Лизинопразид 20мг/12.5мг N30 таблетки

  Loading...
   Купить Лизинопразид 20мг/12.5мг N30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  73,70 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 500 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Лизинопразид 20мг/12.5мг N30 таблетки

  Показания

  Артериальная гипертензия легкой или средней степени тяжести, имеет стабильный ход на фоне терапии лизиноприлом и гидрохлоротиазидом в тех же дозировках.

  Противопоказания

  • Гиперчувствительность к лизиноприла и другим ингибиторам АПФ, к гидрохлоротиазида и производных сульфонамида или другим компонентам препарата.
  • Ангионевротический отек в анамнезе, связанный с применением ингибиторов АПФ.
  • Наследственный или идиопатический ангионевротический отек.
  • Гемодинамически значимый стеноз аортального или митрального клапана или гипертрофическая кардиомиопатия.
  • Тяжелая почечная недостаточность или терминальная стадия заболевания.
  • Тяжелое заболевание печени.
  • Обострение подагры.
  • Анурия.
  • Гиперурикемия.
  • Гиперальдостеронизм.
  • Стеноз почечной артерии (билатеральные или односторонний).
  • Кардиогенный шок.
  • Состояние с нестабильной гемодинамикой после острого инфаркта миокарда.
  • Проведение гемодиализа с использованием высокопроточных мембран (например AN 69).
  • Уровень креатинина в сыворотке крови> 220 мкмоль / л.
  • Одновременное применение алискирен-содержащих препаратов пациентам с сахарным диабетом или нарушением функции почек (СКФ <60 мл / мин / 1,73 м 2 ).
  • Планирование беременности.
  • Период беременности и кормления грудью.
  • Детский возраст (до 18 лет).

  Цена Лизинопразид 20мг/12.5мг N30 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Лизинопразид 20мг/12.5мг N30 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Лизинопразид 20мг/12.5мг N30 таблетки Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  ЛІЗИНОПРАЗИД
   (LIZINOPRAZID)

  Склад:

  діючі речовини: 1 таблетка  містить  лізиноприлу  дигідрату  у  перерахуванні на 100 % речовину 10 мг або 20 мг і гідрохлоротіазиду 12,5 мг;

  допоміжні речовини: маніт (Е 421), магнію стеарат, кальцію гідрофосфат, крохмаль кукурудзяний, крохмаль кукурудзяний прежелатинізований.

  Лікарська форма. Таблетки.

  Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору плоско-циліндричної форми зі скошеними краями і рискою з одного боку.

  Фармакотерапевтична група.

  Інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту (іАПФ) і діуретики.

  Код АТХ С09В А03.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Лізинопразид – комбінований препарат з фіксованою дозою лізиноприлу, інгібітора ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ), і гідрохлоротіазиду, тіазидного діуретика. Обидва компоненти виявляють взаємодоповнювальний та адитивний антигіпертензивний ефект.

  Лізиноприл є інгібітором пептидил-дипептидази. Він пригнічує АПФ, який каталізує перетворення ангіотензину I у вазоконстрикторний пептид – ангіотензин II. Ангіотензин II також стимулює секрецію альдостерону у корі надниркових залоз. Пригнічення АПФ спричиняє зменшення концентрації ангіотензину II, що призводить до зниження вазопресорної активності і зменшення секреції альдостерону. Подальше зниження може призвести до підвищення вмісту калію в сироватці крові.

  Незважаючи на те, що механізмом, за допомогою якого лізиноприл знижує артеріальний тиск, вважається первинна супресія ренін-ангіотензин-альдостеронової системи, лізиноприл знижує артеріальний тиск навіть у пацієнтів з низькореніновою гіпертензією. АПФ ідентичний кініназі II, ферменту, який руйнує брадикінін. Невідомо, чи відіграють підвищені рівні брадикініну, потужного вазодилататорного пептиду, якусь роль у терапевтичній дії лізиноприлу.

  Гідрохлоротіазид є діуретиком та антигіпертензивною речовиною. Він впливає на механізм реабсорбції електролітів у дистальному тубулярному відділі нирок і збільшує екскрецію натрію та хлориду приблизно однаково. Натрійурез може супроводжуватися деякою втратою калію та бікарбонатів. Механізм антигіпертензивної дії тіазидів невідомий. Тіазиди зазвичай не впливають на нормальний артеріальний тиск.

  Фармакокінетика.

  Одночасний прийом лізиноприлу і гідрохлоротіазиду виявляє слабкий або не виявляє ніякого впливу на біодоступність обох компонентів. Не було жодних клінічно значущих фармакокінетичних взаємодій між двома компонентами при їх прийомі в 1 таблетці.

  Лізиноприл.

  Абсорбція. Після перорального прийому лізиноприлу пік концентрації у плазмі крові досягається протягом приблизно 7 годин. На підставі даних про виведення з сечею середня величина абсорбції лізиноприлу у діапазоні вивчених доз (5-80 мг) становить приблизно 25 % з міжіндивідуальною варіацією 6-60 %. Абсолютна біодоступність знижується приблизно на 16 % у пацієнтів із серцевою недостатністю. Абсорбція лізиноприлу не залежить від прийому їжі.

  Розподіл. Імовірно, лізиноприл не зв’язується з білками сироватки крові, окрім циркулюючого АПФ.

  Відомо, що лізиноприл погано проникає через гематоенцефалічний бар’єр.

  Елімінація. Лізиноприл не піддається метаболізму і виводиться нирками повністю у незміненому вигляді. При багаторазовому введенні лізиноприл має ефективний напівперіод кумуляції 12,6 години. Кліренс лізиноприлу у здорових добровольців становить приблизно 50 мл/хв. Зменшення концентрації у сироватці крові свідчить про пролонговану термінальну фазу, яка не є наслідком кумуляції препарату. Ця термінальна фаза, можливо, свідчить про насичення зв’язування з АПФ і не пропорційна до дози.

  Серцева недостатність. Пацієнти з серцевою недостатністю піддаються більшому впливу лізиноприлу порівняно зі здоровими добровольцями (збільшення площі під кривою «концентрація-час» (AUC) у середньому на 125 %). На підставі даних про виведення лізиноприлу з сечею з’ясувалося, що відзначається знижена приблизно на 16 % абсорбція порівняно зі здоровими добровольцями.

  Пацієнти літнього віку. Пацієнти літнього віку мають більш високі значення AUC у плазмі крові (збільшені приблизно на 60 %) порівняно з молодшими добровольцями.

  Порушення функції нирок. Порушення функції нирок знижує елімінацію лізиноприлу, який виводиться нирками, але це зниження стає клінічно значущим тільки тоді, коли швидкість гломерулярної фільтрації нижче 30 мл/хв. При легкій та середнього ступеня тяжкості нирковій недостатності (кліренс креатиніну ≥ 30-< 80 мл/хв) середня AUC була збільшена тільки на 13 %, у той час як при тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну ≥ 5-< 30 мл/хв) – у 4,5 раза.

  Лізиноприл можна вивести з організму шляхом діалізу. Протягом 4 годин гемодіалізу концентрації лізиноприлу у плазмі крові зменшилася в середньому на 60 %, кліренс на діалізі був у діапазоні від 40 до 55 мл/хв.

  Порушення функції печінки. Порушення функції печінки у пацієнтів з цирозом призводило до зменшення абсорбції лізиноприлу (близько 30 % при визначенні за виведенням із сечею), але посиленя його ефекту (приблизно 50 %), порівняно з таким у здорових добровольців, внаслідок зменшення кліренсу.

  Гідрохлоротіазид.

  Гідрохлоротіазид швидко всмоктується з травного тракту. У людини приблизно 70 % перорально прийнятої терапевтичної дози всмоктується в основному у дванадцятипалій кишці і верхніх відділах тонкої кишки. Прийом їжі не впливає на всмоктування, і пікова концентрація досягається протягом 2-4 годин після прийому. Повідомлялося, що об’єм розподілу становить від 0,8 до 3 л/кг. Гідрохлоротіазид не метаболізується, але швидко виводиться нирками. Принаймні  61 % дози виводиться у незміненому вигляді протягом 24 годин. Період напіввиведення становить від 8 до 12 годин, і 95 % абсорбованого гідрохлоротіазиду виводиться нирками. Після перорального прийому гідрохлоротіазиду діурез починається через 2 години, пік настає приблизно через 4 години і триває 6-12 годин. Гідрохлоротіазид проникає через плаценту, але не проникає через гематоенцефалічний бар’єр.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Артеріальна гіпертензія легкого або середнього ступеня тяжкості, що має стабільний перебіг на тлі терапії лізиноприлом та гідрохлоротіазидом у тих же дозуваннях.

  Протипоказання.

  – Гіперчутливість до лізиноприлу та до інших інгібіторів АПФ, до гідрохлоротіазиду і похідних сульфонаміду або до інших компонентів препарату.

  – Ангіоневротичний набряк в анамнезі, пов’язаний із застосуванням інгібіторів АПФ.

  – Спадковий або ідіопатичний ангіоневротичний набряк.

  – Гемодинамічно значущий стеноз аортального або мітрального клапана або гіпертрофічна кардіоміопатія.

  – Тяжка ниркова недостатність або термінальна стадія захворювання.

  – Тяжке захворювання печінки.

  – Загострення подагри.

  – Анурія.

  – Гіперурикемія.

  – Гіперальдостеронізм.

  – Стеноз ниркової артерії (білатеральний або однобічний).

  – Кардіогенний шок.

  – Стан із нестабільною гемодинамікою після гострого інфаркту міокарда.

  – Проведення гемодіалізу з використанням високопроточних мембран (наприклад AN 69).

  – Рівень креатиніну в сироватці крові > 220 мкмоль/л.

  – Одночасне застосування аліскірен-вмісних препаратів пацієнтам з цукровим діабетом або порушенням ниркової функції (ШКФ < 60 мл/хв/1,73 м2).

  – Планування вагітності.

  – Період вагітності або годування груддю.

  – Дитячий вік (до 18 років).

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Діуретики. Застосування на піку терапії лізиноприлом діуретику забезпечить додатковий антигіпертензивний ефект.

  Після першої дози препарату Лізинопразид може розвинутися симптоматична гіпотензія; розвиток даного стану більш імовірний у пацієнтів зі зневодненням та/або нестачею солі у результаті попередньої терапії діуретиками. Застосування діуретиків потрібно припинити до початку терапії Лізинопразидом.

  Харчові добавки, що містять калій, калійзберігаючі діуретики або замінники солі, що містять калій. Виведення калію на тлі прийому тіазидних діуретиків зазвичай послаблюється калійзберігаючим ефектом лізиноприлу. Використання харчових добавок, що містять калій, калійзберігаючих речовин або замінників солі, що містять калій, особливо у пацієнтів з порушеною функцією нирок, може призвести до значного збільшення вмісту калію в сироватці крові. Якщо одночасне застосування препарату і будь-якої з цих речовин є необхідним, вони повинні застосовуватися з обережністю на тлі частого контролю вмісту калію в сироватці крові.


  Лизинопразид 20мг/12.5мг N30 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Лизинопразид 20мг/12.5мг N30 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Лизинопразид 20мг/12.5мг N30 таблетки Характеристики

  Виробник ТОВ «АСТРАФАРМ».
  Показання Артеріальна гіпертензія легкого або середнього ступеня тяжкості, що має стабільний перебіг на тлі терапії лізиноприлом та гідрохлоротіазидом у тих же дозуваннях.
  Протипоказання Гіперчутливість до лізиноприлу та до інших інгібіторів АПФ, до гідрохлоротіазиду і похідних сульфонаміду або до інших компонентів препарату. Ангіоневротичний набряк в анамнезі, пов’язаний із застосуванням інгібіторів АПФ. Спадковий або ідіопатичний ангіоневротичний набряк. Гемодинамічно значущий стеноз аортального або мітрального клапана або гіпертрофічна кардіоміопатія. Тяжка ниркова недостатність або термінальна стадія захворювання. Тяжке захворювання печінки. Загострення подагри. Анурія. Гіперурикемія. Гіперальдостеронізм. Стеноз ниркової артерії (білатеральний або однобічний). Кардіогенний шок. Стан із нестабільною гемодинамікою після гострого інфаркту міокарда. Проведення гемодіалізу з використанням високопроточних мембран (наприклад AN 69). Рівень креатиніну в сироватці крові > 220 мкмоль/л. Одночасне застосування аліскірен-вмісних препаратів пацієнтам з цукровим діабетом або порушенням ниркової функції (ШКФ < 60 мл/хв/1,73 м2). Планування вагітності. Період вагітності або годування груддю. Дитячий вік (до 18 років).
  Склад діючі речовини: 1 таблетка містить лізиноприлу дигідрату у перерахуванні на 100 % речовину 10 мг або 20 мг і гідрохлоротіазиду 12,5 мг; допоміжні речовини: маніт (Е 421), магнію стеарат, кальцію гідрофосфат, крохмаль кукурудзяний, крохмаль кукурудзяний прежелатинізований.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва Лізинопразид
  Упаковка По 10 таблеток у блістері; по 1, 2 або 3 блістери в коробці.
  Фармакотерапевтична група Інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту (іАПФ) і діуретики.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги