алкоголю на 30 крапель, що еквівалентно 10 мл пива або 4 мл вина. Етанол може бути шкідливий для пацiєнтiв, хворих на алкоголізм. Це також слід прийняти до уваги при застосуванні препарату групам високого ризику, таким як пацієнти із захворюваннями печінки або епілепсії.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат не слiд застосовувати у період вагітності або годування груддю. Екстракт плодів прутняка звичайного може впливати на лактацію.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Відомостей про безпосередній вплив препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами немає, але слід враховувати, що препарат містить етанол. У разі виникнення запаморочення слід утриматися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Діти. Через недостатність даних препарат не рекомендується застосовувати дітям.

 

Спосіб застосування та дози. Якщо не призначено інакше,  препарат приймати по 30 крапель   2 рази на добу (вранці і ввечері), розводячи невеликою кількістю води. Краплі можна приймати одночасно з іншими рідинами. Перед застосуванням слід збовтати.

Якщо симптоми не минають після прийому препарату протягом 3 місяців, слід звернутися за консультацією до лікаря.

Якщо симптоми погіршуються під час застосування лікарського засобу, слід звернутися за консультацією до лікаря для перегляду схеми лікування.

У процесі зберігання можливе випадання осаду, що не впливає на ефективність препарату.

 

Передозування. Повідомлень про випадки передозування немає.

Лікування передозування: при виникненні проявів передозування необхідна симптоматична терапія.

 

Побічні ефекти. При застосуванні препаратів, що містять плоди прутняка звичайного, у поодиноких випадках спостерігалися випадки шлунково-кишкових розладів (нудота, біль у шлунку), алергічні реакції, включаючи шкірні висипання, свербіж, кропив’янку, набряк обличчя, задишку та утруднене ковтання, головний біль, акне, в окремих випадках повідомлялося про порушення менструального циклу та запаморочення.

Застосування гомеопатичних лікарських засобів може призвести до тимчасового погіршення вже існуючих симптомів (початкове загострення).

У разі виникнення будь-яких побічних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не виключена взаємодія з допамін агоністами, допамін антагоністами, естрогенами і анти-естрогенами через можливі дофамінергічні та естрогенні ефекти прутняка звичайного.

Загальні зауваження:

Узагалі на ефективність гомеопатичних препаратів можуть негативно впливати  пагубні фактори стилю життя, споживання збудливих і подразнювальних засобів.

У разі прийому інших препаратів слід звернутися за консультацією до лікаря.

 

Термін придатності. 4 роки.

Відкритий флакон придатний до застосування  протягом 6 місяців.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Термін придатності відноситься до останнього дня місяця.

 

Умови зберігання.

Зберігати для захисту від світла в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С                      у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 50 мл або 100 мл розчину у флаконі, вміщеному у картонну коробку.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

Мастодинон 100 мл капли пероральные Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Evgenia43 08.08.2016 Принимала год этот препарат, нормализировался менструальный цикл, менструация была абсолютно безболезненная, были кисточки в груди, излечила.
 • Марина 04.07.2016 Очень помог нормализовать цикл, исчезли боли в груди.Принимала больше 3-х месяцев.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Мастодинон 100 мл капли пероральные Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Мастодинон 100 мл капли пероральные Характеристики

Лікарська форма Краплі оральні по 50 мл або по 100 мл у флаконах № 1
Виробник Біонорика СЕ, Німеччина
Вік Через недостатність даних препарат не рекомендується застосовувати дітям.
Показання У комплексному лiкуваннi передменструального синдрому: психічна лабільність, головний біль або мігрень, набряки, запори, мастодинія (нагрубання і болючість молочних залоз) перед початком менструації, порушення менструального циклу та фiброзно-кiстозна мастопатія.
Протипоказання Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.
Склад діючі речовини: 100 г крапель містять: Аgnus Саstus ? (прутняк звичайний) 20 г; Саulорhуllum thalictroides D4 (стеблелист василисникоподібний) 10 г; Сyclamen europaeum D4 (фіалка альпійська) 10 г; Strychnos Ignatia D6 (грудошник гіркий) 10 г; Irіs versicolor D2 (півник різнобарвний) 20 г; Lilium tigrinum D3 (лілея тигрова) 10 г; допоміжні речовини: етанол 53 % (об/об).
Термін придатності 4 роки
Українська назва МАСТОДИНОН
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Комплексний гомеопатичний препарат. Лікарський засіб для застосування в гінекологічній практиці. Під впливом компонентів препарату відбувається зниження концентрації пролактину у крові і проявляється нормалізуюча дія на баланс статевих гормонів.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги