www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Ливарол 0.4 г №5 свечи

Loading...
    Купить Ливарол 0.4 г №5 свечи в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
152.5 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Ливарол 0.4 г №5 свечи

Действующее вещество интравагинальных суппозиториев Ливарол – кетоконазол. Кетоконазол - антимикотик группы имидазолдиоксолана. Обладает фунгистатическим и фунгицидным эффектом благодаря подавлению биосинтеза эргостерола, что вызывает изменение липидного состава мембран грибов. 

Используется для терапии: 

  • острого или рецидивирующего кандидоза влагалища;

  • для профилактики грибковых инфекций женских половых органов при снижении сопротивляемости организма, применении антибактериальных препаратов и других средств, которые нарушают естественную микрофлору влагалища.

Ливарол-суппозитории освобождают от контурной упаковки и в позиции лежа на спине вводят во влагалище глубоко. Курс лечения – 3-5 дней (1 суппозиторий в сутки). При хронических формах рекомендуется продлить курс лечения до 10 дней (по 1 суппозиторию в сутки).

Противопоказан при аллергических реакциях на кетоконазол и другие компоненты Ливарола, а так же при беременности в I триместре.

При применении Ливарола не выявлены негативные взаимодействия с другими препаратами. Вероятность взаимодействия практически отсутствует в связи с низкой резорбционной способностью кетоконазола при введении во влагалище.

Цена Ливарол 0.4 г №5 свечи актуальна при заказе на сайте. Купить Ливарол 0.4 г №5 свечи в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Ливарол 0.4 г №5 свечи Инструкция

І Н С Т Р У К Ц ІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЛИВАРОЛ ®

(LIVAROLE)

Склад:

діюча речовина: кетоконазол;

1 супозиторій містить: кетоконазолу 400 мг;

допоміжні речовини: бутилгідроксіанізол (Е 320), макрогол 1500, макрогол 400.

Лікарська форма. Супозиторії вагінальні.

Основні фізико-хімічні властивості: супозиторії білого, білого з жовтуватим або сіруватим, або кремуватим відтінком кольору, торпедоподібної форми.

Фармакотерапевтична група. Протимікробні та антисептичні засоби для застосування у гінекології. Код АТХ G01A F11.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Кетоконазол є синтетичним похідним імідазолдіоксолану. Чинить виражену фунгіцидну та фунгостатичну дію на дерматофіти (Trichophyton spp., Epidermophyton floccosum, Microsporum spp.), дріжджові гриби (Candida spp., Pityrosporum spp., Torulopsis spp,Cryptococcus spp, Rhodotorula spp.), диморфні і вищі гриби (зуміцети). Менш чутливі до кетоконазолу Aspergillus spp., Sporothrix schenkii, деякі Dermatiaceae, Mucor spp. та інші фікоміцети, за винятком Entomophthales. Кетоконазол активний також відносно грам- позитивних коків (Staphylococcus spp., Streptococcus spp.)

Механізм дії спрямований на пригнічення біосинтезу ергостеролу та зміну ліпідного складу мембрани грибів, що призводить до їх лізису. Препарат активний також проти збудників, резистентних до протигрибкових антибіотиків (ністатин, леворин), а також до клотримазолу. Розвиток вторинної резистентності під час лікування кетоконазолом дотепер не спостерігався.

Фармакокінетика.

При інтравагінальному застосуванні препарат слабко всмоктується, лише незначна кількість (менше 1 %) потрапляє у системний кровотік. Максимальна концентрація у плазмі крові після застосування 400 мг кетоконазолу коливається у межах від 0 до 10,7 нг/мл, що вважається слідовою і не чинить системної дії.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування гострого та хронічного рецидивуючого вульвовагінального кандидозу. Профілактика грибкових інфекцій піхви при зниженій резистентності організму та на тлі лікування препаратами, що порушують нормальну мікрофлору піхви.

Протипоказання.

Індивідуальна підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні Ливаролу® з рифампіцином та ізоніазидом знижується концентрація кетоконазолу у плазмі крові. При одночасному застосуванні з циклоспорином, непрямими антикоагулянтами та метилпреднізолоном кетоконазол може підвищувати концентрацію останніх у плазмі крові. Практичне значення цих взаємодій при лікуванні кетоконазолом у вигляді вагінальних супозиторіїв невідоме.

Особливості застосування.

У поодиноких випадках можливі місцеві алергічні реакції у статевого партнера. Для зниження ризику рецидиву захворювання рекомендується одночасне лікування статевого партнера. Слід уникати контакту з латексними препаратами (контрацептивні діафрагми, презервативи) через зниження надійності механічної контрацепції, тому не виключається можливість виникнення вагітності або зараження захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Під час лікування слід утримуватися від статевого життя, можливі алергічні реакції у статевого партнера, включаючи гіперемію статевого члена. Рекомендовано одночасне лікування статевого партнера.

Препарат рекомендується застосовувати на ніч, оскільки препарат чинить осмотичну та дренажну дію, що супроводжується збільшенням виділень із піхви. Рекомендується на період лікування Ливаролом® на ніч використовувати гігієнічні прокладки.

При розвитку реакцій гіперчутливості препарат слід відмінити та звернутися до лікаря.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Хоча системна абсорбція при інтравагінальному застосуванні кетоконазолу вкрай мала або відсутня, адекватних контрольованих клінічних досліджень щодо безпеки застосування Ливаролу® вагітним немає. Препарат не слід застосовувати у I триместрі вагітності.

У II-III триместрі вагітності та у період годування груддю препарат застосовувати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Зазвичай не впливає, але слід враховувати можливість розвитку запаморочення в осіб з гіперчутливістю.

Спосіб застосування та дози.

Супозиторій звільнити від блістера і ввести глибоко у піхву у положенні лежачи на спині із зігнутими у колінах та підтягнутими до грудей ногами чи навпочіпки. Супозиторії не слід розрізати на частини, оскільки подібна зміна умов зберігання препарату може призвести до порушення розподілу активної речовини. Застосовувати по 1 супозиторію на добу перед сном протягом 3–5 днів. При необхідності курс лікування повторити до одужання клінічного та підтвердженого лабораторними дослідженнями. При хронічному кандидозі застосовувати по 1 супозиторію протягом 10 днів.

Діти. Оскільки досвід застосування препарату для лікування дітей відсутній, не слід його призначати даній категорії пацієнтів.

Передозування. Передозування та токсичні ефекти при застосуванні препарату не виявлені. У випадку місцевого передозування можуть спостерігатися гіперемія, печіння, свербіж, подразнення слизової оболонки піхви. У такому разі рекомендується спринцювання водою.

Побічні реакції.

Побічні реакції зазвичай виникають рідко і швидко минають після відміни препарату.

З боку шкіри та слизових оболонок: свербіж, висипання, печіння, гіперемія, подразнення слизової у піхві, кропив’янка, можливі реакції у місці введення.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи анафілактичні та анафілактоїдні реакції, ангіоневротичний набряк.

З боку травного тракту: нудота, біль у животі.

З боку нервової системи: запаморочення.

У разі виникнення будь-яких побічних реакцій слід припинити застосування препарату та обов’язково звернутися до лікаря.

Термін придатності. 2 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. 1 блістер по 5 супозиторіїв, 1 або 2 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

ВАТ «НИЖФАРМ».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Російська Федерація, 603950, Нижній Новгород, ГСП-459, вул. Салганська, 7.


Ливарол 0.4 г №5 свечи Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • lenochka1208 12.08.2016 пробовала разные свечи при молочнице, Ливарол мне понравились скоростью действия. по сравнению с другими симптомы снял быстрее. Знаю его ещё применяют для профилактики.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Ливарол 0.4 г №5 свечи Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Ливарол 0.4 г №5 свечи Характеристики

Лікарська форма Супозиторії вагінальні по 400 мг № 5 (5х1), № 10 (5х2) у блістерах
Виробник ВАТ "Нижфарм", Російська Федерація
Вік препарат не застосовують дітям
Міжнародне найменування Ketoconazole
Показання Лікування гострого та хронічного рецидивуючого вульвовагінального кандидозу. Профілактика грибкових інфекцій піхви при зниженій резистентності організму та на тлі лікування препаратами, що порушують нормальну мікрофлору піхви.
Протипоказання Індивідуальна підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату
Склад  супозиторій містить: кетоконазолу 400 мг
Термін придатності 2 роки
Українська назва ЛИВАРОЛ
Упаковка Блістр
Фармакотерапевтична група Протимікробні та антисептичні засоби для застосування у гінекології. Код АТХ G01A F11.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги