Войдите в личный кабинет
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Лоприл Босналек Н 10 мг N20 таблетки

Код товара:Код:  1114006
В наличии
74,8грн
Цена и наличие актуальны на 16-07-2020 15:17
Продавец товара: Аптека24

До 31.07 доставка заказов на сумму от 200 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Основные физико-химические свойства
Форма выпускаТаблетки
Классификация товараЛС общий режим
Кол-во в упаковке20
ПроизводительБосналек д.д./Bosnalijek d.d.

Характеристики Лоприл Босналек Н 10 мг N20 таблетки

Придатний до01.08.2020
Действующее веществолизиноприл
Рецептурный отпускТолько с рецептом
Термін придатності3 роки.
АТС-КлассификацияC09B A03
Міжнародне найменуванняLisinopril and diuretics
Дозировка10 мг
Код Морион74816
Українська назваЛоприл Босналек Н 10
УпаковкаПо 10 таблеток у блістері, по 2 блістери в картонній коробці.
Склад1 таблетка Лоприлу Босналек® Н 10 містить лізиноприлу 10 мг у формі дигідрату, гідрохлоротіазиду 12,5 мг; 1 таблетка Лоприлу Босналек® Н 20 містить лізиноприлу 20 мг у формі дигідрату, гідрохлоротіазиду 12,5 мг; допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат дигідрат, маніт (E 421), крохмаль кукурудзяний, крохмаль прежелатинізований, магнію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, заліза оксид жовтий E 172, для Лоприл Босналек® Н 20 – заліза оксид червоний E 172.
Фармакотерапевтична групаІнгібітори АПФ, комбінації. Інгібітори АПФ і діуретики.
ПоказанняЛоприл Босналек® Н показаний для терапії легкої та помірної артеріальної гіпертензії у пацієнтів, стан яких був стабілізований у результаті застосування лізиноприлу та гідрохлоротіазиду окремо у таких самих пропорціях.
ПротипоказанняПідвищена чутливість до лізиноприлу, до будь-якого компонента препарату, до інших інгібіторів АПФ, а також до похідних сульфонаміду; ангіоневротичний набряк, пов’язаний із прийомом інгібіторів АПФ в анамнезі, спадковий або ідіопатичний ангіоневротичний набряк; вагітність та планування вагітності (див. «Застосування у період вагітності або годування груддю»); анурія, тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 30 мл/хв), пацієнти з рівнем креатиніну в сироватці крові ≥ 220 мкмоль/л; тяжка печінкова недостатність; одночасне застосування з препаратами, що містять аліскірен пацієнтам з цукровим діабетом або нирковою недостатністю (ШКФ < 60 мл/мин/1,73 м2) (див. розділи «Особливості застосування» і «Взаємодія з іншими лікарськими препаратами та інші види взаємодій»); резистентна до лікування гіпокаліємія чи гіперкальціємія; рефрактерна гіпонатріємія; симптомна гіперурикемія (подагра); аортальний або мітральний стеноз або гіпертрофічна кардіоміопатія з вираженими гемодинамічними порушеннями. Гострий інфаркт міокарда з нестабільною гемодинамікою. Кардіогенний шок; білатеральний стеноз ниркової артерії або стеноз артерії єдиної нирки; одночасне застосування препарату і високопропускних мембран з поліакрилнітрилнатрію-2-метилосульфонату (наприклад, AN 69) при терміновому діалізі; первинний гіперальдостеронізм.

Инструкция Лоприл Босналек Н 10 мг N20 таблетки

Описание Лоприл Босналек Н 10 мг N20 таблетки

Оставить отзыв

Поставьте оценку
Также вас могут заинтересовать