www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Магне-В6 10 мл №10 раствор

Loading...
    Купить Магне-В6 10 мл №10 раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Магне-В6 10 мл №10 раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Магне-В6 10 мл №10 раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
112.9 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Магне-В6 10 мл №10 раствор

Здоровье нашего организм зависит от того, получает ли он все необходимые микроэлементы в нужном количестве – с пищей, через определенный препарат, через воду или другие пути. Если же этого не происходит, мы начинаем болеть, состояние организма сильно ухудшается, возникают серьезные проблемы, лечение которых обходится слишком дорого. Так, такие проблемы могут возникнуть, в связи с нехваткой в организме магния. И избежать этого можно, принимая содержащее магний средство, например Магне-В6 в ампулах 10 мл №10. Интернет пользователи часто ошибочно ищут этот препарат как Магний В6 или Магний Б6.

Короткая инструкция по применению Магне-В6 в ампулах:


- применение данного препарата назначается при установленном дефиците магния, которое может быть изолированным или связанным с другими состояниями дефицита, для которого характерно проявление повышенной раздражительности, незначительных нарушений сна, спазмы в желудке и в кишечнике, часто наблюдается учащенное сердцебиение. Также при дефиците этого микроэлемента человек переживает повышенную утомляемость без видимых причин, мышечные спазмы, покалывания и боли. Если все эти симптомы наблюдаются, стоит начать прием препарата во время еды. Дозировку выбирать согласно инструкции и согласно вашему возрасту.

Аптека24 готова предложить вам возможность купить Магне-В6 в ампулах, цена которого у нас - лучшая в городе Киев. Заходите на сайт аптеки, знакомьтесь с коротким описанием препарата, с отзывами для него и его аналогами в нашей стране.

Магне-В6 10 мл №10 раствор Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

МАГНЕ-В6

(MAGNE-В6Ò)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 ампула по 10 мл містить магнію лактату дигідрату 186 мг і магнію підоляту 936 мг (що відповідає 100 мг Mg++ або 4,12 ммоль), піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 10 мг;

допоміжні речовини: натрію метабісульфіт (Е 223), сахарин натрію, карамель з ароматичною добавкою вишні, вода очищена.

 

Лікарська форма. Розчин для перорального застосування.

 

Прозора коричнева рідина з запахом карамелі.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

КОПЕРАСЬОН ФАРМАСЬЮТІК ФРАНСЕЗ, Франція/

COOPERATION PHARMACEUTIQUE FRANCAISE, France.

Пляс Люсьен Овер, 77020 МЕЛЮН, Франція/Place Lucien Auvert, 77020 MELUN, France.

 

Власник торгової ліцензії.

ТОВ «Санофі-Авентіс Україна», Україна/Sanofi-Aventis Ukraine LLC, Ukraine.

 

Фармакотерапевтична група. Комплекс вітамінів групи В з мінералами. Код АТС А11Е С.

 

Магній – внутрішньоклітинний катіон, знижує збудливість нейронів та пригнічує нервово-м’язову передачу, а також бере участь у багатьох ферментативних реакціях. Магній є важливою складовою тканин організму: кістки скелету містять половину всієї кількості магнію, що знаходиться в організмі.

У всмоктуванні солей магнію у шлунково-кишковому тракті бере участь, окрім інших механізмів, пасивний механізм, для якого розчинність солі є визначальним фактором. Всмоктування солей магнію у шлунково-кишковому тракті не перевищує 50 %. Виводяться з організму переважно з сечею.

Концентрація магнію у сироватці крові від 12 до 17 мг/л (1-1,4 мЕкв/л або 0,5-0,7 ммоль/л) вказує на дефіцит магнію; нижче 12 мг/л (1 мЕкв/л або 0,5 ммоль/л) – на тяжкий дефіцит магнію.

Недостатність магнію може бути:

– первинною, у зв’язку з метаболічною патологією (хронічна вроджена гіпомагніємія);

– вторинною, у зв’язку з:

– недостатнім споживанням магнію з їжею (нераціональне харчування, хронічне зловживання алкоголем, винятково парентеральне харчування);

 

– порушенням всмоктування магнію у травному тракті (хронічна діарея, фістули травного тракту, гіпопаратиреоїдизм);

– надмірними втратами магнію через нирки (канальцеві порушення, тяжка поліурія, зловживання діуретиками, хронічний пієлонефрит, первинний гіперальдостеронізм, лікування цисплатином).

У всмоктуванні солей магнію у травному тракті бере участь, окрім інших механізмів, пасивний механізм, для якого розчинність солі є визначальним фактором.

Всмоктування солей магнію у травному тракті не перевищує 50 %. Виводиться магній в основному із сечею.

 

Показання для застосування.

Лікування підтвердженого дефіциту магнію в організмі – як ізольованого, так і асоційованого з іншими дефіцитними станами.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Тяжка ниркова недостатність з кліренсом креатиніну менше 30 мл/хв. Фенілкетонурія. Гіпермагніємія, гіпервітаміноз вітаміну В6, міастенія гравіс. Атріовентрикулярна блокада, тяжка артеріальна гіпотензія. Одночасне застосування з леводопою (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами»). Діарея. Непереносимість фруктози, синдром мальабсорбції глюкози або галактози, дефіцит сахарази-ізомальтази (через вміст у препараті сахарози).

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

У пацієнтів з тяжким дефіцитом магнію застосування препарату слід розпочинати з його введення внутрішньовенним шляхом. Це також показано пацієнтам з мальабсорбцією.

У пацієнтів із супутнім дефіцитом кальцію у більшості випадків рекомендується перед призначенням кальцію спочатку відкоригувати дефіцит магнію.

Цей лікарський засіб містить натрію метабісульфіт і може зумовити розвиток тяжких алергічних реакцій та бронхоспазму.

Оскільки цей лікарський засіб містить сахарозу, він протипоказаний пацієнтам з непереносимістю фруктози, з синдромом мальабсорбції глюкози та галактози або з недостатністю сахарази-ізомальтази.

Інформація для хворих на цукровий діабет: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, містять сахарозу у якості допоміжної речовини.

Зловживання піридоксином може зумовити розвиток сенсорної нейропатії за умови його прийому у високих дозах (> 200 мг/добу) протягом тривалого періоду часу (тобто протягом кількох місяців або років). Цей ефект зазвичай має оборотний характер, зникаючи після припинення прийому препарату.

Запобіжні заходи при застосуванні. У пацієнтів з помірною нирковою недостатністю слід застосовувати запобіжні заходи, спрямовані на попередження будь-яких ризиків, пов’язаних з гіпермагніємією.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Обмежені дані клінічних досліджень на тваринах не виявили фетотоксичної або ембріотоксичної дії препарату. Таким чином, застосування магнію у період вагітності можливе лише у разі необхідності після консультації з лікарем.

Період годування груддю. Кожна з діючих речовин препарату окремо (і магній, і вітамін В6) не протипоказані у даний період. Враховуючи обмежені доказові дані щодо застосування максимальної рекомендованої добової дози вітаміну В6 у період годування груддю, рекомендується призначати не більше 20 мг/добу вітаміну В6.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

Діти.

Препарат застосовують дітям з масою тіла понад 10 кг (віком близько 1 року).

 

Спосіб застосування та дози.

Розчинити вміст ампул у половині склянки води.

Дорослим. 3-4 ампули на добу, з розподілом загальної дози на 2 або 3 прийоми під час їжі.

Дітям та немовлятам, масою тіла понад 10 кг (віком близько 1 року). 10-30 мг/кг маси тіла на добу (тобто 0,4-1,2 ммоль/кг маси тіла на добу), що відповідає 1-4 ампулам на добу, з розподілом загальної дози на 2 або 3 прийоми під час їжі.

Застосування препарату необхідно припинити, як тільки рівень магнію в крові повернеться до норми.

 

Передозування.

Передозування магнію при його пероральному застосуванні зазвичай не призводить до розвитку токсичних реакцій у пацієнтів з нормальною функцією нирок. Однак у пацієнтів з нирковою недостатністю може розвинутися інтоксикація магнієм.

Токсичні ефекти при цьому залежать від рівнів магнію у крові і проявляються наступними ознаками: різке зниження артеріального тиску, нудота, блювання, пригнічення центральної нервової системи, порушення рефлекторних функцій, патологічні зміни на ЕКГ, розвиток пригнічення дихання, кома, зупинка серця та параліч дихання, анурія.

Лікування: регідратація, форсований діурез. У пацієнтів з нирковою недостатністю необхідний гемодіаліз або перитонеальний діаліз.

 

Побічні ефекти.

Алергічні реакції, діарея, нудота, блювання, біль у животі, шкірні реакції, у тому числі свербіж і кропив’янка.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Протипоказані комбінації.

Слід уникати одночасного застосування з леводопою, оскільки при цьому дія леводопи інгібується, коли її застосування не супроводжується прийомом інгібіторів периферичної допа-декарбоксилази. Застосування піридоксину у будь-яких кількостях не показане, якщо прийом леводопи не супроводжується прийомом інгібіторів допа-декарбоксилази.

Нерекомендовані комбінації.

Не застосовувати з препаратами, які містять фосфатні або кальцієві солі, оскільки вони пригнічують всмоктування магнію з кишечнику.

Комбінації, що вимагають застереження при застосуванні.

З обережністю застосовувати пероральні тетрацикліни, оскільки магній знижує абсорбцію тетрациклінів зі шлунка та кишечнику. При одночасному застосуванні з пероральними тетрациклінами прийом препарату Магне-В6 необхідно відкласти принаймні на 2 години.

Препарати магнію послаблюють дію пероральних антикоагулянтів та зменшують засвоєння заліза.

Діуретики збільшують виведення магнію з сечею.

Застосування гідралізину, ізоніазиду, пеніциламіну та пероральних контрацептивів збільшує потребу у вітаміні В6.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі нижче +25 °С.

 

Упаковка. № 10: по 10 мл в ампулі, по 10 ампул з двома лініями розлому у піддоні з картону, в картонній коробці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

 

Магне-В6 10 мл №10 раствор Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Вероника 09.09.2016 Многие дети страдают гиперактивностью, и мой не исключения. В связи с этим он очень плохо спит, а после капризничает. Обратилась к доктору на, сто он посоветовал Магне В6 раствор. На вкус приятный ребёнок его принимает с удовольствием.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Магне-В6 10 мл №10 раствор Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Магне-В6 10 мл №10 раствор Характеристики

Лікарська форма Розчин для перорального застосування по 10 мл в ампулах № 10
Виробник КОПЕРАСЬОН ФАРМАСЬЮТІК ФРАНСЕЗ, Франція
Вік Препарат застосовувати дітям з масою тіла понад 10 кг (віком близько 1 року).
Показання Лікування підтвердженого дефіциту магнію в організмі, як ізольованого, так і асоційованого з іншими дефіцитними станами
Протипоказання Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Тяжка ниркова недостатність із показником кліренсу креатиніну менше 30 мл/хв. Фенілкетонурія. Гіпермагніємія, гіпервітаміноз вітаміну В6, міастенія гравіс. Атріовентрикулярна блокада, тяжка артеріальна гіпотензія. Одночасне застосування з леводопою (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»). Діарея. Непереносимість фруктози, синдром мальабсорбції глюкози або галактози, дефіцит сахарази-ізомальтази (через вміст у препараті сахарози).
Склад діючі речовини: 1 ампула по 10 мл містить магнію лактату дигідрату 186 мг і магнію підоляту 936 мг (що відповідає 100 мг Mg++ або 4,12 ммоль), піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 10 мг; допоміжні речовини: натрію метабісульфіт (Е 223), сахарин натрію, карамель з ароматичною добавкою вишні, вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва МАГНЕ-В6
Упаковка ампули
Фармакотерапевтична група Комплекс вітамінів групи В з мінералами.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги