www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Ламикон 1% 25 г спрей

Loading...
    Купить Ламикон 1% 25 г спрей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ламикон 1% 25 г спрей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ламикон 1% 25 г спрей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
116.41 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Ламикон 1% 25 г спрей

Спрей Ламикон выпускается в дозировке по 25 г фирмой-производителем «Фармак», которая находится в Украине. Кроме спрея, Ламикон также существует в форме крема (15 г), таблеток (по 28 или 14 шт. в упаковке) и геля (15 и 30 гр).

Этот препарат можно отнести к противогрибковым средствам, которые включают в свой состав тербинафин. Он представляет из себя алиламин, который обладает активным действием на многие разновидности грибковых штаммов. Его фугицидное действие распространяется на дерматофиты, плесневые грибы и определенные типы диморфных грибков. По отношению к дрожжевым грибкам, тербинафин оказывает фунгистатическую и фунгицидную активность.

Как действует Ламикон 1 % 25 г? Он направлен на специфическое угнетение в клеточных мембранах грибов процесса биосинтеза стеринов на ранней стадии. В результате появляется недостаточность эргостерола и кумуляция сквалена, которые приводят к разрушению грибковых клеток.


Показания

  • кандидоз кожного покрова, вызванный грибком класса кандида;
  • отрубевидный (разноцветный) лишай, спровоцированный действием гриба малассезия;
  • поражения кожи грибком класса эпидермофитон, трихофитон, микроспорум.


Описание лекарства Ламикон предполагает исключительно наружное применение спрея. Перед использованием средства необходимо предварительно очистить кожу и подсушить ее пораженные участки. Спрей нужно наносить не более двух раз в сутки в достаточном количестве на область поражения грибком и окружные участки кожи. Продолжительность такой терапии будет зависеть от степени тяжести недуга. Обычно лечение не занимает больше 7-14 дней.

Все эти средства и Ламикон купить, цена которого всегда оптимальная, можно в сети наших аптек в Киеве и других городах Украины.


Цена Ламикон 1% 25 г спрей актуальна при заказе на сайте. Купить Ламикон 1% 25 г спрей в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Ламикон 1% 25 г спрей Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ 

для медичного застосування лікарського засобу 

ЛАМІКОН® 

(LAMICON)

 

Склад:

діюча речовина: terbinafine;

1 г розчину містить тербінафіну гідрохлориду в перерахуванні на 100 % безводну речовину 10 мг;

допоміжні речовини: кислота бензойна (Е 210), поліетиленгліколь (макрогол) 20 цетостеариловий ефір, пропіленгліколь, полоксамер 407, динатрію едетат, вода для ін’єкцій.

 

Лікарська форма. Спрей нашкірний.

Основні фізико-хімічні властивості: препарат на виході з флакона розпилюється у вигляді аерозольного струменя, який являє собою дисперговані у повітрі частки рідини.

 

Фармакотерапевтична група. Протигрибкові препарати для місцевого застосування. Тербінафін. Код АТХ D01А Е15.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Тербінафін – це аліламін, має широкий спектр протигрибкової дії. Тербінафін у відповідній концентрації чинить фунгіцидну дію відносно дерматофітів, пліснявих і деяких диморфних грибів. Активність щодо дріжджових грибів, залежно від їх виду, може бути фунгіцидною або фунгістатичною.

Тербінафін специфічно пригнічує ранній етап біосинтезу стеринів у клітинній мембрані гриба. Це призводить до дефіциту ергостеролу і до внутрішньоклітинного накопичення сквалену, що спричиняє загибель клітини гриба. Тербінафін діє шляхом інгібування ферменту скваленепоксидази у клітинній мембрані гриба. Цей фермент не належить до системи цитохрому Р450. Тербінафін не впливає на метаболізм гормонів або інших лікарських препаратів.

Фармакокінетика.

При місцевому застосуванні препарат майже не всмоктується, швидко починає діяти, проявляє ефективність при нетривалому лікуванні (7 днів).

При зовнішньому застосуванні абсорбується менше 5 % від застосованої дози, тому системна експозиція тербінафіну незначна.

Клінічні характеристики.

Показання.

Грибкові інфекції шкіри, спричинені дерматофітами, такими як Trichophyton (наприклад               T. rubrum, T. mentagrophytes, T. verrucosum, T. violaceum), Microsporum canis та Epidermophyton floccosum, наприклад міжпальцева епідермофітія стоп («стопа атлета»), пахова дерматофітія («свербіж жокея»), дерматофітія тулуба («стригучий лишай»). Різнобарвний лишай, спричинений Pityrosporum orbiculare (також відомий як Malassezia furfur).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до тербінафіну та до інших компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Невідома.

Особливості застосування.

Препарат для зовнішнього застосування. Уникати вдихання. При випадковому вдиханні необхідно проконсультуватися з лікарем, якщо при цьому будь-які побічні симптоми посилюються або зберігаються.

Слід уникати потрапляння препарату в очі. Не можна наносити спрей на обличчя. У разі випадкового потрапляння спрею в очі або на обличчя необхідно негайно промити їх проточною водою.

Для запобігання реінфікування мікозами шкіри необхідно дотримуватися таких правил: щодня змінювати білизну, оскільки можлива наявність грибків на одязі, що перебував у контакті з інфікованими поверхнями шкіри; уникати носіння одягу, занадто тісного або який погано пропускає повітря; ретельно висушувати уражені ділянки шкіри після її миття;  щодня користуватися чистим особистим рушником. При мікозі стоп не можна ходити босоніж. Додатково до зовнішнього лікування 1 раз на день рекомендується обробити спреєм Ламікон® шкарпетки або взуття усередині.

ЛаміконÒ, спрей нашкірний містить пропіленгліколь, що може спричиняти подразнення шкіри.

ЛаміконÒ, спрей нашкірний містить кислоту бензойну, що може помірно подразнювати шкіру, очі та слизові оболонки.

Дослідження на тваринах не виявили впливу тербінафіну на здатність до запліднення.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дослідження на тваринах не виявили ембріотоксичної дії тербінафіну. Клінічний досвід застосування вагітним обмежений, тому у період вагітності ЛаміконÒ, спрей нашкірний, можна застосовувати тільки у разі, якщо очікувана користь для жінки переважає потенційний ризик для плода.

Тербінафін у невеликій кількості проникає у грудне молоко, тому препарат не можна застосовувати жінкам, які годують груддю.

Слід уникати контакту немовлят з будь-якою ділянкою шкіри, на яку наносили препарат.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

 

Спосіб застосування та дози.

Спрей нашкірний Ламікон® призначений лише для зовнішнього застосування.

Перед застосуванням препарату необхідно ретельно очистити і підсушити уражені ділянки шкіри. Препарат розпилювати на уражені ділянки шкіри у кількості, достатній для їх ретельного зволоження і, крім того, наносити на прилеглі ділянки здорової шкіри.

Тривалість лікування та кратність застосування встановлювати залежно від показань:

-          епідермофітії стоп і трихофітії гладенької шкіри – 1 раз на добу протягом тижня;

-          різнобарвний лишай – 2 рази на добу протягом тижня.

Для пацієнтів літнього віку коригування дози не потрібне.

Полегшення симптомів захворювання зазвичай очікується протягом кількох днів.

Несистематичне застосування або передчасне припинення лікування призводить до виникнення рецидивів захворювання. Якщо немає ознак поліпшення через тиждень лікування, необхідно звернутися до лікаря.

 

Діти.

Безпека та ефективність для дітей не встановлені, тому не рекомендовано застосовувати препарат дітям.

 

Передозування.

Низька системна абсорбція тербінафіну при місцевому застосуванні зумовлює надзвичайно низьку імовірність передозування. Випадкове проковтування вмісту одного флакона ЛаміконуÒ, спрею нашкірного, 25 г (який містить 250 мг тербінафіну гідрохлориду) можна порівняти з прийомом однієї таблетки ЛаміконуÒ по 250 мг (лікарської форми для перорального застосування).  При випадковому проковтуванні більшої кількості спрею нашкірного ЛаміконÒ побічні ефекти мають бути подібними до передозування таблеток ЛаміконÒ (головний біль, нудота, біль в епігастральній ділянці та запаморочення).

Лікування передозування при випадковому проковтуванні полягає у виведенні діючої речовини, насамперед шляхом прийому активованого вугілля, та проведенні симптоматичної терапії при необхідності.

 

Побічні реакції.

Місцеві симптоми, такі як свербіж, лущення або печіння шкіри, біль та подразнення у місці нанесення, порушення пігментації, еритема, утворення кірки та інші можуть спостерігатись у місці нанесення. Ці незначні симптоми слід відрізняти від реакцій гіперчутливості, включаючи висипання, про які повідомляється у поодиноких випадках і які потребують припинення лікування. При випадковому контакті з очима тербінафіну гідрохлорид може спричинити подразнення очей. У рідкісних випадках прихована грибкова інфекція може загостритись.

Можливі побічні ефекти:

з боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи кропив’янку;

з боку органів зору: подразнення очей;

з боку шкіри та сполучних тканин: лущення шкіри, свербіж, пошкодження шкіри, утворення кірки, ураження шкіри, порушення пігментації, еритема, відчуття печіння шкіри, відчуття сухості шкіри, контактний дерматит, екзема, висипання;

загальні порушення та реакції у місці нанесення: біль, біль у місці нанесення, подразнення у місці нанесення, загострення симптомів.

 

Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

 

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Заморожування не допускається. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 25 г у флаконі з насосом-дозатором. По 1 флакону у пачці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

 

Виробник.

ПАТ «Фармак».

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 74.


Ламикон 1% 25 г спрей Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Marta 25.08.2016 Купила по назначению врача. Быстро снимает зуд. Удобен в использовании, не нужно мыть руки как после кремов. Также можно наносить на обувь для профилактики.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Ламикон 1% 25 г спрей Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Ламикон 1% 25 г спрей Характеристики

Лікарська форма Спрей нашкірний 1 % по 25 г у флаконі № 1
Виробник ПАТ "Фармак", Україна
Вік не застосовувати дітям
Міжнародне найменування Terbinafine
Показання Грибкові інфекції шкіри, спричинені дерматофітами, такими як Trichophyton (наприклад T. rubrum, T. mentagrophytes, T. verrucosum, T. violaceum), Microsporum canis та Epidermophyton floccosum, наприклад міжпальцева епідермофітія стоп («стопа атлета»), пахова дерматофітія («свербіж жокея»), дерматофітія тулуба («стригучий лишай»). Різнобарвний лишай, спричинений Pityrosporum orbiculare (також відомий як Malassezia furfur).
Протипоказання Підвищена чутливість до тербінафіну та до інших компонентів препарату.
Склад діюча речовина: terbinafine; 1 г розчину містить тербінафіну гідрохлориду в ерерахуванні на 100 % безводну речовину 10 мг; допоміжні речовини: кислота бензойна (Е 210), поліетиленгліколь (макрогол) 20 цетостеариловий ефір, пропіленгліколь, полоксамер 407, динатрію едетат, вода для ін’єкцій.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ЛАМІКОН®
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Протигрибкові препарати для місцевого застосування. Тербінафін. Код АТХ D01А Е15.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги