0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Липразид 20 таблетки от повышенного давления, 30 шт.

Код товару:Код:  098.0155
И
Иван Сергеевич
Страдаю от гипертензии около 10 лет. Применял множество препаратов, наиболее єфективнім стало лечение после назначения данного препарата в комплексе.
Чи є відгук корисним
Я
Ярослава
Заказывала препарат для родителей , переживала ,что б препарат был качественный ,позвонила в аптеку и меня убедили что у них только оригиналы. Предложили предоставить все подтверждения .Когда пришла забирать свой заказ предоставили все сертификаты . Очень хорошая аптека. Всем советую Аптеку 24.
Чи є відгук корисним
В
Володимир
доброго вам дня дякую за своечасну доставку моїх ліків!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Липразид 20 таблетки от повышенного давления, 30 шт.
Липразид 20 таблетки от повышенного давления, 30 шт.
109,8грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
Продавець: Аптека АНЦ