0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Липодемин 20 мг №30 таблетки

Код товару:Код:  1138034
Виробник: Mistral
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 09:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Липодемин 20 мг №30 таблетки

Основні

Діюча речовина
Торгівельна назва
GTIN
4820114130921
Виробник
Актавіс Лтд, Мальта
Код Моріон
273096
Лікарська форма
Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 20 мг № 30 (10х3) у блістерах
Фармакологічна група
Препарати, що знижують рівень холестерину і тригліцеридів у сироватці крові. Інгібітори ГМГ–КоА-редуктази.
Кількість в упаковці
30
Дозування
20 мг
Код АТС/ATX
C10A A05
Міжнародна назва
Atorvastatin
Рецептурна видача
тільки з рецептом
Форма випуску
Таблетки
Упаковка
блістер
Склад
діюча речовина: atorvastatin; 1 таблетка містить аторвастатину кальцію 10,36 мг або 20,72 мг, що відповідає 10 мг або 20 мг аторвастатину; допоміжні речовини: манітол, целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, натрію карбонат безводний, повідон, метіонін, магнію стеарат; оболонка: суміш для плівкового покриття Opadry White 03F28446 (гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), макрогол), тальк.
Показання
Як доповнення до дієти для лікування пацієнтів із підвищеним рівнем загального холестерину, холестерин-ліпопротеїнів низької щільності, аполіпопротеїну Б, тригліцеридів, з метою збільшення холестерин-ліпопротеїнів високої щільності у хворих із первинною гіперхолестеринемією (гетерозиготна родинна та неспадкова гіперхолестеринемія), комбінованою (змішаною) гіперліпідемією (Фредриксонівський тип ІІа та ІІb), підвищеним рівнем тригліцеридів у сироватці крові (Фредриксонівський тип IV) та хворих із дисбеталіпопротеїнемією (Фредриксонівський тип ІІІ) у випадках, коли дієта не забезпечує належного ефекту. Для зниження рівня загального холестерину та Х-ЛНЩ у хворих з гомозиготною родинною гіперхолестеринемією, коли дієта й інші немедикаментозні засоби не забезпечують належного ефекту. Пацієнтам без клінічних проявів серцево-судинних захворювань, з або без дисліпідемії, але за умови наявності кількох факторів ризику серцево-судинних захворювань, таких як тютюнопаління, артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, низький рівень Х-ЛВЩ або наявність у родинному анамнезі інформації про серцево-судинні захворювання в молодому віці, з метою зменшення ризику: - летальних проявів ішемічної хвороби серця і нелетального інфаркту міокарда; - виникнення інсульту; - ризику виникнення стенокардії і необхідності виконання процедур реваскуляризації міокарда. Пацієнтам з клінічними симптомами коронарних захворювань аторвастатин показаний для зменшення ризику: - нелетального інфаркту міокарда; - летального та нелетального інсульту; - процедур реваскуляризації; - госпіталізації з приводу застійної серцевої недостатності; - стенокардії. Діти (10-17 років) Аторвастатин призначається як допоміжний засіб до дієти для зниження рівня загального холестерину, холестерин-ліпопротеїнів низької щільності та аполіпопротеїну Б у хлопчиків і дівчаток у постменархіальний період, віком від 10 до 17 років, із гетерозиготною родинною гіперхолестеринемією, якщо навіть за умови дотримання адекватної дієти - рівень Х-ЛНЩ залишається ? 190 мг/дл (1,90 г/л) або - рівень Х-ЛНЩ залишається ? 160 мг/дл (1,6 г/л) та · у сімейному анамнезі є інформація про серцево-судинні захворювання у молодому віці; · у хворих дітей існує два чи більше інших факторів ризику виникнення серцево-судинних захворювань (тютюнопаління, артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, низький рівень Х-ЛВЩ або наявність у сімейному анамнезі інформації про серцево-судинні захворювання в молодому віці).
Протипокази
Аторвастатин протипоказаний у разі гіперчутливості до будь-якого компонента препарату; активних захворювань печінки чи нез’ясованого персистуючого підвищення активності трансаміназ, що втричі перевищує норму.

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Опис Липодемин 20 мг №30 таблетки

Липодемин — таблетки, имеющие пленочную оболочку, 20 мг №30 в блистере, выпускаются в пластинках по 10 штук (30 штук в картонной упаковке). В Украине Липодемин можно приобрести по назначению врача в аптеках или через интернет-магазины. Данное лекарство предназначено для пациентов, имеющих проблемы с уровнем холестерина, а также триглицеридов в крови.


Применение

Показания к применению Липодемина:

  • в комплексе с диетой при лечении повышенного уровня холестерина для пациентов с определенными показаниями;

  • для уменьшения уровня холестерина при наличии гомозиготной семейной гиперхолестеринемии;

  • для снижения риска сердечно-сосудистых патологий при наличии пониженного уровня холестерина пациентам, имеющим предрасположенность к этим заболеваниям.

Данный фармацевтический препарат может назначаться детям от 10 лет. В инструкции к Липодемину приведено подробное описание способа его использования, дозировки, противопоказаний и другой информации, обязательной к ознакомлению перед употреблением данного фармацевтического препарата.

 В начале проведения терапии данным лекарством необходимо назначение специальной диеты и курса упражнений, направленных на уменьшение веса пациента. Дозировка назначается индивидуально после определения уровня гиперхолестеринемии у пациента при выдерживании диеты. Ежедневная доза медикаментозного препарата может составляет 10-80 мг. Индивидуальная доза Липодемина определяется доктором, и, при необходимости, может заменяться им на аналог.


Побочные реакции

В результате употребления данного средства есть риск возникновения побочных реакций, которые заключаются в расстройствах нервной, пищеварительной, опорно-двигательной и репродуктивных систем организма. Поэтому следует с особым вниманием отнестись к лечению, не превышать назначенные дозы и длительность лечения. В случае передозировки дополнительное лечение не предусмотрено, необходима поддерживающая, а также симптоматическая терапия.

Перед покупкой Липодемина есть возможность ознакомится с отзывами к этому фармацевтическому препарату в сети интернет. После прохождения лечения можно поделиться собственным мнением о нем на нашем сайте. Особенностью нашей интернет-аптеки является то, что стоимость на Липодемин и другие лекарства здесь намного ниже, чем во многих розничных точках страны.Цена Липодемин 20 мг №30 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Липодемин 20 мг №30 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Ціна на Липодемин 20 мг №30 таблетки актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Липодемин 20 мг №30 таблетки з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити